320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• rallikas
    replied
    Algselt postitas koomas Vaata postitust
    kas see soccernet kavatseb kunagi selle idiootse foorumi korda ka teha?? miks on 2009 aasta teemad kõige ees mai ole päris sellist debiilsust veel näinud. ja kuidas on võimalik sisse logida fanatays jalgpalli ??? päris ajuvaba on see leht peaks mainime
    https://ibb.co/gcVBmG

Teretulemast.
    Lisatud failid

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Päris hea esimene postitus. Jätka samas vaimus!
    Algselt postitas koomas Vaata postitust
    kas see soccernet kavatseb kunagi selle idiootse foorumi korda ka teha?? miks on 2009 aasta teemad kõige ees mai ole päris sellist debiilsust veel näinud. ja kuidas on võimalik sisse logida fanatays jalgpalli ??? päris ajuvaba on see leht peaks mainime

Leave a comment:

• koomas
    replied

Leave a comment:

• joonas14
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Nüüd peaks korras olema
    jah, tänan,

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas joonas14 Vaata postitust
    Tere, pisike mure, tegin eelmine voor ülemineku Irie asemel Plotnikov, ja kinnitasin ka ülemineku ära seega peaks koras olema, aga ei.
    Minu võistkonnas alt näitab, et endiselt võistkonnas Irie, kui vajutan üleminekute lehele siis näitab, et võistkonnas on Plotnikov.
    Mure on selles, et võistkonnas justkui oleks Plotnikov aga mängu teda panna ei saa?
    Nüüd peaks korras olema

Leave a comment:

• joonas14
    replied
    Tere, pisike mure, tegin eelmine voor ülemineku Irie asemel Plotnikov, ja kinnitasin ka ülemineku ära seega peaks koras olema, aga ei.
    Minu võistkonnas alt näitab, et endiselt võistkonnas Irie, kui vajutan üleminekute lehele siis näitab, et võistkonnas on Plotnikov.
    Mure on selles, et võistkonnas justkui oleks Plotnikov aga mängu teda panna ei saa?

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Algselt postitas materazzi Vaata postitust
    Viimases Paide Viljandi mängus on jäänud Juhkamile panemata sööt?

jalgpall.ee ei näita värava söötjat, aga soccernet live-s ja uudistes:
    Eelviimasel minutil tuli aga põnevus tagasi, sest Juhkami peasöödu järel sirutas nii osavalt oma jala välja Herol, et palli Nikita Novopašini eest võrgu lükkas.

See siis 44. minuti väravale
    Kui videot vaatad, siis näed väga hästi, et tegeliku söödu andis ikkagi Iyede.

Leave a comment:

• materazzi
    replied
    Viimases Paide Viljandi mängus on jäänud Juhkamile panemata sööt?

jalgpall.ee ei näita värava söötjat, aga soccernet live-s ja uudistes:
    Eelviimasel minutil tuli aga põnevus tagasi, sest Juhkami peasöödu järel sirutas nii osavalt oma jala välja Herol, et palli Nikita Novopašini eest võrgu lükkas.

See siis 44. minuti väravale

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Selline küsimus, et, kui mu kapten (Hunt) Pärnu vastu ei mänginud peaks ju automaatselt kapteni rolli minema varu kapten, aga mul näitab ikkagi Hundi juures 0 punni ja Kapteni märki :/
    Jah, näitab, kuid sinu varukapten Beglarishvili sai topeltpunktid, kuna kapten ei mänginud. Nii et kõik hästi, ei?

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Milleks see varukapten siis üldse on?

Leave a comment:

• seepolnudlahe
    replied
    Minu teada pead ikka ise kaptenit vahetama. Mina olen sellistel puhkudel alati nii teinud.

Leave a comment:

• Katzuu
    replied
    Selline küsimus, et, kui mu kapten (Hunt) Pärnu vastu ei mänginud peaks ju automaatselt kapteni rolli minema varu kapten, aga mul näitab ikkagi Hundi juures 0 punni ja Kapteni märki :/

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Vaprus - Levadia mängus Krsnaric-i 2:0 väravale sööduandjaks oli Roosnupp, mitte Kink nagu kirjas on protokollis
    alguses oli jah nii, aga hetkeseisuga söötjat polegi, sest pigem kaitsja söötis

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Vaprus - Levadia mängus Krsnaric-i 2:0 väravale sööduandjaks oli Roosnupp, mitte Kink nagu kirjas on protokollis

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust

Aga, kas on võimalik kuskil näha mängijate turuhindade liikumist läbi voorude? See oleks päris huvitav statistika mida vaadata ja jälgida. Kui veel mitte, siis järgmiseks hooajaks kindlasti idee, mida sisse viia!
    Praegu ei näe, jah. Aga mõte on põnev! Aitüma!

Leave a comment:

Working...
X