320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    1. voor

    1. Tulevik oli tubli, kuid hetkel ma kahtlen, et sellisest piisab, et TOP4-lt punkte röövida. Veidi oli õnne ka. Sillamäel jäi aga mingi nõks puudu, et viigistada. Kas asi on hooaja alguses?

    Mida guugeldada: Peipsi väravat. Tituleerin selle vooru ilusaimaks.

    2. Flora oli pärast Superkarika finaali ilmselgelt korralikult häälestatud. Levadia oli rabe, kuid potentsiaali on kohutavalt. Kas Prins saab selle avamisega hakkama?

    Mida märgata: Kas Levadial oli sellel mängul fännisektor? Palju on Levadial fänne ja kui tihti nad mängudel käivad?

    3. Vaprus on ainuke võistkond, kes pole hooaja valmis. Ja ma ei räägi füüsilises vormis. Võistkond pole lihtsalt Meistriliiga tase. Ometigi lasi Kalju endale 2 väravat lüüa...

    Mänguküsimus: Kas Santos Pereiraga on kõik korras?

    4. Narva mängis targalt või Paide mängis rumalalt? Paidel nagu kõik oli olemas, aga samas polnud midagi. Eks aeg näitab...

    Mida tähele panna? 1. Koub - Eesti liiga Griezmann; Poliakov on Narva Sidorenkov.

    5. Pohmellis Infonet (Vabadust I) avastas, et ainult meisterlikkuse pealt Tartut ei võta. Kahtlustan, et organiseeritud kaitse (loe Tulevik ja Tammeka) saab olema I jaoks suureks takistuseks see hooaeg.

    Tähelepanek: Üldiselt on valgustus hea, aga ülekandest vaadatuna tundus väljak megapime. Mängides nii mõneski kohas veel õhtuti peab tõdema, et valgustuse kvaliteediga on Eestis suured jamad (Sportland ja Nike kaasaarvatud).

    Extra high-five: videokokkuvõtted Youtube kanalil. Megaäge. Kunagi ehk jõuame ka vooru kokkuvõtva ca. 30 min saateni. See oleks megaägedam veelgi.
    Väga äge kokkuvõte. Loodan, et jätkad sellega igavooruliselt!

    Leave a comment:


  • Õhtulehe jalkatoimkond
    replied
    Tänase Premium liiga algusele keskenduva Sport-Ekstra erilood:

    (€) Eesti jalgpalli kõrgliiga 10 noort ja vihast hitihoiatust!
    Tänase Õhtulehe vahel ilmus 16küljeline Sport-Ekstra, mille lisamaht on pühendatud nädalavahetusel alanud Eesti jalgpalliliigale. Sport-Ekstra hakkab Õhtulehe vahel ilmuma iga kuu esimesel esmaspäeval.


    (€) Kellele hoiab Eesti jalgpalliliigas pöialt Mart Poom? Ikka oma Nõmme Unitedi poistele!
    Tänase Õhtulehe vahel ilmus 16küljeline Sport-Ekstra, mille lisamaht on pühendatud nädalavahetusel alanud Eesti jalgpalliliigale. Sport-Ekstra hakkab Õhtulehe vahel ilmuma iga kuu esimesel esmaspäeval.


    Statistikapomm! Millised rekordeid omavad FC Norma, Raio Piiroja ja hooaeg 1997-98?
    NB! Autoriks kesa!
    Tänase Õhtulehe vahel ilmus 16küljeline Sport-Ekstra, mille lisamaht on pühendatud nädalavahetusel alanud Eesti jalgpalliliigale. Sport-Ekstra hakkab Õhtulehe vahel ilmuma iga kuu esimesel esmaspäeval.


    (€) Joosep Susi ja Ott Järvela arutelu hooajast 2017
    Tänase Õhtulehe vahel ilmus 16küljeline Sport-Ekstra, mille lisamaht on pühendatud nädalavahetusel alanud Eesti jalgpalliliigale. Sport-Ekstra hakkab Õhtulehe vahel ilmuma iga kuu esimesel esmaspäeval.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    1. voor

    1. Tulevik oli tubli, kuid hetkel ma kahtlen, et sellisest piisab, et TOP4-lt punkte röövida. Veidi oli õnne ka. Sillamäel jäi aga mingi nõks puudu, et viigistada. Kas asi on hooaja alguses?

    Mida guugeldada: Peipsi väravat. Tituleerin selle vooru ilusaimaks.

    2. Flora oli pärast Superkarika finaali ilmselgelt korralikult häälestatud. Levadia oli rabe, kuid potentsiaali on kohutavalt. Kas Prins saab selle avamisega hakkama?

    Mida märgata: Kas Levadial oli sellel mängul fännisektor? Palju on Levadial fänne ja kui tihti nad mängudel käivad?

    3. Vaprus on ainuke võistkond, kes pole hooaja valmis. Ja ma ei räägi füüsilises vormis. Võistkond pole lihtsalt Meistriliiga tase. Ometigi lasi Kalju endale 2 väravat lüüa...

    Mänguküsimus: Kas Santos Pereiraga on kõik korras?

