320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Ida 2016

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #16
  Väätsale piisas Koeru vastu ühest tabamusest
  JK Väätsa Vald - Koeru JK 1:0 (0:0)

  Kodumeeskond alustas teravamalt, pannes kohe avaminutitel vastaste puuriluku proovile, kuid too ei lasknud end üllatada. Kuuendal minutil näidati kollast kaarti Robert Pihole, kelle jalg käis palli järele minnes liialt kõrgel ära. Avapoolaeg oli iseenesest sündmustevaene ning erilisi momente ei tekkinud kummalgi. 36. minutil saabus hiilgav moment Väätsale, kui Raido Nurk hakkas palli edasi toimetama, kuid kera lendas vastasest poolkaitsjale tagasi, kes seejärel lidus üks-ühele, kus omade kahjuks löögiga liialt venitas ning Koeru kaitsja viimasel hetkel olukorda sekkuda suutis ja palli Väätsa mängija jalalt minema lõi. Mõlemalt poolelt tehti mitmel juhul otsuseid liialt kiirustades ning tuimal 0:0 seisul mindigi pausile.

  Vähem kui kümme minutit oli teisest poolajast möödunud, kui järgnes intsident, kus palliga pihta saamise järel Erki Kesküla käsi haiget sai. Mängija jäi valugrimassides kükitama, mille järel lisaks koerukatele ka mitu Väätsa mängijat kohtunikule viitasid, et mängija on pisut viga saanud ning mäng kinni peataks. Vilemees raputas sellele pead ja esialgu ei liikunud üldse Koeru mängija poolegi, kuigi tol hetkel palli vallanud Väätsa mängijad ei kavatsenudki edasi mängida. Lõpuks siiski liikus vilemees haiget saanud pallivõluri poole, teda saatmas küsivate pilkudega teised mängijad, mõistmata kohtuniku ükskõiksust.

  Koeru üritas samuti midagi luua ning paar napikat oli Silver Kruusalul, kuid kõigele lisaks tegutses kodumeeskond kaitses kompaktselt ning taga suudeti null hoida. 76. minutil leiti kena sööduga Tauri Imsi, kes korraks küll takerdus, aga kiirelt rehabiliteerus ning pääses puurilukuga silmitsi, kus kindlalt võimaluse realiseeris - 1:0! Mõne aja järel võeti Koeru rünnakul nende poolkaitsja Kaarel Kivimägi maha ning kohtunik andis väga kergekäeliselt selle eest kollase kaardi Erki Põldmaale. Väätsa poolelt oli veel paar päris ohtlikku pealelööki, kuid rohkem väravat sahisema ei suudetud panna. 89. minutil saadi ka külaliste poolelt hoiatuskaart kirja, kui pärast vile kõlamist Rannar Remmelgas palli üle küljejoone lõi.

  Lõpuvile tähistas Väätsale minimaalset ja samas ka rasket võitu. Tänu sellele tõusti tabelis viiendale kohale, möödudes Maardu Linnameeskonna duubelmeeskonnast. Koeru paikneb küll endiselt 10. kohal, kuid paha uudisena noppis antud voorust lähikonkurent Loo võidu ja edestab Koerut nüüd kolme punktiga. Järgmises voorus ootab Väätsat ees järjekordne Järvamaa derby, kui minnakse külla Ambla Vallameeskonnale. Koeru omakorda peab kodumurul maha huvitava andmise Looga.

  Pealelöögid: 17:7
  Neist väravale: 8:1
  Neist blokeeritud: 0:1
  Nurgalöögid: 3:3
  Suluseisud: 2:4
  Vead: 5:11

  Kommentaar


   #17
   Maardu pani mannetu Harju vastu paremuse maksma
   Harju JK - Maardu Linnameeskond II 2:5 (1:1)

   Kui Infonet III on viimasest voorust vaba ja saavad juba rahulikult eesootavateks üleminekumängudeks valmistuda, siis teistest tunduvalt varem lõpetasid hooaja eile õhtul tuulisel Laagri staadionil võõrustajad Harju JK ning Maardu Linnameeskonna duubel.

