320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Põhja/Ida 2021

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #46
  Jõhvi võttis kindla võidu Ajaxi vastu, peatreener Aga teenis punase kaardi
  Lasnamäe FC Ajax - Jõhvi FC Phoenix ja JK Noova ÜM 0:3 (0:1)


  Midagi liialt pikemalt pole selle mängu kohta öelda, võrdlemisi ühes suunas liiklus ja see peegeldub ka lõppskooris. 23. minutil jäi võõrustajate mängija keskväljal olukorda selgelt hiljaks ja kukutas vastase väljakule. Kaarti olukorrast ei järgnenud, aga kuna haiget saanu jäi pikemaks ajaks lebama, näidati pingile, et vaja tulla tohterdama. Kohvriga jooksis väljakule Jõhvi peatreener Vladimir Aga, kel oli nii mõndagi peakohtunikule öelda. Natuke tohterdamist, jätkusid kommentaarid vilemehe suunal, kes seepeale Agale otse punast kaarti näitas. Külaliste peatreener suundus tribüünile, kus mängu jooksul mõned korrad ka kohalikele alaealistele fännidele sõnu peale luges nende kommentaaride eest. 32. minutil karistati Ajaxi aeglane kaitseliin ära ning skoorijaks Andrei Vrabie.

  61. minutil kisuti omade karistusalas vastast särgist ning kingiti külalistele sellega lihtne penalti. Lööma asus Nichita Gorea, ent üritus ise oli täitsa kehv, kuna pall suunati keskpunktist natuke vasakule ja see oli Kirill Andreevile kergeks saagiks. Paar minutit hiljem ei jõudnud kaitsja õigel ajal tagasi ja ründajale vastu liikunud Andreev kukutas vastase omade karistusalas. Teo eest patustajale hoiatuskaart ja Jõhvile penalti. Vrabie sooritas sisuliselt üks-ühele sarnase penalti, aga kuna Andreev hakkas paremale poole ära liikuma, oli lööjal lihtne otsus vastu võtta löögiga - 0:2 ning sellega oli mäng sisuliselt riiulisse ära pandud. Vrabie vormistas mängu lõpupoole veel kübaratariki ning lõpuks sai see ühepoolne mäng ka oma lõpu.

  Jõhvi on hetkel 4. kohal ja Ajax omakorda 10. positsioonil. Järgmises voorus sõidab Ajax külla Kohtla-Järvele ning Jõhvi ootab omakorda külla FC Tallinna U21-e.

  Kommentaar


   #47
   Keegi Valga jalgpallist ei oska midagi rääkida? Miks mindi teise liigasse??? Kodumängul tuleb ka aint 8 mängijat kohale. Väravatevahe juba üpris kaootiline. Iseenest satsis mõned mängumehed ikka on, kes teist liiga tase peaks kindlasti välja mängima. Marek Naal, Mark Ivanov jne. Mõned juba Valgast Imaverre pagend. Tea kas õnnestub siit kuidagi välja tulla või pigem loobub sats lähiajal ära ...

   Kommentaar


    #48
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Keegi Valga jalgpallist ei oska midagi rääkida? Miks mindi teise liigasse??? Kodumängul tuleb ka aint 8 mängijat kohale. Väravatevahe juba üpris kaootiline. Iseenest satsis mõned mängumehed ikka on, kes teist liiga tase peaks kindlasti välja mängima. Marek Naal, Mark Ivanov jne. Mõned juba Valgast Imaverre pagend. Tea kas õnnestub siit kuidagi välja tulla või pigem loobub sats lähiajal ära ...
    Niipalju oskan öelda, et II liiga Põhi/Ida tsooni komplekteerimisega EJL'l tuli näha vaeva. Minu teada oli mitmeid loobumisi ja Valga sissearvamine II liigasse toimus viimasel hektel alles.
    Käisid nemad ka meie juures külas, said 20:0 kätte ning osa mängijatest ei läinud tagasi Valka, vaid jäid päälinna, kus nende tegelik elukoht ongi. Meie klubisse on mõned VW mängijad ka kirjutanud, et kas tohib meie duubli trennides käia.


