320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • käbi
    replied
    Ma mõelnud sellele, kas tegevjalgpallur peaks kommenteerima tiimikaaslaste käitumist või mänguvormi? Pigem ei just, ülemuste/tööandjate teema on see rohkem.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

    ma olen tavaliselt soccerneti suhtes ülikriitiline, aga siin ma veitsa isegi saan aru sellest teemast. Ma ausalt öeldes eelistan ka, et mängijad ise tulevad ütlevad oma sõnumi mitte et ajakirjanikud nad nüüd nurka mängivad ja panevad nad midagi ütlema. Kõik on andnud mitmeid võimalusi juba õigeid asju öelda. Aega on ka väga palju olnud. Pole vaja enam küsida, sest ridade vahelt lugedes on selge: Kostja ja Zenjov toetavad terroristlikku Venemaa reziimi ja Venemaad sõjas (kuni nad avalikult vastupidist ei väida).
    ma mõtlen just, et ajakirjaniku töö ongi küsida, kui mingil teemal ei räägita.

    Nagu küsiti Savisaarelt kiriku kohta, vakralt ülikooli kohta jne. mulle tundub, et ajakirjandus jääks päris hädiseks, kui keegi ei küsiks nende asjade kohta millest ei räägita või kahtlast häma aetakse.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    kuulasin üle pika aja pikk ette podcasti ja sain aru miks ma seda ei kuula. Päris hale kasper elissaar, ärge kunagi(eriti praeguses olukorras) palluritelt kriitilisi küsimusi küsige, hakake hämama ja olge sellised edasi, nagu te olete.
    ma olen tavaliselt soccerneti suhtes ülikriitiline, aga siin ma veitsa isegi saan aru sellest teemast. Ma ausalt öeldes eelistan ka, et mängijad ise tulevad ütlevad oma sõnumi mitte et ajakirjanikud nad nüüd nurka mängivad ja panevad nad midagi ütlema. Kõik on andnud mitmeid võimalusi juba õigeid asju öelda. Aega on ka väga palju olnud. Pole vaja enam küsida, sest ridade vahelt lugedes on selge: Kostja ja Zenjov toetavad terroristlikku Venemaa reziimi ja Venemaad sõjas (kuni nad avalikult vastupidist ei väida).

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    kuulasin üle pika aja pikk ette podcasti ja sain aru miks ma seda ei kuula. Päris hale kasper elissaar, ärge kunagi(eriti praeguses olukorras) palluritelt kriitilisi küsimusi küsige, hakake hämama ja olge sellised edasi, nagu te olete.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Kohutav, et terevisioonis ega ringvaates sellest sõnagi polnud.
    Homme on UV faktor ju.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Kohutav, et terevisioonis ega ringvaates sellest sõnagi polnud.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Betsafe podcastist pole veel sõnagi? Siiani kõige ausam kriitika kokkuvõte.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Natukene tõmban pildi laiemaks. Võimalik, et selleks on foorumis ka parem teema, aga jagan kahte väga huvitavat, ent kahjuks kurba lugemist. Mitte, et midagi ülimalt üllatavat, aga need annavad hea ülevaate Vene inimeste peas toimuvast. Pole vist veel meie kohalikust meediast läbi käinud.

    * SPIEGEL (05.01): Opinion Researcher Lev Gudkov "Russians Have Little Compassion for the Ukrainians"

    * FT (06.01): A Moscow diary: fear, loathing and deep denial

    Leave a comment:


  • Rein
    replied
    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Esmaspäevane Betsafe ilmselt taas üks oodatumatest saadetest, aga seniks Toomas Vara kommentaar Kuku raadiole. Küllap nii mõnelgi radari alt läinud, igatahes oli sümpaatne kuulamine ja jagan samu mõtteid.

    Kuku pärastlõuna (05.01): Toomas Vara - mida arvata meie sportlaste kokkupuutumistest Venemaa ja Valgevene sportlastega
    Kirjutan samuti kõigele kahe käega alla mida Vara rääkis. Eriti aga sellele, et see vabandus oli selline soe aur! Seni kuni ei tule konkreetset Putini ja Venemaa hukkamõistu nende meeste poolt, ei ole siin midagi rääkida.
    Miski pärast aevan, et sellist avaldust ei tule. Loodetavasti eksin ja mingi integratsioon on siiski 30 aasta jooksul toimunud.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Esmaspäevane Betsafe ilmselt taas üks oodatumatest saadetest, aga seniks Toomas Vara kommentaar Kuku raadiole. Küllap nii mõnelgi radari alt läinud, igatahes oli sümpaatne kuulamine ja jagan samu mõtteid.

    Kuku pärastlõuna (05.01): Toomas Vara - mida arvata meie sportlaste kokkupuutumistest Venemaa ja Valgevene sportlastega

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Eino kõik need vennad vägistaks venemaa rünnaku puhul kõiki su tuttavaid ja tapaks suvaliselt naisi, lapsi ja mehi. Oot, aga me natos ehk tsillläääx kutid.. Nkn seda vist juhtuda ju ei saa ehk kutid jolooooo rahuneme maha ja oleme sõbraaad vms

    Mix üldse mõrva katse eest karistuse saab?? Nkn jäi ellu ja tsilläxx

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Vaevalt seda lõbusat normaalse õhtusöögi seltskonda huvitab aga '
    Sait Venemaa agressioonile oma kodumaa eest vastu astunud hukkunud sportlased

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Ps. nendele õhtusöögi lauas istuvatele tegelastele peaks kohutuslikuks kuulamiseks andma viimase Välismääraja episoodi:


    Äkki koidab siis midagi.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei, noh, ma siin äkki korraks mõtlesin, et äkki on siin kõik osapooled veidi liiga jõhkralt emotsiooni täis läinud ja äkki, noh, veidi rahuneks ja nii?
    Tundub ikka asja eest. See on ikka räme error mis praegu on.

    Mingeid tagajärgesid pole - palju artikleid ja jutte, aga mitte mingit vastutust pole võetud ja kellelegi pole mingit karistust määratud. Isegi midagi sümboolset

    Ainuke vastutus on võetud EJL pressiesinduse poolt, kes pole midagi valesti teinud. Miks mingi lambine osapool vabandab? Kas see vabandus on see, et sorry vabandame et me tegelt midagi ette ei võta, sest meie jõud ei käi üle nendest mängijatest ja Aivarist?

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

    Rünnak minu pihta ei tee reaalset maailma olematuks ja Vassiljevit mustereestlaseks.
    "mustereestlane" vs "absoluutselt ei saa aru, milles probleem ega oska 7 päeva jooksul öelda midagi, mis avalikkust natuke maha rahustaks" – nende vahel on päris tükk tühja maad.

    intelligentselt inimeselt, Eesti aasta kodanikult ja koondise kaptenilt, keda seni imetlenud, ootaks (pehmelt öeldes) enamat.

    Leave a comment:

Working...
X