320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II lääs/lõuna 2018

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #16
  Otepääle iluväravast punktilisaks ei piisanud
  Tallinna JK Legion II - FC Otepää 3:1 (1:0)

  Paremat algust võõrustajatele ei osanuks nad isegi ette näha, kui 1. minuti lõpus juba kohtumist juhtima asuti. Temitayo Ogunleye Doherty tõstis vasakult äärelt palli ette Arome Julius Onogule, kes võttis palli omaks ja seejärel saatis selle kõrge kaarega üle puuriluku raamide vahele. Pealinlased jätkasid domineerimisega ning külalistel kulus pool tundi, enne kui esimese pealelöögini jõuti, kuid seegi ei kujutanud suurt ohtu.

  Otepää väravavaht Kaldin Raidväli sooritas nii mitmegi tõrje, kuid ajapikku hakkasid ka külalismängijad ise ohtlike momente looma. Legioni puurivaht Nikita Kajalin lidus ühes olukorras kastist välja klaarima ning peagi järgnenud uuel külaliste rünnakul hoidis Raul Lehismets vastaste kaitsja vastu kenasti palli ning andis selle otsajoone juurest Martin Tederile heale positsioonile, kuid löök omade kahjuks oli selgelt ebatäpne.

  Pausilt naastes polnud möödunud kolme minutitki, kui Onogu leidis üles Erik Tselenko, kes terava nurga alt palli teele pani, nii et see tagumise posti põrkest sisse lendas -2:0. Otepääl oli peagi hea võimalus vastamiseks, kui Maksim Mitrofanov kastis löögile sai, kuid värava ees seisnud Sergei Gavrilov sai jaole. Külalised said sellest hoolimata oma tahtmise, kui 54. minutil vajutas Priit Lehismets 30-lt meetrilt sellise litri lati alla, et Kajalin jäi täiesti võimetuks. Raidväli sekkus ühes olukorras otsustavalt ning neutraliseeris kodumeeskonna ohtliku rünnaku. 68. minutil kaotas Otepää oma poolel liigagi kergelt palli ning Onogu üks-ühele pääsedes ei eksinud.

  Mitrofanov näitas head karistuslöögi andmist, kui pani tugevalt palli lati alla teele, kuid Kajalin lükkas käega selle üle. Kohtunik lasi vahepeal üsna jõulist mängu viljeleda ning kohatist rahulolematust tuli mõlema meeskonna poolelt ette seoses teatud situatsioonidega, kus taheti vilet kuulda. 74. minutil teenisid külalised korneri, mille eel peeti mäng kinni, sest värava ees positsioonivõitluses tõukas Mihkel Kivimäe kodumeeskonna mängijat ning vilemees otsustas selle eest kollast kaarti näidata.

  Otepääl oli hea võimalus lõpp põnevaks teha, kuid Kajalin suutis hea tõrje teha ning jätkuolukorras jättis külalismängija sihik soovida ning seis püsis seetõttu muutumatuna. 85. minutil kukkus Janar Tamme puutest külaliste karistusalas Tselenko ning seepeale määrati penalti, millega polnud üldse rahul Rene Levin, kes sai selle eest hoiatuskaardi. Tselenko läks ise lööma ning pani palli alla parema posti kõrvale teele, kuid Raidväli tõrjus.

  Lõpuminutitel enam miskit üleliia huvitavat ei toimunud ning nõnda võttis kodumeeskond 3:1 võidu. Legioni duubel on 2. kohal ja Otepää samas 12. kohal. Järgmises voorus sõidab Legion tuulisele Viimsi staadionile ning Otepää omakorda Paidesse.

  Pealelöögid: 18:13
  Neist väravale: 13:7
  Neist blokeeritud: 1:1
  Nurgalöögid: 9:5
  Suluseisud: 4:2
  Vead: 12:13

  Kommentaar


   #17
   Tabasalu võttis raske võidu lähikonkurendi üle
   JK Tabasalu - Pärnu JK Vaprus II 2:1 (2:1)

   Juba kohtumise neljandal minutil said külalised kahekesi üheainsa kaitsja vastu rünnakule minna, kuid too suutis piisavalt segada, et Rene Pransi järgnenud löök läks väravast mööda. Peagi olid võõrustajad rünnakul, kui nende Edwin Stüf võeti paar meetrit enne karistusalasse jõudmist maha ja seetõttu teenis kollase kaardi vea teinud Karl Palatu. Pärnakad omasid konkreetsemaid momente ning olid asjalikumad. See tasus ära minut pärast veerandtundi, kui oma väljakupoolelt leiti sööduga Robyn Hallmere, kes kaitsjat sutsu edestas ning soodsa momendi realiseeris. Vähem kui kümme minutit hiljem tõstis Georg Grahv palli Tabasalu kaitseliini taha Pransile, kelle järgnenud tõstest lendas pall aga raamidest mööda.

