320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • PETSPETSPETS
  replied
  Capture.jpg
  veerandfinaal paarid ka olemas ja ajad paigas, üllatavalt poolelt rummu suutis piraajat võita 2-1

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Jah, nii paraku on + siis veel tummine trahv ka.
  Ei oleks lihtsalt esindust kokku saanud ja nii ongi.

  Sai küll vastaselt uuritud, et ehk oleks võimalik lükata mäng nv. peale, kuid neile see ei sobinud.
  Mis seal ikka ehk proovib järgmine aasta uuesti.

  Leave a comment:


 • Drogba
  replied
  Algselt postitas Oakie Vaata postitust
  Tartu Ülikool Fauna - Haapsalu JK 1-2
  Nüüd tuli igatahes loosiga "lotovõit". Argipäev, Tartu tuur ja eelmise aasta meister.
  26.06 19:30 Tartu FC Merkuur - Haapsalu JK + : -

  Nii palju, siis Tartu tuurist.

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Tartu Ülikool Fauna - Haapsalu JK 1-2

  Nii, õnnestus siis selles voorus alistada Tartu Ülikool Fauna. Hea, et õnnestus mäng tõsta nv. peale muidu oleks keeruline olnud see transpordi asi tööinimestel.
  Mäng toimus siis Kaagvere väljakul.
  Fauna läks juhtima umbes esimese poolaja keskel, kui nende parema ääre mees sai palli ja pani tsenderduse teele, see oli aga nii hea et keris end posti ja siis väravasse.
  Palju aega ei möödunud kui tuli juba viik. Väga palav ilm oli sellel päeval ja poolaeg sai lihtsalt istutud varjus ja vett kaanitud. Teise poolaja keskel läksime juhtima 2-1 ja selle
  skooriga ka mäng lõppes. Mäng oli üldiselt rahulik ja vaikne, kaarte vist ka ei tulnud.

  Nüüd tuli igatahes loosiga "lotovõit". Argipäev, Tartu tuur ja eelmise aasta meister.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Ehmatusega pääsenud Ararat oli poolajaks taga, kuid võttis tugeva teise kolmveerandtunniga võidu
  Tallinna FC Ararat TTÜ - JK Kernu Kadakas 4:1 (0:1)

  1/16-finaalmängudega sai jätkatud eile õhtul, kui Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurul kohtusid II liiga põhja/ida tsoonis 14 meeskonna seas 12. kohta hoidev Ararat ning III liiga lääne tsoonis 12 satsi seas eelviimasel kohal paiknev Kernu Kadakas. Mäng kulges võõrustajate domineerimisel, kuniks 7. minutil külalistel esimene moment tekkis ja mänguskoor avati. Priit Zoova sai otsajoone juurest terava nurga alt löögile ning pani võrgu sahisema. Peagi lajatas kernukate poolelt Egert Kommesaar kauglöögi teele, ent üritusele sai vastane jaole. Pall lendas tagasi Kommesaarele, kes pani koheselt uue pommlöögi teele ning sel korral tuli juba sekkuda väljakuperemeeste puurivahil Sergei Bolgovil. Ararati üritused nõnda ohtlikud seni polnud. 20. minutil tekkis külalistel ideaalne võimalus eduseisu duubeldamiseks. Konstantin Tjutjažov eksis viimase mehena, mille järel pääses palli endale noppinud Zoova Ararati puurivahiga silmitsi. Tagantpoolt oli veel meeskonnakaaslasele järgi jooksmas Kristjan Krimberg. Omade kahjuks ründaja kiirustas löögiga, pannes palli teele juba enne kasti jõudmist ning sihik oli tol juhul selgelt paigast ära.

