320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Lääne tsoon 2018

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • SoccerGoal
  replied
  Liiga meeskondade keskmine pealtvaatajate arv:
  1. Haapsalu JK - 42
  2. Saue JK - 36
  3. FC Kose - 36
  4. Kohila Püsivus - 34
  5. FC Hiiumaa - 32
  6. Keila JK II - 26
  7. Lihula JK - 26
  8. Rummu Dünamo - 26
  9. Vändra JK Vaprus II - 26
  10. Pärnu JK Poseidon II - 23
  11. JK Kernu Kadakas - 18
  12. Põhja-Tallinna JK Volta II - 14

  Saue sai Kosega võrreldes, Keila Lihulaga, too Rummuga ning see omakorda Vändraga võrreldes kõrgema koha tänu pisut suuremale keskmisele numbrile.

  Enim penalteid teeninud meeskonnad:
  1. Pärnu JK Poseidon II - 9
  2. Haapsalu JK - 7
  3. Saue JK - 6

  Vähim penalteid teeninud meeskonnad:
  1. - 3. Rummu Dünamo - 3
  1. - 3. Keila JK II - 3
  1. - 3. Vändra JK Vaprus II - 3

  Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
  1. Kohila Püsivus - 9
  2. - 3. Keila JK II - 7
  2. - 3. Vändra JK Vaprus II - 7

  Meeskonnad, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
  1. Pärnu JK Poseidon II - 4
  2. - 3. FC Kose - 2
  2. - 3. Lihula JK - 2

  Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
  1. Kohila Püsivus - 4
  2. JK Kernu Kadakas - 2

  Enim omaväravaid löönud meeskonnad:
  1. Keila JK II - 5
  2. Vändra JK Vaprus II - 3

  Meeskonnad, kelle vastu enim omaväravaid löödud:
  1. - 2. FC Kose - 4
  1. - 2. Haapsalu JK - 4

  Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
  1. Haapsalu JK - 44
  2. Rummu Dünamo - 41
  3. Kohila Püsivus - 40

  Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
  1. Vändra JK Vaprus II - 15
  2. FC Kose - 19
  3. Saue JK - 23
  4. - 5. FC Hiiumaa - 31
  4. - 5. Pärnu JK Poseidon II - 31

  Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
  1. - 2. Kohila Püsivus - 4
  1. - 2. Rummu Dünamo - 4

  Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
  1. Rummu Dünamo - 46
  2. Kohila Püsivus - 43
  3. Keila JK II - 38
  4. Haapsalu JK - 35

  Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
  1. Lihula JK - 21
  2. FC Kose - 24
  3. Vändra JK Vaprus II - 26
  4. Pärnu JK Poseidon II - 29

  Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
  1. Kohila Püsivus - 5
  2. Saue JK - 4
  3. - 4. FC Hiiumaa - 3
  3. - 4. Keila JK II - 3

  Meeskonnad, kel enim nullimänge:
  1. Saue JK - 6
  2. - 4. Põhja-Tallinna JK Volta II - 5
  2. - 4. FC Hiiumaa - 5
  2. - 4. JK Kernu Kadakas - 5

  Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
  1. - 2. Haapsalu JK - 0
  1. - 2. Vändra JK Vaprus II - 0
  3. Pärnu JK Poseidon II - 2

  Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
  1. - 2. Keila JK II - 6
  1. - 2. Vändra JK Vaprus II - 6
  3. - 4. JK Kernu Kadakas - 5
  3. - 4. Pärnu JK Poseidon II - 5

  Väravavahid, kel enim nullimänge:
  1. Martin Uusküla (Põhja-Tallinna JK Volta II) - 5 (Kõigis viies oli põhikoosseisus, aga vahetati hiljem välja)
  2. Ivo Lepik (JK Kernu Kadakas) - 4

  Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Lihula JK - Haapsalu JK 4-3

  Jama ........ seekord tuli siis kaotus vastu võtta.
  Läksime küll kiirelt juhtima, aga paraku tuli viik ka kiirelt.
  Mõned minutid hiljem ei suutnud me taas palli puhastada värava ees ja Lihula juba ette 2-1. Õnneks suutsime
  enne vaheajale minekut viigi tabloole saada 2-2. Pandi üks kauglöök teele, väravavaht seda küll nägi, aga kuna ilm oli
  ikka väga vihmane siis lipsas see pall käte vahelt kenasti puuri.
  Teise poolaja alguses läks Lihula taas paraku juhtima. Mängumees pani löögi väravale vasakult kasti nurgast, väravavaht läks seda juba püüdma alt nurgast. Paraku leidis pall mingi künka ja edasine lennutrajektoor oli juba meeter kõrgemal sellest millega oli meie puurilukk arvestanud. Mõned minutid hiljem viigistasime taas 3-3. Paraku jäi selle mängu viimane sõna kodumeeskonnale. Suhteliselt mängu lõpus Lihulale nurgalöök, ei suutnud seda meie taas värava ees puhastada ja üks vastane lajatas selle värava alla nurka. Seega kaotus meile 3-4.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Volta tegi Poseidoni vastu esimese pooltunniga sotid selgeks, mõlemad klubid jahivad üleminekumängude kohta
  Põhja-Talinna JK Volta II - Pärnu JK Poseidon II 7:0 (4:0)

  Kohtumise esimene tõelisem ohtlikum moment tekkis veerandtunni möödudes, mil kodumeeskonna omad võitlesid olukorras kenasti lõpuni, ei lasknud pallil üle otsajoone minna ning söödu järel sai löögile Rainer Põld, kuid rikošeti võtnud löögist lendas pall väravaraamidest napilt mööda. Skoor avati 19. minutil, mil Põld pani paremalt äärelt pika tsenderduse teele ning Andres Lang peaga mänguvahendi kaarega vastaste puurilukule püüdmatult väravasse suunas. Ühepoolne liiklus sai resultatiivsuse näol jätku 28. minutil, kui Timo Erkki Huttunen mängis vastasest kergelt mööda, liikus edasi värava suunas ning kõmmutas tugevast löögist kera võrku. Juba järgmiseks minutiks tehti sotid lõplikult selgeks, kui Põld liikumise pealt pani karistusala joonelt palli mõõdetult lati alla - 3:0.

  Vaid üksikud minutid peale seda puterdas pärnakate väravavaht Antti Luigemaa, mille järel Lang lähedalt üle vajutas. Poseidoni mängijad kinkisid aga tobedalt kiirelt palli peatselt vastastele ning Gerd Ärsis suurendas väljakuperemeeste eduseisu veelgi. 34. minutil välkus esimene kollane kaart külaliste poolelt Silver Lullale, kes tald ees Volta kaptenile Rauno Harkmannile sisse tõmbas. Kodumeeskond sooritas avapoolajal suisa 19 pealelööki, külaliste üritused võis ühe käe sõrmedel üles lugeda ning lisaks polnud ükski neist väga ohtlik.

  Teise kolmveerandtunni alguses oli Volta omadel sihik korralikult paigast ära, ent see saadi paika 61. minutil, mil Huttunen leidis Põllu, kes palli kindlalt värava tagumisse nurka ära vajutas. Niigi piisavalt aktsioonis olnud Luigemaa näitas poolaja keskel head reaktsiooni, lükates Langu lähilöögi järel lati alla suundunud palli üle. Seejärel sooritas Arthur Vladõtšenko korneri ning Rando Hallkivi lõi eesposti juurest värava. 76. minutil nõelasid külalised ohtlikult, kui Marko Oja söödu järel edestas Lulla ainsat kaitsjat Hallkivit ning pääses löögile, ent sooritus jäi siiski ebatäpseks.

  Paar minutit hiljem lendas voltakate poolelt Daniil Vnukov olukorda hilinenult vastaste kaitsjale sisse ning sai selle eest hoiatuskaardi. Poseidoni teine hea moment tekkis läbi Gerhard Voolmaa, kes kaitsjast kergelt möödus ning seepeale palli raamidest mööda saatis. Mängu lõppseis vormistati 89. minutil, mil kodumeeskonna poolelt paremalt äärelt söödeti ning Põld peaga skooris, saades sellega kirja antud hooajal teise kübaratriki. Poseidon pressis ka mängu lõpus kõrgelt ning taheti auväravat kirja saada, ent seekord jäi siiski sellest puudu.

  Volta jätkab 2. kohal, liidrit Koset pole neil ammu olnud võimalus enam kinni püüda, ent eilse võiduga tehti suur samm 2. koha kindlustamise suunas. Saue jääb neist ühe vähem peetud mänguga küll kolme punktiga maha, ent võrdsete punktide korral oleks eelis just Põhja-Tallinna klubil, kuna Sauel on antud hooajast üks tehniline kaotus kirjas ja need on esimesed, mida võrdsete punktide korral arvestatakse. Antud liiga tsoonis 2. koha kindlustav meeskond kohtub üleminekumängudes III liiga lõuna tsooni 2. meeskonnaga ning tolle paari võitja omakorda II liiga lõuna/lääs tsooni 12. satsiga. Pärnu Poseidoni duubel jääb lootma, et neist mängu vähem pidanud Lihula ei suuda Haapsalut üllatada ning see tähendaks suvepealinna klubile liigas 10. kohta, mis tähendab üleminekumänge IV liiga tsooni 3. koha meeskonnaga. Samas on III liigas veel ka viimane voor pidada, kus Volta võõrustab Rummut ning Poseidon omakorda just nimelt Lihulat.

