320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Lääs 2020

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  III Lääs 2020

  Eesti Jalgpalli Liidu juhatus kinnitas Eesti meistrivõistluste III liiga koosseisud ja 2020a lääne piirkonnas asuvad võistlustulle:

  1. FC Hiiumaa
  2. Põhja-Tallinna JK Volta II
  3. FC Kose
  4. Pärnu Jalgpalliklubi II
  5. JK Kernu Kadakas
  6. Keila JK II
  7. Rummu Dünamo
  8. Märjamaa Kompanii
  9. Pärnu JK Poseidon II
  10. JK Tabasalu II
  11. Tallinna JK Legion III
  12. Tallinna FC Pocarr

  #2
  Kohutav teine poolaeg maksis Rummule kätte, esikoht loovutati Pocarrile
  Rummu Dünamo - Tallinna FC Pocarr 3:5 (2:0)

  Külalised võinuks kohe esimesest hetkest minna kohtumist juhtima, kui kodumeeskonna oma andis vasakult äärelt tagasisöödu, ent pall läks täpselt kaitsjate vahele ja hoopis Yury Pronin noppis selle vahelt. Mängumees pääses ka löögile, ent Silver Lill pareeris. Hoopis Rummu oli see, kes Paldiski Alexela Arenal peetud kohtumises omade esimesest pealelöögist juhtima asus. Sööduga leiti Vladimir Ivanuško, kes kasti nurgast kenasti nahkkera värava tagumisse nurka lajatas - 1:0. Eelnevalt olid väljakuperemehed pressi korralikult toimima pannud ja tasu oli värava näol käes. 19. minutil pani Kert Gasatško külaliste Andrei Savotškinile kossi ja sai sellega kollase kaardi.

  Võrdlemisi võrdne andmine käis ja kuigi Pocarr oli veidi domineerivam, said nad 26. minutil külma duši osalisteks. Jevgeni Rabkov vajutas umbes 30-lt meetrilt nahkkera teele ning langev pall maandus ristnurgas - 2:0. Pealinlased aeti tigedaks, kui herilased ja järjepanu saadi seepeale ka löögile, neist ohtlikuim moment oli Pronini karistuslöök, ent Lill ei lasknud end üle mängida. 41. minutil oli 3:0 seis vägagi lähedal, kui Alexander Vtorushin pääses punuma, tõmbas pikali viskunud väravavahist ka mööda, pani palli tühja värava poole teele, ent viimasel hetkel suutis Igor Burlakov jala vahele saada ja kindlamast kindlamana tundunud värava ära hoida.

  Pool minutit hiljem suudeti jälle kera pealinlaste väravavahist mööda saada ja taas tuli kaitsjal sekkuda. Teiselpool väljakut juhtus mõne aja pärast samuti ärev moment, kui pallile järgi jooksvale kaitsjale lidus järgi ka külalismängija. Mingil põhjusel otsustas ka Lill pallini liduda, aga kuna omavahel meeskonnakaaslasega üldse ei suheldud, lõppes olukord sellega, et üks Rummu mängija kukkus teisele peale ja Pocarri mängija noppis palli vahelt ja pani selle ka teele, ent rehabiliteerunud "asjaosalised" said õigel ajal jaole, nimelt pani kaitsja esiteks jala vahele ja siis lükkas pikali viskunud puurivaht palli üle otsajoone. Avapoolaja viimase akordina sai külaliste Jegor Rudomin heast kohast proovida, kuid väravalukk püsis lukus ja Lill tõrjus.

  54. minutil tegid võõrustajad sunnitud vahetuse, kui vigase mängija asemel lülitus väljakule Aimar Adamtau. Vaid kaks minutit hiljem jooksis sama mängija omade karistusala ääres selja tagant jalgadesse Evgeny Bnatovile, põhjustades sellega penalti. Igor Ivanov suunas palli väheke paremale poole alla, ent sellest sel korral piisas, sest väravavõrk sahises ja seis oli 2:1. Pocarr jätkas agressiivselt ja Lill pidi kena tõrjega sekkuma, ent 60. minutil jäi ka tema võimetuks. Ivanov ragistas latti, kuid jätkuolukorras oli Rudomin esimesena jaol ning karistas kaitsjate passiivsuse ära viigistades sellega mänguseisu kaks-kahele.