   Väljakuperemehed luhtasid kohe alguses kiirrünnakul soodsa võimaluse, pannes kiirustatult kaugelt löögi teele, mis oli ilmselgelt lootusetu võimalus, kuigi võinuks julgelt lõpuni minna. Sellele vastas omakorda Maardu, minnes 3. minutil mängu juhtima. Pikk pall ette, kus Harju mängijate vahel tekkis arusaamatus, mille kasutas ära Vladislav Sokolov, minnes täiesti vabalt Norman Põderiga silmitsi ning realiseerides võimaluse. Vaid üksikud minutid hiljem kõmmutati väljaspool kasti löök teele ning pall raksatas kodumeeskonna värava latti.

   Kuigi külalised suutsid algusperioodil survestamisega vastaseid mitmel korral eksima sundida, läks initsiatiiv ajapikku ikkagi võõrustajatele endile. Veerandtunni möödumise järel tekitas Mikk Tomson endale veidi rohkem ruumi ja karistusala piirilt lajatas madala palli taha nurka - 1:1. Heade momentidega jätkati, kui paar rikošetti võtnud lööki ohtlikuks kujunesid, kuid mõlemal korral olid need pisut ebatäpsed. Ühes olukorras noolis Tomson ees palli, kuid Artjom Jakovlev püüdis enne vastast selle kinni. Harju pallivõlur läks julgelt lõpuni, mille järel mängijate vahel kontakt oli. Seejärel andis Jakovlev õlaga Tomsonile kerge müksu, mille järel kohtunik suurt sekkuma ei hakanud ja vaid sõnad peale luges.

   Kohtumise esimene hoiatuskaart välkus 29. minutil Ranno Seppelile, kes keskjoonel Roman Smishko vastu toorelt tegutses. Vaevu oli minut möödunud, kui Egert Peljo pallivõitlusesse tallad ees sisse lendas ning samuti kollase kaardi teenis. Skoor võinuks mõlemalt poolelt suurem olla, kuid nii Põder kui ka Jakovlev näitasid head tõrjetööd ning nõnda mindi pausile seisul 1:1.

   Teise poolaja alguses oli Harjul deja vu, kui justkui mitte millestki lasti vastastel skoorida. Tõnis Starkopf pani trahvikasti piirimailt madala palli teele, mis veeres posti kõrvalt sisse, Põder samal ajal liikumatult pealt vaatamas, kuis seisuks 1:2 tehti. Kodumeeskonnal oli suuri probleeme löögitäpsusega, sest enamus löökidest läks raamidest mööda. Ühes momendis mängis taas kaitse lohakalt, kuid Starkopf vajutas heast kohast mööda. 62. minutil võttis Maardu mängija oma karistusalas langeva palli käega maha, enamus Harju mängijaid nõudsid penaltit, kuid peakohtunik ise seda ei näinud. Kui pall oli lõpuks minema löödud, suundus vilemees äärekohtuniku juurde, mille järel näitas penaltipunktile. Tomson suunas palli paremale, Jakovlev hüppas teisele poole - 2:2.

   70. minutil sooritati kauglöök, mille järel Jakovlev palli oma haardest lahti puterdas. Tema õnneks veeres pall "vaid" nurgalöögiks, aga mitte teiselt poolt posti väravasse. Järgmisel minutil näitas kohtunik Peljole teist kollast ja sellega kokku punast kaarti. Arusaamatuks jäänud otsust põhjendas mängija ise tribüünil oma tuttavatele, et kohtunik käskis salli ära võtta, mille järel mängija näitas näpuga mütsile ja küsis, kas selle ka, mille järel oligi kaartide välgutamiseks läinud. Kui maardukad olid ennist vaid ehmatusega pääsenud, siis 77. minutil mindi taas kohtumist juhtima, kui Sokolovi korneri järel Konstantin Butajev viskudes pallile pihta sai ja värava sahisema pani. See oli sel hooajal maardukate resultatiivseima Butajevi jaoks 16. tabamus.