    4. Narva mängis targalt või Paide mängis rumalalt? Paidel nagu kõik oli olemas, aga samas polnud midagi. Eks aeg näitab...

    Mida tähele panna? 1. Koub - Eesti liiga Griezmann; Poliakov on Narva Sidorenkov.

    5. Pohmellis Infonet (Vabadust I) avastas, et ainult meisterlikkuse pealt Tartut ei võta. Kahtlustan, et organiseeritud kaitse (loe Tulevik ja Tammeka) saab olema I jaoks suureks takistuseks see hooaeg.

    Tähelepanek: Üldiselt on valgustus hea, aga ülekandest vaadatuna tundus väljak megapime. Mängides nii mõneski kohas veel õhtuti peab tõdema, et valgustuse kvaliteediga on Eestis suured jamad (Sportland ja Nike kaasaarvatud).

    Extra high-five: videokokkuvõtted Youtube kanalil. Megaäge. Kunagi ehk jõuame ka vooru kokkuvõtva ca. 30 min saateni. See oleks megaägedam veelgi.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Sportlikult ikka väga vahva avavoor. Viies mängust neljas sündis väiksem või suurem üllatus.
    Absoluutselt. Ja tegelikult ma ei oska isegi hinnata, kas suurem üllatus oli Tammeka pomm Tartus või Paide läbikärssamine Narva vastu, ühtmoodi ootamatud mõlemad. Mullu kohtusid Trans ja Paide VI voorus ja Paide võitis 3:2.
    Tuleviku tulemust Sillamäe vastu ma ülemääraseks üllatuseks ei pea, kuigi teatava eneseületusega oli kindlasti tegemist. Ja silmanurka kraabib fakt, et Kalju lasi Pärnul endale suureskoorilises mängus ikkagi kaks taha lüüa. Möödunud hooajal lasti esimestes voorudes ka Tarval endale üks taha susata.
    Tallinna derbi oli äge ja pigem ütleks, et Leva oli ootamatult kahvatu ja Flora noor kaitseliin ootamatult hea, kuigi samas oli Hundi värav konkreetne kaitsekala...

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Sportlikult ikka väga vahva avavoor. Viies mängust neljas sündis väiksem või suurem üllatus.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Reklaamina. Tänase Õhtulehe vahel on mahukas Sport Extra, kus on umbes 6 lk kodust jalkat.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Esimesest voorust jäi selline asi silma: neli vahetusmeest seitsmest suutsid mängule tuua Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju. Narva Trans leidis pingile kuus meest.

    Võib olla päris huvitav jälgimine: kas rohkem saadakse tehnilisi kaotusi või on enam voore, kus kõigil meeskondadel on pingil lubatud arv vahetusmehi.



    Mis aastal see liiga pidigi professionaalne olema?
    Mis on seost vahetusmeeste arvul ja klubi professionaalsusel? Kalju ju profiklubi ja tuli välja 4 vahetusmehega, samas kui amatöörsatsid said pingile 7 meest kokku. Paar aastat tagasi oli Müncheni Bayernil terve seeria mänge kus ei saadud seitset vahetusmeest pingile.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust

    Mis aastal see liiga pidigi professionaalne olema?
    virisemine

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Esimesest voorust jäi selline asi silma: neli vahetusmeest seitsmest suutsid mängule tuua Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju. Narva Trans leidis pingile kuus meest.

    Võib olla päris huvitav jälgimine: kas rohkem saadakse tehnilisi kaotusi või on enam voore, kus kõigil meeskondadel on pingil lubatud arv vahetusmehi.

    Mis aastal see liiga pidigi professionaalne olema?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Ma ka ei tunnetanud, et hirmsasti Tulevikku haibitud oleks. Selle tunde võisid äkki tekitada need suhteliselt intiimsed taustalood klubi tegemistest ja klubiga seotud inimestest, mis minu jaoks oli väga huvitav kuulata - kust ma seda infot muidu saaksingi.

    EJL tegelastele: palun kirjutage ülekande veebilehele, kes mänge kommenteerivad.
    Selle tunde tekitas kommentaatorite reaktsioon olukordadele. 2. poolajal keskendusin sellele mängule, kui enda taastusravi harjutusi tegin ning kommentaatorite eripärale pööras esimesena tähelepanu mu abikaasa. Esiteks ütles ta, et tegemist oleks justkui vestlussaatega, mille taustaks lastakse jalgpalli. See punkt mind ei häirinud. Küll hakkas mind häirima, et kommentaatorid reageerisid Sillamäe vs. Tuleviku olukordadele erinevalt. Ühesugused vead olid Sillamäe poolt jõhkramad, Tuleviku võimalused olid ohtlikumad.

    Ma pean siin kohal täpsustama, et ma ei mõtle seda üldse kurja pärast ja väga võimalik, et olengi ainuke friik (koos enda abikaasaga), keda see häiris. Ja ma hoidsin tõesti rohkem pöialt Tulevikule. Ja taustalood Viljandi jalgpallist on eriti hea osa. Ma lihtsalt ütlen, et kas selline kalduvus ühe satsi suhtes on päris õige?

