320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas überalles Vaata postitust
    sinu eneseõigustus on hale. sa vilistasid algul värava ja siis kisa peale vea ja nüüd räägid nagu oleksid kuidagigi aru saanud, mis toimub. lisaks need loendamatud muud kahtlased või lausa pöörased viled.. sa oled kohtunikuna naeruväärne ja see on selge kõigile, kes nägid mängu või antud videot. tahtmata kuidagi halba soovida: pigem ära enam kunagi jalgpalli kohtuniku tööga tegele. sa jätsid väga nõrga mulje, see ei saa olla halb päev, vaid pigem täielik oskamatus.
    mõistlik oleks seda vähemalt sisemisi tunnistada ja madalat profiili hoida, sinu kommentaarisõda siin foorumis on kohtunikule madal ning tõestab veel kord sinu sobimatust kõnealuse ametiga rinda pistmiseks
    No ei taha nõustuda, et kõik mängu näinud inimesed peaksid kohtuniku vilepartiid naeruväärseks. Tõsi, ma mängisin küll võitvas meeskonnas, kuid asja kaine pilguga analüüsides ei arva et see vile midagi nii katastroofilist oli, nagu Welco pooldajad üritavad selgeks teha.

    Värava lugemata jätmine oli igati õiglane, sest väravavahile tõepoolest sõideti jalad ees sisse. Antud video zoomituna ja aegluubis ei anna ikkagi seda pilti, mis asja nägemine 2m kauguselt. Olukorra muutis närviliseks tõsiasi, et kohtunik algul otsustas värava määrata, kuid siis muutis oma otsust.

    Ja lahmimine teemal, "muud kahtlased või lausa pöörased viled" tundub ikka päris mööda. Ainukene pöörane tegu oli siis, kui tahtis ilmssüütule mängjale kollast anda, kuid tänu mängjate ja Welco fännide abile, jäi see tegemata. Ülejäänud mäng tundus suht korralik olevat. Ja kui oligi mõni väike aps sees, siis neid juhtub igas mängus.

    Meie mängu kohtunik sai täitsa korralikult hakkama, võrreldes mõne fenomaalselt "hea" kohtunikuga, keda siin IV liigas kohatud on.

    Kommentaar


      Vändra JK Vaprus II - SK Imavere Forss 2:5
      Mängust pikemalt siin: http://jkvandra.ee/iv-liiga-endiselt-voiduta

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        Kõvamees pane vile suhu!
        duubeldan
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas umbadapopp
          Oi, mina tänan. Nimi kohe suurelt, boldiga klipi alguses. Hea reklaam mulle Väravad võtsin õigesti ära ning kaks äravõetud väravat ning lõpus antud kaks kollast ja punane ei väärinud klippi saamist, aga see kollase andmata jätmise olukord vääris lausa minuti video ajast, ju on vaja kellelegi tõestada, et kohtunik eksis ikka rängalt ja on ikka räme tropp.
          Ainuke, mille te ära tõestasite on see, et vale otsus, mille ma tegin, oli see kollase andmisel vale mehe tuvastamine, seetõttu ei saanud ma ka õigele kollast anda. Teine minu viga oli liiga karm punane 90+3 minutil, aga see oli ju teie kasuks, seega polnud põhjust videosse panna?
          Eriti lahe on see, et lambist teatakse, et ma peaks olema suusataja, okeiiii. Kahes mängus väljaku äärest karjuti midagi sel teemal, aga läks vähe mööda teil, poisid
          Annan ühe hea soovituse Welcole, keskenduge mängimisele, mitte vigade otsimisele. Nagu neljandas liigas ikka on, et ise kaotuses ju kindlasti süüdi ei ole, alati on keegi teine süüdi.
          PS! Tõrva meeste nimed on teil valed klipis
          Pm see vv sisse sõitmine oli kyll jama jutt,kuna vv ei kyyndinudki pallile ja teiseks T6rva vv pidanuks üldse punase kaardi saama vastas mängija löömise eest jalaga,aga selge on see et see olukord jäi nägemata,kuna üksinda polegi võimalik kõike näha. Edit: Kui punase sai T6rva vv siis may bad!!!
          Aga teistele võtke ise vile ja hakkake vilistama,kuna EJL "kohtunikupaberid" on kergelt tulema siis ... Andke tuld
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas umbadapopp
            Su meeskonnakaaslane arvas küll, et ma enam kunagi ei vilista Maitse asi, mõnele meeldib, et väravavahile viiekastist jalad ees sisse sõidetakse, mõnele mitte. Võite vaielda, et lõi ju palli eest ära, aga krt, kokkupõrge väravavahiga oli ning viiekastis on ju tema boss. Me võimegi vaidlema jääda siin ning mõlemal poolel on omajagu õigus.
            Kohtumiseni pallimurul!
            Ära nyyd leina,aga see värav oli võetud ebaõiglaselt,sest ründaja oli enne pallil kui sinna viskus vv seega,t6lgendasid seda olukorda natuke eba6iglaselt aga olgu.

