320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Lääne tsoon 2018

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  III Lääne tsoon 2018

  2018. III Lääne tsoonis mängivad meeskonnad:

  Saue JK
  Põhja-Tallinna JK Volta II
  Lihula JK
  FC Hiiumaa
  Rummu Dünamo
  FC Kose
  JK Kernu Kadakas
  Haapsalu JK
  Kohila Püsivus
  Pärnu JK Poseidon II
  Keila JK II
  Vändra JK Vaprus II

  #2
  Oskab keegi kommenteerida ja pakkuda favoriite ?

  Haapsalu Jk on see aasta teinud mängijate osas mitmeid täiendusi.
  Kahju, et Läänemaa Jk ja Haapsalu Jk derbi ära jääb liigas.

  Kommentaar


   #3
   Ei tea ju milliste koosseisudega mängima hakatakse, kes üllatab, kes mitte. Aga selgeks favoriidiks julgeks pakkuda Sauet ja samas Lihula ka asjalik mansa.

   Kommentaar


    #4
    Castovanni liitus Voltaga ehk siis osad esindusmeeskonda ja osad teise ja kolmandasse meeskonda.

    Volta II peab esimese sõpruskohtumise Saku Sportinguga Sõle hallis pühapäeval kell 20:30

    Kommentaar


     #5
     Eks tiitli peale mängivad ikka need, kel on selleks piisavalt kvaliteeti: Saue ja Volta duubel. Enamik teisi satse on kas pikapallipundid, lihtsalt vanad sõpruskonnad või liiga noored. Üllatuspauku ootaks näiteks Haapsalust, aga eks hooaeg annab aru
     “I am Zlatan. Who the hell are you?”

     Kommentaar


      #6
      Saue kohta ei oska midagi täpselt öelda, et palju nad panustavad tavajalka peale. Tahavad ikkagi rannajalkat tõsiselt võtta, eelmine aasta üritasid nad teises liigas ka seda teha, aga nagu näha oli siis hooaja esimene pool olid nad väga kõvad, aga siis sügisringis nad ei teinud midagi, sest kõik olid rannast ja sõitudest väsinud.
      Rannajalka poisid vist väga ei taha üldse tavajalkat mängida ja mängivad siis kui vaja.

      Kommentaar


       #7
       Esimest vooru pole paika pandud juba?

       Kommentaar


        #8
        Esikolmik
        1.Saue
        2.Vändra
        3.Poseidon

        Kommentaar


         #9
         I voor:

         Saue JK vs Rummu Dünamo
         Keila JK II vs FC Hiiumaa
         Vändra JK Vaprus II vs FC Kose
         Pärnu JK Poseidon II vs JK Kernu Kadakas
         Põhja-Tallinna JK Volta II vs Lihula JK
         Haapsalu JK vs Kohila Püsivus
         Lisatud failid

         Kommentaar


          #10
          Haapsalut kaks iluväravat ei päästnud
          Põhja-Tallinna JK Volta II - Haapsalu JK 6:3 (2:1)

          Reede õhtuks pealinna täpselt 11 mängijaga jõudnud haapsalukad läksid kohtumist kiirelt juhtima, kui 6. minutil liikus nende kapten Aleksandr Vassiljev kasti, kus kerge pettega mängis kaitsja olukorrast välja ja lajatas palli väravasse. Mõlemal meeskonnal esines jätkuva perioodi jooksul poolohtlikke momente, aga 18. minutil pääses Volta kapten Marek Tiido lähedalt palli suunama, ent väravaesiselt klaariti. 25. minutil kaotas Artjom Tšernoglazov palli Teet Kallastele, kes eksimuse kiirelt ja karmilt ära karistas ning viigiseisu jalule seadis. Üksikud minutid hiljem magas Anton Tšernoglazov maha Timo Erkki Huttuneni mineku, kuid külaliste õnnetuseks peagi järgnenud löök ebaõnnestus.

          32. minutil nähti kohtumise esimest kollast kaarti, kui Rando Hallkivi lükkas kiirrünnakul Vassiljevi pikali. Neli minutit hiljem võttis Kallaste tsenderdus tugeva rikošeti ning lahtisel pallil oli kõige kiiremini jaol Huttunen, kes mänguvahendi taha nurka saatis. 43. minutil välkus hoiatuskaart Aleksandr Kovtunile, kes keskel Evgeny Spiridonovile kossi lendas. Esimesel lisaminutil oli lähedal ka väljakuperemeeste kolmas, kui Kallaste leidis tõstega Daniil Kulagini, kelle ohtliku löögi võttis hea reaktsiooniga ära Alo Gill, lükates palli üle lati.