  Pealinlastel oli veel häid positsioone, kuid Lill jätkas ilusat etteastet väravasuul. 74. minutil sooritas Rummu Dünamo kapten Stanislav Hmeljov kasti piirimailt mitte just kõige tugevama ja ka õnnestunuma löögi, ent kerge rikošeti järel veeres pall posti kõrvalt väravasse - 3:2. Rõõmu jagus kohalikele vaid pooleks minutiks, sest Evgeny Bnatov tegi kaitsjale uut ja vana ning terava nurga alt saatis palli värava tagumisse nurka, seisuks 3:3. 77. minutil pani Gasatško kastis jala taha Bnatovile ning teistkordselt selles mängus teenis mängumees Pocarrile teise penalti. Lööma asus taas Ivanov, kes lõi palli kindlalt vasakule, Lill samal ajal teiselepoole hüpates - 3:4.

  Rummu kaitse eksis peagi taas jämedalt, ent nende õnneks suutis nende väravavaht löögi järgselt palli püüda. 84. minutil võttis Savotškin äärel rünnaku maha ning sai sellega hoiatuskaardi. 88. minutil trikitas Ivanov nõnda kenasti, et jättis kaks rummukate kaitsjat häbisse ja ühtlasi ka enda selja taha, kuid sihik oli paigast ära ja heast kohast löödi pisut mööda. 90. minutil oli Dünamo suurte jõududega ees, kuna karistuslöögiga oli šanss olemas, ent sellest asja ei saanud, õigeks ajaks kaitsesse tagasi ei jõutud ning nõnda sai vabalt kastis löögile Ivanov. Pall põrkus Lille käest väravasse ning sellega oli mäng lõplikult tehtud - 3:5. Teisel lisaminutil andis Hmeljov söödu edasi Aleksei Paninile, ent selle järgselt tehti sööduandjale viga ning kohtunik peatas mängu. Senini hästi edu meeskondadele andnud vilemees võinuks ka seekord oodata, sest Panin oli üks-ühele minemas, aga läks nagu läks. Panin sai ise karistuslööki sooritada, aga see oli väravavahile kergeks saagiks ning sellega oligi mäng läbi.

  Kohutava teise poolaja teinud Rummu Dünamo langes seetõttu 2. kohale, lubades põhikonkurendi Pocarri esimeseks. Järgmises voorus võõrustab Rummu Legion III-e ja Pocarr omakorda Keila duublit.

  Pealelöögid: 12:21
  Neist väravale: 5:13
  Neist blokeeritud: 1:2
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 8:10
  Suluseisud: 2:4
  Vead: 10:10  Kommentaar


   #3
   Legioni noored häbistasid Pocarri, Drabinkolt viis väravat
   Tallinna JK Legion III - Tallinna FC Pocarr 7:2 (5:1)

   Wismaris peetud mängu eel küttis Mikhail Artyukhov oma Legioni noored kutid nõnda üles, et hea energia kandus ka mängu, sest kohe esimese rünnakuga sunniti vastaste Artjom Burkin tõrjele. Pall maandus Aleksander Švedovskil, kes söötis Vladimir Kulikovile, kes väravavõrgu sahisema pani, avavilest oli möödunud oli vaevu 20 sekundit. Legion oli teravam ja omas paremaid šansse ning seega oli 14. minutil eduseisu duubeldamine asjade loogiline jätk. Esiteks võitles Deniss Drabinko jõulise liigutusega äärel palli Legionile. Audist anti pall Nikita Ivanovile, kes triblas ja tegi karistusalas kahele vastasele ära ning kõige tipuks vajutas nahkkera raamide vahele.