            Ja samas kaks mängu jutti panna ,see võtab tahest tahtmata eksimused sisse paraku ja vist on tegu sinu esimese hooajaga,seega arenguruumi kindlasti on.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Edit: Kui punase sai T6rva vv siis may bad!!!
              Punane läks vasakkaitsjale, kes refleksist näppis näo eest mööda põrkavat palli käega.

              Kommentaar


                Löök - Võru JK II 4:2

                Kommentaar


                  Algselt postitas kannel Vaata postitust
                  Löök - Võru JK II 4:2
                  http://www.vsport.ee/?p=26969
                  Olge normaalsed, kohtunik jättis teile 3 kindlat kollast andmatta! kohtunik pani mõlemale poole praaki! EI saa öelda et ühele poole pani aind vilet! teie vennad lükkasid mind 5 kastis nahhuj väravast kohtuniku vile vaikis!
                  Viik oleks ebareaalne olnud te tekite 4 lööki raamidesse millest 2 realiseerisite(1 penalt)

                  Kommentaar


                    See näo eest mööda põrkav pall tundub küll veidi ulme, jah see pall oli tal lähedal, ja ka näo lähedal (alla 2 meetri), aga mitte näo suunas ega midagi. Võttis lihtsalt rünnaku ära, mitte refleks "nägu kaitsta", pole mõtet keerutada.
                    Ise olin kaardi saanud mängijast mõne meetri kaugusel, ja nägin selgesti. See selleks. Ilmselt võttis muidugi "õige" otsuse vastu, sest pall oleks jõudnud meie mängijani ja kastis oli päris soodsal positsioonil kaks mängijat. Karistuslöök läks ka meil aia taha, mis seal ikka

                    Värava mitte ära lugemine.. saan aru, raske otsus, ei loetud ära, OKEI. Kõike ei näegi üks kohtunik.. aga väravavaht suutis 5 sekundi sees kahte mängijat rünnata (kõigepealt jalaga, siis küünarnukkidega).
                    Ilmselge punase koht + muud jamad pärast, paraku kohtunik ei näinud seda. Üks rünnatavatest olin mina, eriti au pihta ei käinud, aga imestasin, kuidas kohtunik sellise olukorra suutis maha magada.
                    Oman ise ka kohtunikupabereid mitu aastat juba ja niisama villast ei pane ning kohtunikke maha ei tee, sest tean kui raske on üksi mängu ohjata.

