320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Sambaz
  replied
  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  1/8-finaalpaarid:
  Tartu FC Santos II (II liiga) - Märjamaa Kompanii (IV liiga)
  Tallinna FC Ararat TTÜ (II) - EMÜ SK (III liiga)
  Põhja-Sakala (III liiga) - Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga)
  FC Elva II (III liiga) - Paide Linnameeskond III (II liiga)
  JK Retro (III liiga) - Tallinna JK Piraaja (II liiga)
  Tartu FC Helios (III liiga) - Saue JK (III liiga)
  Raasiku FC Joker (II liiga) - Viimsi JK (II liiga)
  Tallinna FC Zapoos (III liiga) - Pakri SK Alexela (IV liiga)

  Mängud toimuvad 5.-6. juunil.

  Joker - Viimsi on muidugi valus paar.
  Ega seal ei olegi, Paide III või siis Jokeri-Viimsi vaheline võitja panebki selle asja kinni ma kaldun arvama.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  1/8-finaalpaarid:
  Tartu FC Santos II (II liiga) - Märjamaa Kompanii (IV liiga)
  Tallinna FC Ararat TTÜ (II) - EMÜ SK (III liiga)
  Põhja-Sakala (III liiga) - Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga)
  FC Elva II (III liiga) - Paide Linnameeskond III (II liiga)
  JK Retro (III liiga) - Tallinna JK Piraaja (II liiga)
  Tartu FC Helios (III liiga) - Saue JK (III liiga)
  Raasiku FC Joker (II liiga) - Viimsi JK (II liiga)
  Tallinna FC Zapoos (III liiga) - Pakri SK Alexela (IV liiga)

  Mängud toimuvad 5.-6. juunil.

  Joker - Viimsi on muidugi valus paar.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Maardust polnud Piraajale vastast
  Tallinna JK Piraaja - Maardu United 6:0 (2:0)

  Väikeste karikavõistluste 1/16-finaalmängudest üheks põnevamaks võis pidada Piraaja ja Maardu Unitedi duelli. Seda enam, et mõlemad kuuluvad II liiga ida/põhja tsooni, kus hetkel lahutab meeskondi vaid üksainus punkt - pealinlased on 9. ja maardukad 11. kohal.

  Kohtumise esimene ärevam moment tekkis 10. minutil, kui piraajakate karistusalas kukkus vastaste Aleksandr Serednjak, kuid penalti nõudmisest hoolimata vile vaikis. Vaid kaks minutit hiljem asusid võõrustajad ise juhtima, kui Karl-Sander Eensoole pandi kenasti pall jooksu peale. Ruslan Babakin magas jooksu täiesti maha ning Eensoo lajatas palli kindlalt värava tagumisse nurka. Maardu väravat kaitsnud Artjom Bõstrov tuli ühel korral õigeaegselt kastist kaugele välja ning palli klaarides neutraliseeris ohtliku momendi. Külalised polnud täielikult alla vajunud, kuid rünnakute lõpetamine jättis kohati soovida ning sekka veel ka paar kiirustatud üritust, kus võinuks mänguvahendi edasi paremal positsioonil olnud meeskonnakaaslasele anda.

  33. minutil tsenderdas Eensoo palli paremalt äärelt kasti, kus Aleksandr Goidin palli oma väravasse suunas - 2:0. Mõned minutid hiljem põrutas Aiko Orgla ligi 40-lt meetrilt sellise litri põiklatti, et hoia ja keela. Jätkuolukorras jäi pall piraajakatele, ent Marten Kundla lõi mööda. 43. minutil lendas Kundla keskväljal Babakinile sisse ning sellega nähti mängu esimest hoiatuskaarti. Avapoolaeg sai aga oodatust kiirema lõpu, sest kohtunik puhus vilet hetkel, mil oli mängitud 43 minutit ja 50 sekundit.

