320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Tallinna Wolves otsib mängijaid ja treenerit

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  FC Tallinna Wolves otsib mängijaid ja treenerit

  Oleme lõbus seltskond erinevast vanusest, kelle eesmärgiks on jõuda jalgpallis kaugele. Meie meeskonnas mängivad erineva jalgpalli taustaga inimesed. Alates teisest liigast kuni rahvaliigani välja. Mõni on 10 või rohkem aastat jalgpalliga tegelenud, mõni on vähem. Aga kõigil on ühine eesmärk - ühtse meeskonnana kaugele jõuda, tõestada iseendale et alustama peab madalalt, selleks et tõusta kõrgemale.
  Oleme osa Wolves klubist, kes madalaliigaklubina toimetab Eesti mõttes suurelt. Mitu aastat järjest oleme käinud 2-3 korda aastas Rootsis kohaliku meeskonnaga mängimas. 2017.aastal käisime lisaks Rootsile ka Soomes sõpruskohtumisel. 2018. aasta suvel käisime 55 inimesega Poolas treeninglaagris, kus sai ka kohaliku meeskonnaga mäng maha peetud. Tuleval hooajal lähme Tšehhi treeninglaagrisse. Liigume palju ja toimetame suurelt.
  Viimased 3 hooaega oleme mänginud rahvaliigas. Viimane hooaeg 7 võidu, 1 viigi ja 0 kaotusega võitsime oma alagrupi. Teist hooaega järjest proovime jalga ka saalijalgpallis.
  Nüüd kui 3 aastat on kõvasti tööd tehtud, oleme otsustanud liikuda kõrgemale 4.liigasse mängima. 4.liiga lõunatsoonis on meil ees juba klubi duubelmeeskond FC Äksi Wolves (uuest hooajast liiguvad nad 3.liigasse, kuna võitsid lõuna tsooni 4.liigas). Ning 3.liigas on meie klubi esindusmeeskond FC Jõgeva Wolves (uuest hooajast 2.liigas).

  1. Tulenevalt sellest, et mõned praegused mängijad on lahkumas siis otsime uusi inimesi. Väravavahtidest meil puudust ei ole, küll aga keskvälja ja ründeliini osas. Ootame oma meeskonda inimesi, kes palliplatsil oskavad oma oskuste ja pühendumisega aidata meeskonda maksimaalselt, et võtta igast mängust parim. Lisaks palliplatsile ootame, et võetakse osa ka klubi muudest üritustest. Meeskonna koosviibimised ja reisid jne.
  2. Et meeskond ühiselt hingama ja omavahel hästi toimima panna oleks vaja treenerit. Siiani oleme oma peaga hakkama saanud, küll aga on tõsiasi see, et heameelega laseksime ennast juhendada ja suunata kellegil, kellel selleks piisavad oskused ja teadmised.

  Huvilistel palume julgelt ühendust võtta meiega kas emaili teel või kirjuta meile facebooki kontole.
  fctallinnawolves@gmail.com
  Kirjuta meile facebooki


  Lugupidamisega
  Gert Nõgu
  FC Tallinna Wolves
  EPFL(Eesti Pressifotograafide Liit)
  +372 56463199
  gert.nogu@koplikool.ee
  FC Tallinna Wolves
  FACEBOOK
  INSTAGRAM
  YOUTUBE


  sigpic
Working...
X