  Pealelöögid: 36:7
  Neist väravale: 15:2
  Neist blokeeritud: 5:1
  Nurgalöögid: 6:2
  Suluseisud: 4:0
  Vead: 8:4

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Haapsalu JK - Põhja-Tallinna JK Volta II 9 - 1

  Vahelduseks siis taas üks kodumäng. Mäng algas pigem kerge Volta domineerimisega. Haarati enda kätte keskväli ja ehitati rünnakuid. Ei olnud just väga palju aega kulunud kui saadeti üks tsenderdus värava tagumise posti lähedale, sinna sai paraku Volta mees jala vahele ja suunas palli värava ette ning sealt suunati see lihtsalt puuri. Seega juba 0-1 taga. Õnneks siis aktiviseerus ka meie mäng ja preemiaks tuli kuskil poolaja keskel penalt ja tablool juba parem 1-1. Selle skooriga ka poolajale.
  Teise poolaja suht alguses oli selline kerge madin ja olukord Volta värava all. Anti tsenderdus, paljud mängumehed hüppasid pallist mööda, kaitse ei suutnud palli puhastada ja lõpuks pudistas Volta mängumees palli kenasti oma väravasse. Suur hurraa !!! Meeldiv kingitus. Igatahes peale seda väravat lagunes külaliste mäng täielikult. Haapsalu JK võttis mänguohjad oma kätte ja neid väravaid jäigi tulema. Väravaid oli igale maitsele ja iga nurga alt. Lõpptulem ülikena 9-1 võit.

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Pärnu JK Poseidon II - Haapsalu JK 2-3

  Vot see oli üks põnev ja dramaatiline mäng. Juba esimesel minutil teenis Haapsalu penalti, kui vastaste kaitsemängija takistas lubamatult kastis meie ründemängijat. Ette 1-0. Peale seda oli mäng pigem lahtisem. Haapsalu jättis palju võimalusi realiseerimata, aga õnneks ei suutnud oma väheseid võimalusi ära kasutada ka kodumeeskonna mängijad. Seega poolaeg.
  Teise poolaja alguses õnnestus juba ette minna 2-0 ja seis oli päris hea............ kuni tuli sisse üks mõõnaperiood mis oleks võinud saada ka saatuslikuks. Kuskil teise poolaja keskel lõid pärnakad ilusa karistuslöögi tagumise posti kõrvale ja oligi pall puuris. 2-1. Peale seda väravat Pärnu ilmselgelt aktiviseerus ja paraku varsti saabus ka preemia. Haapsalu JK puurilukk küpsetas ühe väljatulekuga sellise "piruka", et seda on siiani raske uskuda. Seega tablool 2-2, õnneks lükkasime sisse järgmise käigu ja haarasime õige pea taas juhtohjad 3-2. Mängu viimasel minutil teenisime taas penalti, aga kahjuks selle palli noppis Poseidoni kollkipper ja seega tulem raske 3-2 võit.

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Rummu Dünamo - Haapsalu JK 1-3

  Antud mäng siis leidis aset Vasalemmas. Kodumeeskonna väljak polnud just kõige tasasem ja mänguvahend oli aastast 1974. Sel aastal tuli siis maailmameistriks mäletamist mööda Lääne-Saksamaa koondis.
  Ühesõnaga siis mängust ka. Ei läinud palju aega kui Haapsalu Jk juba juhtima läks. Peale avaväravat läks initsiatiiv juba kodumeeskonna kätte ja ei kulunud palju aega kui olid juba tablool viiginumbrid 1-1. Vastaste tipuründaja M. Reiss tekitas meile peavalu. Viigilise tulemusega läksime ka vaheajale.
  Teine poolaeg dikteeris mängu juba pigem Haapsalu Jk. Ja lahkus ka vastaste tipuründaja kes oli löönud esimese värava. Poolaja keskel haarasime juhtohjad 2-1. Mõned minutid hiljem teenisime juba penalti kui vastase kaitsja lendas karistusalas ringi käed õieli. Sööt lendas lihtsalt vastu lahtist kätt. Penalti postist sisse ja juhtima juba 3-1 ning sellise skooriga ka mäng lõppes. Tegemist oli üpriski jõulise mänguga. Kahjuks ei saa olla rahul hetkel klubi positsiooniga liigas.