                    Igatahes vähem möla foorumil ja mängime kõik paremini, loodetavasti kohtunik õpib ja järgmine kord püsib vile kindlamalt suus. Üks soovitus - kui juba tõstad vile suhu, aga ei vilista (ja nii mitu korda järjest) mingil imelikul põhjusel, siis jätab kohtunikust nõrga ja mõjutatava mulje mängu jooksul.
                    Ja kui selgitad olukorda, siis kohtunik ei tohi end kunagi "sisse rääkida"

                    Edu kõigile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                      See näo eest mööda põrkav pall tundub küll veidi ulme, jah see pall oli tal lähedal, ja ka näo lähedal (alla 2 meetri), aga mitte näo suunas ega midagi. Võttis lihtsalt rünnaku ära, mitte refleks "nägu kaitsta", pole mõtet keerutada.
                      Ise olin kaardi saanud mängijast mõne meetri kaugusel, ja nägin selgesti. See selleks. Ilmselt võttis muidugi "õige" otsuse vastu, sest pall oleks jõudnud meie mängijani ja kastis oli päris soodsal positsioonil kaks mängijat. Karistuslöök läks ka meil aia taha, mis seal ikka

                      Värava mitte ära lugemine.. saan aru, raske otsus, ei loetud ära, OKEI. Kõike ei näegi üks kohtunik.. aga väravavaht suutis 5 sekundi sees kahte mängijat rünnata (kõigepealt jalaga, siis küünarnukkidega).
                      Ilmselge punase koht + muud jamad pärast, paraku kohtunik ei näinud seda. Üks rünnatavatest olin mina, eriti au pihta ei käinud, aga imestasin, kuidas kohtunik sellise olukorra suutis maha magada.
                      Oman ise ka kohtunikupabereid mitu aastat juba ja niisama villast ei pane ning kohtunikke maha ei tee, sest tean kui raske on üksi mängu ohjata.

                      Igatahes vähem möla foorumil ja mängime kõik paremini, loodetavasti kohtunik õpib ja järgmine kord püsib vile kindlamalt suus. Üks soovitus - kui juba tõstad vile suhu, aga ei vilista (ja nii mitu korda järjest) mingil imelikul põhjusel, siis jätab kohtunikust nõrga ja mõjutatava mulje mängu jooksul.
                      Ja kui selgitad olukorda, siis kohtunik ei tohi end kunagi "sisse rääkida"

                      Edu kõigile.
                      Pm norm jutt,aga ühte asja tahaks veel üelda,et kohtunik ei peagi mängiajtele mingit selgitust andma vea jne kui ta tahab ta teeb seda aga pole kohustatud.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas umbadapopp
                        Oi, mina tänan. Nimi kohe suurelt, boldiga klipi alguses. Hea reklaam mulle Väravad võtsin õigesti ära ning kaks äravõetud väravat ning lõpus antud kaks kollast ja punane ei väärinud klippi saamist, aga see kollase andmata jätmise olukord vääris lausa minuti video ajast, ju on vaja kellelegi tõestada, et kohtunik eksis ikka rängalt ja on ikka räme tropp.
                        Ainuke, mille te ära tõestasite on see, et vale otsus, mille ma tegin, oli see kollase andmisel vale mehe tuvastamine, seetõttu ei saanud ma ka õigele kollast anda. Teine minu viga oli liiga karm punane 90+3 minutil, aga see oli ju teie kasuks, seega polnud põhjust videosse panna?
                        Eriti lahe on see, et lambist teatakse, et ma peaks olema suusataja, okeiiii. Kahes mängus väljaku äärest karjuti midagi sel teemal, aga läks vähe mööda teil, poisid
                        Annan ühe hea soovituse Welcole, keskenduge mängimisele, mitte vigade otsimisele. Nagu neljandas liigas ikka on, et ise kaotuses ju kindlasti süüdi ei ole, alati on keegi teine süüdi.
                        PS! Tõrva meeste nimed on teil valed klipis
                        Ei viitsiks tegelt selle Tõrva-Welco mängu teemal enam sõna võtta, kuna Tõrva võidus eriti traagikat ei näe. Tüübid ründasid hästi ja olid 70 esimest minutit selgelt parem meeskond väljakul..aga see,et härra Umbadapopp isegi pärast video nägemist ennast õigustama tuleb, on ikka täiesti üle mõistuse.mingisugunegi piinlikkustunne võiks siiski säilida. Ülejäänud mängu vilistamisest ei ole isegi mõtet rääkida, kui kohtunik loeb värava ära ja seejärel tühistab selle,kuna Tõrva väravavaht otsustas pärast väravat Welco mängijaid peksma hakata... Tõesti, olukord on traagiline! Tahaks kuhugi kaevata ja viriseda,aga mis mõtet sel oleks, ega meil see kohtunike valik eriti suur ei ole. Võta kokku ennast, Umbadapopp, su vilepartii oli allapoole kõiki arvestusi, mis üldse eksisteerida saavad. Olen III ja IV liiga mängudes näinud igasuguseid kohtunikepoolseid prohmakaid, aga midagi nii uskumatut tõepoolest mitte. Sa loed värava ära, kuid tühistad selle ilma mingi põhjuseta.sa võtad kollase kaardi taskust välja ja paned selle Tõrva mängija protesti peale taskusse tagasi..Welco suudab selle kaotusega edasi elada, aga masendav on see, kui inimesele pakutakse võimalus oma vigadest õppida (esitatakse video, kus ta eksimused selgelt näha on) ja selle asemel, et vigu tunnistada ja vabandada, hakkab ta täiesti uskumatul kombel hoopis väitma, et video ei tõesta üldse midagi..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                          Üks soovitus - kui juba tõstad vile suhu, aga ei vilista (ja nii mitu korda järjest) mingil imelikul põhjusel, siis jätab kohtunikust nõrga ja mõjutatava mulje mängu jooksul.
                          Mängija kes sellist asja suudab tähele panna, minu arust mingil põhjusel ei keskendu 100% mängule. Mul endal juhtub mängu jooksul kindlasti 4-5 korda, et vile läheb suu juurde, aga vilet ei tule. Põhjus lihtne, olen valmis vilistama, kui pall vastastele läheb. Seega sinu jutt ei pea paika. Vähemasti minu arust.

