320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ZinedineZidane
    replied
    Pohlak pildiskandaalist: Vassiljevil polnud vaja avaldust teha, sest me teame tema meelsust

    https://sport.delfi.ee/artikkel/1201...dKZZ0wDYVmkBzE

    Asi läheb järjest naljakamaks, EJL vist on kaks eri asutust, üks on Pohlaku EJL ja teine EJL, Pohlaku EJL sõnad on alti natuke teise vaatega, kust tulevad EJL avaldused.

    Kui ma midagi pole maha maganud, siis siiani on EJL presindendilt tulnud kaks sõnavõttu:

    1. Inimõigus on kohtuda Karpiniga
    2. Vassiljevil ei ole vaja mingit avaldust teha, sest tema teab tema meelsust.

    Ootan huviga juba kolmandat sõnavõttu meedias.

    Varsti oleks vaja EJL distsiplinaarmenetlust algatada Pohlaku suhtes, sest kahjustab Eesti jalgpalli mainet.

    Leave a comment:


  • rainer44
    replied
    seal ETV+ ei ole isegi eesti subtiitrite võimalust olemas?

    Leave a comment:


  • Herr
    replied
    ETV+ saates „Kes keda?“ oli täna teemaks 2022. aasta lõpus puhkenud Eesti jalgpallurite pildiskandaal. Küsiti ka televaatajate arvamust: „Kas pilt Eesti jalgpalluritest Karpiniga oli viga“?
    Saate jooksul said inimesed hääletada ekraanile kuvatud telefoninumbritel, kõne maksumuseks oli 50 senti. 84% vastanutest arvas, et Eesti koondise mängijate ühispilt agressorriigi Venemaa koondise peatreeneri, Narvas sündinud Valeri Karpiniga ei olnud viga. „Jah“ vastanuid ehk neid, kes arvasid, et Karpiniga praegusel ajal ühele pildile jääda poleks tohtinud, oli 16%.
    ETV+ saates „Kes keda?“ oli täna teemaks 2022. aasta lõpus puhkenud Eesti jalgpallurite pildiskandaal. Küsiti ka televaatajate arvamust: „Kas pilt Eesti jalgpalluritest Karpiniga oli viga“?


    siinkohal tekib küsimus, miks me üldse ETV+ raha pumpame?
    Paraku on suur osa venelasi sügavalt ajupestud ning ei jaga üldse biiti.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    Mis see oli? Sisuliselt panin ETV peale ja nägin tund aega vene propagandat teemal "Venelane on ohver, igavesti ohver, topeltohver". Selle konksu neelasid lõpuks alla kõik peale ühe, kes ei hakanud 1 vs 3 taidlema, sest korra juba sai lõuga. Joptvajumat
    Lõpp läks jah kuidagi käest ära, Urmas Vaino jäi natukene nõrgaks ja justkui ei julgenud enam väga kriitilisi küsimusi küsida. Samas Anna Levandi rääkis väga ausalt ja ilustamata kuidas asjad on.

    Leave a comment:


  • UrmoT
    replied
    Vaatasin ka eilset UV-d ja eelpool mainitud podcasti ja pean tõdema, et pole kunagi Endeni suurim fänn olnud, aga seekord teenis küll minu silmis väga suured plusspunktid julge ja selge seisukohaga. Aga jah.. see üldine eilne UV mula oli tõesti..eriti lõpuosas, et ikka venelased vaesekesed on ise need kõige suuremad kannatajad jms. Ok veidi offtopic.
    Vassiljevilt kaptenipael ära võtta! Küsimuste esitamist mitte lõpetada, kuni selgus majas!

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Jah, aga kas koondist tullakse toetama vaid selleks, et näha kuidas keegi oma karjääri edendab? Kedagi, kes on sinise särgi tõmmanud selga vaid olude sunnil või mingi ratsionaalse analüüsi tulemusena, kus hindab, et mõne teise riigi särk võib suureks jääda ja mu šansud oma karjääri edendada on siin paremad + et keegi kolmas saaks üleminekute pealt teenida?

    Ise olen ka see naiivne, kes piletit ostes loodab, et midagi rohkemat on ikka mängus. Kui mitte, siis minu poolest võivad omaette toksida.

    Selle peale meenub ka, et meie alaliidu juhile meeldib rõhutada, et Eesti jalgpall ei võrdu meelelahutus.