   Vähem kui minut hiljem küttis Drabinko karistusala joonelt tugevast löögist palli värava nurka ning seis oli juba 3:0. Pocarri poolelt vastas Igor Ivanov, kes keeras kastist kaitsjast maha ning lajatas napilt üle. 25. minutil andis Yury Pronin otsajoone juurest palli keskele ning Silvestr Belozjorov küttis selle väravasse, andes külalistele vähegi lootust tagasi - 3:1. 29. minutil polnud kaugel, et külaliste kaotusseis võinuks minimaalne olla, ent läks teisiti. Esiteks pääseti lähedalt löögile, aga Dennis Jeremejev tõrjus. Teenitud korneri järel pääseti veel vabalt suunama, aga raamidest läks napilt mööda. 31. minutil välkus kohtumise esimene kollane kaart, kui Ivanov võttis äärel Pronini maha. Pocarri üritus läks luhta ning Legion pääses kontrasse, kus omati arvulist ülekaalu. Ainus läheduses olnud kaitsja Drabinkoni ei jõudnud ning tipuründes tegutsenu lahendas olukorra kergelt - 4:1.

   33. minutil juhtunu peegeldas aga kenasti seda, mis täna Pocarri meeskonnaga toimus ja iseendale küpsetati värav. Pall pandi ette, millele olid suundumas nii võõrustajate ründaja, kui ka külaliste kaitsja. Burkin hüüdis valjult "Mina!", kaitsja taandus, aga Drabinko jõudis enne väravavahti pallini ning moment hiljem lükkas selle tühja. Väravatähistusena väljaku ääres sõprade ees mõned kätekõverdused ja mäng jätkus. 44. minutil sai hoiatuskaardi Artem Rudik, kes tagant Proninile jalgadesse pani.

   54. minutil andis Švedovski palli Drabinkole, kes kastis trikitama ei hakanud ja lõi kaitsja juuresolekust hoolimata kohe peale - 6:1. Hoolimata sellest, et külalised rohkem pealelööke sooritasid, oli suur hulk neist sellised, mis raamidest selgelt mööda tuhisesid. Korra küll tuli Jeremejevil ka tõrjetööd teha vahepeal ja 68. minutil läks sootuks nii, et leiti ka värav üles. Pronin liikus äärelt keskele, edestas vastast ning lajatas mänguvahendi kenasti raamide vahele. Viie minuti pärast teenis hoiatuskaardi Aleksei Smirnov, kes kiskus äärel vastasmängijat särgist. Sooritatud karistuslöögi järel Pocarri väravavaht tõrjus enda ette, ent seal oli Drabinko, kes sisuliselt tühja sai lüüa ja lõppseisuks 7:2 tegi. 86. minutil oli külalistel võimalik mängu kümnes lüüa, kui Valentin Bnatov jõudis enne väravavahti pallini, ent kera saadeti nii vastasest, kui ka väravast üle. Muideks, ka hooaja esimene omavaheline võitlus lõppes antud meeskondadel tulemusega 7:2, võitjaks tollal muidugi Pocarr.

   Pärast lõpuvilet rivistuses olles Pocarri omad aplodeerisid Legioni kuttidele tubli mängu eest ning ülimagusad punktid need ilmselgelt olid. Väheusutav, et Pocarril krahh viimastes voorudes tuleb, seega käib suurem võitlus 2. koha peale, kus on hetkel nii Hiiumaa, Rummu, Tabasalu, kui ka Legion konkurentsis sees. Legion hetkel küll 5. kohal, aga 2. kohast eraldab hetkel vaid kaks punkti. Järgmises voorus võõrustab Legion Tabasalut ning saabuva vooru kohtumise juba juulis pidanud Pocarr sõidab kahe nädala pärast Tabasallu.

   Pealelöögid: 15:21
   Neist väravale: 10:8
   Neist blokeeritud: 1:1
   Nurgalöögid: 4:5
   Suluseisud: 3:3
   Vead: 15:9

   Kommentaar


    #4
    Tere jalgpallisõbrad!

    Täna kirjutan teile, et rääkida vägagi kurioossest juhtumist 1. novembril 2020 mängitud FC Pocarri ja FC Hiiumaa meeskondade vahelises III liiga Läänetsooni otsustavas mängus, kus otsustati liigavõitja.