                          Muus osas muidu päris asjalik postitus sinu poolt. Vähem möla japikem samm. Seda pasarahet on siin paha lugeda ja kasuks ei tule see kellegile.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            kaitz : kohtunik ei pea tõesti seletama midagi, aga probleem tekibki (ja tekkiski) sellest, et ta _hakkas_ seletama. Siis peab väga hästi teadma, mis sõnu valid.

                            Rein: vabandust, kui ma 100% mängule ei keskendu siis, aga ma suudan päris palju haarata
                            Ma räägingi olukordadest, mille mina oleks kindlasti veaks tõlgendanud (ja pall lähebki vastastele) - ma ei räägi enda meeskonna eest, vaid ka vastaspoolele tehtud vigadest. Võibolla sitt seletus minu poolt ja lahmimine.

                            umbadapopp: kui sa tahad video mängust, siis võta ühendust. Minu meelest pole midagi halba, vaid kiiduväärt, kui kohtunik vaatab mängu üle ja mõtleb, kus oleks võinud paremini teha (kui seda vaja on). Mitmed Meistri- ja Esiliiga kohtunikudki vaatavad videod üle või küsivad mängust dvd'd. Ka madalamaid liigasid vilistades.

                            Võiks nüüd ennustuste peale tagasi minna

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                              k

                              umbadapopp: kui sa tahad video mängust, siis võta ühendust.
                              On võimalik terve mängu videot saada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas umbadapopp
                                Nüüd jõuame pointini, miks ma ennast õigustama tulin. Video on tehtud puhtalt mind ründavaks. Nimi suurelt ning mingi mõttetu olukord ketrab videol minut aega. Mis järgmiseks, video valesti antud autidest? Ja see kollase andmisel olukord. Küsin siin teiste kohtunike käest(Martin, Rein, Ertai ja Kaitz), et kui te ikka saate aru, et hakkate valele mehele kollast andma, siis ikka peate andma, sest muidu saab Leemet pahaseks või teete õiglase otsuse ning jätate andmata?
                                Ei pea andma. Kohtunik on samuti inimene nagu ka mängijad ja eksib vahest. Tugeva kohtuniku tunnus ongi see, et oma eksimuse korral ta tunnistab seda ja võtab vastu õige otsuse.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X