320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II ida/põhi 2016

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #31
  Mannetult alustanud Charma pani teisel poolajal paremuse maksma
  Tabasalu JK Charma - Jõgeva SK Noorus-96 3:2 (0:1)

  Väljakuperemeestel oli väga hea võimaluseks skoorimiseks juba 3. minutil, kui Kersten Lõppe paremalt äärelt palli karistusalasse toimetas, kus Edwin Stüf lähedalt lüüa üritas, kuid kõige lõpetuseks hoopis mänguvahendile peale astus ning sellega hea võimaluse luhtas. Avapoolajal oli charmakatel üksteise suunas ütlemist omajagu, sest mitmel korral oldi kuidagi uimased, palliga mängus passiivsed ning lahendused mitte kõige mõistlikumad. Nõnda polnudki suureks üllatuseks, kui Jõgeva 19. minutil kohtumist juhtima asus. Andro Lepp toimetas paremalt äärelt palli kasti, kus Kaarel Põldma esimese puutega kera omaks võttis ning teisega sisse lõi. Olukord ise sai alguse sellest, et Priidu Nurmik kaotas kergelt palli Lepale, kes seejärel mööda äärt edasi liikus ning hetk hiljem resultatiivse söödu andis. Poolaja lõpus tuli mõlemal väravavahil sekkuda ning tõrjetööd näidata, kuid ühtegi suurepärast momenti siiski ei olnud ning nõnda mindi külaliste minimaalses eduseisus pausile.

  Teisest poolajast oli vaid vaevu üle kahe minuti möödunud, kui Martin Verner Murd vasakul külaliste kaitsjast möödus ning terava palli väravaesisele teele pani, kus Risto Tämmo võrgu sahisema pani ja seisu viigistas. Kümme minutit hiljem välkus kohtumise esimene hoiatuskaart Nurmikule, kes Põldmale kossi pani. Lisaks oli kohtunik kaitsjale juba eelnevalt suuliselt viimase hoiatuse andnud mõned minutid varem, kui too oli vastase kukutanud. Charmakate poolelt anti kehv tagasisööt, mille vastane oleks peaaegu vahelt noppinud, kuid Ronald Rink suutis kiirelt reageerida ja viimasel hetkel palli enda käte vahele haarata. Sellele tuli üsna kiirelt vastus, kui vahetusest sekkunud Martin Tšegodajevi söödu järel Lõppe umbes 30-lt meetrilt puurilukule püüdmatult palli väravasse kõmmutas ja vinge sooritusega omad juhtima viis.

  68. minutil lennutati Charma poolelt kornerist pall posti, kuid sealt lendas mänguvahend tagasi Lõppele, kes spurdiga kasti lidus, mille järel ta Kristjan Kuldmägi poolt kukutati ning võõrustajatele penalti määrati. Lõppe vajutas väravavahile võimalust jätmata pommlöögi lati alla ning seis oli sellega 3:1. Lootusekiir hakkas külalistele taas paistma 86. minutil, kui kodumeeskonna mängijale karistusalas käega mäng ja Jõgevale penalti fikseeriti. Põldma virutas tugevast löögist palli paremale alla nurka ning kuna Rink selleni ei küündinud oli kaotusseis minimaalne külaliste poolt vaadatuna. Kolm minutit hiljem lendas Garry Väiko külje pealt sisse kiirrünnakule läinud Reio Praatsile ning teenis sellega kollase kaardi. Sama minuti lõpus võttis Lepp Lõppe maha, elimineerides vastaste kiirrünnaku võimaluse juba eos. Vilemees koheselt tasku kallale küll ei asunud, aga pärast charmakate nõudmist nägi Jõgeva mängija ikkagi hoiatuskaarti. Lõpuminutitel oli Jõgeval kasutada vastaste poolel mõned audid, mille kurikuulsate väljavisetega on nende poolelt tuntud Mihkel Kukk, kellele ilmselgelt need jäeti anda. Löögile end siiski ei suudetud kuidagi mängida ning sedasi lepiti napi kaotusega.