    Kolm vooru enne lõppu tekkis klubil mängijatega probleeme ja otsustasin küsida EJL-ilt nimekirja täiendavaks registreerimiseks spetsiaalset eriluba (ekraanipildid lisatud). Sain selle loa 16. oktoobril ja Jalgpalliliit ise registreeris meeskonda kaks mängijat, Maksim Novikovi ja Mark Kolosovi. Miks seda tegi EJL töötaja ise - kuna eriloa puhul ei saa võistkonna esindaja seda ise teha. Samal päeval mängis Mark Kolosov meie meeskonna eest liigas Kernu JK Kadaka vastu ja lõi ka võiduvärava. Suurepärane üleminek! Siis jätab Mark aga järgmise mängu perekondlikel põhjustel vahele. Ja siis tuligi liiga viimase vooru päev, kus otsustatakse, kes liiga võidab. Iga mängu jaoks sisestasin nimekirja läbi ERIS programmi, toetades seeläbi Jalgpalli Liidu ideed paber protokollist lahti saada. Viimase mängu päeval ei tööta minu telefonis ERIS süsteem, ma ei saa protokolli sisestada. Helistan Jalgpalliliitu, protokollide eest vastutavale Urmas Meisnerile vastavast EJL osakonnast ja räägin probleemist. Tema ütleb mulle, et protokoll on vaja esitada paberil. Okei pole probleemi! Mul on kõik kollased kaardid kirja pandud ja ükski neist, kelle protokolli üles kirjutasin, ei tohiks mängust ilma jääda. Siis juhtub järgmine. Mängu ajal ütlevad FC Hiiumaa mängijad Mark Kolosovile, et ta ei saa mängida, kuid Mark ei räägi meile sellest midagi, kahtlustades, et nad lihtsalt üritavad teda mängule keskendumist segada. Ma oleksin tema asemel sama teinud. Ei olegi vahet, kuna mäng on juba käimas. Mark lööb võiduvärava, võidame ja saavutame liigas 1. koha. Siis juhtub järgmine. Riietusruumis asuv FC Hiiumaa rõõmustab nii kõvasti, et on tunne, et nad ei kaotanudki väljakul, vaid purustasid meid lausa tükkideks. Koju jõudes nägin, et protokollis oli Mark Kolosov märgitud ülesandmata mängijaks??? Mida??? Kuidas on see võimalik?

    Järgmisel päeval läksin kohe selle teema mõistmiseks Jalgpalliliitu. Ja siis juhtub järgmine. EJL väitel olin mina, 16. oktoobril, kohaliku aja järgi umbes kell 12.30 Mark Kolosovi ülesandmise perioodi ERIS-es lõpetanud, ehk siis ta meeskonnast maha registreerinud. Tegelikkuses logisin siis ERIS-süsteemi selleks, et lisada talle positsioon ja number, mille alla ta jääb mängima.

    See tekitab palju küsimusi. Miks ma üldse peaksin hooaja jooksul kellegi ülesandmise lõpetama? Kui tihti te klubi juhtidena seda võimalust hooaja jooksul kasutate, isegi kui teil on mängija, kes üldse ei mängi? Hooaja jooksul ei mõtle sa sellele mitte kordagi, eks? Ja kui see on meeskonna parim mängija? Kõik tundub imelik. Miks on seda ERIS-süsteemi vaja? Et keegi meist võib endale teadmata oma meeskonda kahjustada? Veel küsimusi:
    Kolosov lisati FC Pocarr mängijate nimekirja mitte minu vaid EJL võistluste osakonna töötaja poolt, kuna tegu oli ülemineku aknast väljaspool tehtava liigutusega. Kui mina ei saanud alguses isegi mängija numbrit ja positsiooni ERIS-es muuta, siis miks oleks ma pidanud saama teda maha registreerida?
    Oletame, et sain seda teha, siis jääb küsimus, miks ma oleks pidanud seda tegema? Mängija maha registreerimist on vaja veel eraldi kinnitada. Ehk siis oleksin pidanud klikkima vale nuppu mitu korda, mitte ühe.
    Kuidas FC Hiiumaa teadis sellest apsakast juba enne mängu lõppu?
    Urmas Meisner ütles , et tegu on tehnilise veaga ja Kolosov võib mängida.
    Kas eriloaga mängija võistkonda ülesandmise korral märgitakse ka mängija võistkonda ülesandmisele lõpptähtaeg? Kas see võis kogemata jääda Võistluste Osakonna töötajal tähelepanuta ja selle tõttu registreeriski süsteem mängija ise maha?
    EJL otsus sellisel kujul tundub väga otse öelduna millegi või kellegi poolt tehtud vea kinnimätsimisena. Mida kiiremini asja uurima hakatakse, seda kiiremini saab õiglus jalule seatud.
    Lugupidamisega,
    Fc Pocarr esindaja,
    Aleksei Smirnov