   Sarnane moment tekkis ka teiselpool väljakut, kui Kersten Lõppe tõste järel leidis Rasmus Tomson end Andreas Kallastega silmitsi, kuid mängija lõi omade kahjuks pallist mööda. 35. minutil oli pisut segadust väljakuperemeestel vastaste korneri järel, kui Rasmus Nikkel jäi markeerimata ning sai pallile lähedalt pihta, ent Kaarel Rumberg suutis püüda. Järgmisel minutil viigistati mänguseis, kui kodumeeskond pani vasakult äärelt karistuslöögi teele. Pall pikendati edasi ning kaitsja selja tagant välja tulnud kapten Rauno Raid pani kohalikud hõiskama. Kaks minutit enne poolaja lõppu läksid tabsalukad juba ise mängu juhtima, kui Ervin Stüf pani õigeaegse söödu Lucas Liivale, kes kaitsjaid edestades lajatas palli eesposti juurest sisse - 2:1.

   Teise kolmveerandtunni alguses teenis hoiatuskaardi Henry Piiskop, kes võttis karistusala ääres, sellest väljaspool, Siim Sorokini maha. Võõrustajad olid selgelt aktiivsemalt pausilt naastes peale tulnud ning 61. minutil välkus järjekordne kaart külalistele, kui Nikkel jäi äärel Liiva kiirusega hätta ning kukutas ta. Poolaja keskel oli poolohtlike momente mõlemal poolel, kuid skoorimisena ei jõutud. 74. minutil lendas Dmitri Kutsarev äärel olukorda hilinenult Andreas Paurile sisse ning sai kollase kaardi. Vähem kui kümme minutit hiljem teenisid külalised omade viienda kollase kaardi, kui Grahv võttis kiirrünnaku maha.

   Kolmandal lisaminutil peatas Sorokin pärnakate kiirrünnaku, teenis selle eest kollase kaardi ning kinkis külalistele hea võimaluse viigipunkti saamiseks. Karistuslöök oli aga niivõrd ebaõnnestunud ja pall lennutati selgelt üle värava, mille peale kohalikud tribüünil rõõmsalt hõiskasid. Vaprus sai veel korra kasti nurgast löögile, kuid seegi üritus oli ebatäpne ning viienda lisaminuti täitudes kõlas lõpuvile, mis tähendas Tabasalule rasket minimaalset võitu, tänu millele tõusti tabelis 5. kohale. Pärnu Vapruse duubel kaotuse tõttu ei langenud ning paikneb endiselt 7. kohal. Juba ülehomme võõrustab Tabasalu järgmise vooru kohtumises Viljandi Tuleviku duubelmeeskonda ning Vapruse duubel laupäeval omakorda Läänemaad.

   E: Väga tore näha, et Tabasalu on selle hooaja algusest kohe hakanud mängima koduväljakul, mitte Männikul. Kodumängude korraldus on igati tasemel, tegutsev kohvik, lisaks võimalus fänninänni osta ning loosipileti soetamise korral võimalus midagi ahvatlevat võita, söödavat või siis halvimal juhul osalemise rõõmuga piirduda. Ja häbi teile Tapsi rahvas, eilsel kodumängul oli teil selle hooaja madalaim publiku arv - 285. Häbi teil olgu!

   Pealelöögid: 15:13
   Neist väravale: 5:6
   Neist blokeeritud: 2:0
   Nurgalöögid: 4:1
   Suluseisud: 3:4
   Vead: 8:18

   Kommentaar


    #18
    Üheksakesi lõpetanud Legion pidi viigipunkti eest tänama suurt õnne ja väravavahi viimaste sekundite hiigeltõrjet
    Tallinna JK Legion II - JK Tallinna Kalev III 1:1 (1:0)

    Kodumeeskonnal võttis mängu sisse elamine rohkem aega, rünnakute teine faas oli kohati üsna katastroofiline ja pall toimetati täiesti valedesse kohtadesse. Lisaks tuli ette ka paar sukeldumist, kuid kohtunik kaarti seni veel ei näidanud. 27. minutil pandi külaliste rünnakul hea pall ette Juhan Jograf Siimule. Viimasel hetkel suutis ohtlikule löögile jala vahele panna Sergei Gavrilov, pärast mida pall üle otsajoone lendas. Kahe minuti pärast haaras omakorda Legion ohjad enda kätte, kui Paul Tšeblukov vajutas kastist pisut väljaspool olles tugevast löögist palli värava tagumisse nurka. Kalevi puurivaht ei suutnud halvimat ära hoida, kuigi löök ise ei tohtinuks üllatusena tulla, sest vastasmängijal oli ruumi piisavalt selleks.