   Vaid paar minutit hiljem edestas külalismängija vasakul äärel vastast, pani tsendeduse teele keskele, kus Starkopf esimesega seisuks kindlama 2:4 tegi. Harjukad lajatasid juba mitmes kord küljevõrku, külalised vastasid sellele aga kiirega, kus Põder oli sunnitud kastist välja tulema, et ärev olukord neutraliseerida. Kui see õnnestus, siis järgmisel rünnakul oli sarnane moment, kuid Starkopf jõudis pallini enne kodumeeskonna puurilukku, ent puude läks liiga pikaks ning pall veeres üle otsajoone, enne kui Maardu mängija jõudnuks selle peatada.

   88. minutil küttis Butajev kasti nurgast palli posti ning paar minutit hiljem jätkati heade momentide luhtamist, kui õigeaegse söödu järel Yuriy Fenin üks-üks olukorras palli nii puurilukust kui ka väravast mööda lõi. Enne lõpuvile kõlamist suutsid külalised ühe siiski veel lüüa, kui Mihhail Drozdov pani paremalt äärelt tsenderduse kasti, kus esimene mängija mänguvahendini ei küündinud, ent Aleksandr Matvejev paremal positsioonil oli ja tabamuse kirja sai.

   Harju JK lepib seega sel hooajal 7. kohaga, kuigi hooaja jooksul oldi tükk aega 3. positsioonil. Maardu tõusis tänu võidule küll 5. kohale, kuid on võimalik, et nad lõpetavad hooaja siiski 6. kohaga, kui Ambla peaks Loo vastu punktilisa teenima.

   Pealelöögid: 26:15
   Neist väravale: 7:9
   Neist blokeeritud: 3:0
   Postid/latid: 0:2
   Nurgalöögid: 9:3
   Suluseisud: 1:0
   Vead: 9:6

   Kommentaar


    #18
    Tallinna FC Castovanni Eagles II - Koeru JK 0:3 (0:2)

    Eile toimus Wismaris üleminekumäng neljanda liiga põhi/ida tsoonis 5. kohal lõpetanud Castovanni duubelmeeskonna ja kolmanda liiga ida tsooni 10. koha Koeru vahel. Kümneminutilise mängu järel asusid külalised juhtima, kui täpse pealöögi järel saatis palli väravasse Tarmo Saar, kelle jaoks oli tegemist hooaja esimese tabamusega. Oli häid momente Koerul, kuid tõele au andes polnud kaugel ka viigiseis. 18. minutil anti pass ette, kus pallile lidusid võidu nii Silver Kruusalu, kui vastaste väravavaht. Koeru mängija jõudis mänguvahendini varem ja suunas selle kergelt väravasse duubeldades omade eduseisu. Kuigi enamus ajast oldi Castovanni väljakupoolel, mindi lühikesele pausile 0:2 seisul.

    Koerukad mängisid teise kolmveerandtunni alguses lohakalt, mille järel lasti vastasel Silver Flingiga silmitsi pääseda, kuid pall lajatati raamidest siiski mööda, jättes sellega hiilgava momendi kasutamata. 60. minutil eksis jämedalt võõrustajate kaitsja, mille järel Kruusalu eksimuse karmilt ära karistas ja seisuks kindlama 0:3 tegi. Seis võinuks mõlemalt poolelt suurem olla ja parema õnne ja realiseerimise korral võinuks Castovanni endale paremad šansid jätta korduskohtumiseks. Ent säärast seisu on paratamatult Koeru väljakul raske tagasi teha, kuid kindlasti mitte võimatu.