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Vändra JK Vaprus II - Haapsalu JK 1-2

  Sügisvoor on Haapsalu Jk jaoks alanud ikka väga nigelalt - 4 kaotust jutti. Tänu sellele on toimunud ka tabelis korralik kukkumine.

  Viiendas mängus õnnestus võõrsil alistada kohalik Vändra JK Vaprus II napilt 2-1. Juhtohjad õnnestus meil juba haarata avaminutil kui äärepoolik ilusa löögi taha nurka suunas. Edaspidi oli mäng suht lahtine, üks tiim purjetas, teine tiim purjetas aga oma võimalusi ära ei realiseeritud. Poolaja viimasel minutil teenisid vastased karistuslöögi, mis paraku ilusa löögiga ka ristikasse maandus.
  Teine poolaeg jätkus taas lahtine mäng. Kuskil poolaja keskel tabas meie mängumees löögiga värava konstruktsiooni ja pall kukkus kenasti ette kolleegile, kes selle puuri suunas. Kohalik tiim aktiviseerus mängu lõpus, aga õnneks pääsesime seekord võiduga.

  Leave a comment:


 • Oakie
  replied
  Paari sõnaga siis Haapsalu JK hooaja esimesest poolest.

  Laias laastus võib mängude, hetkepositsiooniga ja ründetööga rahul olla. Üheteist mängu saldo on siis 6/2/3.

  Esimese mängu - + puhas meie enda lollus, siis sai alistatud tasavägises mängus Hiiumaa, Kosele kahjuks hammas
  peale ei hakanud, Saue vastu sai võetud kena töövõit, siis mõned võidud, Poseidoni vastu sai valitud vale taktika
  ja tulemuseks viik. Voltaga oli põnev mäng, aga tuli siiski tunnistada vastase paremust. Seejärel sai alistatud Lihula
  ning voor lõppes Kernu vastu viigiga.
  Kehv on see, et viimasel ajal on kokku kuivanud varumeeste pink. Lihtsalt kole palju vigastusi on olnud. Nüüd vähemalt
  pikk paus ja saavad mängijad taastuda.
  Seega ootame huviga teist ringi.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Haapsalut kaks iluväravat ei päästnud
  Põhja-Tallinna JK Volta II - Haapsalu JK 6:3 (2:1)

  Reede õhtuks pealinna täpselt 11 mängijaga jõudnud haapsalukad läksid kohtumist kiirelt juhtima, kui 6. minutil liikus nende kapten Aleksandr Vassiljev kasti, kus kerge pettega mängis kaitsja olukorrast välja ja lajatas palli väravasse. Mõlemal meeskonnal esines jätkuva perioodi jooksul poolohtlikke momente, aga 18. minutil pääses Volta kapten Marek Tiido lähedalt palli suunama, ent väravaesiselt klaariti. 25. minutil kaotas Artjom Tšernoglazov palli Teet Kallastele, kes eksimuse kiirelt ja karmilt ära karistas ning viigiseisu jalule seadis. Üksikud minutid hiljem magas Anton Tšernoglazov maha Timo Erkki Huttuneni mineku, kuid külaliste õnnetuseks peagi järgnenud löök ebaõnnestus.

  32. minutil nähti kohtumise esimest kollast kaarti, kui Rando Hallkivi lükkas kiirrünnakul Vassiljevi pikali. Neli minutit hiljem võttis Kallaste tsenderdus tugeva rikošeti ning lahtisel pallil oli kõige kiiremini jaol Huttunen, kes mänguvahendi taha nurka saatis. 43. minutil välkus hoiatuskaart Aleksandr Kovtunile, kes keskel Evgeny Spiridonovile kossi lendas. Esimesel lisaminutil oli lähedal ka väljakuperemeeste kolmas, kui Kallaste leidis tõstega Daniil Kulagini, kelle ohtliku löögi võttis hea reaktsiooniga ära Alo Gill, lükates palli üle lati.