    38. minutil tegi keskel vea Denis Ruus ning kuna kohtunik klassifitseeris seda nii öelda korduvaks rikkumiseks, näitas selle eest kohtumise esimest kollast kaarti. Kuigi seis oli selline nagu ta oli, domineeris mängu siiski Kalev, ent seni ei suudetud kuidagi väravalukku avada. 44. minutil kiskus Tšeblukov Julius-Mihkel Hiiet ning võttis sellega endale tobeda hoiatuskaardi. Vähem kui minut hiljem pani Legioni kapten Dmitri Židkov olukorda hiljaks jäänuna Ando Hausenbergile kossi ning sai samuti kollase kaardi.

    Pausilt naastes ei muutunud suurt midagi - Kalev tekitas kohe esimestek minutitel ohtliku momendi, aga Dmitri Židkov suutis õigel hetkel Siimu ohtlikule löögile jala vahele saada. Peagi jooksis võõrustajate puurilukk Kareem Darwish kastist kaugele välja ning lõi palli Kalevi ründaja jalge eest minema. Tormtuli jätkus ning Siim pääses vastaste väravavahiga silmitsi, kuid too sai pallile jala vahele ning jätkuolukorras lõi Gavrilov kindluse mõttes mänguvahendi üle otsajoone. Siimul oli veel paar väga head momenti - ühe juhul pandi kõrge pall teele ning Darwish lükkas tagasisammudelt raskustega palli üle lati. Teisel juhul suutis aga Legioni puurilukk üks-ühel end maksma panna ja taaskordse ohtliku Kalevi rünnaku neutraliseerida.

    69. minutil võttis Gavrilov liigse suupruukimise eest kollase kaardi. Legion tagus mitmel juhul järjepidevalt pikka palli ning see ilmselgelt ei toitnud ja külalismeeskond sai sellega taas kiirelt vasturünnakutele. 82. minutil pääses Tambet Laan lähedalt löögile ning viigiseis tundus olevat enam kui kindel, kuid Dmitry Shadrin suutis siiski palli üle otsajoone klaarida ning teenis sellega publikust marulise aplausi. Kolm minutit hiljem oli aga võõrustajatel karistus käes, kui ei suudetud palli kastist klaarida ning Siim realiseeris lõpuks ühe paljudest võimalustest. 87. minutil läks Tšeblukov külaliste kastis liialt agaralt vastase selja tagant tulles palli noolima ning tegi hoopis vea, mille järel näitas vilemees patustajale teist kollast, mis tähendas kokku punast kaarti.

    Mängu varjutas pisut see, et mõlema meeskonna poolelt tehti teise poolaja lõpupoole üks sunnitud vahetus, kui viga saanud mängija välja vahetati. Esimene hoiatuskaart külalistele saabus alles 3. lisaminutil, kui Marek Kahr äärel Ruusi kukutas ja Legioni kiirrünnaku sellega maha võttis. Tegelikult oli põhjust juba tunduvalt varem külalistele kollast kaarti näidata, kui paar kiirrünnakut maha võeti, aga kohtunik otsustas neil kordadel teisiti. Ei möödunud minutitki, kui Ruus ei lasknud Kalevi puurivahil palli kiirelt mängu panna ning teenis sellega enda teise kollase kaardi. See tähendas, et niigi pikaks venivas mängus tuli Legionil üheksakesi jätkata.

    5. lisaminuti lõpus pani Shadrin vastasele kossi, sai vea eest kollase kaardi ning kinkis Kalevile heast kohast karistuslöögi. Vea järgses olukorras näidati liigse rahulolematuse eest kollast kaarti ka Jevgeni Larinile - tegemist oli Legioni jaoks suisa 8. hoiatuskaardiks selles mängus! Tiksus juba 7. lisaminut, kui lõpuks karistuslöök lahti mängiti ja pall kasti toimetati, kus paarilt-kolmelt meetrilt peaga löögile saadi, ent Darwish võttis hiigeltõrjega selle ära ja mäng oli sellega läbi.

    Legion langes viigi tõttu ühe koha võrra ja on hetkel 5. positsioonil, Kalev kohe nende järel. Järgmises voorus sõidab Legion külla Kuressaare duublile ning Kalev omakorda Paide Linnameeskond III-le.

    Pealelöögid: 10:16
    Neist väravale: 3:9
    Neist blokeeritud: 1:0
    Nurgalöögid: 7:8
    Suluseisud: 3:1
    Vead: 17:14

    Kommentaar


     #19
     Üheksameheliselt lõpetanud Legion alistas ühe põhikonkurentidest
     Tallinna JK Legion II - JK Tabasalu 4:2 (1:0)

     Möödunud pühapäeva õhtul kohtusid Wismari staadionil II liiga antud tsooni kaks tippu kuuluvat meeskonda, võõrustajateks Esiliiga B raudse valitseja Tallinna JK Legioni duubelmeeskond, kes oli antud mänguks mitmeid mängijaid võtnud appi ka esindusest. Vastasteks neile neist üks koht eespool, 3. kohal paiknev JK Tabasalu.

