320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ERR-i tele- ja raadioinimesed eile mitmeid ja mitmeid kordi rõhutasid, et tegu on "esimese ametliku" mänguga renoveeritud Punase tänava väljakul? Kas see, kui Pärnule kott pähe tõmmati ei läinud siis arvesse? Või olen mina lihtsalt rumal?

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Miks ERR-i tele- ja raadioinimesed eile mitmeid ja mitmeid kordi rõhutasid, et tegu on "esimese ametliku" mänguga renoveeritud Punase tänava väljakul? Kas see, kui Pärnule kott pähe tõmmati ei läinud siis arvesse? Või olen mina lihtsalt rumal?
      Sest ametlik avatseremoonia oli just nimetatud klubi poolt eilse mänguga.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Sest ametlik avatseremoonia oli just nimetatud klubi poolt eilse mänguga.
        Esimene ametlik mäng see sellegi poolest polnud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas sosku Vaata postitust
          Miks ERR-i tele- ja raadioinimesed eile mitmeid ja mitmeid kordi rõhutasid, et tegu on "esimese ametliku" mänguga renoveeritud Punase tänava väljakul? Kas see, kui Pärnule kott pähe tõmmati ei läinud siis arvesse? Või olen mina lihtsalt rumal?
          Eks nad läksid lihtsalt veidi sassi. Tegemist oli küll staadioni ametliku avamisüritusega, aga esimeseks ametlikuks mänguks pärast renoveerimist ei saa seda mängu kuidagi lugeda.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Esimene ametlik mäng see sellegi poolest polnud.
            Jah, esimene oli Pärnu vastu. Aga tapsustasin:

            ametlik avatseremoonia oli just nimetatud klubi poolt
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Talvel Tallinna Infonetiga liitunud ründaja Jüri Jevdokimov sai täna arstidelt kinnituse, et käesolev hooaeg on tal raske põlvevigastuse tõttu läbi. Küsimärgi all on karjääri jätkumine.

              Talvel Tallinna Infonetiga liitunud ründaja Jüri Jevdokimov sai täna arstidelt kinnituse, et käesolev hooaeg on tal raske põlvevigastuse tõttu läbi. Küsimärgi all on karjääri jätkumine.

              Kommentaar


                Uskumatu ebaõnn ja väga väga kahju.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Kurb uudis, edukat paranemist ja loodame ikka tagasitulemisse uuel hooajal.

                  Kommentaar


                    Aleksandr Kulinitš, kellel 6. juunist hakkas mängukeeld kehtima katseajaga, on registreeritud Infonetti.

                    Kommentaar


                      Ta kohe pärast lepingu lõpetamist levaga mäletatavasti treenis Infonetiga..... Ju siis pole ime,et sinna ta läkski.
                      Kas väärt täiendus ja mis saab nüüd Aidarast?
                      Tegelikult plaanis Infonetil oli veel üks mees kaitsepooliku kohale, aga peatreeneri sõnul - ei ole mees Infonetis pallivatest tugevam, kuigi mees on välismaaliiga kogemustega

                      Kommentaar


                        Täna tõepoolest allkirjastas meie klubiga lepingu Aleksandr Kulinitš. Leping kehtib kuni 2016. aasta lõpuni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Ta kohe pärast lepingu lõpetamist levaga mäletatavasti treenis Infonetiga..... Ju siis pole ime,et sinna ta läkski.
                          Kas väärt täiendus ja mis saab nüüd Aidarast?
                          Tegelikult plaanis Infonetil oli veel üks mees kaitsepooliku kohale, aga peatreeneri sõnul - ei ole mees Infonetis pallivatest tugevam, kuigi mees on välismaaliiga kogemustega
                          Loogiline oleks siis Volodini liigutamine keskväljale ?

                          Kommentaar


                            Eks igal klubil ole erinevad väärtushinnangud ning tänapäeva maailm tolereerib andestamist ning uue võimaluse andmist, aga mulle klubi sponsorina või lähedal oleva isikuna ei meeldiks küll meediast lugeda pealkirju, et minu klubiga liitub kihlveopettur.

                            Ei kujutaks ette, et Kalju või Flora mõne sellise mängija palkaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Eks igal klubil ole erinevad väärtushinnangud ning tänapäeva maailm tolereerib andestamist ning uue võimaluse andmist, aga mulle klubi sponsorina või lähedal oleva isikuna ei meeldiks küll meediast lugeda pealkirju, et minu klubiga liitub kihlveopettur.

                              Ei kujutaks ette, et Kalju või Flora mõne sellise mängija palkaks.
                              minu seisukoht on, et kui korra teed siis võidki jääda tegema ja seetõttu klubi poolt imelik lähenemine asjale. kuna ma ei usu, et ejl oli viimane kord huvitatud niisama teema tõstatamisest, siis mingile kogemata mängule ma minevikus ei usu.

                              küll ütlen ausalt, et inimesed teevad vigu ja ma sisimas loodan, et nii see pigem ka oli. noor, loll ja elu on ahvaltusi täis. eriti kui vennad asjapulgad tulevad sulle midagi pakkuma, mis tundub nii ahvaltev sellel hetkel - üks kõik, mis kaalutlustel.

                              edu.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X