    Привет футбольные друзья. Сегодня я пишу вам, чтобы рассказать о любопытном случае в игре за 1-е место в финальном матче 3-й лиги зоны Lāās между командами FC Pocarr и Hiiumaa, сыгранном 1 ноября 2020 года. Перед окончанием 3-х туров у клуба возникли проблемы с составом, и я решил запросить у EJL специальное разрешение для дальнейшей регистрации игроков. (Добавлены скриншоты) Я получаю его 16 октября, и сама Футбольная ассоциация регистрирует в команду двух игроков, Максима Новикова и Марка Колосова. В этот же день Марк Колосов играет против Керну Кадакас в нашей лиге за нашу команду и забивает победный гол. Отличный переход! Затем Марк пропускает следующую игру по семейным обстоятельствам. И вот настал день последнего тура, где решается, кто выиграет лигу. Для каждой игры я вводил стартовый состав через программу ERIS, таким образом поддерживая идею Футбольной ассоциации избавиться от бумажного протокола. В последний день игры моя телефонная система ERIS не работает, я не могу войти в протокол. Я звоню в Футбольную ассоциацию, в соответствующий протокольный отдел Урмаса Мейснера и говорю о проблеме. Он говорит мне написать бумажную версию, уточнив, что система ERIS сегодня не работает у многих. Хорошо, без проблем! У меня записаны все желтые карточки, и ни один игрок не должен пропустить игру. Затем происходит следующее. Во время игры игроки Хийумаа говорят Марку Колосову, что он не может играть, но Марк нам ничего об этом не сообщает, подозревая, что они просто пытаются вывести его из игры. Я бы сделал то же самое на его месте. Какая разница, игра уже идет. Марк забивает победный гол, мы побеждаем и выходим на 1-е место в лиге. Затем происходит следующее. Хийумаа в раздевалке так радуется, что чувствуется, что не проиграл на поле, а просто разнес нас вдребезги. Вернувшись домой, я увидел, что Марк Колосов в протоколе отмечен как не назначенный игрок??? Чтоо??? Как это возможно? На следующий день я сразу же пошел в Футбольную ассоциацию, чтобы разобраться в этом вопросе. А там происходит следующее. В тот день, 16 октября, когда нам заявили Марка Колосова около 12.30 по местному времени, я зашел в ERIS через 15 минут и закончил период назначения, хотя я вошел в ERIS, чтобы поставить его позицию и номер, под которым он будет играть. Это вызывает много вопросов, почему я могу вообще останавливать чье-то существование в течение сезона, если регистрация осуществляется с помощью 3-х цифровых подписей? Как часто вы, как руководители клуба, пользуетесь этой возможностью в течение сезона, даже если у вас есть игрок, который вообще не играет? Вы никогда не думаете об этом во время сезона, не так ли? а если это лучший игрок в команде? все кажется странным. Зачем нужна эта система ERIS? что любой из нас может неосознанно навредить нашей команде? Откуда игроки Хиюмаа знали уже об этом во время игры? В то время когда я об этом даже подумать не мог.
    Все это выглядит не по-человечески!