  50. minutil kukutas Serednjak olukorda hiljaks jäänuna Henri Prii ning teenis sellega kollase kaardi. 53. minutil pääses Taavi Kaarmaa ees jooksule. Pealinlaste mängija edestas küll ainsat vastast Goidinit, kes tegi ka vea, kuid piraajakas püsis jalul ja moment hiljem sai jala valgeks. Maardukad olid lähedal oma teisele omaväravale, kuid selle hoidis ära Bõstrovi kiire reageerimine, kes lükkas palli minema. 58. minutil suurendasid väljakuperemehed omade eduseisu, kui Kaarmaa korneri järel Kundla peaga kera raamide vahele suunas. Neli minutit hiljem kukutas Jevgeni Afonin kodumeeskonna kiirrünnaku alguses Kundla ning sai sellega hoiatuskaardi.

  Ühe rünnaku tipuks suutsid külalised vastaste karistusalas kolmel korral järjest löögile saada, kuid võõrustajad seisid kaitses korralikult ja kõik üritused suudeti blokeerida. 78. minutil tegi Bõstrov valearvestuse ja seetõttu tekkis Rasmus Siniveel hea võimalus skoorimiseks, ent pallile suutis end Maardu kaitsja siiski ette ajada. Möödus vaevu minut ja taas oli aktsioonis Sinivee, kes kaitsjast kergelt maha tõmbas ning palli lihtsa vaevaga puuriluku selja taha saatis. Vahelduseks sai tõrjetööd näidata Madis Eskusson, pareerides Andrei Nazarovi löögi. Pall püsis külalistel ning peagi lajatas Artjom Plaksin mänguvahendi küljevõrku.

  83. minutil kiskus Silver Tilk karistusala ääres Roman Krõlovit ning sai sellega endale kollase kaardi. Maardu karistuslöögist asja ei saanud, kuid vasturünnakule said Piraaja omad, kus Ilmar Põhjala söödu järel edestas Sinivee kaitsjat ning lahendas momendi kindlalt, tehes lõppseisuks 6:0. Vaid kaks minutit hiljem oli võõrustajate ründajal hea võimalus vormistada kübaratrikk, kuid Bõstrov suutis püüda. Päris lõpus lajatas Kaarmaa palli posti, aga olukorrast võeti nii või naa suluseis.

  Pealelöögid: 14:14
  Neist väravale: 9:4
  Neist blokeeritud: 0:3
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 3:2
  Suluseisud: 8:3
  Vead: 13:13

  Piraaja ja Maardu kohtumine peeti Nike Arenal ja täpselt samal ajal oli kõrval kunstmurul ehk Sportland Arenal teinegi 1/16-finaalmäng käimas, vastamisi Rahvaliiga sats Rõngu United ja neljanda liiga mansa Märjamaa Kompanii. Piraajakate poolt köetud saun oli lõpu saanud, kuid Sportlandil peetud mäng kestis veel mõnda aega, sest kellelegi kutsuti kohale kiirabi ja seetõttu tekkis viivitus. Viimase kümne minutiga nägi tõuklemast, kus kellelegi pidanuks raudpolt kollase andma, mida aga ei tehtud. Lisaks kaks punast Rõngu omadele, neist üks otse, kui karistuslöögi eel virutati Märjamaa mängija konkreetselt siruli. Teine punane tuli teise kollase kaardi saamise tõttu. Mäng ühel hetkel peatati, kuna esimene abikohtunik kutsus väljakukohtuniku enda juurde ning too siis näitaski ühele mängijale teist hoiatuskaarti. Protokollist tuleb välja, et patustati sellega, et ilma loata lahkuti väljakult või vastupidi - mindi tagasi väljakule. Märjamaa võttis kokkuvõttes 2:0 võidu.

  Leave a comment:


 • maak
  replied
  https://www.youtube.com/watch?v=5YR21zRYfdo
  Zapoosi ja Legion II eilne duell oma parimas headuses, fännide tsenseerimisel ei näe mõtet.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  "Kodumäng" võõrsil, mängija lahkub väljakult keset mängu, kohtunik ei tunne kella
  FC Tallinn - Maardu United 0:7 (0:3)

  Väikeste karikavõistluste üheks 1/32-finaalpaariks oli vastasseis IV liiga Põhja/Ida piirkonnas hetkel 4. kohal oleva FC Tallinna ja II liiga Põhja/Ida piirkonnas 7. kohal oleva Maardu Unitedi vahel. Kuigi tegemist oli FC Tallinna kodumänguga, peeti kohtumine hoopis Maardu kunstmuruväljakul. IV liiga mansa koduväljakuks on Wismari staadion, ent kuna eile peeti suisa 15 1/32-finaalmängu ja neist oli üheks Tallinna Legioni duubelmeeskonna kohtumine Tallinna Eston Villaga, oli eelis ilmselgelt Legioni meeskonnal mängimaks Wismaris.

