320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henri Anier (Muangthong United, Tai)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #46
  super uudis. edu ja loodame, et saab hakkama.

  Kommentaar


   #47
   Edu

   Kommentaar


    #48
    Palju üleminekusumma oli?

    Kommentaar


     #49
     saladus

     Kommentaar


      #50
      Kuidas see saladus on kui norrakeelsel saidil on klubi poolt öeldud, et 12 000 jewrot. Muidugi mingeid lisatasudsid ja muud sellist pole ära märgitud.
      Ganvix!

      Kommentaar


       #51
       intervjuust selgus, et agenti pole. selle töö tegi ära isa Teet. ilmselt võime varsti kuulda, kuidas ka noorem vend välismaale siirdub. praegu veel kool pooleli, aga kevadel peaks sellega ühel pool olema ...

       Kommentaar


        #52
        Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
        Kuidas see saladus on kui norrakeelsel saidil on klubi poolt öeldud, et 12 000 jewrot. Muidugi mingeid lisatasudsid ja muud sellist pole ära märgitud.
        ju siis. algul ütlesid norrakad, et summad on salajased

        Kommentaar


         #53
         See 12 000 EUR ei saa mitte kuidagi üleminekusumma olla!

         Kommentaar


          #54
          kaardilt tundub, et Stavanger on Tallinnaga täitsa sarnasel laiuskraadil.
          Vikingi kodulehel lausa 4 artiklit Anieri kohta, google tõlkemasin aga paneb ikka korralikke "pirne"

          Kommentaar


           #55
           http://www.viking-fk.no/newsread/akt...px?docid=23048

           Vi vil med dette ønske alle en riktig god jul og et fremgangsrikt godt nytt år!!!

           Kommentaar


            #56
            Google tõlkega on see trikk, et kui sa tõlgid otse eesti keelde, siis translaator kõigepealt tõlgib inglise keelde ja siis alles eesti keelde. Iga tõlkega läheb osa asju "tõlkes kaduma". Seega kui inglise keel suus siis võiks ainult inglise keelde tõlkida.

            Juba Õhtulehes mainitud tekstile lisaks veel niipalju, et klubi treeneri sõnul tehti ennem Anieri palkamist põhjalik eeltöö. Teda käidi vaatamas nii Eestis klubi eest mängimas kui ka Hispaanias U21 koondisemängudel. Lisaks veel testimised Vikingus, vestlused, meditsiinilised kontrollid jne. Treener on üsna kindel, et sel mehel on tulevikku. Rõhutati, et mees on juba üsna noorest peale tegusid teinud, mis päädisid viimasel hooajal korraliku arvu kollidega Eesti liiderklubis Floras.

            Väidetavalt on tegemist nende uue skautimissüsteemi esimese pääsukesega. Kindlasti ei jää see viimaseks. Ennem 14 veebruari La Manga reisi tahetakse korralik sats kokku saada. Ei ole välistatud ka ostud peale seda. Uisapäisa uutesse mängijatesse investeerima ei hakata. Ennem tahetakse kindlad olla, et meestest ka reaalselt klubile kasu on.

            Kommentaar


             #57
             Hea tunne oli tumesinises särgis mängida.

             Kommentaar


              #58
              Anier 2 väravat löönud 2. divisjoni klubi vastu

              Kommentaar


               #59
               Suurepärane algus. Sisseelamiseks ja usalduse võitmiseks absoluutselt parim variant. Kuigi väravad polnud just teab ,mis edetabelikõlbulikud aga nagu ma juba mainisin siis küll sealt tuleb neid veel ja ilusaid . Tubli töö Henri . Kaks meie noort on välismaal lammutamas ja see on siiki kindel märk ,et jalgpallis oleme õigel teel ,kuigi minna on veel pikk maa . Praeguste külmadega on ju trennid väljas ju täiesti mõtlematu. Oi kuidas ootame sisehall(e)i .
               FCF Forever

               Kommentaar


                #60
                VÄGA VÕIMAS !!!! TEIST KORDA JÄRJEST 2 VÄRAVAT
                http://www.soccernet.ee/anier-loi-no...e-kaks-varavat

                45. min: Viking øker til 2-0! Nok en gang er det Anier som scorer. Anier går innover fra høyresiden og spiller Berisha fri. Alle forventer avslutning fra Berisha, men i stedet sender han ballen tilbake til Anier med ett hælspark, og Anier fyrer løs i lengste hjørne!

                44. min: 1-0 til Viking! Anier går innover fra venstrekanten, før han slår ut til Edmundsson til venstre. Edmundsson slår inn langs bakken tilbake til Anier som setter ballen enkelt i mål fra fem meter
                KES NORRA KEELT MÕISTAB TÕLKIGU ÄRA

                GOOGLE TRANSLATE ANNAB MIDAGI SELLIST:
                45. min: Viking tõuseb 2-0! Aitab, kui ta Anieres skoor. Anieres minna sissepoole paremalt poolt ja mängib Berisha tasuta. Kõik ootavad, et lõpuks Berisha, vaid ta saadab palli tagasi Anieres 1 hælspark ja Anieres süütamise pikim nurka!

                44. min: 1-0 to Viking! Anieres jookseb sisemaa vasakust servast, enne kui ta osutub Edmundsson vasakule. Edmundsson tunda mööda maapinda tagasi Anieres mis asetab palli kergesti eesmärk alates 5 m

                Kommentaar

                Working...
                X