    Больше вопросов:
    Колосова в список игроков FC Pocarr добавил не я, а сотрудник отдела соревнований EJL, так как это был ход, сделанный за окном. Если вначале я даже не мог изменить номер и позицию игрока в ERIS, то почему я должен/мог был снят регистрацию его?
    Предположим, я мог это сделать, тогда остается вопрос, зачем мне это делать? Регистрацию игрока необходимо подтверждать отдельно. Другими словами, я должен был нажать не ту кнопку несколько раз, а не один раз.
    Как ФК Хийумаа узнал об этом до конца игры?
    Урмас Майснер сказал, что это техническая ошибка и Колосов может играть.
    Если в команду назначается специально авторизованный игрок, указывается ли также крайний срок назначения игрока в команду?
    Мог ли это случайно случится у самого сотрудника EJL или система сама даже разрегистрировала игрока из за сбоя в системе?

    С уважением,
    Представитель Fc Pocarr,
    Алексей Смирнов

    Kommentaar


     #5
     Huvitav on muidugi see, et kuidas mäng Kernu Kadakaga siis jõusse jäi (16. okt 20:45) kui väidetavalt 16. oktoobril 12:30 ta juba maha registreeriti. Väga veider ja kahetsusväärne juhtum sellisel moel liigavõitjat selgitada. Samas on veider ka eriloa saamine olukorras, kus viimaste mängude põhjal ei tundunud probleemi 11 mängija kokkusaamisega.

     Kommentaar


      #6
      Kuna pühapäeval oli mitmetel klubidel ja kohtunikel probleeme ERIS-e kasutamisel, siis ütlesin tõesti, et esitage protokoll paberil ja kui olete veendunud, et Kolosovil on mänguõigus, siis las mängib. Tol hetkel polnud mul lihtsalt aega otsida süsteemist üles miks Kolosovi nime Pocarri nimekirjas ei olnud. Hiljem selgitasin välja, et härra Smirnov on süsteemi väitel paraku ise lõpetanud Kolosovi suhte klubiga.

      Ma ei usu vandenõuteooriat, et süsteemi on võimalik Smirnovi nime all teiste poolt muuta. Ning tahtes lisada Kolosovile mängija numbrit läks paraku midagi valesti. Vaatasin, meievaheline esimene kõne oli kell 12:32 pühapäeval, jutuks tuli kohe lisaks paberile ka see, et Kolosovi nimekirjas pole. Kuna mäng algas kell 13, siis on veidi kummaline lugeda, et ootamatult ütlesid hiidlased mängu ajal, et Kolosov ei tohi mängida. See ei olnud ju ootamatu, ka see, et hiidlased uurisid enne mängu vastaste koosseisu ja nähes mängus tuntud väravakütti, võisid kergesti tuvastada, et nimekirjas teda ei ole.

      Kommentaar


       #7
       Algselt postitas urmar Vaata postitust
       Kuna pühapäeval oli mitmetel klubidel ja kohtunikel probleeme ERIS-e kasutamisel, siis ütlesin tõesti, et esitage protokoll paberil ja kui olete veendunud, et Kolosovil on mänguõigus, siis las mängib. Tol hetkel polnud mul lihtsalt aega otsida süsteemist üles miks Kolosovi nime Pocarri nimekirjas ei olnud. Hiljem selgitasin välja, et härra Smirnov on süsteemi väitel paraku ise lõpetanud Kolosovi suhte klubiga.

       Ma ei usu vandenõuteooriat, et süsteemi on võimalik Smirnovi nime all teiste poolt muuta. Ning tahtes lisada Kolosovile mängija numbrit läks paraku midagi valesti. Vaatasin, meievaheline esimene kõne oli kell pühapäeval 12:32, jutuks tuli kohe lisaks paberile ka see, et Kolosovi minekirjas pole. Kuna mäng algas kell 13, siis on veidi kummaline lugeda, et ootamatult ütlesid hiidlased mängu ajal, et Kolosov ei tohi mängida. See ei olnud ju ootamatu, ka see, et hiidlased uurisid enne mängu vastaste koosseisu ja nähes mängus tuntud väravakütti, võisid kergesti tuvastada, et nimekirjas teda ei ole.
       Kommenteeri Leshiy väidet, et Kolosov on maha registreeritud 16. oktoobril kella 12:30 paiku. Kui jah, siis kuidas ikkagi on võimalik, et sama õhtu mäng Kernu Kadakaga jäi jõusse ning tulemus on kinnitatud?