  Maardukad alustasid energilisemalt ning kohe avaminutitel sunniti "kodumeeskonna" puurilukk Mihhail Lavrentjev tõrjele. 11. minutil oli aga reaalsus selline, et FCT teenis penalti, kui karistusala ääres Nikita Rozov kukutas Alexander Altosari. Ründaja läks ise penaltit sooritama, kuid aeglase mineku pealt lajatas palli väravast üle. United sai ehmatusest üle ja sealt edasi jätkati dominatsiooniga. Lavrentjev tegi mitu head tõrjet, võttes ära paar lähilööki ja keerulise karistuslöögi, mille järel pall müürist läbi lendas ja pantrihüppega mänguvahendi minema lükkas. 28. minutil jäi aga temagi lõpuks võimetuks, kui Aleksandr Serednjak kasti piirimailt palli taha nurka saatis.

  FCT üksikud üritused olid reeglina kaugemalt teele pandud ning seetõttu need suurt ohtu Maardu väravale ei kujutanud. 40. minutil jäi kodumeeskonna äärekaitsja maha ning seetõttu sai Serednjak mööda paremat äärt vabalt tõusta. Pass pandi kasti, kus Jevgeni Tšigrinov palli sättis ning seejärel võrgu sahisema pani. Kaks minutit hiljem kasutas United rünnakul ülekaalu ära ning kuigi Lavrentjev jooksis kasti äärde vastast takistama, ei suutnud ta palli tabada ja Tšigrinov lükkas sekundid hiljem kera tühja väravasse. Esimese lisaminuti alguses teenis kohtumise esimese kollase kaardi Altosar, kes vastast selga lükkas. Ründaja polnud otsusega rahul, kuid samas oli avapoolaja jooksul vilemees kahel korral juba Altosariga rääkinud ja käskinud tal maha rahuneda, aga lõpuks tuli kaart ikkagi ära.

  54. minutil sahises taas FCT värav, kuid kuna Maardu mängija tegi viiv enne pealelööki vea, jäi värav fikseerimata. 60. minutil teenis hoiatuskaardi Unitedi poolkaitsja Artjom Plaksin, kes äärel Aleksandr Karpõtševile tagant jalgadesse jooksis. Kolm minutit hiljem pandi FCT rünnakul pall ette, mille suunas hakkas Altosar liduma. Ründajat jõudnuks segama vaid üksainus kaitsja, kuid keset jooksu hoog rauges ja vähese lonkamise järel liikus Altosar varumeestepingi juurde ning kõndis ilma kohtunikule midagi ütlemata väljakult ära. Kuigi ametlikus protokollis oli FC Tallinnal üks varumees olemas, polnud reaalselt teda kohal ning seetõttu tuli meeskonnal mängida viimane pooltund vähemuses.

  70. minutil võttis võõrustajate Andrej Voilenko paar vastast ette, kuid seejärel läks puude liiga pikaks ning olukorda hilinenult rammis vastasele sisse ning teenis kollase kaardi. FCT sooritas teisel poolajal vaid kaks pealelööki ning taaskord olid mõlemad kaugelt löödud ning külalised said mõlemile väravast eemal olles jaole. Parim moment ehk olnuks, kui Dmitri Gostevi kasti riputatud pall saaduks maha võetud, kuid seda ei suudetud teha ning Maardu omad olid peagi jaol. Lavrentjev hiilgas mitme tõrjega, kuid 76. minutil tuli taas pall väravast koukida. Esimese asjana blokeeriti karistusalas vastaste löök, mille järel Vladimir Ljahhovetski tõstis palli puurilukule püüdmatult väravasse.