  Charma jätkab võidust hoolimata 7. kohal, kuid nüüdsest on neil Dünamole sarnaselt samavõrd palju punkte - 37. Samas on Dünamol üks mäng vähem peetud. Jõgeva paikneb 10. kohal, lastes senisel lähimal konkurendil Legionil endast kolme punkti kaugusele tõusta. Ka Legionil on üks mäng vähem peetud - jutt käibki kohtumisest Dünamoga, mis peetakse pooleteist nädala pärast. Enne seda peetakse aga eelviimase ehk XXV vooru kohtumised, kus Charma sõidab külla Kuusalule ning Jõgeva võõrustab Narva Unitedit.

  Pealelöögid: 17:16
  Neist väravale: 8:5
  Neist blokeeritud: 1:3
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 6:4
  Suluseisud: 0:4
  Vead: 13:10

  Kommentaar


   #32
   Tasso otsustas mängu saatuse ja kindlustas Ajaxile 3. koha
   Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Legion 2:0 (0:0)

   Konkreetsemate üritustega alustasid antud kohtumist külalised, kui üsna varakult andis Stefan Tšendei täpse passi vastaste vahelt Aleks Savirannale, kelle järgnenud lähilöögi Artem Levizi püüdis. 13. minutil hakkas Andrei Kobjakov kohtunikuga sõnelema, mille järel vilemees mängijale sõnad peale luges. Mölisemine sellest hoolimata jätkus, mille peale mäng peatati ning Ajaxi pallivõlur kollase kaardi teenis. Järgmisel minutil jooksis Legioni poolelt Juri Ude Konstantin Potapovile selja tagant sisse ning sai samuti hoiatuskaardi. 26. minutil näitas edukat ettevõtmist Kobjakov, tõmmates äärel vastase kohvile ja seejärel veel mööda otsajoont minnes vastastest möödudes, pannes kuueteistkastist terava palli väravaesisele, kus esimesena sai jaole Legioni kaitsja, neutraliseerides sellega äreva momendi.

   Üks Ajaxi nurgalöök kujunes ootamatult ohtlikuks, kui kornerist pall mööda otsejoont värava suunas liikus, mille järel külaliste kaitsja pallile jala vahele pani ning mänguvahend seejärel täpselt posti kõrvalt küljevõrku lendas. Puurilukk Nikita Kajalin polnuks kaitsja kehvema puute järel suutnud reageerida, ent olukord lõppes siiski õnnelikult. Pärast pooltunni möödumist kombineerisid Legioni omad ohtlikult, kuid olukord lõppes sellega, et vastaste kasti jõudes tõmmati ainuke kaitsja tangide vahele, mille järel väljakule siruli lennati. Vile kõlades arvasid Ajaxi mängijad, et määrati penalti, mille järel emotsionaalselt kohtuniku suunas küsimused teele pandi, ent peagi mõisteti, et õigustatult määrati olukorrast viga ründavamale osapoolele ning Ajax sai rahulikult palli mängu panna.

   38. minutil tõmbas Artur Mišin äärel läbiminekul olnud Jevgeni Skamnitski maha ning sai selle eest kollase kaardi. Peagi tõmbas German Ussov äärelt kasti sisse ning leidis lühikese sööduga Ude, kes heast kohast üle vajutas. Poolaja lõppu jagus veel üks Legioni ohtlik üritus, kus esiteks Levizi palli klaarima läks, ent enda kaitsjaga kokku põrkas, mille järel teine osapool väljakule lamama jäi. Levizi suutis rehabiliteeruda ning taaskord oli õnn, et vastased heast kohast mööda lõid, kui Tšendei karistusalast täiesti vabalt mööda virutas.

