320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    Miks sa üldse pead sellist juttu kirjutama, mängu käisid vaatamas?

    lihtsalt küsin, kui pannakse kokku ntx Premmi All-Stars, siis kui palju on seal mehi alla 6-nda koha meeskondadest?
    Ma lihtsalt kirjutasin mida mina asjast arvasin ja ei muud. Bemmi All-Stars ei saa võrrelda eriti või siis õigemini ei oska kaasa seda rääkida, küll aga oli minu arvates meie liigas natuke teine seis ja kui mu arvamus ei meeldi siis loe, et super mäng eesti 4. divisjoni lõunatsooni meeskondade All-Stari meeskonnal
    JK Tartu Löök

    Kommentaar


      Algselt postitas iminsee Vaata postitust
      Oot kas 4. liiga lõunatsoonis mängib siis aind neli klubi we ? Vaatasin tabelit ja seal oli rohkem meeskondi kirjas, seega ei mängi aind neli klubi, Et siis polnud tegu All-Starsiga kuna mina olen jumala kindel et madalamatest meeskondadest jäid paljud üritusest kõrvale, kes kindlasti oma oskuste poolest oleksid pidanud mahtuma ja seega on see esikolmiku korraldatud karneval mitte 4. liiga lõunatsooni All-Star Team ! Noh vähemalt mina arvan nii
      eks ta oligi karneval, mis muud. eks valik oli lai ja seega tuli mingid otsused teha ja ma usun, et me ei läinud alt. ruumi oleks olnud kindlasti ka rohkematele mängijatele, aga kuna teistest meeskondadest keegi huvi ei tundnud, siis läks nagu läks. järgmine aasta pyyaks siis paremini.
      pommitaja

      Kommentaar


        tegelikult see nn All-Stars tiim oli päris asjalik ja oskas mängida küll - näha olid, et mõnigi mees individuaalselt haservi kutte lutib jne. Ei saa üldse vastu vaielda. Muidugi iga meeskond sai ju oma soovitused kirja lükata ja õnnetu küll, kui seda ei tehtud või nad ei pääsenud tabelis ette.

        Kommentaar


          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
          Miks sa üldse pead sellist juttu kirjutama, mängu käisid vaatamas?

          lihtsalt küsin, kui pannakse kokku ntx Premmi All-Stars, siis kui palju on seal mehi alla 6-nda koha meeskondadest?
          Timur ja ertai rääkisid õiget juttu, sinu jutust jääb mulje nagu alumistes tiimides poleks üldse häid mängjaid. Vaidleks vastu ja ütleks, et sealt oleks leidnud ka paremaid ründajaid kui Tabivere nr 11..

          Kommentaar


            no ma ei saa aru, miks oli vaja vastavasisuline teema nädal aega hiljem üles võtta? Kas kibestus nii suur? on juttu olnud eelmistel lehtedel, miks siis näiteks Tõrva FC Warriorist ei kutsutud kedagi, sest sealt jäi meelde kogu hooaja peale vaid üks mängumees ,aga kas see 1 mängumees oleks olnud nõus tulema (loe:viitsima) ÜKSI Tõrvast Tartu külmal kargel sügispäeal, et ehk mängida 1 poolaeg?
            Ja väike märkus sulle, et FC Tabivere nr 11 mängis sel hoojal kokku mingi 114 minutit, arvele jäi 0 väravat
            //

            Kommentaar


              Seda enam põhjust miks Tabivere 11ga mitte arvestada

              Algselt postitas sunseek Vaata postitust
              no ma ei saa aru, miks oli vaja vastavasisuline teema nädal aega hiljem üles võtta? Kas kibestus nii suur? on juttu olnud eelmistel lehtedel, miks siis näiteks Tõrva FC Warriorist ei kutsutud kedagi, sest sealt jäi meelde kogu hooaja peale vaid üks mängumees ,aga kas see 1 mängumees oleks olnud nõus tulema (loe:viitsima) ÜKSI Tõrvast Tartu külmal kargel sügispäeal, et ehk mängida 1 poolaeg?
              Ja väike märkus sulle, et FC Tabivere nr 11 mängis sel hoojal kokku mingi 114 minutit, arvele jäi 0 väravat

              Kommentaar


                Algselt postitas r_t Vaata postitust
                Seda enam põhjust miks Tabivere 11ga mitte arvestada
                sa oled ikka öige vara talveunest ärganud
                pommitaja

                Kommentaar


                  Algselt postitas r_t Vaata postitust
                  Seda enam põhjust miks Tabivere 11ga mitte arvestada
                  No aga mingit Tabivere #11 ei mänginudki seal 4.liiga parimas meeskonnas!
                  kontrollige fakte ja siis lahmige.
                  //

                  Kommentaar


                    Ilmselt küsin küsimuse, mis toob palju selgust kõigile siia
                    Kas foorumis FCTnr11 on S.Kilk või keegi teine mängija kes teil 11 all mängib? Segadust kui palju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                      Ilmselt küsin küsimuse, mis toob palju selgust kõigile siia
                      Kas foorumis FCTnr11 on S.Kilk või keegi teine mängija kes teil 11 all mängib? Segadust kui palju.
                      Seepärast lõpetasingi oma eelmise lause sõnadega - kontrollige fakte ja siis lahmige. foorumis olev fct11 ja päriselus fct-s mängiv 11 on vääga erinevad persoonid. aitäh!
                      //

                      Kommentaar


                        On sul alles raske lapsepõlv olnud Kus sa nägid mingit lahmimist?

                        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                        No aga mingit Tabivere #11 ei mänginudki seal 4.liiga parimas meeskonnas!
                        kontrollige fakte ja siis lahmige.

                        Kommentaar


                          krt te ajate siin teemas mingit jura ..... rääkige mis on teemakohane .... pole vaja seda teemat siin Pa**ga üle valada ... kui tahate üksteist maha teha siis tehke palun uus TEEMA .. :@
                          http://www.skimavere.com

                          Kommentaar


                            Täitsa teemakohane jutt on ju enamasti olnud

                            Kommentaar


                              Insein-O-le,

                              Palun vabandust, et ma ei vasta sinu ootustele



                              Aga üldiselt oli suht mööda teema ikkagi. Miks seletavad sägad , siis kui mäng läbi ja asi korraldatud? Miks sa siis korraldamise ajal sõnu suust ei saa, karta pole ju midagi. Asi sai korraldatud ja hästi korraldatud.
                              Järgmisel aastal korralda ise paremini

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                                Insein-O-le,

                                Palun vabandust, et ma ei vasta sinu ootustele



                                Aga üldiselt oli suht mööda teema ikkagi. Miks seletavad sägad , siis kui mäng läbi ja asi korraldatud? Miks sa siis korraldamise ajal sõnu suust ei saa, karta pole ju midagi. Asi sai korraldatud ja hästi korraldatud.
                                Järgmisel aastal korralda ise paremini
                                eks see ole möödanik ning kui keegi rahul ei ole siis vöime ju uue matsi korraldada. minugi poolest vöiks vabalt emy mängida ylejäänud meeskondade yhingu vastu, siis on kindel, et teistest meeskondadest pääseks rohkem mehi koosseisu. eks see ole arusaadav, et need, kes ei saanud mängida on rahulolematud. aga eks see ole igal pool nii. 300 mängija seast valida välja just need öiged 11 on vöimatu.
                                pommitaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X