  80. minutil teenis FCT oma esimese nurgalöögi, mille järel Lavrentjev palus Allan Järvinel valvesse jääda ja liikus ise vastaste karistusalasse. Korner mängiti aga mingil põhjusel lühikeselt lahti ning palju polnudki vaja, kui maardukad palli endale said ja kiirrünnakule lülitusid. Kodumeeskonna puurilukk jõudis tagasi enda väljakupoolele ning pikali viskudes üritas vastast segada, kuid sellest ei piisanud ning Ljahhovetski pani ligi 40-lt meetrilt palli raamide vahele. Kolm minutit hiljem söötis Andrei Nazarov palli Tšigrinovile, kelle poole võttis suuna vastaste puurilukk, kuid sellest abi polnud ning pall saadeti taas võrku.

  Möödus veel kolm minutit ning lisaks eelnevalt kübaratriki kirja saanud Tšigrinovile sai selle ka Ljahhovetski. Lavrentjev tegi esiteks hea tõrje, pall püsis maardukatel, kes toimetasid selle oma poolkaitsjale, kes kolmelt-neljalt meetrilt palli eesposti kõrvalt sisse lajatas. Mängu lõppakordina kõlas kohtunikult lõpuvile, aga stopperilt vaadates oli mängitud vaid 87 minutit ja 30 sekundit.

  Pealelöögid: 6:42
  Neist väravale: 0:24
  Neist blokeeritud: 1:4
  Nurgalöögid: 2:7
  Suluseisud: 2:5
  Vead: 11:11

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Wolves eilsed väravad: https://youtu.be/EhLFOmGmJJs

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Esimene loobumiskaotus ka antud, ei oskagi kohe midagi öelda, mindi peale suure ambitsiooniga asi kinni panna. Juu siis ikka ei olnud asi nii õige nagu algul tundus.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Hetkel ei oska midagi välja tuua. "Häälekaim" mäng ehk Rumori vs. Volta.
  Ma panustaks ka FC Tallinn - Maardu United peale

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Väikeste karikavõistluste 1/32-finaalpaarid:


  FC Vastseliina – Bro Era
  JK Loo – Maardu United II
  Tallinna JK Legion II – Tallinna FC Eston Villa
  FC Jõgeva Wolves – Tallinna JK Augur
  Anija JK – Kohtla-Järve SK Zenit
  Tallinna Depoo – JK Kernu Kadakas
  Tartu FC Helios – Pärnu JK Poseidon
  FC Elva II – Kohtla-Nõmme
  Kohila Püsivus – FC Zenit Tallinn
  Rõngu United – Nõmme Kalju FC III
  FC Kose – Tartu FC Helios II
  Tallinna FC Reaal – Põhja-Tallinna JK Volta II
  FC Maksatransport – Pakri SK Alexela
  Türi Ganvix JK – Põhja-Sakala
  Viimsi JK II – Viimsi Lõvid
  Paide Linnameeskond III – Ambla Vallameeskond
  FC Sillamäe – JK Retro
  Rumori Calcio Tallinn – Põhja-Tallinna JK Volta
  Raasiku FC Joker – FC Tallinna Wolves
  Viimsi JK – FC Järva-Jaani
  Tallinna FC Ararat TTÜ – Viljandi JK Tulevik III
  Pärnu JK Poseidon II – SK Imavere
  Tartu FC Santos II – FC Toompea
  Tõrva JK – Valga FC Warrior
  Saue JK – Tallinna JK Jalgpallihaigla
  Tallinna FC Hell Hunt – Tallinna FC Zapoos
  Tartu JK Tammeka IV – Vaimastvere SK Illi
  Tartu FC Loomaaed – Märjamaa Kompanii
  EMÜ SK – Tatikad Platsil
  Tallinna JK Piraaja – Maarjamäe FC Igiliikur
  FC Tallinn – Maardu United
  Tallinna FC TransferWise – Rummu Dünamo

  Hetkel ei oska midagi välja tuua. "Häälekaim" mäng ehk Rumori vs. Volta.

