320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

    Algselt postitas Devil


    Algselt postitas -ragnar-


    JK Piraaja ootab endale sparringupartnereid kolmapäeva hilisõhtuti 22:00 Kristiine Spordis, Laki tänaval. Pakkumine on jõus kogu talvehooaja vältel. Kirjutage ja joonistage aadressile leimano@hotmail.com kui peaks huvi olema.
    nii palju uusi mängijaid on tulnud viimasel ajal,tahaks teha mõned mängud,et näha mis seis on.trenni teeme ka ainult 2 korda nädalas,1 mäng lisaks ei tapa kedagi.
    Võtke ühendust ja tulge külla.


    edit: Mind isiklikult küll Operi nimi ei kutsu, pigem kuuldes laste algseid treening tingimusi tekitab negatiivseid emotsioone.

    Täitsa juhuslikult sattusin lugema teemat, mida ma üldiselt ei loe ja tahaks sulle lihsatsalt öelda, et näita mulle Tallinnas üks lastega tegelev jalgpalliklubi, kellel on head saalitreeningtingimused kõikidele vanustele tagatud....see on üldine probleem ja kui mõelda kuidas 10 aastat tagasi mängiti lastejalkat, siis on raudselt kõva samm edasi laste jaoks.
    Sinu negatiivsus peegeldab vist kadedust, aga kadestada pole mõtet, sest Oper paneb iga kuu isiklikku raha alla, et neid väikeseid poisse treenida...nii et parem väike \"respect\", sest kui palju on eesti jalgpallis selliseid tegelasi, kes oma kuupalgast lapsi toetavad???

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

      Algselt postitas soxx


      Algselt postitas Devil

      Suht loogiline, kuna ma sind ei tunne. Arvad, et ma peaks pisikest rammi kartma?
      Ega räägi mingist 1vs1 vaid lihtsalt devil IRL\'s oled teine persoon kui siin foorumis
      juu dõunt nõu mii veri vell , ma olen ikka samasugune naljahambast ironiseerija .

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

        Küll Operi noored omale ka nime teevad.

        Eile näitasid Opi mehed kuidas väljakul peab liikuma, mida teha ja mismoodi. Kuradid mängisid kõik personaalselt, meeskond kui selline puudus. Samuti mängisid Opi omad äärmiselt füüsiliselt, mõned hüppeliigesed läksid, samuti põlved. Minul isiklikult, kes ma 10-15 minutit kokku platsil olin, on põlv täiesti paistes ning mõnus lonk on sees käimises.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

          Algselt postitas clever


          Algselt postitas Devil


          Algselt postitas -ragnar-


          JK Piraaja ootab endale sparringupartnereid kolmapäeva hilisõhtuti 22:00 Kristiine Spordis, Laki tänaval. Pakkumine on jõus kogu talvehooaja vältel. Kirjutage ja joonistage aadressile leimano@hotmail.com kui peaks huvi olema.
          nii palju uusi mängijaid on tulnud viimasel ajal,tahaks teha mõned mängud,et näha mis seis on.trenni teeme ka ainult 2 korda nädalas,1 mäng lisaks ei tapa kedagi.
          Võtke ühendust ja tulge külla.


          edit: Mind isiklikult küll Operi nimi ei kutsu, pigem kuuldes laste algseid treening tingimusi tekitab negatiivseid emotsioone.

          Täitsa juhuslikult sattusin lugema teemat, mida ma üldiselt ei loe ja tahaks sulle lihsatsalt öelda, et näita mulle Tallinnas üks lastega tegelev jalgpalliklubi, kellel on head saalitreeningtingimused kõikidele vanustele tagatud....see on üldine probleem ja kui mõelda kuidas 10 aastat tagasi mängiti lastejalkat, siis on raudselt kõva samm edasi laste jaoks.
          Sinu negatiivsus peegeldab vist kadedust, aga kadestada pole mõtet, sest Oper paneb iga kuu isiklikku raha alla, et neid väikeseid poisse treenida...nii et parem väike \"respect\", sest kui palju on eesti jalgpallis selliseid tegelasi, kes oma kuupalgast lapsi toetavad???
          jah ma olen kibestunud. sorry. õpi lugema kogu teksti ja aru saama.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

            Dew, terve maailm on sinu vastu, kas sa ei saa siis aru?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

              Algselt postitas amority


              Dew, terve maailm on sinu vastu, kas sa ei saa siis aru?
              Mu aju jõudis eile tasandile - disk is full - enam ei saa jah . Andkem andeks inimesele, kellel on parajasti palju vaba aega.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                Amority-ilma solvanguta aga jalgpall ongi füüsiline mäng.Tehnikaga üksi ei te midagi.Keha peab ikka tugev olema.Need paar korda kui olukorda veits mõtlematult sisse mindi juhtub ikka.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                  To Marcello
                  Operi sats ei ole suure hurraaga kokku pandud.Sama suure hurraaga kui ka ülejäänud liiga satsid ma arvan.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                    Algselt postitas Lenzo


                    Amority-ilma solvanguta aga jalgpall ongi füüsiline mäng.Tehnikaga üksi ei te midagi.Keha peab ikka tugev olema.Need paar korda kui olukorda veits mõtlematult sisse mindi juhtub ikka.
                    Well 4.põhjas seda eirit ei viljeleta hetkel.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                      Well 4.põhjas seda eirit ei viljeleta hetkel.
                      piraaja läks ju kolmandasse ...
                      www.jkpiraaja.ee

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                        Algselt postitas ilms


                        Well 4.põhjas seda eirit ei viljeleta hetkel.
                        piraaja läks ju kolmandasse ...
                        tänu liigade suurendamisele....
                        Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                          ja raisk isegi püsima jäime ... okoo

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                            Algselt postitas Devil


                            ja raisk isegi püsima jäime ... okoo
                            Sinu panus meeskonnas oli vist märkimisväärne
                            Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                              Sain aru,et Amority mängis eile kuradite eest?Millest Piraaja jutt siis?Kas Amority mängib liigat piraaja eest w olen kuskil millestki valesti aru saanud?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Sõprusmängud enne hooaega 2005\'

                                Algselt postitas Lenzo


                                Sain aru,et Amority mängis eile kuradite eest?Millest Piraaja jutt siis?Kas Amority mängib liigat piraaja eest w olen kuskil millestki valesti aru saanud?
                                Amority mängib igal pool,ta ässs!
                                Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X