320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mihkel Aksalu (45/0)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
  Mees, kellega HJK hävis Kalju vastu.
  Ning kes sai järgmisel kevadel pärast ebaõnnestunud hooaja algust HJK'st kinga

  Kommentaar


   Kokkuvõte Aksalu nulli mängust https://www.youtube.com/watch?v=IaLMvWoyqPE
   Paar tõrjet on peale jäänud

   Kommentaar


    Seoses eestlaste invasiooniga Soomes, hakkas SJK ja Aksalu käekäik huvipakkuma. Kohe alguses peab tõdema, et seis ei ole väga roosiline.

    SJK hooaja kõige suurem ämber on eelpool mainitud otsus:
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Uueks peatreeneriks Sixten Boström.
    http://www.sjk2007.fi/w/tervetuloa-s...sixten-bostrom
    Soome 2015. meister ja 2016. aasta pronksi eesmärgid olid ennem hooaega selgelt kõrged ning oma 10. aasta sünnipäeva hooajalt oodati palju. Hooaja eelselt tehti päris palju muudatusi ja mängijaid liikus nii sisse kui välja. Lisaks mängijatele vahetus ka peatreener kui pikaegsele treenerile, Simo Valakarile, öeldi paljude üllatuseks nägemist. Veebruari keskel tuli asemele kogemustega Sixten Boström, kes uute mängijate tulekuga muutis SJK mängupilti. Uued mängijad, uus treener, uus mängustiil ja positiivne pre-season andis mõista, et tuleb hea hooaeg, kuid peale esimest kahte mängu algas järsk alamägi. Järgnevast üheksast mängust suudeti võita vaid kaks ning viimase 6-0 kaotuse järel HJK:le, anti vaid 4,5 kuud ametis olnud Boströmile kinga.

    Uueks treeneriks määrati hispaanlane Manuel Roca, kes on mänginud Hispaania madalamates sarjades ning karjääri lõpu poole ka Kreekas, kus alustas ka treeneri karjääri. Roca tundub olevat ebatasase alguse järel suutnud SJK põhjast välja tuua ning HJK kaotuse järel on seitsmest mängust võidetud neli, sealhulgas viimased kolm. Tabelis 25 punktiga seitsmendat kohta hoidev SJK ilmselt enam meistritiitlit ei jahi, kuid Euroopa Liiga koht on näiliselt käeulatuses. Euroopa Liiga kohti hoiavad hetkel 31 punktiga VPS ja 28 punktiga Lahti. Hooaja päästmiseks on rõhk pandud ilmselt EL koha saavutamisele ning järgmise aasta alguses (jaanuar-märts) mängitaval Respect Soome karikal.

    Aksalu enda hooaeg on võrreldav klubi hooajaga. Kohati rabe mäng on viimaselajal paranenud kuid paari aasta taguse "müüri" vormini on veel pikk maa. Suurimat kriitikat on saanud mehe jalaga mängimine ning väravasuust väljatulemine, või pigem selle puudumine, eriti õhust tulevate pallide puhul. Samas peab tõdema, et löökide tõrjed ja reaktsiooni tõrjed õnnestuvad endiselt. Ilmselt positiivsetest tulemustest tulenev enesekindlus kajastub ka väljakul, sest viimasel ajal on mängud ja tehnika selgelt paranenud. Kui vahepeal nõudsid fännid lausa mehe väljavahetamist siis vaikselt kostub sealtki suunast positiivsemat nooti.

    Kui SJK ja Aksalu suudavad positiivset atmosfääri ja momenti ära kasutada, siis võib katastroofilisest hooaja veel pääseda, kuid algsete kulla ja karra tulemusteni ilmselt ei jõuta.

    Tekstile lisaks ka viimaste mängude highlightse:
    RoPS vs SJK 1 - 2 23.07.2017


    JJK vs SJK 0 - 2 16.07.2017


    SJK vs PS Kemi 1 - 0 26.06.2017

    Aksalu tõrje mis päästis punktid @5:13

    Kommentaar


     Aitäh hea lugemise eest
     Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
     Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

     Kommentaar


      SJK 1:0 KuPS.

      SJK:
      Aksalule 90 minutit ja värav puhtana hoitud!

      KuPS:
      Purjele 90 minutit ja värav löömata jäämine.

      Kommentaar


       Kommentaar


        Kuidas edasi?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


         Auction ends today:

         SJK 2018 (FULL KIT) - MIHKEL AKSALU #33

         SJK 2018 (FULL KIT) - MIHKEL AKSALU #33

         Kommentaar

         Working...
         X