       Kommentaar


        #8
        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kuna pühapäeval oli mitmetel klubidel ja kohtunikel probleeme ERIS-e kasutamisel, siis ütlesin tõesti, et esitage protokoll paberil ja kui olete veendunud, et Kolosovil on mänguõigus, siis las mängib. Tol hetkel polnud mul lihtsalt aega otsida süsteemist üles miks Kolosovi nime Pocarri nimekirjas ei olnud. Hiljem selgitasin välja, et härra Smirnov on süsteemi väitel paraku ise lõpetanud Kolosovi suhte klubiga.

        Ma ei usu vandenõuteooriat, et süsteemi on võimalik Smirnovi nime all teiste poolt muuta.

        Loen kirja edasi ja võimalik, et täiendan veel...
        А это жизнь, это карма...

        Kui ma ei eksi siis süsteem on selline, et kui sa registreerid maha, siis see ei hakka koheselt kehtima, vaid järgmisest päevast peale. Seega kui 16.10 Ljohha suure pohmelliga sisenes ERIS'sse, et midagi parandada, aga väheste keeleoskuste tõttu seda teha ei osanud, siis kustutaski Kolossovi oma võistkonna ridadest. Kuna see ei hakanud automaatselt kehtima, siis sai tema äss ühe mängu kirja ja seda täitsa seaduslikel alustel.
        Edasi juba draama ja komöödia - ümberringi on loomulikult fašõstõ - eriti Pohlak, kes on isiklikult häkkis pornokääride konto sisse, aga vaat kus ime - piirdus ainult ühe mängija kustutamisega...
        Hiiumaale siirad õnnitlused - nende poolt tõeline Fair Play, et üritasid hoiatada, et isik ei oma õigust mängust osa võtta, aga nagu oli juba öelda - fašõstõ ju!

        Siit aga edasi: Ljohhal terve hooaja vältel polnud koosseisuga probleeme - isegi härra Konsa seal kirjas - ja äkki tuli see eriluba - Ljohha vist otsustas ilma vaseliinita paradiisi saada. Kuna ilmselt taheti 3.liigat võita nii nagu Tartu feKalev tegi Ida tsoonis või Paide III Teises liigas, siis mingil põhjusel plaan ei kandnud oodatut vilja ja oli vaja lisajõudu tuua.
        Miks Ljohha ja tema pornokäärid kohe PL'sse ei registreerunud on muidu teine küsimus...

        Pärast siia laekus väga suur lina sellest, kuidas vaestele porrikatele liiga tehtud, aga kui oleksid nad natuke rohkem keelt osanud, siis poleks ennast täis sittunud

        Проснись Леха, ты обосрался! Напиши Путину, пусть войска введет!

        Kommentaar


         #9
         Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
         Kommenteeri Leshiy väidet, et Kolosov on maha registreeritud 16. oktoobril kella 12:30 paiku. Kui jah, siis kuidas ikkagi on võimalik, et sama õhtu mäng Kernu Kadakaga jäi jõusse ning tulemus on kinnitatud?
         16. oktoobril on kaks kannet, esimene kell 12:27 ja teine 12:54 ja nagu ratnikov väidab, siis maha regatakse alles järgmisel päeval. Miks nii, ei oska kommenteerida.

         Kommentaar


          #10
          FC Hiiumaa teadis eksimusest, sest jalgpalliliidu kodulehel on kõikide võistkondade koosseisud üleval. Meie treener tutvub nendega enne igat mängu. Kolosovi liidu lehel Pocarri nimekirjas ei olnud. Juba mitu päeva enne mängu ei olnud. Ilmselt siis juba alates sealt oktoobri keskpaigust. Kui Kolosov oli väljakul, siis oli selge, et vastane on eksinud, sest ka mängu ajal ei olnud teda seal nimekirjas.