   Pausilt naastes näitas esimese kümne minutiga Levizi head taset, hiilates kahe tõrjega. Esiteks pareeris Tšendei pommlöögi, seejärel oli moment, kus võõrustajate poolelt jäeti markeerimata Ude. Kaitsja küll jõudis järgi, ent seejärel lasi mängleva kergusega endast maha keerata ning Levizi pantrihüppe järel oli pall kastist minema tõrjutud ja seis püsis muutumatuna. Ärev moment tekkis ka Ajaxi korneri järel, kui Kajalin arvestas palli lendu valesti ja ei suutnud seda kinni püüda. Tagapostis oli valvel meeskonnakaaslane, kes siiski olukorra heastas. Tegu oli siiski mõlemapoolse andmisega, kus mõlemal oli võimalusi skoori tegemiseks, ent Legionil olid need siiski sutsu konkreetsemad ja ohtlikumad ning ehedaks näiteks oli rünnak, kus paremalt pass kasti anti ning pallile viskunud Jevgeni Baranov pealöögist kera raamidest mööda suunas.

   Lühikese aja jooksul oli kohtunik palunud kahel korral külaliste kaptenil Maksim Kisseljovil väljaku äärde minna. Ei saanudki aru milles asi oli, kas kuskilt oli veri väljas või midagi muud, aga kui vilemees ühel momendil nägi, et Kisseljov oli taas väljakul, läks ta mängija juurde ning selgitas talle, et oli palunud tal väljaku ääres probleemi lahendada. Väljakule loata tulemise eest näidati kollast kaarti, mille järel Legioni omad maruvihaseks aeti. Keegi ei mõistnud miks sellise olukorra eest pidi hoiatuskaarti näitama. Legioni pingil olid nende esindajad eriti tuliselt enda arvamust avaldamas, mille järel tükk aega vilemees neid maha rahustada üritas. Mängijad väljakul samal ajal üksteisega rääkides ja naerdes, mõistmata mis tsirkus toimub.

   85. minutil pääses Sergei Tasso viiekasti äärest terava nurga alt löögile, mille järel kõmmutas palli värava tagumisse ülemisse nurka. Hõisete saatel tõtati kangelast õnnitlema, kodumeeskond oli selle kena tabamusega kohtumist juhtima asunud. Kahe minuti möödudes sai Potapov kollase kaardi, pärast Aleksandr Bobrovi maha tõmbamist. Päris lõpuminutitel oli Ajaxil mitu konkreetset võimalust, millest üks teisel lisaminutil ka realiseeriti. Tasso õigeaegse pika passi järel pääses Oleksandr Saietov uhkes üksinduses üks-ühele, kus tekkinud momendi kindlalt realiseeris ning lõppskooriks 2:0 tegi.

   Kuna Ajaxi lähim konkurent Narva United kaotas antud voorus võõrsil suurelt Jõgevale, kindlustas Lasnamäe klubi võiduga igati soliidse 3. koha! Samas langes Legion koha võrra ja paikneb nüüd 10. positsioonil, lastes endast mööda just Jõgeva. Ajax kohtub viimases voorus vastaste väljakul Dünamoga. Enne kui Legion viimase vooru kodumängu Jõgevaga peab, tuleb juba selle nädala keskel madistada Dünamoga, kellega peetakse ära XIX vooru edasi lükatud kohtumine.

   Pealelöögid: 20:16
   Neist väravale: 7:4
   Neist blokeeritud: 4:2
   Nurgalöögid: 6:4
   Suluseisud: 2:5
   Vead: 9:13

   Kommentaar


    #33
    Eelmises voorus sai Võru oma neljanda tehnilise kaotuse. Kasutades mängijat, kes ei omanud mänguks õigust. Huvitav on see, et kõik tehnilised kaotused on tulnud sügisringis. Millest ühel juhul anti loobumisvõit, kahel juhul kasutati diskvalifitseeritud mängijat ja nagu enne mainitud, siis ühel juhul kasutati mängijat,kes mänguõigust ei omanud.

    Kommentaar


     #34
     need on seoses duublimängijate ja nende mängude arvuga kõrgemas liigas.
     forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

     Kommentaar


      #35
      Liigahooaeg on läbi ning ees on vaid üleminekumängud. Mõned lihtsamad tabelid Soccerway abil.