    Olen ka nõus, et kommentaatorid võiksid all kirjas olla. Mitte et isiklikku rünnakut teha, vaid oleks võrdlusmoment.

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Ma ka ei tunnetanud, et hirmsasti Tulevikku haibitud oleks. Selle tunde võisid äkki tekitada need suhteliselt intiimsed taustalood klubi tegemistest ja klubiga seotud inimestest, mis minu jaoks oli väga huvitav kuulata - kust ma seda infot muidu saaksingi.
    100% nõus.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Tagasiside on hää igapidi, tänan sind selle eest. Lisan vaid, et kaaskommentaator tolles mängus oli Alvar Loog, kel Viljandi jalgpallist pöörased teadmised ja sestap ta selle töö peale ka palutud. Jah, tegemist on muuhulgas Tuleviku tulihingelise toetajaga ja minu asi on teda tasakaalustada neutraalse kommentaariga. Kui hästi ma sellega esimeses mängus hakkama sain, eks seda mõneti näitab ka sinu repliik, mille peale muud polegi kosta kui et parandame asja.
    Ise ma ei tundnud siiski, et me kellelegi liiga oleks teinud, sai lahatud nii Tuleviku plusse kui miinuseid ja sama sai tehtud Sillamäega.
    Tagasiside, nagu öeldud, on asjalik igatahes ja panen märkuse kõrva taha!
    Ma ka ei tunnetanud, et hirmsasti Tulevikku haibitud oleks. Selle tunde võisid äkki tekitada need suhteliselt intiimsed taustalood klubi tegemistest ja klubiga seotud inimestest, mis minu jaoks oli väga huvitav kuulata - kust ma seda infot muidu saaksingi.

    EJL tegelastele: palun kirjutage ülekande veebilehele, kes mänge kommenteerivad.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Jumala hea, et kõikidest mängudest pilti toodetakse (muide, kui reaalne oleks jalgpall.ee ülekanded viia kuidagi Starmani süsteemi, nagu DelfiTV ülekanded?).

    Eile kella 13.00 mängude vaatamisel keskendusin Tulevik - Sillamäe mängule. Ei tahaks küll kritiseerida, sest antud juhul hea, et keegi üldse kommenteerib, aga mulle kui neutraalsele vaatajale (ja pigem isegi Tulevikule pöialt hoides) tundus kommentaarium ikka räigelt ühele poole kaldu. Ma saan aru, et ükski Sillmäe fänn seda ilmselt ei vaadanud ja isegi kui vaatas, ei saanud midagi aru, aga no katsuge olla mehed.

    Mis mind veel hämmastas- kohtunik andis teisele poolajale 1 lisaminuti. Mismoodi? 2 vahetust + hulgaliselt ajavenitusi Tuleviku poolt + veel punane kaart jne.

    Aga edu Tulevikule ja tasub ehk üldse ära mainida, et ülikõva hooaja algus.
    Tagasiside on hää igapidi, tänan sind selle eest. Lisan vaid, et kaaskommentaator tolles mängus oli Alvar Loog, kel Viljandi jalgpallist pöörased teadmised ja sestap ta selle töö peale ka palutud. Jah, tegemist on muuhulgas Tuleviku tulihingelise toetajaga ja minu asi on teda tasakaalustada neutraalse kommentaariga. Kui hästi ma sellega esimeses mängus hakkama sain, eks seda mõneti näitab ka sinu repliik, mille peale muud polegi kosta kui et parandame asja.
    Ise ma ei tundnud siiski, et me kellelegi liiga oleks teinud, sai lahatud nii Tuleviku plusse kui miinuseid ja sama sai tehtud Sillamäega.
    Tagasiside, nagu öeldud, on asjalik igatahes ja panen märkuse kõrva taha!

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Jumala hea, et kõikidest mängudest pilti toodetakse (muide, kui reaalne oleks jalgpall.ee ülekanded viia kuidagi Starmani süsteemi, nagu DelfiTV ülekanded?).

    Eile kella 13.00 mängude vaatamisel keskendusin Tulevik - Sillamäe mängule. Ei tahaks küll kritiseerida, sest antud juhul hea, et keegi üldse kommenteerib, aga mulle kui neutraalsele vaatajale (ja pigem isegi Tulevikule pöialt hoides) tundus kommentaarium ikka räigelt ühele poole kaldu. Ma saan aru, et ükski Sillmäe fänn seda ilmselt ei vaadanud ja isegi kui vaatas, ei saanud midagi aru, aga no katsuge olla mehed.

    Mis mind veel hämmastas- kohtunik andis teisele poolajale 1 lisaminuti. Mismoodi? 2 vahetust + hulgaliselt ajavenitusi Tuleviku poolt + veel punane kaart jne.

    Aga edu Tulevikule ja tasub ehk üldse ära mainida, et ülikõva hooaja algus.

    Leave a comment:


  • LeeMarx
    replied



    ERR - esimene 30 min. häält pole, näitame suusatamist.
    Soccernet - mingi veider paari sekine loop (sai kiiresti korda).
    Postimees - Tervest mängust võib olla pool näed..

    Kas see on mingi vandenõu, et publikut väljaku äärde saada?

    Leave a comment:

Working...
X