  Võõrustajad riputasid mitmel korral palli kenasti omadele vastaste karistusalasse, kuid isegi kui seal sättima suudeti hakata, jäid duellides reeglina peale ikka Kernu kaitsjad. Ararat avapoolajal ei suutnudki ühtegi ohtlikku lööki sooritada, samas kui nende väravavahil tuli kolmel juhul karistusalast välja joosta klaarimaks ärevas olukorras palli ette minema. Zoova pani poolaja lõpus kaugelt löögi teele, mille järel pall kaitsjast rikošeti võttis ning Bolgov seejärel kera üle otsajoone lükkas.

  Pausilt naastes olid võõrustajad omad järeldused teinud ning juba 47. minutil viigistati seis, kui kasti nurgast toimetati pall keskele, kus Pavel-Artjom Tšekotin esimese puutega palli väravasse saatis. Kolm minutit hiljem teenis Ararat juba oma 10. korneri, kuid standardid seekord suurt vilja ei kandnud. 55. minutil andis Zoova paremalt äärelt ideaalse passi kasti, kuid Siim Sideljov ei saanud lähedalt pallile korralikult pihta ja luhtas sellega hea momendi. Kodumeeskond pommitas vahepeal omajagu peale, kuid kõik need üritused olid selgelt ebatäpsed. 61. minutil noppis Sideljov paremal äärel vastaselt palli, kuid omade kahjuks kiirustas passi andmisega. Zooval oli veel paar-kolm meetrit minna, kui oleks jõudnud selleni, ent Ararat sai seega jaole ja vasturünnakuga karistati kiirelt ära - Avetis Harutjunjan lajatas lähedalt palli väravasse ja nõnda oli kodumeeskond juhtima asunud.

  Vahelduseks luhtas hea momendi ka võõrustajad, kui vastaste kaitseliini taha pall saadeti ja sealt ära ei suudetud realiseerida. 74. minutil pani Vaagn Arutjunjan vasakult äärelt madala tsenderduse väravaesisele teele. Ivo Lepik küll viskus pallini, kuid mingitmoodi suutis mänguvahend puurivahi alt väravasse vupsata ning seis oli nõnda 3:1. Skoorimiseks tekkis võimalusi mõlemal meeskonnal, kuid järelejäänud aja jooksul tehti seda vaid korra, kui 90. minutil Arutjunjan leidis täpse sööduga Harutjunjani, kes kaitsjast mööda jooksis ja madala palli kindlalt väravasse suunas.

  Pealelöögid: 22:9
  Neist väravale: 5:3
  Neist blokeeritud: 2:0
  Nurgalöögid: 16:3
  Suluseisud: 1:1
  Vead: 4:8

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  1/8-finaali pääsesid sellised suurfavoriidid nagu Narva United, Merkuur ja Paide III.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Lõpuminutite värav viis Igiliikuri edasi
  Tallinna FC Reaal - Maarjamäe FC Igiliikur 0:1 (0:0)

  Väikeste karikavõistluste 1/16-finaalmängude üheks duelliks sai IV liiga põhja/lääne tsooni kuuluvate Reaali ja Igiliikuri vaheline duell. Olgu siinkohal mainitud, et neljandas liigas on seniks peetud maha seitse vooru, hulka mõned hilisemale ajale lükatud mängud. Ent sealne tabeliseis on kujunenud selliseks, et Maarjamäe klubi on hoidmas 3. kohta, samal ajal kui Reaal on virelemas eelviimasel ehk üheksandal kohal. Mai keskel kohtuti Reaali koduväljakul ehk Kalevi kunstmurul, kus kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Karikamänguks oli koduväljaku eelis Reaalil seega kohtusid meeskonnad eile õhtul taas Staadioni tänaval selgitamaks järgmisesse vooru edenejat.