     Mängitud oli vaid loetud sekundid avaminutist enam, kuniks võõrustajad juba kohtumist juhtima asusid. Esiteks riputati pall kasti, kuid sealt see klaariti. Järgmises olukorras survestas Sergei Bilinski külaliste Kert Koljalit, kes pani seejärel kõrge palli oma värava poole teele. See aga maandus nii pahasti, et ei kaitsjad ega väravavaht suutnud takistada selle maandumist raamide vahele - 1:0. Tabasalu esimene pealelöök saabus 18. minutil, kui vanameister Konstantin Nahk üritas karistuslöögist mänguvahendi otse ristnurka kruvida, aga see ei tulnud külaliste kahjuks napilt välja.

     Vähem kui veerandtund hiljem jäi Kersten Lõppe jõulises kahevõitluses Legioni kaitsja vastu peale, mille järel sai moment hiljem kastis vabalt löögile, ent lajatas üle. 44. minutil välkus esimene hoiatuskaart võõrustajate poolt Ilja Jazevile, kes näitas liigset rahulolematust välja, et eelnevas olukorras ta vastu viga ei võetud. Lucas Liiva leidis peagi hea passiga vasakul äärel Freddie Heinmaa, kes edestas väljakuperemeeste kaitsjat ning lõi siis palli posti, mille järel said juba Legioni kaitsjad jaole.

     Pausilt naastes läks kõik jällegist Legioni kasuks, kui 49. minutil Roman Grigorevskiy lühikese söödu järel Jazev karistusalas momendi realiseeris. Üksikud minutid hiljem sooritas Ivan Šišov karistuslöögi, mille järel pall Tabasalu värava latis maandus. Teiselpool väljakut oli samuti ärev moment, kui trahvilöögi järgses olukorras ei suutnud külalised kuidagi kera raamide vahele rammida ning Legioni kaitse pidas hästi vastu. 56. minutil tegid külalised vahe taas minimaalseks, kui audi järel andis Nahk täpse söödu omade kaptenile Rauno Raidile, kes palli peaga väravasse suunas. Vaevu minut hiljem välkus kollane kaart Aleksandr Gussevile, kes olukorda hilinenult jooksis Nahale sisse.

     Tabasalu tegi 61. minutil seisuks 2:2, kui kena kombinatsiooni lõpetuseks lajatas Nahk kastijoonelt palli latipõrkest sisse. Vähem kui kümme minutit hiljem kõlasid üle väljaku valjuhäälsed roppused, kui Paul Tšeblukov emotsioone välja näitas, pärast seda, kui peale jõulist kontakti viga ei fikseeritud. Liigne suupruukimine tähendas aga sel korral kollast kaarti. Legion oli siiski üritavamaks pooleks ning 74. minutil asuti taas juhtima. Paremalt äärelt tsenderdati pall ette Jazevile, kes Madis Rajandoga silmitsi olles tõstis palli lihtsa tõstega vastasest üle väravasse - 3:2.

     83. minutil kiskus külaliste Heinmaa palli omanud Bilinskit särgist, mille järel Legioni mängumees vastasele jalaga äsas. Vile kõlas, vea tegija teenis kollase ja vägivallatseja omakorda otse punase kaardi. 89. minutil pidanuks hoiatuskaart välkuma Kert Koljalile, kes võttis kiirrünnakul Vsevolod Zassuhhini maha, ent kohtunik otsustas mingil põhjusel teisiti. Teisel lisaminutil tabasid külalised teistkordselt võõrustajate väravaraame, kui otsajoone juurest teele pandud pall latti põrkas. Tabasalu jonni ei jätnud ning ühe korneri järel oli taas teisel korrusel Joel Indermitte võimas, kuid pealöök jäi siiski ebatäpseks.

     Viiendal lisaminutil aga keesid emotsioonid Legioni rünnakul üle, kui esiteks tegi tabasalukate Kardo Koljal liiga Zassuhhinile, mille järel tekkis konflikt ja osapoolte vahel läks tõuklemiseks. Viiv enne konflikti eskaleerumist lajatas Denis Ruus latipõrkest palli väravasse, tehes lõppseisuks 4:2. Seejärel aga suundusid pilgud konfliktile, kuhu oli Legioni kaitseliinist kohale jooksnud ka Jevgeni Berdinskih, kes Koljalit tõukas. Põhilised osapooled võeti kohtuniku poolelt ette ning Tabasalu mängijale näidati kollast ja Legioni omale punast kaarti, millega võõrustajad sugugi rahul polnud ilmselgelt. Kuna väljakukohtunik päris kogu protsessi ei pannud tähele, kutsus teine abikohtunik ta peagi enda juurde, rääkimaks mis veel toimus, mille järel näidati kollast kaarti ka kolmandale osapoolele ehk Legioni kaitsemängijale.