  49. minutil toimetati pall Tanel Joalale, kel ruumi oli ning karistas ära. 58. minutil sai Haapsalu puurilukk õrnalt Kulagini karistuslöögile käed vahele, mille järel pall latipõrkest üle lendas. Kaks minuti hiljem söötis Kulagin vabalt positsioonilt Eduard Ovsijenkole, kes esimese puutega värava sahisema pani. Möödus kaks minutit ning Vassiljev kõmmutas vahelduseks külaliste poolelt 25-lt meetrilt palli värava taha nurka. Peagi oli samas külalistel õnne, kui nende väravavaht puterdas tsenderdusest tulnud palli käest, mis kukkus napilt posti kõrvalt üle otsajoone.

  65. minutil sai viga Kovtun, kes ühel jalal hüpates suundus väljaku äärde. See tähendas, et vahetusmängijateta Haapsalul tuli vähemuses jätkata. Viie minuti pärast tuli poolkaitsja tagasi väljakule, kuid ilmselgelt ta äkilisemaid liigutusi teha ei saanud ning kogu liikumine toimus märkimisväärse lonkamisega. 72. minutil edestas Ovsijenko Artjom Tšernoglazovit ning realiseeris tekkinud momendi külmavereliselt. Järjekordne värav oli lähedal pärast Huttuneni lööki, mil Gill puterdas, ent pall väravajoont ei ületanud ning külalised pääsesid vaid ehmatusega. Sellele jägnes peagi Volta korner, mille järgselt saadi lähedalt löögile, kuid külalismängija suutis ürituse blokeerida. Pall püsis väljakuperemeestel, kes said teistkordselt lüüa, kuid nüüd lendas pall rikošeti järel napilt väravast mööda.

  Kovtuni seisund mingil hetkel enam siiski tõesti enam edasi ei lasknud mängida ning seega tuli külalistel mäng lõpuni pidada ikkagi kümnekesi. 83. minutil said pealinlased lõpuks selle, mis tulnuks juba varem ära lüüa. Huttuneni ei jõutud piisavalt segada ja too ei jätnud külalistele muud varianti, kui vaid välja koukida. Haapsalu sai siiski viimase hea emotsiooni mängust, seda 90. minuti lõpetuseks, kui Denis Andrejev põrutas 30-lt meetrilt palli täiega ristnurka.

  Hetkel veel püsivad mõlemad klubid samadel positsioonidel - Volta 2. ning Haapsalu 4. kohal. Järgmises voorus võõrustab Haapsalu Lihulat ning Volta sõidab külla Pärnu Poseidoni duubelmeeskonnale.

  Pealelöögid: 21:15
  Neist väravale: 13:7
  Neist blokeeritud: 1:2
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 12:1
  Suluseisud: 5:2
  Vead: 12:10

  Leave a comment:


 • Hollywood
  replied
  I voor:

  Saue JK vs Rummu Dünamo
  Keila JK II vs FC Hiiumaa
  Vändra JK Vaprus II vs FC Kose
  Pärnu JK Poseidon II vs JK Kernu Kadakas
  Põhja-Tallinna JK Volta II vs Lihula JK
  Haapsalu JK vs Kohila Püsivus
  Lisatud failid

  Leave a comment:


 • Kustavs
  replied
  Esikolmik
  1.Saue
  2.Vändra
  3.Poseidon

  Leave a comment:


 • Kustavs
  replied
  Esimest vooru pole paika pandud juba?

  Leave a comment:


 • Discball
  replied
  Saue kohta ei oska midagi täpselt öelda, et palju nad panustavad tavajalka peale. Tahavad ikkagi rannajalkat tõsiselt võtta, eelmine aasta üritasid nad teises liigas ka seda teha, aga nagu näha oli siis hooaja esimene pool olid nad väga kõvad, aga siis sügisringis nad ei teinud midagi, sest kõik olid rannast ja sõitudest väsinud.
  Rannajalka poisid vist väga ei taha üldse tavajalkat mängida ja mängivad siis kui vaja.

  Leave a comment:


 • alehis
  replied
  Eks tiitli peale mängivad ikka need, kel on selleks piisavalt kvaliteeti: Saue ja Volta duubel. Enamik teisi satse on kas pikapallipundid, lihtsalt vanad sõpruskonnad või liiga noored. Üllatuspauku ootaks näiteks Haapsalust, aga eks hooaeg annab aru

  Leave a comment:


 • PraS
  replied
  Castovanni liitus Voltaga ehk siis osad esindusmeeskonda ja osad teise ja kolmandasse meeskonda.

  Volta II peab esimese sõpruskohtumise Saku Sportinguga Sõle hallis pühapäeval kell 20:30

  Leave a comment:

Working...
X