  Leave a comment:


 • Kustavs
  replied
  Tubli Soccernet 😀 Miks üldse osaleda kui esimeses mängus loobuda

  Leave a comment:


 • Alfonso
  replied
  Rõngu

  Leave a comment:


 • kucker
  replied
  Väike karikas

  VKV 1/64 finaalis mängitakse kolm mängu:

  Esimene paar
  Rõngu United - FC Soccernet

  Teine paar
  Viimsi JK - Äksi Wolves

  Kolmas paar
  Raplamaa JK - Viimsi JK II

  Ülejäänud otse edasi.
  Sel aastal osaleb VKV kokku 67 võistkonda.

  Leave a comment:


 • P20
  replied
  Väikese Karika finaal 2017
  Neljapäeval 07. September kell 19:00
  A.LeCoq Arena

  JK RETRO - PAIDE LINNAMEESKOND III

  https://www.facebook.com/events/1845576555454356

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Paide alistas südika Nõmme Unitedi ning marssis poolfinaali
  Paide Linnameeskond III - FC Nõmme United 2:1 (1:0)

  Väikese karikavõistluste ühes veerandfinaalpaaris kohtusid täna Kesk-Eestis peetud kohtumises kolmanda liiga ida tsooni liider Paide III ning teise liiga lääs/lõuna tsooni liider Nõmme United. Kuidas meeskondade teekond veerandfinaali oli kujunenud? Kui nõmmekad pääsesid 1/64-finaalmängust, siis Paide alistas kodus Rahvaliigasse kuuluva Rasmus Värki Jalgpallikooli skooriga 11:1. Järgmises faasis sõitis Kesk-Eesti klubi külla neljandas liigas pallivale Kohila Püsivusele, kus saavutati edu ning lõppseisuks 3:0 külaliste poolt vaadatuna. Nõmme omakorda kohtus kolmanda liiga satsi Castovanni Eagles'iga ning vastased alistati 4:0. Paide sai järgmises faasis vahelduseks samuti kolmanda liiga mansa, kui Eston Villa alistati nende väljakul kuivalt 5:0. Nõmme senine raskeim kohtumine toimus koduväljakul kolmanda liiga Zenitiga. Külalised jäid poolaja lõpetuseks vähemusse, kuid tol momendil püsis tablool veel 0:0. Tugeva teise kolmveerandtunniga võtsid nõmmekad siiski 4:0 võidu. Pääsu veerandfinaali lunastasid mõlemad 1/8-finaalmängudes, kui Paide kohtus võõrsil Kuusalu Radaga. Kolmanda liiga meeskond alistati skooriga 8:0. Ka Nõmme Unitedi vastane tuli kolmandast liigast, Hell Hunt osutas vastupanu, kuid lõpuvile kõlades oli Nõmme 3:1 võit reaalsuseks.

  Veerandfinaali Paide ja Nõmme vahel alustasid energilisemalt külalised, kuid algperiood oli siiski üsna sündmustevaene. Eerik Reinsoo demonstreeris oma purakat, kuid trahvilöögist teele pandud pall lendas veidi üle. Mõningase söödu lükkamise järel suutis Paide ka värava sahisema panna, aga peakohtunik ei märganud varem suluseisu märgiks tõstetud lippu ja seetõttu suutsidki võõrustajad edasi kombineerida ja mõne kohaliku inimese hõiskama ajada skoorimise järgselt. Teiselpool väljakut andis Lauri Ellram kehva tagasisöödu keskkaitsja suunas, mille noppis vahelt Mark Kolosov. Pass anti peagi keskele, kuid seal polnud kedagi omadest ja nõnda sai ärev moment lõpu. Trahvilöögist pandi pikk pall teele ning Carl Tubarik sai lähedalt peaga löögile, ent pall suunati täpselt puurilukule käte vahele.

