320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Varikonto
    replied
    õutselt lahe ja emotsioone pakkuv oleks vastasmeeskonna mängijaid signaalraketi püstoliga lasta. Kujutate ette, kui iga üks võiks mängijat, kes teeskleb või talle ei meeldi signaalraketiga lasta??

Tätte garantii, et peale sellise tegevus lubamist oleks meistriliiga külastavus 500 % suurem

Leave a comment:

• rainis007
    replied
    Tahtsin juba peale mängu kirjutada sellest - tõesti, ma ootaks selgitust, mil viisil need paar mannetut tossupommi seal nädalavahetuse mängul mingisugust põnevust, emotsiooni või ükskõik mida peale s***haisu ja trahvi oma lemmikklubile tekitasid ?

Okei, ma saan aru, signaalraketid väravate tähistamiseks näiteks - nõustun, et näeb seff välja. Aga need paar tossupommi ? Mis efekti need andsid ? Peale rõveda haisu, mis kandus edasi teiste vaatajate peale kõrvaltribüünidel ?

Leave a comment:

• ELLvanaPEER
    replied
    Õigel ajal ja õiges kohas on see pürotamine tõesti nö "põnev" aga no see viimane kord... Jään ikka oma arvamuse juurde ,et suht mõttetu oli , nagu levadia "fännid" kes lasevad oma tossu ära ja süda rahul

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
    Ja siis räägid ,et asja huvitavamaks teha ja "rahvast meelitada", saa siis aru
    Siin ongi point, miks valgekraed, korraldajad, vormikandjad pürotehnikat ja ultrafänlust kardavad ning maha suruda püüavad... kardavad oma sigatsemistele vastureaktsioone, proteste, milleks aga püro kui emotsioone võimendav vahend on vägagi asjakohane atribuut.

Korraldades aga asju nii, et fännid on rahul.... ja pürotehnikat kasutatakse ainult atraktiivsuse, õhkkonna võimendamiseks.

Leave a comment:

• ELLvanaPEER
    replied
    Ehk oligi mõte rotid Flora urust välja tossutada
    Ja siis räägid ,et asja huvitavamaks teha ja "rahvast meelitada", saa siis aru

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Ehk oligi mõte võõrasse urgu end sebinud roosad rändrotid Flora urust välja tossutada

Muuseas Austrias, kus pürotamisel pikemad traditsioonid ja fännide asjatundlikkus jonksus, on kirjutamata kokkulepe, et puhast tossu vale tuulesuuuna ja madalrõhkkonna korral ei kasutata, ebasoodsate ilmaolude korral ainult fleere.

Leave a comment:

• ELLvanaPEER
    replied
    Ei tea suht pointless oli see tossukas seal lambi kohapeal, oleks siis floral midagi tähistada olnud, Pigem peletas rahvast minema minu ligidalt, (olin tribüüni keskel) läks mingi vend oma väikse lapsega kohe minema.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
    to kesa

http://www.sigmund.ee/

saa oma tulehullusega abi
    Küsimus ei ole absoluutselt tulehulluses vaid minu tagasihoidlikus soovis, et meie kuradi igavtühjad fännisektorid muutuksid atraktiivsemaks, täituksid poistega, kelle ühine eesmärk on midagi ära teha, pühenduda looma meie liigavutti emotsioone ja õhkkonda, mis on meil häbiväärselt defitsiitsed, et fännamine oleks atraktiivne ja lõbus ka fännidele endale.

Pürotehnika on atribuutika, pürotehnikaga emotsioone väljendada ei ole kuritegu!

Ma olen näinud kaasfännide silmis sära kui flared süüdatud, sellest mulle piisab, et mõista, kuttidele on püro meelejärgi, tähendab seda on vaja.

Leave a comment:

• Jalka Fänn
    replied
    Ei saa aru mida need Flora fännid tahtsid tõestada siis, et Pürokat sisse vedasid? Pähe saate niivõinaa + Meeskond veel rahatrahvid ja Kaljule ka teie pärast!

Leave a comment:

• dnb
    replied
    trahv on küll väike, aga piletitulust ikka suurem.

Leave a comment:

• zelee
    replied
    http://sport.postimees.ee/814096/fan...a-said-trahvi/

Tublid fännid olete. Keerate oma klubidele.

Leave a comment:

• Varikonto
    replied
    to kesa

http://www.sigmund.ee/

saa oma tulehullusega abi

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Jalgpalliliit jagab lahkelt trahve püro eest....

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Fantast õhkkond fännikal ja vaade tulemüüri tagant....

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Viisakalt orgunnitud, Viini Rapidi fännid tegutsevad, liivaämbrid ootavad ja turvad stoiliselt rahulikud...l

[IMG][/IMG]

Leave a comment:

Working...
X