      1. Resultatiivsuse tabel. Näitab, kui palju on olnud väravaid mängudes, kus vastav võistkond on osalenud.      2. Järjestus ainult kodumängude põhjal (number tähistab punktide hulka):

      1. Merkuur 32
      2. Narva United 32
      3. Jõhvi Lokomotiv 30
      4. Ajax 27
      5. Dünamo 26
      6. Charma 26
      7. Jõgeva 24
      8. Santos II 22
      9. Levadia III 20
      10. Võru 20
      11. Legion 19
      12. Kuusalu 16
      13. Piraaja 12
      14. Kiviõlu 4

      3. Järjestus ainult võõrsilmängude põhjal (number tähistab punktide hulka):

      1. Merkuur 26
      2. Ajax 24
      3. Jõhvi Lokomotiv 22
      4. Levadia III 21
      5. Charma 17
      6. Legion 15
      7. Dünamo 14
      8. Võru 14
      9. Narva United 13
      10. Piraaja 12
      11. Jõgeva 7
      12. Santos 6
      13. Kiviõlu 6
      14. Kuusalu 5

      4. Viimase 6 vooru vorm.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


       #36
       Dünamo lõpetas hooaja kaotusega, Lissenkov toimetati kiirabiga haiglasse
       Tallinna JK Dünamo - Lasnamäe FC Ajax 0:2 (0:0)

       Polnud kaugel see, et kodumeeskond leidnuks end kaotusseisust juba pärast avaminuti möödumist, mil Konstantin Potapov pääses Mihhail Lissenkoviga silmitsi, ent Ajaxi kahjuks suunati pall nii puurilukust kui ka väravast mööda. Olukorras oli oma osa ka Dünamo kaitsjatel, kes liialt passiivseks jäid. Möödusid mõned üksikud minutid, kui Oleksandr Saietov võõrustajate kaitsja väljakule pikali pettis ning seejärel mänguvahendi küljevõrku küttis. Ajax oli poolaja esimeses pooles üritavamaks pooleks, kuid teiseks pooleks kosus ka Dünamo, kes hakkas energilisemalt üritama väravalukku lahti muukida.

       Kohtumise 37. minutil läks Ajaxi poolelt teele pandud maast söödust pall pikaks, mille poole hakkas liikuma Lissenkov, kes äkitselt keset käimist pikali kukkus, ent siis end kiiresti püsti ajas ja pallile viskumise järel valugrimassides lebama jäi. Puurilukk viskas palli minema, samal ajal kätega peast haarates. Oli koheselt selge, et oli olukorras jalale tõsisemalt viga teinud ning koheselt kutsuti kohale kiirabi. Väravavaht ajas end käpuli olles otsajoone taha ning mõningase aja järel ajas end püsti ja ühel jalal hüpates suundus riietusruumi. Kohale saabus kiirabi ning viga saanud mängija toimetati haiglasse.

       45. minutil pääses Dünamo poolelt Temitayo Ogunleye Doherty külaliste kaitsjate vahelt läbi ning pääses heast kohast löögile, ent Artem Levizi ei lasknud end üle mängida ning tõrjus. Pall oli peagi taas Doherty käes, kes äärelt mööda otsajoont tulles punuma pääses ning järjekordselt Levizil sekkuda tuli, et ärev olukord neutraliseerida. Viiv enne pausile lubavat vilet oli ka Ajaxil suurepärane võimalus, kui Potapov Lissenkovi asemel tulnud mängijaga silmitsi pääses, kuid ka selles olukorras pareeriti ning nõnda mindi viigiseisult puhkama.