          Saime eelmisel aastal isegi tehnilise kaotuse, kuna inimese näpuvea tõttu oli võistkonnaga sidumata jäänud mängija, kellel oli litsents ja kelle mängijaõigused kuuluvad klubile. Sealt alates oleme olnud lihtsalt ise hoolikamad.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


           #11
           Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
           А это жизнь, это карма...

           Kui ma ei eksi siis süsteem on selline, et kui sa registreerid maha, siis see ei hakka koheselt kehtima, vaid järgmisest päevast peale. Seega kui 16.10 Ljohha suure pohmelliga sisenes ERIS'sse, et midagi parandada, aga väheste keeleoskuste tõttu seda teha ei osanud, siis kustutaski Kolossovi oma võistkonna ridadest. Kuna see ei hakanud automaatselt kehtima, siis sai tema äss ühe mängu kirja ja seda täitsa seaduslikel alustel.
           Edasi juba draama ja komöödia - ümberringi on loomulikult fašõstõ - eriti Pohlak, kes on isiklikult häkkis pornokääride konto sisse, aga vaat kus ime - piirdus ainult ühe mängija kustutamisega...
           Hiiumaale siirad õnnitlused - nende poolt tõeline Fair Play, et üritasid hoiatada, et isik ei oma õigust mängust osa võtta, aga nagu oli juba öelda - fašõstõ ju!

           Siit aga edasi: Ljohhal terve hooaja vältel polnud koosseisuga probleeme - isegi härra Konsa seal kirjas - ja äkki tuli see eriluba - Ljohha vist otsustas ilma vaseliinita paradiisi saada. Kuna ilmselt taheti 3.liigat võita nii nagu Tartu feKalev tegi Ida tsoonis või Paide III Teises liigas, siis mingil põhjusel plaan ei kandnud oodatut vilja ja oli vaja lisajõudu tuua.
           Miks Ljohha ja tema pornokäärid kohe PL'sse ei registreerunud on muidu teine küsimus...

           Pärast siia laekus väga suur lina sellest, kuidas vaestele porrikatele liiga tehtud, aga kui oleksid nad natuke rohkem keelt osanud, siis poleks ennast täis sittunud

           Проснись Леха, ты обосрался! Напиши Путину, пусть войска введет!
           Если ты бухаешь на буднях и перед играми, то не суди по себе других.

           Kommentaar


            #12
            Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
            Если ты бухаешь на буднях и перед играми, то не суди по себе других.
            Ljohha, kindlasti kõik on peale sinu süüdi!
            Järgmine aasta proovi uuesti

            Aga oleks väga tore kuulda, miks sul läks eriluba vaja, kui sul terve hooaja vältel probleeme koosseisuga polnud?

            UPD: Selliste küsimustega pidanuks pöörduma comp@jalgpall.ee või merje@jalgpall.ee Õnneks võistluste osakonnas meil on oma asja tundjad...

            Kommentaar


             #13
             Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
             Ljohha, kindlasti kõik on peale sinu süüdi!
             Järgmine aasta proovi uuesti

             Aga oleks väga tore kuulda, miks sul läks eriluba vaja, kui sul terve hooaja vältel probleeme koosseisuga polnud?

             UPD: Selliste küsimustega pidanuks pöörduma comp@jalgpall.ee või merje@jalgpall.ee Õnneks võistluste osakonnas meil on oma asja tundjad...
             Välja näeb, et kui küsid eriloast Liidu käest ja oled midagi valmis maksta, võid peale ülemineku akna mängijad juurde tüüa.
             Ehk, seda ma ei teadnud. Igal aastal saame targemaks Eesti Jalgpalli kummalise maalmas

             Kommentaar


              #14
              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Välja näeb, et kui küsid eriloast Liidu käest ja oled midagi valmis maksta, võid peale ülemineku akna mängijad juurde tüüa.
              Millal enne EJL jaoks raha haisenud on ???

              Kommentaar


               #15
               Algselt postitas ertz Vaata postitust
               Millal enne EJL jaoks raha haisenud on ???
               Ahahah jah, rumal juttu minust

               Kommentaar

               Working...
               X