     Seitsmes lisaminut tiksus täis ning sellega sai vägivaldseks ja emotsionaalseks kippunud mäng lõpu, millega üheksameheliselt lõpetanud Legioni duubel võttis võidu, tänu millele vähendas ta konkurendiga vahe viiele punktile, jäädes endiselt neist tahapoole. Tabasalu samas langes tänu kaotusele 3. kohale ning jääb nüüd Viimsist maha kahe punktiga. Järgmises voorus sõidab Tabasalu külla liiga liidrile Paide Linnameeskond III-le ning Legion II omakorda võõrustab Viljandi Tuleviku duublit.

     Pealelöögid: 16:10
     Neist väravale: 8:4
     Postid/latid: 1:2
     Nurgalöögid: 7:2
     Suluseisud: 4:0
     Vead: 19:17

     Kommentaar


      #20
      Viimasel veerandtunnil vähemusse jäänud Legion hävis täielikult
      Tallinna JK Legion II - Viimsi JK 0:3 (0:0)

      Esimese mängu sel hooajal tegi Legioni duubelmeeskonna eest Eduard Orehov, kes teadagi on muidu esinduse põhiline väravavaht. Esimesed ohtlikumad momendid tekkisid pärast veerandtundi, kui mõlema meeskonna puurilukud hiilgasid tõrjetega. Nii Vsevolod Zassuhhini kui ka Geir-Kristjan Suurpere ohtlikele üritustele suudeti käed vahele saada. Üldjoontes avapoolajal küll pealelööki sooritati, ent peale nende kahe muud üleliia ohtlikku ei suudetud tekitada ning nõnda mindigi null-nullilt pausile.

      49. minutil nähti kohtumise esimest kollast kaarti, kui Arli Salm kukutas temast möödunud Zassuhhini enne karistusalasse jõudmist. Viimsil oli hea šanss skoorimiseks pärast Orehovi tõrjet, mil puurilukk veel pikali väljakul oli, ent Ken-Marten Tammeveski puude läks liiga pikaks ning pall veeres üle otsajoone. 57. minutil oli võõrustajatel veidi õnne, et vähemusse ei jäädud, kui Juri Fomin kukutas Suurpere lubaval rünnakul. Kuna Legionil oli kaitsja Aleksei Titenok kõrval, ei klassifitseerunud viga kui viimase lootuse veaks ning nõnda pääses patustaja vaid kollase kaardiga. Kannatanu pool võttis ise rahulolematuse eest samuti kollase kaardi ära.

      73. minutil pani Fomin mõned meetrid enne karistusala Suurperele konkreetselt keha, mille järel kõlas vile, ent peakohtunik justkui ei kavatsenuks kaarti anda. Esimene abikohtunik lõpuks näitas, et tegu oli kaardiväärilise veaga ning seejärel jäigi Legion vähemusse, kuna Fomin teenis teise hoiatuskaardi. 79. minutil kombineerisid külaliste rünnakul vahetusmängijad, kui Alari Vereb söötis palli Janar Tükkile, kes lähedalt ära lahendas ja palli taha nurka saatis. Juba järgmisel minutil pääses Tüki söödu järel Tammaveski väljakuperemeeste väravavahiga silmitsi. Orehov küll viskus palli poole, kuid ei küündinud ning nõnda duubeldasid viimsikad omade eduseisu. Titenok võttis koheselt pärast vastaste skoorimist endale kollase kaardi liigse rahulolematuse eest.

      83. minutil pettis Tammeveski kaitsja liialt kergelt ära ning sai vabalt löögile, kuid Orehov sel korral ei lasknud end üle mängida ning pareeris. Viis minutit hiljem oli taas Viimsi rünnak teostamisel, kui pandi pikk pall ette. Pallile suundunud Andres Oper ja kastist välja lidunud Orehov põrkusid omavahel, mille järel puurilukk väljakule langes, ent kuna vile vaikis, lükkas ründaja palli tühja tehes lõppseisuks 0:3. Möödus veel minut aega enne kui võõrustajate väravavaht end püsti ajas ja roiete alt kinni hoides mänguga jätkata suutis. 90. minutil tegi Artur Šaab äärel vea, millega nähti kohtumise kuuendat kollast kaarti.

      Viimsi jätkab endiselt 2. kohal, jäädes liider Paidest maha üheainsa punktiga, Legion samas säilitas 5. koha, lubades enda ees oleva Läänemaa nüüdsest endast nelja punkti kaugusele. Järgmises voorus saabki olema kõva andmine, sest Kesk-Eestis kohtuvad antud tsooni kaks paremat - Paide ja Viimsi. Legion sõidab samas külla Raplamaale, kes on hetkel viimasel kohal, jäädes Otepääst maha ühe punktiga.