       52. minutil joosti Dünamo karistusala nurgas Ajaxi mängijale selja otsa, mille järel too pikali kukkus. Viivituse järel kõlanud vile tähendas külalistele penaltit, millega kodumeeskonna omad polnud absoluutselt nõus ja arusaamatusest käsi laiutasid. Potapov saatis palli madalalt vasaku posti kõrvale, Dünamo väravavaht samal ajal teisele poole hüpates - 0:1! 61. minutil saadeti vastaste kaitsja kohvile mille järel üritati pall puurilukust üle väravasse tõsta, ent pall maandus latis, mille järel kaitsvam meeskond jaole sai - siinkohal vabandan, et ise ei märkinud ja enam ei mäleta kumb meeskond väravaraame ragistas

       Dünamol oli paar head võimalust, kuid Levizit ei suudetud kuidagi üle mängida. Karm reaalsus tabas võõrustajaid 62. minutil, kui Saietov madala passiga Sergei Jarjomenko leidis , kes soodse olukorra realiseeris ning seisuks mugavama 0:2 tegi. Ka poolaja viimane pooltund jätkus pigem Dünamo initsiatiivil ja võimalusi värava löömiseks oli, ent realiseerimisega oli sel korral omajagu probleeme ning nõnda tunnistati Ajaxi paremust.

       Ajax teenis soliidse hooaja lõpetuseks sellega 15. võidu ning kiiduväärt 3. koha, jäädes Jõhvi Lokomotivist maha vaid punktiga ning samas Narva Unitedit kuuega edestades. Dünamo langes koha võrra madalamale 7. positsioonile, Levadia III neist ühe punktiga eespool ning samas Legion kuuega neist taga.

       Pealelöögid: 18:15
       Neist väravale: 7:4
       Neist blokeeritud: 3:1
       Nurgalöögid: 5:3
       Suluseisud: 3:3
       Vead: 8:8

       Kommentaar


        #37
        Liiga meeskondade keskmine pealtvaatajate arv:
        1. Narva United FC - 66
        2. Tartu FC Merkuur - 39
        3. Kiviõli FC Irbis - 37
        4. Jõhvi FC Lokomotiv - 35
        5. Lasnamäe FC Ajax - 35
        6. Tallinna JK Legion - 34
        7. Tabasalu JK Charma - 33
        8. Tallinna JK Dünamo - 30
        9. Kuusalu JK Rada - 28
        10. Tallinna FC Levadia III - 26
        11. Võru JK - 26
        12. Jõgeva SK Noorus-96 - 22
        13. Tartu FC Santos II - 20
        14. Tallinna JK Piraaja - 18

        Jõhvi sai Ajaxiga võrreldes ning Levadia omakorda Võruga võrreldes kõrgema koha tänu pisut suuremale keskmisele numbrile.

        Enim penalteid teeninud meeskonnad:
        1. Tartu FC Merkuur - 11
        2. - 3. Tallinna JK Legion - 8
        2. - 3. Jõgeva SK Noorus-96 - 8
        4. Jõhvi FC Lokomotiv - 7

        Vähim penalteid teeninud meeskonnad:
        1. - 4. Võru JK - 3
        1. - 4. Tartu FC Santos II - 3
        1. - 4. Kuusalu JK Rada - 3
        1. - 4. Kiviõli FC Irbis - 3

        Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
        1. Tallinna JK Legion - 9
        2. - 4. Tartu FC Merkuur - 8
        2. - 4. Tallinna JK Dünamo - 8
        2. - 4. Tartu FC Santos II - 8

        Meeskonnad, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
        1. Tallinna JK Legion - 3
        2. - 3. Võru JK - 2
        2. - 3. Kiviõli FC Irbis - 2

        Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
        1. - 2. Tallinna JK Legion - 3
        1. - 2. Jõgeva SK Noorus-96 - 3
        3. Tabasalu JK Charma - 2

        Enim omaväravaid löönud meeskonnad:
        1. Tallinna JK Legion - 3
        2. - 3. Võru JK - 2
        2. - 3. Kuusalu JK Rada - 2

        Meeskonnad, kelle vastu enim omaväravaid löödud:
        1. - 2. Narva United FC - 2
        1. - 2. Võru JK - 2

        Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
        1. Tabasalu JK Charma - 53
        2. Tallinna JK Legion - 52
        3. Jõhvi FC Lokomotiv - 51
        4. Jõgeva SK Noorus-96 - 48
        5. Tallinna JK Dünamo - 47

        Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
        ...Kiviõli FC Irbis - 19 (17 mänguga)
        1. Tallinna FC Levadia III - 28
        2. Tartu FC Santos II - 35
        3. Narva United FC - 38
        4. Kuusalu JK Rada - 40
        5. Tallinna JK Piraaja - 42

        Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
        1. Tallinna JK Legion - 6
        2. - 4. Tartu FC Merkuur - 5
        2. - 4. Lasnamäe FC Ajax - 5
        2. - 4. Tallinna JK Dünamo - 5

        Vähim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
        ... Kiviõli FC Irbis - 1
        1. - 2. Võru JK - 1
        1. - 2. Tartu FC Santos II - 1
        3. Kuusalu JK Rada - 2

        Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
        1. Tabasalu JK Charma - 67
        2. Tallinna JK Piraaja - 57
        3. Tartu FC Merkuur - 54
        4. Jõhvi FC Lokomotiv - 49
        5. Jõgeva SK Noorus-96 - 47

        Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
        ... Kiviõli FC Irbis - 18
        1. Võru JK - 31
        2. Tallinna JK Dünamo - 35
        3. - 4. Tallinna FC Levadia III - 36
        3. - 4. Kuusalu JK Rada - 36
        5. Lasnamäe FC Ajax - 37

        Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
        1. Tabasalu JK Charma - 7
        2. Tartu FC Merkuur - 6
        3. Tallinna JK Piraaja - 5
        4. - 5. Lasnamäe FC Ajax - 4
        4. - 5. Võru JK - 4

        Meeskonnad, kelle vastu vähim punaseid kaarte teenitud:
        ... Kiviõli FC Irbis - 1
        1. - 3. Narva United FC - 1
        1. - 3. Tallinna FC Levadia III - 1
        1. - 3. Tallinna JK Legion - 1
        4. Kuusalu JK Rada - 2

        Meeskonnad, kel enim nullimänge:
        1. Lasnamäe FC Ajax - 9
        2. Jõhvi FC Lokomotiv - 6
        3. - 4. Narva United FC - 5
        3. - 4. Võru JK - 5

        Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
        ... Kiviõli FC Irbis - 1
        1. - 2. Tartu FC Santos II - 2
        1. - 2. Kuusalu JK Rada - 2
        3. - 5. Tabasalu JK Charma - 3
        3. - 5. Tallinna JK Legion - 3
        3. - 5. Jõgeva SK Noorus-96 - 3

        Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
        1. - 3. Lasnamäe FC Ajax - 6
        1. - 3. Tallinna JK Dünamo - 6
        1. - 3. Tallinna JK Piraaja - 6
        ... Kiviõli FC Irbis - 5
        4. - 6. Tallinna JK Legion - 5
        4. - 6. Võru JK - 5
        4. - 6. Kuusalu JK Rada - 5

        Väravavahid, kel enim nullimänge:
        1. Artem Levizi (Lasnamäe FC Ajax) - 9
        2. Maksim Mamutov (Jõhvi FC Lokomotiv) - 6
        3. - 6. Sergei Zadniprjanets (Tartu FC Merkuur) - 4
        3. - 6. Aleksandr Gorbunov (Narva United FC) - 4
        3. - 6. Mihhail Lissenkov (Tallinna JK Dünamo) - 4
        3. - 6. Madis Eskusson (Tallinna JK Piraaja) - 4

        Väikese märkusena see, et nelja nullimänguga väravavahtidest oli vaid Eskusson see, kes igas neis 90 minutit mängis.

        Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

        Kommentaar


         #38
         No nii 8-0 ,kes mängust jutustab?
         Invest In Africa

         Kommentaar


          #39
          Üleminekumängud Esiliiga B-sse

          II kohtumine
          Keila JK vs Jõhvi FC Lokomotiv
          Seis:8-0(4-0)

          Kahe mängu kokkuvõttes 9-0 Keila JK kasuks.

          Mängu parimad hetked- http://www.keilajk.ee/uleminekumangu...-fc-lokomotiv/

          Kommentaar

          Working...
          X