    Mainin, et II liig PI tsooni läbisõit aastas on pea kaks korda suurem kui LL tsoonis, ehk 3500 vs 1800 vms või isegi 1540 oli II liiga teises tsoonis. Selline siis egalite, pardon my french

    Kommentaar


     #49
     Viimsi JK II – Rakvere JK Tarvas 1:1 (0:1)

     Tabelinaabrid kohtusid eile õhtul Haabneemes, kui Viimsi soovinuks saada revanši hooaja esimeses omavahelises duellis saadud 0:2 kaotuse eest. Seekord läks paremini, ent punktid läksid jagamisele 1:1 viigiseisuga.

     Juba kohtumise 5. minutil välkus esimene hoiatuskaart, kui võõrustajate kaitsja Rauno Otsasoo tõmbas äärel kiirust üles näidanud Roland Pakaste maha. Teenitud karistuslöögist suunati pall kasti, kus esimese raksuga keegi jaol polnud, aga siis pani Karel Liblekas segasummasuvilast jala vahele ja viis omad sellega juhtima – 0:1. Rakvere jätkas ohtlikult, kui Pakaste lasi kannaga palli edasi Mattias Roopile jooksule, kes omakorda leidis kastis Kennert Libliku, kel oli väga hea koht skoorimiseks, ent viimsikate puurivaht Gregor Vigla tõrjus. Pall lendas sealt veel Henri Matias Elistele, kes kastijoonelt raamidest mööda vajutas. Paar minutit peale pooltundi kombineerisid lõpuks ka võõrustajad igati kena rünnaku, mille tipuks kasti piirilt üle lajatati.

     Tarvas alustas pausilt naastes lohakalt, kui pall mitmel korral järjest liiga kergesti kaotati. 50. minutil võeti enne karistusala maha kodumeeskonna Alari Verev ning patustajana sai kollase kaardi tehtu eest Keijo Õunapu. 58. minutil käis Rakvere kiirrünnakul viimsikate Rain Rähni käsi Roopi näos ära, kõlas vile ning taas välkus kollane kaart. Närvilised minutid peagi jätkusid, kui esiteks pandi Viimsi mängijale vastaste karistusalas keha ning too pikali käis, mille peale kohalikud muidugi penaltit nõudsid. Vile vaikis, rakverekad lülitusid kiirrünnakule, kus Viimsi mängijale käega mängu nõuti palli maha võtmisel, ent ka nüüd vile vaikis ja seekord omakorda said külalised rahulolematust välja näidata.

     66. minutil võitles Liblik palli endale ning seepeale tõmbas Oskar Jõgi vastase selja tagant frustratsioonist maha. Tarva mängija tõusis püsti ja läks vastaselt aru pärima, mis tipnes sellega, et mõlemad osapooled said hoiatuskaardi. Üksikud minutid hiljem anti õigeaegne pass paremale äärele Pakastele, kes sai vabalt kasti purjetada ja seejärel peale lajatada, ent Vigla tõrjus lati alla suunduva palli üle.

     71. minutil viigistati mänguseis, kui filigraanse läbisööduga (andjaks Verev, kui valesti ei fikseerinud) leiti Fred Harris Allas, kes kingitust kandikul vastu võtmata ei jätnud ja olukorra kindlalt realiseeris – 1:1. 76. minutil mängis külaliste Markus Aasamets hooletult, kui vastaste karistusalas nende mängijale tagant jalgadesse pani ja teo eest kollase sai. Minuti möödudes tehti aga Rakvere karistusalas viga, kui Verev Liblekase kukutas ja järgnenud suupruukimise eest hoiatuskaardi teenis.

     89. minutil pani viimsikas puusalt ohtliku löögi teele ning Artem Levizi tõi palli reaktsioonitõrjega ära. 4. lisaminutil oli aga Rakverel võimalus mängu kaalukauss enda poolele saada, kui esiteks rünnakul nende mängijat vastaste karistusalas sikutati. Samas! Eelnevalt oli teine abikohtunik tõstnud lipu suluseisu fikseerimiseks, ent peagi lasi selle alla ja peakohtunikku suuliselt ei teavitanud. Kui nüüd Rakvere siit jätkust penalti oleks teeninud, küll Viimsi omadelt oleks põhjendatult palju kriitikat tulnud. Rakvere mängija aga püsis jalul ja leidis sööduga keskelt oma meeskonnakaaslase, kes latist ple lõi. Peagi kostus ka lõpuvile, mis tähistas võrdlemisi ausat viiki.

     Pealelöögid: 8:9
     Neist väravale: 2:5
     Neist blokeeritud: 1:0
     Nurgalöögid: 10:2
     Suluseisud: 1:0
     Vead: 13:10

     Kommentaar

     Working...
     X