  27. minutil kaotas Taavi Laurits palli, mõne hetke pärast tõmbas Martin Ustaal paremal äärel vastase kiiresse minemisel maha ning seejärel välkus kohtumise esimene hoiatuskaart. Külalised ise tekitasid äreva momendi, kui väravavaht pani palli mängu, ent see vastu Paide mängijat lendas. Jätkuolukorras oli õnn külaliste poolel ning väravavaht noppis mänguvahendi oma valdusesse. 35. minutil lendas Rasmus Värk Volodja Erdeile selja tagant kandadesse ning sai selle teo eest kollase kaardi. Kuus minutit hiljem lidusid nii Erdei, kui ka nõmmekate puurilukk palli poole. Külalismängija püüdis palli kinni, mille järel hilinenult Erdei vastast tabas. Viga polnud üldse robustne, aga kohtunik otsustas siiski kaarti näidata. 45. minuti lõpus pandi väljakuperemeeste poolelt vasakult äärelt karistuslöögist pall teele. Tundus, et läheb liiga pikaks, kuid Andre Mägi suunas mänguvahendi peaga meestesummasse, kus Ervin Kõll posti kõrvale lõi. Pall pandi mängu ning koheselt kõlas pausile lubav vile.

  Kümne minuti pärast olid mängijad tagasi väljakul ning mäng sai jätku. Laurits toimetas palli kenasti kasti, kuid Erdei polnud valmis ning sai pallile küll jala vahele, ent seejärel oli jaol juba vastaste kaitsja. 60. minutil sooritas Reinsoo vasakult äärelt karistuslöögi. Keegi küll viskus omadest peaga palli suunas, ent ei ulatunud selleni. Küllap see segaski piisavalt, sest pall lendas otse trahvilöögist värava tagumisse nurka ning võõrustajatel oli taas põhjust rõõmustamiseks. Paide puurilukk Raiko Mets sunniti peagi tõrjele, kui võttis ära Kevin Mätase ohtliku löögi. 67. minutil pääses Rene Puhke hea eeltöö järel soodsast kohast löögile Laurits, ent pall lajatati posti. Ei möödunud palju, kui Kolosov kukutas Priit Raali toorelt ning teenis kollase kaardi.

  69. minutil pani Kolosov hea söödu Mätasele jooksu peale, kes Paide karistusalas kukutati. Välkus kollane kaart ning penaltipunktile asus Robert Veskimäe. Mets hüppas küll õigele poole, ent madal pall pandi enesekindlalt vasakule alla ning sellega olid külalised enam kui veel tagasi mängus ning ilmselgelt ammutati sellest energiat juurdegi. 79. minutil tõmbas Mätas kiirrünnakul maha Ellrami ning taas oli kohtunikul põhjust kaarti näidata. Nõmmekad küll said mõnel korral löögile, kuid enamasti ei valmistanud need Metsale suurt probleemi ning teiseks püsis kodumeeskonna kaitse eesotsas Mägi eeskujuliku esitusega kindlalt.

  90. minutil teenisid külalised korneri, suured jõud viidi ette, kuid selle järgselt pani Kolosov kasti piirimailt löögi teele, ent sihik oli selgelt paigast ära. Kaks lisaminutit sai täis ning lõpuvile tähistas kohalike võitu, vaatamata külaliste südikale mängule. Väikese karika poolfinaalidesse jõudis lisaks Paidele teinegi Järvamaa klubi, nimelt teise liiga lääs/lõuna tsooni viimasel kohal asetsev Imavere, kes alistas eile koduväljakul kolmanda liiga Rummu Dünamo. Lisaks on poolfinaali jõudnud kolmandast liigast Retro, kes penaltitega alistas teise liiga Saue JK Laagri. Ning neljandana Tartu Merkuur, kes võõral väljakul alistas teise liiga ida/põhja tsooni kaaslase Narva Unitedi.

  Pealelöögid: 13:9
  Neist väravale: 7:6
  Neist blokeeritud: 1:0
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 4:2
  Suluseisud: 4:1
  Vead: 15:14

  Leave a comment:


 • Angelo Nerazzurro
  replied
  Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
  [ATTACH=CONFIG]5396[/ATTACH]
  veerandfinaal paarid ka olemas ja ajad paigas, üllatavalt poolelt rummu suutis piraajat võita 2-1
  See Paide III vs. Nõmme United ja Narva United vs. Merkuur on juba omaette finaalid.

  Leave a comment:

Working...
X