320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi/Ida 2018

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #31
  Algselt postitas Devil Vaata postitust
  Mitut venda sa tead, kes hooaja jooksul suudavad 5 punast võtta 1466 minutiga. IMHO peab ikka kupli all midagi valesti olema, kui sa 5 korda ühe reha otsa astud.

  Kui ma veel mängiks, siis ma ei tahaks, et selline vend mu mänge vilistaks.
  Joppenpuhh! Sa oled ikka puhta p*tsis vend, kui hakkad teemasse mitte puutuvate punaste kaartide pärast füüsilist vägivalda õigustama. Ära rohkem sellist paska siin tooda, palun!

  Kommentaar


   #32
   Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
   Joppenpuhh! Sa oled ikka puhta p*tsis vend, kui hakkad teemasse mitte puutuvate punaste kaartide pärast füüsilist vägivalda õigustama. Ära rohkem sellist paska siin tooda, palun!
   Kus ma õigustasin? Ma pole poliitik, kes ridade vahele omakasu kirjutab. Mure on EJLi pihta, mitte härra.

   Kommentaar


    #33
    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Kus ma õigustasin? Ma pole poliitik, kes ridade vahele omakasu kirjutab. Mure on EJLi pihta, mitte härra.
    Jah, kui sa hakkad mingitest X-asjadest rääkima, umbes stiilis, et kohtunik ongi halb kuna blablabla, siis siit loeb ainult õigustust vägivallatseja suunas välja. Tahad kohtunike taset kritiseerida, siis fain, aga praegu teed seda küll väga vales ajal ja vales kohas.

    Kommentaar


     #34
     Egas siin ei olegi muud, kui härra Alfonso soovib oma reputatsiooni vähekengi päästa, tuleb teha avalik videopöördumine.

     Kommentaar


      #35
      FCT tegi avapoolajaga sotid selgeks
      FC Tallinn - Tallinna FC Soccernet 3:0 (3:0)

      Juba 4. minutil andis Aleksandr Karpõtšev enda väljakupoolelt vasakult äärelt hea palli ette Vitas Mališauskasele, kes üks-ühele pääsedes lahendas olukorra külmavereliselt ning viis kodumeeskonna juhtima. Külalistel jäi täpsusest puudu ning nende esimesed pealelöögid seetõttu suurt ohtu väljakuperemeeste väravale ei kujutanud, samas oli üks moment, kus kaua oldi vastase kastis, aga kuidagi ei suudetud löögile saada. 21. minutil kiskus FCT kapten Albert Taar vastaste kiirrünnakul Harry Popovi maha ning sai selle eest kollase kaardi. Loogiline jätk saabus 25. minutil, mil Karpõtšev liikus äärelt keskele ning leidis augu vastaste vahel, kust palli läbi pani ning Mališauskas sai puurilukuga taas silmitsi olles palli raamide vahele lükata.

      Poolaja keskel tekkis Soccerneti poolelt hea šanss Remo Läänel, kuid Mihhail Lavrentjev oli oma ülesannete kõrgusel ning tõrjus. Kümme minutit enne poolaja lõppu oli kodumeeskonnal omakorda suurepärane võimalus, kui tsenderduse järel oli Anton Muraveiko külaliste väravavahiga silmitsi, kuid löömise asemel hakkas meeskonnakaaslast mingil põhjusel otsima ja jätkuolukorras sai pallile esimesena jaole siiski külalismängija. 43. minutil otsustati suuresti mängu saatus ära, kui õigeaegne pass jõudis Taarile, kes eelnevalt jooksis Soccerneti kaitsjatest mööda ning tegi seisuks 3:0.

      61. minutist alates pidid külalised jätkama mängu vähemuses, sest kuigi protokolli kanti kaks vahetusmängijat, polnud neid tegelikkuses kohal ning lisaks tõmbas äärel spurti alustanud Andrei Titov tagareie ära ning ei saanud ilmselgelt enam jätkata. Paar minutit hiljem võeti kodumeeskonnale absurdne suluseis, kui Taar endale palli ette lõi, vastasest kergelt maha keeras ja mänguvahendi uuesti omaks võttis. Nii FCT kui ka nende poolehoidjad ilmselgelt ägestusid, kui teine abikohtunik lipu tõstis, aga õnneks see otsus mängu saatust ei mõjutanud. Võõrustajate dominatsioon jätkus ja kübaratrikile oli poolaja keskel lähedal Mališauskas, ent Soccerneti puurivaht näitas head tõrjetööd.

