320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ats Purje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
    Kas tume nahk võrdub väärarenguga?
    ei, tanki meelest on lihtsalt atraktiivsem kuuevarbalisi kiluvargaid platsil näha kui eksootilisi tumedanahkseid pallivõlureid
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      ei, tanki meelest on lihtsalt atraktiivsem kuuevarbalisi kiluvargaid platsil näha kui eksootilisi tumedanahkseid pallivõlureid
      Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või?

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või?

        Räige OT juba aga Ats annab andeks
        Jutt käib siiski atraktiivsemaks muutmisest ja võrdlus käis lätlaste ja tumedanahaliste vahel. Kaljugi on juurde toomas just tumeda nahalisi nagu ma olen aru saanud.

        Kumb paneb tavalist inimest, kes vähegi vutti telekast jälgib, rohkem kõrvu liigutama? Kas see,et ta loeb kuidas onu Petja on saanud kahe tabureti ja kolme vineertahvli eest lõunanaabritelt kellegi ivans ivanovsi või siis uudis kuidas oma debüüdi eesti meistriliigas teevad Elevandiluuranniku ja Uruguay mängumehed?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või?
          Marcelo Gomes(oli vist nii) oli "pallivõlur", kuid samas jube ego.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Räige OT juba aga Ats annab andeks
            Jutt käib siiski atraktiivsemaks muutmisest ja võrdlus käis lätlaste ja tumedanahaliste vahel. Kaljugi on juurde toomas just tumeda nahalisi nagu ma olen aru saanud.

            Kumb paneb tavalist inimest, kes vähegi vutti telekast jälgib, rohkem kõrvu liigutama? Kas see,et ta loeb kuidas onu Petja on saanud kahe tabureti ja kolme vineertahvli eest lõunanaabritelt kellegi ivans ivanovsi või siis uudis kuidas oma debüüdi eesti meistriliigas teevad Elevandiluuranniku ja Uruguay mängumehed?
            Aga samas. Sa tuled vaatad musta meest üks kord, võibolla tuled teine kord ka sellepärast, et ta must ja atraktiivne on. Kui aga taset ei ole, siis kolmas kord enam pahna näha ei taheta ja nii olemegi alguses tagasi.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või?
              Marcelo Gomes oli minu meelest küll hea tehnikaga vana. Ka publikunumbrid tegid siis väikse tõusu, kui õigesti mäletan. Tegi asja huvitavamaks küll.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või?
                Muidugi mitte, Mohamed on suurepärane pallivõlur ju.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas manifest Vaata postitust
                  Marcelo Gomes oli minu meelest küll hea tehnikaga vana. Ka publikunumbrid tegid siis väikse tõusu, kui õigesti mäletan. Tegi asja huvitavamaks küll.
                  Need kaks asja pole nüüd küll omavahel päris otseselt seotud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Muidugi mitte, Mohamed on suurepärane pallivõlur ju.
                    Kas Mohamed on mustanahaline?
                    Kas ma olen väitnud, et ta on pallivõlur?
                    Kas meie eesmärk ta meeskonda registreerida oli see, et rahvas tänu talle staadionile meelitada?

                    Minuteada küll mitte ühtegi eelpoolnimetatut, aga ehk sa tead paremini.

                    Kommentaar


                      #70
                      kuulge sõbrad, tehke uus teema. tänan.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas willane Vaata postitust
                        kuulge sõbrad, tehke uus teema. tänan.
                        õige, lõpetage kohe see atsi teema risustamine või muidu tuleb viggo ja teeb teile rombi
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          #72

                          Kommentaar


                            #73
                            Pildil on küll Ragnar Klavan hoopis, aga mis seal ikka.

                            Kommentaar


                              #74
                              Valkekosken Hakale tehti ka uudises väike ninanips

                              Kommentaar


                                #75
                                erinevad jutud Soomes panevad siis Purjele päris hea laadungi õlgadele, mehest ikka loodetakse väravamasinat ning arvestades, et ega Interil väga palju lööijaid ees ei olegi peale Laaksoneni ja Ojala, siis Purje saab võimaluse kindlasti läbi löömiseks, arven et see tal ka õnnestub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X