    Kommentaar


     #19
     Liiga meeskondade keskmine pealtvaatajate arv:
     1. FC Järva-Jaani - 57
     2. Ambla Vallameeskond - 50
     3. Rakvere JK Tarvas II - 40
     4. Maardu United - 33
     5. Maardu Linnameeskond II - 33
     6. Kohtla-Järve JK Järve II - 31
     7. Koeru JK - 27
     8. Tallinna FC Infonet III - 23
     9. JK Väätsa Vald - 21
     10. Harju JK - 18
     11. JK Loo - 8
     ... JK Kaitseliit Kalev - 7 (kahe kodumänguga)

     Maardu United sai Maardu Linnameeskonna duublist kõrgema koha tänu pisut suuremale keskmisele numbrile.

     Enim penalteid teeninud meeskonnad:
     1. Kohtla-Järve JK Järve II - 8
     2. - 3. Maardu United - 7
     3. Harju JK - 7
     4. Maardu Linnameeskond II - 6

     Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
     1. JK Väätsa Vald - 9
     2. JK Loo - 6
     3. - 4. Koeru JK - 5
     3. - 4. JK Kaitseliit Kalev - 5

     Meeskonnad, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
     1. - 2. Maardu Linnameeskond II - 2
     1. - 2. JK Loo - 2

     Meeskond, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
     1. JK Väätsa Vald - 3

     Enim omaväravaid löönud meeskonnad:
     1. - 2. JK Loo - 4
     1. - 2. Rakvere JK Tarvas II - 4

     Meeskonnad, kelle vastu enim omaväravaid löödud:
     1. - 3. Maardu United - 3
     1. - 3. Ambla Vallameeskond - 3
     1. - 3. Harju JK - 3

     Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
     1. Harju JK - 49
     2. Kohtla-Järve JK Järve II - 36
     3. Koeru JK - 32
     4. Ambla Vallameeskond - 28

     Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
     1. FC Järva-Jaani - 13
     2. Tallinna FC Infonet III - 17
     3. Maardu Linnameeskond II - 19
     4. Maardu United - 20

     Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
     1. - 2. Kohtla-Järve JK Järve II - 5
     1. - 2. Harju JK - 5
     3. - 4. Maardu Linnameeskond II - 3
     3. - 4. Koeru JK - 3

     Vähim punaseid kaarte teeninud meeskond:
     1. Rakvere JK Tarvas II - 0

     Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
     1. Harju JK - 43
     2. FC Järva-Jaani - 33
     3. - 4. Ambla Vallameeskond - 30
     3. - 4. Rakvere JK Tarvas II - 30

     Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
     1. JK Loo - 12
     2. Maardu Linnameeskond II - 17
     3. JK Väätsa Vald - 20
     4. Kohtla-Järve JK Järve II - 22

     Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
     1. Harju JK - 6
     2. Koeru JK - 5
     3. Tallinna FC Infonet III - 4

     Meeskonnad, kel enim nullimänge:
     1. - 2. Maardu United - 5
     1. - 2. Tallinna FC Infonet III - 5

     Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
     1. Maardu Linnameeskond II - 0
     2. - 3. Kohtla-Järve JK Järve II - 1
     2. - 3. Rakvere JK Tarvas II - 1

     Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
     1. Rakvere JK Tarvas II - 9
     2. JK Loo - 5
     3. Koeru JK - 3

     Väravavahid, kel enim nullimänge:
     1. Miroslav Poptšenko (Maardu United) - 5
     2. Mark Fokin (Tallinna FC Infonet III) - 4

     Tõele au andes oli Fokin osaline ka viiendas nullimängus, kui ühes mängus 71. minutil lülitus vahetusest mängu Maksim Kuzmini asemele. Toda mängu siiski siia ei arvestanud, sest Poptšenko oli oma nullimängudest algusest lõpuni algrivistuses.

     Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

     Kommentaar

     Working...
     X