      Ründajal tekkis veel mitu suurepärast võimalust, kuid taas sai jaole puurilukk ja tuli iseenda kehva sihikut samuti süüdistada. Külalised pääsesid teisel poolajal vaid kolmel korral löögile, kuid üks ohtlikemast momentidest oli, kui pall toimetati Arvi Lehtsalule vastaste kaitsjate taha. Lavrentjev tuli seepeale kastist välja ja neutraliseeris tekkinud ohtliku olukorra. 87. minutil sai hoiatuskaardi Tair Lääne, kes ühes olukorras jooksis palli püüdnud Lavrentjevile sisse. Lõppakordina pääsesid külalised veelgi suuremast kaotusseisust, kui väravajoonelt klaariti Taari ohtlik löök ning jätkus ei suutnud taaskord sihikut paika saada Mališauskas, saates palli raamidest mööda.

      Soccernet pole endiselt punkte veel teeninud ja on ilmselgelt seetõttu viimasel kohal. FC Tallinn püsis jätkuvalt 5. kohal, kuid eespool oleva Maardu Unitedu duubliga vähendati vahet kahele punktile. Järgmises voorus sõidavadki Soccerneti omad külla maardukatele ja FCT võõrustab Piraaja duubelmeeskonda.

      Pealelöögid: 22:9
      Neist väravale: 10:3
      Neist blokeeritud: 2:0
      Nurgalöögid: 5:3
      Suluseisud: 5:5
      Vead: 11:9

      Kommentaar


       #36
       FCT ja Maardu leppisid põnevas kohtumises viiki
       FC Tallinn - Maardu United II 1:1 (1:1)

       Avapoolaeg oli üsna võrdne ning võitluslik. Maardu tika-taka justkui toimis vähe paremini ning nõnda asuti ka juhtima, kui paremalt äärelt mindi ja mängija kasti nurgast kenasti palli tagumise posti põrkest sisse vajutas. Korra tabati külaliste rünnakul väljakuperemeeste väravalatti. Läks aega mis ta läks, aga poolaja lõpupoole kasutas FCT selle hooaja resultatiivseim kavala rebasena momendi ära, tõstes 25-lt meetrilt palli raamidest väljas olnud puurilukust üle väravasse - 1:1.

       Teisel poolajal oli juba selgelt võõrustajatel teine tera ning ohtlike momente tekitati küllaldaselt, aga realiseerimine jättis soovida. Enne aga elati üle ehmatus, kui vähem kui veerandtund oli teisest kolmveerandtunnist peetud, kui maardukas nende kastis kukkus. Esimene abikohtunik näitas sukeldumisele viidates, et külalismängija püsti tõuseks, ent peakohtunikult kõlas vile ning too määras penalti. Maruvihaseks aetud FCT mängijad kogunesid vilemehe ümber, kuniks too lühikese aja pärast suuna abikohtuniku poole võttis. Moment hiljem penalti tühistati ning maardukad pidid rahulduma antud olukorrast vaid korneriga.

       Peakohtuniku tegutsemisest paistis täna ebakindlus igati silma ning mitmed otsused tekitasid arusaamatust ja viha nii pealinlastes, kui ka maardukates. Ka moment, kus maardukate väravavaht võttis kastist väljaspool kodumeeskonna ründaja selja tagant maha, tuli vile alles suure hilinemisega. Juba mängija kukkudes vaatas peakohtunik kohe äärele, vaatamaks mida teine abikohtunik otsustab, kuigi ise oli heal positsioonil ning viga oli selge. Ka siis läks vilemees äärele olukorra kohta üle küsima ning alles siis näitas patustajale hoiatuskaarti.

       Kaarte välgutati palju mõlemale poolele ning üks FCT mängija sai ka varem duši alla minna. Oli koledaid vigu, oli ka samas mahatõmbamisi, kus kohtuniku närv sisuliselt ei liikunud, kuigi oli tegemist selge kaardikohaga, sest lubav rünnak võeti konkreetselt maha. Väravaraame tabati teisel poolajal kahel korral. Pealinlased vajutasid otse karistuslöögist palli latti ning Maardu United vastas omakorda hea kombinatsiooni tipuks löögiga, millele puurilukk sai käed vahele, mille järel pall latist üle lendas. FC Tallinnal oli ka moment, kus pall suudeti vastaste väravavahist mööda lüüa, ent viimasel hetkel suudeti väravajoonelt klaarida kaitsemängija poolt.

       Küllap Maardu peab rohkem selle viigipunktiga rahule jääma, sest FCT omas tõesti rohkem momente. Tegelikkuses pidanuks mõlemalt poolt vaadatuna skoor suurem olema, ent suurest hulgast momentidest hoolimata realiseeriti kahepeale vaid kaks rünnakut. XIII vooru viimane mäng on veel pidamata, aga FCT tõusis hetkel 4. kohale, jäädes nende ees olevast Maardust maha endiselt ühe punktiga. Järgmises voorus võõrustavad maardukad Põhja-Tallinna JK Volta III-e ning FCT "sõidab külla" Wismari staadionile Soccernetile.