  Külaliste paarist esimesest pealelöögist kujutas vastaste väravale rohkem ohtu üks tsenderdus, mis vasakult äärelt teele pandi, mille järel pall tagumise posti poole suuna võttis, ent Kaarel Silmato oli valvel ning lükkas palli minema. Ühe Reaali korneri järel keerutati mänguvahend paraja vindiga sedasi, et see meestesummast üle vupsas, kuid seekord oli ka Igiliikuri puurilukk Margus Koppel valmis ning noppis palli oma käte vahele. 22. minutil tekkis külaliste väravavahi ning kaitsja vahel lahkheli. Puurilukk hõikas, et veerev pall talle jäetaks, kuid kaitsja suunas palli jalaga tagasi ning seetõttu tuli puurivahil palli noppimise asemel kiiresti pall jalaga minema lüüa. Sellest suurt asja ei saanud ning kodumeeskonna omad said sellele jaole, kõige tipuks käis pall ka postis ära, mille järel külaliste kaitsja kindluse mõttes palli koheselt üle otsajoone lõi. Peagi tekkis ärev moment teiselpool väljakut, kui Maarjamäe klubi kapteni Kristofer Kase läbisöödu järel Guido Kutser ühe kaitsja üle suutis mängida ja vastu liikunud puurilukuga silmitsi pääses. Osapooled jõudsid samaaegselt pallini ning konkreetset lööki ei tulnudki, olukord samas lahenes Reaali kasuks. Mõlemal satsil oli veel poolohtlik olukord ning poolajale lisati kohtuniku poolt arusaamatult suisa kaks lisaminutit, kuigi mängupause polnud ollagi ja üksikud vead mis tehti, olid kergemate killast ja aega suurt ei raisanud.

  Pausilt naastes said näha rohkem võitlust ja sellega kaasnes ka rohkem vigu. Teise poolaja esimene pealelöök saabus alles veerandtunnise aja järel. Igiliikuril oli löögikahuris rohkem laskemoona, ent seekord oli suureks probleemiks saamaks lööke raamidesse. 77. minutil tekkis mängu parim võimalus, kui külaliste Kask andis täpse söödu karistusala joonel olnud Eero Kelderile, kes löögi teele pani. Silmato viskus küll, kuid pallini ei küündinud, ent Reaali õnneks veeres pall ülinapilt tagumisest postist mööda. Igiliikuri ründaja ise ka mõistis millise magusa võimaluse oli jätnud kasutamata, kuid oli vaja keskendunult edasi mängida.

  Reaalil tekkis ajapikku samuti paar potentsiaalset šanssi, kuid ühel korral ebaõnnestus löök täielikult ning teisel juhul ei olnud ründaja valmis ja riivekat ei saanud päris löögiks lugeda, kuigi mängija asus väravale üsna lähedal. 87. minuti lõppedes tõsteti külaliste rünnakul pall võõrustajate kaitseliini taha. Kaitsjad magasid olukorra maha ning Vladimir Timofejev pääses löögile, ent viimasel hetkel rehabiliteerunud ja ainsana läheduses olnud kaitsja pani löögile jala vahele. Mänguvahend lendas sealt sutsu edasi kõrval asunud Märt Mereni, kes 100%-list võimalust kasutamata ei jätnud ning omasid juhtima viies meeskonnakaaslaste häälepaelad valla lasi. Esimesel lisaminutil polnud palju puudu, et seis olnuks viigis ja ees terendanuks lisaaeg, kuid seekord sedasi ei läinud. Juss Tamming pääses kastis vabalt löögile ning pall takerdus selleni hüpanud puurivahi kere alla. Palju segadust, kuid lõpuks kui reaalikad mõistsid, et pall polnud keha alt läbi vupsanud ja olukord lõppenud, saadi vaid südamest ohata. Neli lisaminutit tiksus täis ning lõpuvile tähistas Maarjamäe klubi nappi võitu ja edenemist järgmisesse vooru.