          49. minutil toimetati pall Tanel Joalale, kel ruumi oli ning karistas ära. 58. minutil sai Haapsalu puurilukk õrnalt Kulagini karistuslöögile käed vahele, mille järel pall latipõrkest üle lendas. Kaks minuti hiljem söötis Kulagin vabalt positsioonilt Eduard Ovsijenkole, kes esimese puutega värava sahisema pani. Möödus kaks minutit ning Vassiljev kõmmutas vahelduseks külaliste poolelt 25-lt meetrilt palli värava taha nurka. Peagi oli samas külalistel õnne, kui nende väravavaht puterdas tsenderdusest tulnud palli käest, mis kukkus napilt posti kõrvalt üle otsajoone.

          65. minutil sai viga Kovtun, kes ühel jalal hüpates suundus väljaku äärde. See tähendas, et vahetusmängijateta Haapsalul tuli vähemuses jätkata. Viie minuti pärast tuli poolkaitsja tagasi väljakule, kuid ilmselgelt ta äkilisemaid liigutusi teha ei saanud ning kogu liikumine toimus märkimisväärse lonkamisega. 72. minutil edestas Ovsijenko Artjom Tšernoglazovit ning realiseeris tekkinud momendi külmavereliselt. Järjekordne värav oli lähedal pärast Huttuneni lööki, mil Gill puterdas, ent pall väravajoont ei ületanud ning külalised pääsesid vaid ehmatusega. Sellele jägnes peagi Volta korner, mille järgselt saadi lähedalt löögile, kuid külalismängija suutis ürituse blokeerida. Pall püsis väljakuperemeestel, kes said teistkordselt lüüa, kuid nüüd lendas pall rikošeti järel napilt väravast mööda.

          Kovtuni seisund mingil hetkel enam siiski tõesti enam edasi ei lasknud mängida ning seega tuli külalistel mäng lõpuni pidada ikkagi kümnekesi. 83. minutil said pealinlased lõpuks selle, mis tulnuks juba varem ära lüüa. Huttuneni ei jõutud piisavalt segada ja too ei jätnud külalistele muud varianti, kui vaid välja koukida. Haapsalu sai siiski viimase hea emotsiooni mängust, seda 90. minuti lõpetuseks, kui Denis Andrejev põrutas 30-lt meetrilt palli täiega ristnurka.

          Hetkel veel püsivad mõlemad klubid samadel positsioonidel - Volta 2. ning Haapsalu 4. kohal. Järgmises voorus võõrustab Haapsalu Lihulat ning Volta sõidab külla Pärnu Poseidoni duubelmeeskonnale.

          Pealelöögid: 21:15
          Neist väravale: 13:7
          Neist blokeeritud: 1:2
          Postid/latid: 1:0
          Nurgalöögid: 12:1
          Suluseisud: 5:2
          Vead: 12:10

          Kommentaar


           #11
           Paari sõnaga siis Haapsalu JK hooaja esimesest poolest.

           Laias laastus võib mängude, hetkepositsiooniga ja ründetööga rahul olla. Üheteist mängu saldo on siis 6/2/3.

           Esimese mängu - + puhas meie enda lollus, siis sai alistatud tasavägises mängus Hiiumaa, Kosele kahjuks hammas
           peale ei hakanud, Saue vastu sai võetud kena töövõit, siis mõned võidud, Poseidoni vastu sai valitud vale taktika
           ja tulemuseks viik. Voltaga oli põnev mäng, aga tuli siiski tunnistada vastase paremust. Seejärel sai alistatud Lihula
           ning voor lõppes Kernu vastu viigiga.
           Kehv on see, et viimasel ajal on kokku kuivanud varumeeste pink. Lihtsalt kole palju vigastusi on olnud. Nüüd vähemalt
           pikk paus ja saavad mängijad taastuda.
           Seega ootame huviga teist ringi.

           Kommentaar


            #12
            Vändra JK Vaprus II - Haapsalu JK 1-2

            Sügisvoor on Haapsalu Jk jaoks alanud ikka väga nigelalt - 4 kaotust jutti. Tänu sellele on toimunud ka tabelis korralik kukkumine.

            Viiendas mängus õnnestus võõrsil alistada kohalik Vändra JK Vaprus II napilt 2-1. Juhtohjad õnnestus meil juba haarata avaminutil kui äärepoolik ilusa löögi taha nurka suunas. Edaspidi oli mäng suht lahtine, üks tiim purjetas, teine tiim purjetas aga oma võimalusi ära ei realiseeritud. Poolaja viimasel minutil teenisid vastased karistuslöögi, mis paraku ilusa löögiga ka ristikasse maandus.
            Teine poolaeg jätkus taas lahtine mäng. Kuskil poolaja keskel tabas meie mängumees löögiga värava konstruktsiooni ja pall kukkus kenasti ette kolleegile, kes selle puuri suunas. Kohalik tiim aktiviseerus mängu lõpus, aga õnneks pääsesime seekord võiduga.

