320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Foorumi HABE teab ehk paremini rääkida.

    ja toonetikas, ei olnud üldse rünnakuna.
    enivei jäi su 'vänni' jutu point mulle arusaamatuks, blond hetk mul vist!
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Kurb,et mäng lõpus anti Narvale ära.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Viljandi oli väga tubli Värav oli teil mega ilus

        Kommentaar


          Tegelikult polnud ju Trans küll mitte midagi erilist. Aga ega igakord ka 1:1 viiki ei võta

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Kurb,et mäng lõpus anti Narvale ära.
            Mängu lõpp ei antud närvale ära !! Narvakatel oli lihtsalt rohkem õnne ja meie poisid mängisid ilusti lõpuni !!

            Kommentaar


              Nii valusat kaotust pole ammu olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                Nii valusat kaotust pole ammu olnud.
                Täpselt minu mõte !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Tegelikult polnud ju Trans küll mitte midagi erilist. Aga ega igakord ka 1:1 viiki ei võta
                  See oli täiesti võidetav mäng ning ega me viiki poleks soovinudki. Võitu oleks vaja olnud ning poisid oleksid seda ka väärinud!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kindral Vaata postitust
                    See oli täiesti võidetav mäng ning ega me viiki poleks soovinudki. Võitu oleks vaja olnud ning poisid oleksid seda ka väärinud!!
                    Ma nüüd väga pingsalt ei jälginud seda telemängu, kuid polnud teil vist rohkem võimalusi kui see Frolovi värav. Järeldan seda Oti karjumise järgi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ma nüüd väga pingsalt ei jälginud seda telemängu, kuid polnud teil vist rohkem võimalusi kui see Frolovi värav. Järeldan seda Oti karjumise järgi.
                      ära aja mingit jama siin.
                      sa järeldad alati Oti karjumise järgi mängupilti? xD

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Ma nüüd väga pingsalt ei jälginud seda telemängu, kuid polnud teil vist rohkem võimalusi kui see Frolovi värav. Järeldan seda Oti karjumise järgi.
                        Vaata järgmine kord kainepeaga mängu
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Pilte mängust on võimalik vaadata aadressil jktulevik.multiply.com

                          Kommentaar



                            (Sakala)

                            Kommentaar


                              Väga ilus. Eestis on nüüd juba 4 kindla kohaga ilusat tribüüni. Okei, Paides on kah.

                              ja madalamalt ka Võru ja Valga. Kahju lausa, et Meistriliigas mängitakse puitpinkidel ja siis 2. liiga tiimil on selline väljak, sellsite tribüünidega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Väga ilus. Eestis on nüüd juba 4 kindla kohaga ilusat tribüüni. Okei, Paides on kah.

                                ja madalamalt ka Võru ja Valga. Kahju lausa, et Meistriliigas mängitakse puitpinkidel ja siis 2. liiga tiimil on selline väljak, sellsite tribüünidega.

                                Kahju on samuti, et mõni meistriliiga meeskond mängib kunstmurul.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X