       Kommentaar


        #37
        Meistriks tuleb riigireetur :S

        Kommentaar


         #38
         Algselt postitas PraS Vaata postitust
         Meistriks tuleb riigireetur :S
         Sind ka ellu jäetud?

         Kommentaar


          #39
          Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
          Sind ka ellu jäetud?
          Sa parem mõnele kohtunikule ei taha molli anda? Noh, korvpallis näiteks, seal vist lastakse platsile veel?

          Kommentaar


           #40
           Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
           Sa parem mõnele kohtunikule ei taha molli anda? Noh, korvpallis näiteks, seal vist lastakse platsile veel?
           😀👍 hästi

           Kommentaar


            #41
            Liiga meeskondade keskmine pealtvaatajate arv:
            1. Pakri SK Alexela - 76
            2. FC Tallinn - 38
            3. Maardu United II - 24
            4. Põhja-Tallinna JK Volta III - 22
            5. Tallinna JK Piraaja II - 21
            6. Tallinna Depoo - 16
            7. Maarjamäe FC Igiliikur - 15
            8. Talinna FC Soccernet - 13

            Enim penalteid teeninud meeskonnad:
            1. - 2. Maarjamäe FC Igiliikur - 9
            1. - 2. Põhja-Tallinna JK Volta III - 9
            3. Tallinna FC Soccernet - 7

            Vähim penalteid teeninud meeskonnad:
            1. Maardu United II - 1
            2. - 3. FC Tallinn - 3
            2. - 3. Tallinna JK Piraaja II - 3

            Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
            1. Maardu United II - 8
            2. - 3. FC Talinn - 6
            2. - 3. Tallinna FC Soccernet - 6

            Meeskond, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
            1. Põhja-Tallinna JK Volta III - 2

            Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
            1. - 2. Tallinna JK Piraaja II - 2
            1. - 2. Põhja-Tallinna JK Volta III - 2

            Enim omaväravaid löönud meeskonnad:
            1. - 3. Tallinna JK Piraaja II - 2
            1. - 3. Tallinna Depoo - 2
            1. - 3. Tallinna FC Soccernet - 2

            Meeskond, kelle vastu enim omaväravaid löödud:
            1. FC Tallinn - 3

            Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
            1. - 2. FC Tallinn - 42
            1. - 2. Pakri SK Alexela - 42
            3. Maarjamäe FC Igiliikur - 37

            Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
            1. Tallinna Depoo - 20
            2. Tallinna FC Soccernet - 22
            3. Tallinna JK Piraaja II - 24

            Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
            1. FC Tallinn - 8
            2. Põhja-Tallinna JK Volta III - 5
            3. Tallinna JK Piraaja II - 4

            Vähim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
            1. - 2. Maarjamäe FC Igiliikur - 2
            1. - 2. Tallinna FC Soccernet - 2

            Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
            1. Maarjamäe FC Igiliikur - 53
            2. - 4. FC Tallinn - 35
            2. - 4. Pakri SK Alexela - 35
            2. - 4. Põhja-Tallinna JK Volta III - 35

            Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
            1. Tallinna FC Soccernet - 21
            2. Tallinna Depoo - 24

            Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
            1. FC Tallinn - 7
            2. Maarjamäe FC Igiliikur - 5
            3. - 4. Pakri SK Alexela - 4
            3. - 4. Põhja-Tallinna JK Volta III - 4

            Meeskonnad, kel enim nullimänge:
            1. - 2. FC Tallinn - 5
            1. - 2. Maardu United II - 5
            3. Maarjamäe FC Igiliikur - 4

            Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
            1. - 2. Pakri SK Alexela - 0
            1. - 2. Tallinna FC Soccernet - 0
            3. Tallinna Depoo - 1

            Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
            1. Tallinna FC Soccernet - 5
            2. - 3. Põhja-Tallinna JK Volta III - 4
            2. - 3. Tallinna Depoo - 4

            Väravavaht, kel enim nullimänge:
            1. Mihhail Lavrentjev (FC Tallinn) - 5 (4 täismängu + 1 vahetusest)

            Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

            Kommentaar


             #42
             Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
             Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
             1. - 2. Tallinna JK Piraaja II - 2
             1. - 2. Põhja-Tallinna JK Volta III - 2

             Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.
             fc soccerneti väravavaht T Lääne tõrjus vähemalt 4 penaltit.

             Kommentaar


              #43
              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              fc soccerneti väravavaht T Lääne tõrjus vähemalt 4 penaltit.
              Eks neid tublisid tõrjujaid ja numbreid ole rohkemgi, aga nagu juba mainitud, siis paraku ei märgita kõike protokollidesse korrektselt ja seega täielik tõde jääbki kaduma.

              Kommentaar

              Working...
              X