            Kommentaar


             #13
             Rummu Dünamo - Haapsalu JK 1-3

             Antud mäng siis leidis aset Vasalemmas. Kodumeeskonna väljak polnud just kõige tasasem ja mänguvahend oli aastast 1974. Sel aastal tuli siis maailmameistriks mäletamist mööda Lääne-Saksamaa koondis.
             Ühesõnaga siis mängust ka. Ei läinud palju aega kui Haapsalu Jk juba juhtima läks. Peale avaväravat läks initsiatiiv juba kodumeeskonna kätte ja ei kulunud palju aega kui olid juba tablool viiginumbrid 1-1. Vastaste tipuründaja M. Reiss tekitas meile peavalu. Viigilise tulemusega läksime ka vaheajale.
             Teine poolaeg dikteeris mängu juba pigem Haapsalu Jk. Ja lahkus ka vastaste tipuründaja kes oli löönud esimese värava. Poolaja keskel haarasime juhtohjad 2-1. Mõned minutid hiljem teenisime juba penalti kui vastase kaitsja lendas karistusalas ringi käed õieli. Sööt lendas lihtsalt vastu lahtist kätt. Penalti postist sisse ja juhtima juba 3-1 ning sellise skooriga ka mäng lõppes. Tegemist oli üpriski jõulise mänguga. Kahjuks ei saa olla rahul hetkel klubi positsiooniga liigas.

             Kommentaar


              #14
              Pärnu JK Poseidon II - Haapsalu JK 2-3

              Vot see oli üks põnev ja dramaatiline mäng. Juba esimesel minutil teenis Haapsalu penalti, kui vastaste kaitsemängija takistas lubamatult kastis meie ründemängijat. Ette 1-0. Peale seda oli mäng pigem lahtisem. Haapsalu jättis palju võimalusi realiseerimata, aga õnneks ei suutnud oma väheseid võimalusi ära kasutada ka kodumeeskonna mängijad. Seega poolaeg.
              Teise poolaja alguses õnnestus juba ette minna 2-0 ja seis oli päris hea............ kuni tuli sisse üks mõõnaperiood mis oleks võinud saada ka saatuslikuks. Kuskil teise poolaja keskel lõid pärnakad ilusa karistuslöögi tagumise posti kõrvale ja oligi pall puuris. 2-1. Peale seda väravat Pärnu ilmselgelt aktiviseerus ja paraku varsti saabus ka preemia. Haapsalu JK puurilukk küpsetas ühe väljatulekuga sellise "piruka", et seda on siiani raske uskuda. Seega tablool 2-2, õnneks lükkasime sisse järgmise käigu ja haarasime õige pea taas juhtohjad 3-2. Mängu viimasel minutil teenisime taas penalti, aga kahjuks selle palli noppis Poseidoni kollkipper ja seega tulem raske 3-2 võit.

              Kommentaar


               #15
               Haapsalu JK - Põhja-Tallinna JK Volta II 9 - 1

               Vahelduseks siis taas üks kodumäng. Mäng algas pigem kerge Volta domineerimisega. Haarati enda kätte keskväli ja ehitati rünnakuid. Ei olnud just väga palju aega kulunud kui saadeti üks tsenderdus värava tagumise posti lähedale, sinna sai paraku Volta mees jala vahele ja suunas palli värava ette ning sealt suunati see lihtsalt puuri. Seega juba 0-1 taga. Õnneks siis aktiviseerus ka meie mäng ja preemiaks tuli kuskil poolaja keskel penalt ja tablool juba parem 1-1. Selle skooriga ka poolajale.
               Teise poolaja suht alguses oli selline kerge madin ja olukord Volta värava all. Anti tsenderdus, paljud mängumehed hüppasid pallist mööda, kaitse ei suutnud palli puhastada ja lõpuks pudistas Volta mängumees palli kenasti oma väravasse. Suur hurraa !!! Meeldiv kingitus. Igatahes peale seda väravat lagunes külaliste mäng täielikult. Haapsalu JK võttis mänguohjad oma kätte ja neid väravaid jäigi tulema. Väravaid oli igale maitsele ja iga nurga alt. Lõpptulem ülikena 9-1 võit.

               Kommentaar

               Working...
               X