320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Myrgel
    replied
    Füüt.. Poolt või vastu, vinge video igatahes.. Mul tulid vaadates judinad peale.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Sinna siis kogu see kreeklaste raha lähebki

    Leave a comment:


  • sanderos
    replied
    Kontrastiks

    Leave a comment:


  • k2bo
    replied
    Nad taotlesid liidult loa!! Aga ilmselt pooled surid vingumürgitusse.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    ManU-Liverpool 2:1, 13.01.2013

    Terroriakt Manchesteris, räige huligaansus Liverpooli fännisektoris..

    Kas süüdlane leitakse, palju aastaid staadionikeeldu väänatakse?
    50 aastat...100...1000...eluaegne.....surmanuhtlus... ?



    Sellises riigis...selline temp...respect nagu öeldakse !!!!

    Leave a comment:


  • Kurat
    replied
    Ei pea ennast eriliseks ultrate asjatundjaks aga sellisel tasemel idiootsust naljalt Euroopast ei meenu. Euroopas välgutatakse küll nugasid ja muid külmrelvi idiootide esituses. Sellega olen ma nõus, et idioote leidub igalpool.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Idioote on lisaks Ameerikale ka Euroopas, Aasias, Aafrikas ning Austraalia ja Okeaanias..
    Antarktika jalgpallivägivallast pole ma veel kuulnud, liiga on neil isegi olemas.

    Leave a comment:


  • Kurat
    replied
    No Lõuna-Ameerika tulisemad ultrad pruugivad arvete klaarimiseks ka tulirelvi, seega ma arvan, et sealt ei tasu väga eeskujusid otsida.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Shparkz, ma nüüd ei saa aru, kas sa postitasid selle video mõttega, et on alles debliikud, või on selline möll su arust vägev? Kord tundub ühtepidi, kord teistpidi...
    Kui loobitavad tõrvikud ja õhku lastav ilutulestik välja jätta, siis pole väga vigagi jah.
    Boca Juniorsi fännide ja üldse Lõuna-Ameerika klubide fännide möll on päris vinge ja minu arust etem kui Euroopas nähtav.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    eks ta seal selline vähe kahtlase turvalisusega ole küll jah tänavatel lastakse ka suvalises suunas mingeid 75 aastase naabri Juani keldris tehtud kraami
    Ega see targem polegi, just seetõttu ma avalikest õues peetavatest aastavastuvõtttudest eemale hoiangi. Eelistan midagi enamat, kui silmi kuklal - ega miskit minu suunas lenda.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Shparkz, ma nüüd ei saa aru, kas sa postitasid selle video mõttega, et on alles debliikud, või on selline möll su arust vägev? Kord tundub ühtepidi, kord teistpidi...

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    eks ta seal selline vähe kahtlase turvalisusega ole küll jah tänavatel lastakse ka suvalises suunas mingeid 75 aastase naabri Juani keldris tehtud kraami

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    paistis küll VÄGA turvaline, kui tulelondid ja ilutulestik lendasid

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Boca Juniorsi fännid Superclasicol

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Püro on nagu alkohol. On seltskond kelle meelest on see kohutavalt kahjulik ja halvaks eeskujuks noortele. Teised peavad seda jälle oma põhiseaduslikuks õiguseks. Nüüd kui keegi on kusagil purjus, siis ühed näitavad näpuga - issand kui nõme ja teised plaksutavad takka - õudsalt lahe. Vaidlused antud teemal on suht tulutud. Kümneid lehekülgi ja tuhandeid sõnu hiljem on mõlemad osapooled ainult rohkem veendunud oma seisukohtades.

    Üritaks täiesti objektiivselt bana pandud videot hinnata. Kui vaadata mis fotograafidel ja muudel asjapulkadel seljas, siis võib oletada, et väljas on üsna külm. Kui nüüd pürokarsklaste suured iidolid fännisektori jääkülma kustutusveega üle piserdasid, siis võib eeldada, et mõnikümmend inimest läks läbi paukuva külma läbimärjalt koju. See võib jällegi üsna sitasti lõppeda. Näiteks kopsupõletiku või muu rõvedusega. Erinevalt pürost, tappis kopsupõletik näiteks meie vabariigis eelmine aasta 145 inimest. Seega puht statistiliselt asendasid tuletõrjujad ühe ohu, sadu kordi suuremaga.

    Leave a comment:

Working...
X