320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpallitaristu

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas tpx Vaata postitust

  Viskan õhku uitmõtte. Miks ei saa praegust Kalevi kusmuruga väljakut renoveerida selliselt, et talvel saaks sellele kupli peale tõmmata?
  Kas ei ole mitte nii, et Kalev Staadion kuulub Spordiselts Kalevile ning Tallinna Kalevi jalgpalliklubi lihtsalt tavaline rentnik ning nende omavahelised suhted ei ole mitte kõige soojemad? Slp Tallinna Kalevi soov ehitada hall Mustamäele. Huvitav oli ka eelpool välja toodud artiklis see, et TalTech soovib ka jalgpallimeeskonna endale luua ja madalamatest liigadest pihta hakata. Ega hetkel Eesti liigajalgpalli süsteemis ülikooli meeskondi ju ei olegi! Käbin asja tõsiselt kätte võtnud. Alles loodi ju naiste kossusats, meeste võrk ja koss juba pikalt toiminud.

  Kommentaar


   NB! 01.07.- 31.07.2022 on planeeritud kunstmuruvahetus Kalevil.

   Kommentaar


    Kas keegi nt Soccernetist palun põhjendaks, miks on viimastes mängudes Kuressaare staadionil hakatud telepilti tootma tribüünipoolselt väljaku otsalt, mistõttu pole ülekandes väljaku taustal peatribüüni ega pealtvaatajaid enam näha?
    (Sarnaselt juba Kure kunstmurule; Tamme staadionile; ja tegelikult ka Kadrioru staadionile, kus veel paar hooaega tagasi filmiti kõik ülekanded peatribüüni vastasküljel paiknevatelt tellingutelt).


    Võib tunduda kui tähtsusetu pisidetail, aga väga keeruline on meie liigat ja ka mängijaid profesionaalidena müüa, kui kõrgliiga jalgpallimängudel haigutab osades ülekannetes taustal laohooned, rekkad, mänguväljakud jms. Isegi inimestest pooltühjad tribüünkonstruktsioonid teevad asja paremaks.

    Kommentaar


     Algselt postitas Uspeh Vaata postitust
     NB! 01.07.- 31.07.2022 on planeeritud kunstmuruvahetus Kalevil.
     Seda vahetust ei toimund? Esmaspäeval seal igatahes mäng juba plaanitud Esiliiga B-s või jõuti varem valmis?

     Kommentaar


      http://www.eestikalev.ee/kalevi-kesk...tmurustaadion/

      siin on kirjas.

      Kommentaar


       Kaamera ümbertõstmise üks põhjustest on päike. Ülekande kvaliteet on parem kui lauspäike kaamerasse ei paista.
       sigpic

       Kommentaar


        https://pohjarannik.postimees.ee/756...ylcDaHYntVt5wA

        Kommentaar


         Ühtepidi hea teada, et Narva linnavõim on valmis jalgpallihalli investeerima ca 3 milj linna raha. Aga teisalt vähendas seesama linnavõim Narva jalgpalli aastakümneid elus hoidnud Transi toetust ca 4 korda. Kärbitud 67000 eurot moodustab tervelt 1/45 jalgpallihalli rajamise kulust.

         Kommentaar


          Ehituse kallinemine võib jätta mitmed linnad oodatud jalgpallihallideta | Eesti | ERR

          Kommentaar

          Working...
          X