    Karpini ja koondise saaga käis ka läbi viimasest korvpalli Betsafe saate lõpuosast (01:04:10).



    Erinevalt Endenist ma aga päris nii ei ütleks, et Karpin ise pole midagi valesti teinud. Rahmab kahelt poolt rindejoont kokku mida annab, Venemaalt feimi ja sulli ning siis naudib Euroopas vaba ühiskonna hüvesid. Vaevalt tal ka midagi ühist on selle 30% Venemaa ühiskonnaga, kes mingisugustki moraalset vastutust väidab tundvat.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas Fc.

    Ma ei soovi mitte kedagi õigustada.

    ​​​​​Aga kurat. Nii sinisilmne on ka nüüd veidi loll olla.
    Ma usun et ikka enamus koondislasi ei ole ainult karjääri pärast vaid ka tahavad reaalselt Eestit esindada. Kui see on naiivne ja loll, las ma olen siis

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Homme on UV faktor ju.
    Mis see oli? Sisuliselt panin ETV peale ja nägin tund aega vene propagandat teemal "Venelane on ohver, igavesti ohver, topeltohver". Selle konksu neelasid lõpuks alla kõik peale ühe, kes ei hakanud 1 vs 3 taidlema, sest korra juba sai lõuga. Joptvajumat

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Pareiko, Kotenko ja Morozov olid oma mängijakarjääride ajal ka (vähemalt mingitel hetkedel) Nesta all.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

    no selge, ei teanud seda. Veel parem...
    siin võib ka olla mingid muud huvid ja ei taha tuleviku turgu ära rikkuda. Äkki neist tahab keegi hakata agendiks, koostööd teha või sootuks minna tööle Venemaale kui kõik jälle "normaalne" on.

    Igal juhul pole õigustatud. Eesti koondises mängimine pole selleks, et sa enda karjääri saaks upitada.

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    Seal on see teema, et Stepanov on Vassiljevi ja Zenjovi agent.
    no selge, ei teanud seda. Veel parem...

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Palju on kasutatud väljendit "sõbrad tulid õhtusöögile ja äkki oli ka karpin kohal...". Krt, minu jaoks on juba see, et Stepanovi ja Novikoviga minnakse õhtustama üliimelik. Võib-olla ma olen mingi hardcore äärmuslane siis aga mina ei saa aru kuidas on võimalik rahulikult chillida selliste inimesega?! Tegemist on ilmselgelt ju väga venemeelsete inimestega.
    Seal on see teema, et Stepanov on Vassiljevi ja Zenjovi agent.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Kui riik on 30nd aastat taganud, et meil/neil on venekeelne keskkond/taimelava, siis pole selles midagi imelikku. Lihtsalt reaalsus, mida on mugavusest tingituna eiratud. Nüüd on vaja lihtsalt olla tähelepanelik ja kannatlik, et vinti mitte üle keerata (mida aga osatakse maru hästi).

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Palju on kasutatud väljendit "sõbrad tulid õhtusöögile ja äkki oli ka karpin kohal...". Krt, minu jaoks on juba see, et Stepanovi ja Novikoviga minnakse õhtustama üliimelik. Võib-olla ma olen mingi hardcore äärmuslane siis aga mina ei saa aru kuidas on võimalik rahulikult chillida selliste inimesega?! Tegemist on ilmselgelt ju väga venemeelsete inimestega.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Ma mõelnud sellele, kas tegevjalgpallur peaks kommenteerima tiimikaaslaste käitumist või mänguvormi? Pigem ei just, ülemuste/tööandjate teema on see rohkem.
    Sa ei saa käitumist ja mänguvormi samasse patta panna vōi mis dimensioonis sa asju enda jaoks lahti mōtestad. Kui sa tööalaselt oled vōrdsel pulgal, siis ongi ebaeetiline kommenteerida teise töötegemist ja see ei olegi sinu prerogatiiv. Kōik, mis puudutab inimlike väärtusi ja käitumist, mis mōjutab ilmselgelt ümbritsevaid inimesi on väga okei kommenteerimiseks ja arvamuse avaldamiseks. See mida sa üritasid välja tuua on iseloomulik NSV ühiskonnamudelile.

    Leave a comment:

Working...
X