      Pealelöögid: 9:13
      Neist väravale: 3:8
      Neist blokeeritud: 0:2
      Nurgalöögid: 6:4
      Suluseisud: 6:5
      Vead: 15:11

      Kommentaar


       #21
       Vähemusse jäänud Legion hävis viimasel veerandtunnil täielikult
       Tallinna JK Legion II - Viimsi JK 0:3 (0:0)

       Esimese mängu sel hooajal tegi Legioni duubelmeeskonna eest Eduard Orehov, kes teadagi on muidu esinduse põhiline väravavaht. Esimesed ohtlikumad momendid tekkisid pärast veerandtundi, kui mõlema meeskonna puurilukud hiilgasid tõrjetega. Nii Vsevolod Zassuhhini kui ka Geir-Kristjan Suurpere ohtlikele üritustele suudeti käed vahele saada. Üldjoontes avapoolajal küll pealelööki sooritati, ent peale nende kahe muud üleliia ohtlikku ei suudetud tekitada ning nõnda mindigi null-nullilt pausile.

       49. minutil nähti kohtumise esimest kollast kaarti, kui Arli Salm kukutas temast möödunud Zassuhhini enne karistusalasse jõudmist. Viimsil oli hea šanss skoorimiseks pärast Orehovi tõrjet, mil puurilukk veel pikali väljakul oli, ent Ken-Marten Tammeveski puude läks liiga pikaks ning pall veeres üle otsajoone. 57. minutil oli võõrustajatel veidi õnne, et vähemusse ei jäädud, kui Juri Fomin kukutas Suurpere lubaval rünnakul. Kuna Legionil oli kaitsja Aleksei Titenok kõrval, ei klassifitseerunud viga kui viimase lootuse veaks ning nõnda pääses patustaja vaid kollase kaardiga. Kannatanu pool võttis ise rahulolematuse eest samuti kollase kaardi ära.

       73. minutil pani Fomin mõned meetrid enne karistusala Suurperele konkreetselt keha, mille järel kõlas vile, ent peakohtunik justkui ei kavatsenuks kaarti anda. Esimene abikohtunik lõpuks näitas, et tegu oli kaardiväärilise veaga ning seejärel jäigi Legion vähemusse, kuna Fomin teenis teise hoiatuskaardi. 79. minutil kombineerisid külaliste rünnakul vahetusmängijad, kui Alari Vereb söötis palli Janar Tükkile, kes lähedalt ära lahendas ja palli taha nurka saatis. Juba järgmisel minutil pääses Tüki söödu järel Tammaveski väljakuperemeeste väravavahiga silmitsi. Orehov küll viskus palli poole, kuid ei küündinud ning nõnda duubeldasid viimsikad omade eduseisu. Titenok võttis koheselt pärast vastaste skoorimist endale kollase kaardi liigse rahulolematuse eest.

       83. minutil pettis Tammeveski kaitsja liialt kergelt ära ning sai vabalt löögile, kuid Orehov sel korral ei lasknud end üle mängida ning pareeris. Viis minutit hiljem oli taas Viimsi rünnak teostamisel, kui pandi pikk pall ette. Pallile suundunud Andres Oper ja kastist välja lidunud Orehov põrkusid omavahel, mille järel puurilukk väljakule langes, ent kuna vile vaikis, lükkas ründaja palli tühja tehes lõppseisuks 0:3. Möödus veel minut aega enne kui võõrustajate väravavaht end püsti ajas ja roiete alt kinni hoides mänguga jätkata suutis. 90. minutil tegi Artur Šaab äärel vea, millega nähti kohtumise kuuendat kollast kaarti.

       Viimsi jätkab endiselt 2. kohal, jäädes liider Paidest maha üheainsa punktiga, Legion samas säilitas 5. koha, lubades enda ees oleva Läänemaa nüüdsest endast nelja punkti kaugusele. Järgmises voorus saabki olema kõva andmine, sest Kesk-Eestis kohtuvad antud tsooni kaks paremat - Paide ja Viimsi. Legion sõidab samas külla Raplamaale, kes on hetkel viimasel kohal, jäädes Otepääst maha ühe punktiga.

       Pealelöögid: 9:13
       Neist väravale: 3:8
       Neist blokeeritud: 0:2
       Nurgalöögid: 6:4
       Suluseisud: 6:5
       Vead: 15:11

       Kommentaar


        #22
        pagan kui mõttetu artikkel, kus meeskonna juht unistab juba eurorahadest. eile kahjuks muinasjutt lõppes ka.

        https://online.le.ee/2018/09/05/laan...st-kolm-voitu/

        Kommentaar


         #23
         lisaks ei piisa enam finaali jõudmisest, isegi juhul kui vastane on juba Euroopa koha kindlustanud.