  Pealelöögid: 7:13
  Neist väravale: 3:3
  Neist blokeeritud: 1:1
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 3:11
  Suluseisud: 7:1
  Vead: 9:11

  Leave a comment:


 • tiriam
  replied
  11.06.2017 Kell 14:00 Tartu Ülikool Fauna - Haapsalu JK
  08.06.2017 Kell 20:30 Tallinna FC Ararat TTÜ - JK Kernu Kadakas
  07.06.2017 Kell 20:00 Pärnu JK Poseidon II - RL. JK Õismäe Torm
  07.06.2017 Kell 20:30 Tallinna FC Eston Villa - Paide Linnameeskond III
  07.06.2017 Kell 19:00 Lihula JK - SK Imavere
  07.06.2017 Kell 19:30 Anija JK - Tartu JK Welco II
  07.06.2017 Kell 19:30 Valga FC Warrior - Tallinna FC Hell Hunt
  07.06.2017 Kell 19:30 Rummu Dünamo - Pirita JK Reliikvia
  07.06.2017 Kell 19:00 Viimsi JK II - Tallinna JK Piraaja
  07.06.2017 Kell 19:30 FC Otepää - Saue JK Laagri
  07.06.2017 Kell 19:30 Kuusalu JK Rada - JK Väätsa Vald
  07.06.2017 Kell 19:30 Viljandi JK Tulevik U21 - Tartu FC Merkuur
  07.06.2017 Kell 19:30 FC Nõmme United - FC Zenit Tallinn
  06.06.2017 Kell 20:30 Tallinna FC Reaal - Maarjamäe FC Igiliikur
  06.06.2017 Kell 19:30 Tartu JK Tammeka U19 - Narva United FC
  30.05.2017 Kell 19:00 Pärnu JK Poseidon 2 - 3* JK Retro

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  1/32-finaal on läbi. Mõned protokollid on veel üles panemata, kuid sellegipoolest on tulemused teada. Esmapilgul tundub ainult Legioni väljalangemine üllatav, samas Retrol polnud sugugi nii retro koosseis.

  Millal loosimine?

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Olybet pakub ka Väikese Karika mängudele Live-Beti.

  Leave a comment:


 • Angelo Nerazzurro
  replied
  TOH-OH! Väikeste Karika sündmusi jälgitakse LAV'i kihlveokontor!

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
  Kristiine retsid peksid siis külalised Pärnust läbi. Kaotada on raske madalama liiga satsile...
  Ah, polnud seal hullu midagi. Võitluslik mäng. Eks see teine punane Kristiinele oli küll päris inetu frustratsioonist tulnud viga (korgid ees säärde suure hooga), kuid üldjoontes normaalne mäng. Tundus, et võõrustajad alahindasid meid ja panid väljakule nõrgema algkoosseisu. Igatahes tõid nad kaks kogenumat mängijat juba esimesel poolajal sisse ning kasutasid oma viimase vahetuse ka poolajal ära. Eks seal Kristiines mõni mees kees võib-olla natukene rohkem, kuid üldiselt mänguskoor peegeldab ka mängupilti. Kohtunikelt ka korralik vilepartii.

  Leave a comment:


 • Alfonso
  replied
  Kristiine retsid peksid siis külalised Pärnust läbi. Kaotada on raske madalama liiga satsile...

  Leave a comment:


 • Angelo Nerazzurro
  replied
  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Esmapilgul liiga palju põnevaid paare ei näegi. Tiitlikaitsja jaoks võib Harju JK raske vastane olla, kui Harju JK muidugi parimad pojad suudab kokku saada mänguks.
  Ehk Tartu reis kesetnädalal on alati küsimus.
  Veel mäletan eelmisel aastal kuidas Fauna vastu läkseim 12si ja pärast 5' 10si platis punase tõttu.
  Huvitav kuidas loos pani kokku Haapsalu derby.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Esmapilgul liiga palju põnevaid paare ei näegi. Tiitlikaitsja jaoks võib Harju JK raske vastane olla, kui Harju JK muidugi parimad pojad suudab kokku saada mänguks.

  Leave a comment:

Working...
X