         Kommentaar


          #24
          Ärge võtke pisikest nalja nii tõsiselt.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


           #25
           Tabasalul oli Raplamaa vastu lausa kaks ülesandmata mängijat.

           http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/78956

           Kommentaar


            #26
            Algselt postitas adi zero Vaata postitust
            Tabasalul oli Raplamaa vastu lausa kaks ülesandmata mängijat.

            http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/78956
            Arrua ja Sander Žuravljov(eeldatavasti U17 eliit on järelkasvusats neil)

            Kommentaar


             #27
             Liiga meeskondade keskmine pealtvaatajate arv:
             1. JK Tabasalu - 321
             2. Läänemaa JK - 72
             3. Viimsi JK - 39
             4. Tallinna JK Legion II - 38
             5. Pärnu JK Poseidon - 35
             6. Viljandi JK Tulevik II - 34
             7. Pärnu JK Vaprus II - 34
             8. Raplamaa JK - 32
             9. Türi Ganvix JK - 31
             10. Tõrva JK - 27
             11. FC Kuressaare II - 27
             12. Paide Linnameeskond III - 25
             13.FC Otepää - 21
             14. JK Tallinna Kalev III - 15

             Tulevik sai Vaprusega võrreldes ning Tõrva omakorda Kuressaarega võrreldes kõrgema koha tänu pisut suuremale keskmisele numbrile.

             Enim penalteid teeninud meeskonnad:
             1. - 2. Viimsi JK - 8
             1. - 2. FC Kuressaare II - 8
             3. - 4. Paide Linnameeskond III - 7
             3. - 4. JK Tallinna Kalev III - 7
             5. - 6. JK Tabasalu - 6
             5. - 6. Pärnu JK Vaprus II - 6

             Vähim penalteid teeninud meeskonnad:
             1. Viljandi JK Tulevik II - 2
             2. - 3. FC Otepää - 3
             2. - 3. Tõrva JK - 3

             Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
             1. Tõrva JK - 9
             2. - 4. Türi Ganvix JK - 7
             2. - 4. FC Otepää - 7
             2. - 4. Raplamaa JK - 7

             Meeskonnad, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
             1. - 2. FC Kuressaare II - 3
             1. - 2. JK Talinna Kalev III - 3

             Meeskond, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
             1. FC Otepää - 4

             Enim omaväravaid löönud meeskond:
             1. Türi Ganvix JK - 3

             Meeskonnad, kelle vastu enim omaväravaid löödud:
             1. - 2. JK Tabasalu - 4
             1. - 2. Tõrva JK - 4
             3. Pärnu JK Vaprus II - 3

             Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
             1. Tallinna JK Legion II - 62
             2. Pärnu JK Poseidon - 48
             3. Pärnu JK Vaprus II - 46
             4. Raplamaa JK - 42
             5. Läänemaa JK - 41

             Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
             1. Viimsi JK - 26
             2. Paide Linnameeskond III - 28
             3. Viljandi JK Tulevik II - 30
             4. FC Otepää - 31

             Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
             1. Tallinna JK Legion II - 7
             2. Törva JK - 4
             3. Türi Ganvix JK - 3

             Vähim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
             1. - 3. Viljandi JK Tulevik II - 0
             1. - 3. FC Kuressaare II - 0
             1. - 3. JK Tallinna Kalev III - 0

             Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
             1. Tallinna JK Legion II - 51
             2. Viimsi JK - 50
             3. Paide Linnameeskond III - 48
             4. Pärnu JK Poseidon - 43
             5. JK Tabasalu - 42

             Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
             1. - 2. Pärnu JK Vaprus II - 24
             1. - 2. Raplamaa JK - 24
             3. FC Otepää - 29
             4. - 5. Läänemaa JK - 30
             4. - 5. Viljandi JK Tulevik II - 30

             Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
             1. Viimsi JK - 4
             2. - 4. Paide Linnameeskond III - 3
             2. - 4. JK Tabasalu - 3
             2. - 4. JK Tallinna Kalev III - 3

             Meeskonnad, kel enim nullimänge:
             1. Paide Linnameeskond III - 11
             2. Viimsi JK - 9
             3. - 4. JK Tabasalu - 6
             3. - 4. Pärnu JK Vaprus II - 6

             Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
             1. - 3. Viljandi JK Tulevik II - 1
             1. - 3. Tõrva JK - 1
             1. - 3. Raplamaa JK - 1
             4. - 5. FC Otepää - 2
             4. - 5. JK Tallinna Kalev III - 2

             Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
             1. - 4. Pärnu JK Poseidon - 7
             1. - 4. FC Kuressaare II - 7
             1. - 4. Türi Ganvix JK - 7
             1. - 4. JK Tallinna Kalev III - 7
             5. - 7. Läänemaa JK - 5
             5. - 7. FC Oteopää - 5
             5. - 7. Raplamaa JK - 5

             Väravavahid, kel enim nullimänge:
             1. Matheas Madik (Viimsi JK) - 8
             2. Raiko Mets (Paide Linnameeskond III) - 7

             Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

             Kommentaar


              #28
              Tabasalu tegi suure sammu jõudmaks Esiliiga B üleminekumängude otsustavasse faasi
              JK Tabasalu - FCI Tallinn 4:0 (2:0)

              Kodumeeskonnal tekkis esimene ohtlikum moment 19. minutil, ent heast positsioonist hoolimata Rasmus Tomsoni pealelöök ebaõnnestus. Neli minutit hiljem vastasid ohtlikult omakorda külalised, kui Madis Rajando tõrjus palli enda ette ning pealinlased teistkordsel katsel mänguvahendi otse vastu väravavahti saatsid. Peagi peatas peakohtunik mängu kinni ning näitas kollast kaarti külaliste Nikita Martõnovile, arvatavalt liigse suupruukimise eest, sest selle eest oli mängijale juba eelnevalt sõnad peale loetud. Vaid paar minutit peale seda pääses FCI ehmatusega, kui nende kapten Nikita Salamatov tõmbas karistusala joonel selja tagant maha Edwin Stüfi. Penaltit nende õnneks ei tulnud ja olukorrast määrati karistuslöök, patustaja teenis aga vea eest loomulikult hoiatuskaardi.

              32. minutil asus Tabasalu mängu juhtima, kui esiteks jäi Kersten Lõppe löögile vastane ette. Seejärel noppis palli omale Tomson, kes edestas kaitsjat ja pani võrgu sahisema. Kolm minutit hiljem tegi külalismängija pallikaotuse ning Konstantin Nahk kõmmutas seepeale 20-lt meetrilt palli otse ristnurka - 2:0. FCI oli küll üritavamaks pooleks, aga midagi üleliia ohtlikku poolaja lõpuosas ei suudetud tekitada.

              Teine poolaeg algas väljakuperemeestele suurepäraselt, kui juba avaminuti lõpus söötis Stüf palli Salamatovist teisele poole, järgnes sellele, edestas kaitsjat ning realiseeris momendi. 51. minutil kukutas Valeri Makarov karistusala nurga juures Nikita Grankini ning sai sellega kollase kaardi. Tabasalu nõelas korra ohtlikult ning lõpetuseks lajatati pall küljevõrku. Ärevaid momente oli ka teiselpool väljakut, sest Rajando mitmel korral puterdas, aga külalismängijad polnud kordagi piisavalt lähedal, et suuta ära karistada. 63. minutil kukutati äärel kodumeeskonna mängija ent vile vaikis, FCI lülitus rünnakule, kus Nahk kukutas Bogdan Kosarevi ning sai hoiatuskaardi.

              Minut aega hiljem kukutas Vladimir Malinin selja tagant Tabasalu mängija ning taas oli kohtunikul põhjust kaarti välgutada. Üksikud minutid hiljem nähti kohtumise kuuendat kollast kaarti, kui Lõppe Kosarevile jalgadesse tõmbas. Eelnevalt oli külalistel hea võimalus omade avaväravaks, kui Malinini läbisöödu järel Pavel Jevstignejevi löök ebaõnnestus ning pall eespostist mööda läks. 78. minutil pani Lõppe palli ette, välditi suluseisu ning pallile tormas hoopis Nahk, kes palli oskuslikult eesposti kõrvalt sisse lõi - 4:0. Viis minutit hiljem leiti külaliste rünnakul läbisööduga Aleksei Šved, kelle löögi järel pall tagumisest postist napilt mööda läks.

              Antud paari võitjat ootab Esiliiga B üleminekumängude järgmises faasis duell Paide Linnameeskonna U21-ga. Tabasalu tegi suure sammu selle suunas ära, aga korduskohtumises FCI-ga ei saa kindlasti kerge olema, sest Lasnamäe klubil oli antud mängust puudu kolm põhimängijat, kes kaartide tõttu olid antud kohtumises mängukeelu all.

              Pealelöögid: 11:19
              Neist väravale: 7:7
              Neist blokeeritud: 1:1
              Nurgalöögid: 4:7
              Suluseisud: 3:4
              Vead: 16:8

              Kommentaar


               #29
               Eilne tulemus tühistati, kuna FCI kasutas mänguõigust mitte omavat mängijat ning seega on antud paarist kindlasti edasi Tabasalu ja sel pühapäeval korduskohtumist Lasnamäel ei toimu.

               Kommentaar

               Working...
               X