320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Väravasöödu Purje väravale andis Sillamaa, mitte Yakovlev.

Kommentaar

Selle nädala voorust on mingi bug sees, Kalevi mängijatele on nullimängu eest punktid antud.

Kommentaar

Kas ma olen ainus, kes äppist ligi ei pääse fantasyle? Viskab avalehele, kui tahaks sisse logida. Brauseriga on kõik korras.

Kommentaar

Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Selle nädala voorust on mingi bug sees, Kalevi mängijatele on nullimängu eest punktid antud.
          Tänud märku andmast! Uurime, mis värk on ja lahendame ära.

Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Kas ma olen ainus, kes äppist ligi ei pääse fantasyle? Viskab avalehele, kui tahaks sisse logida. Brauseriga on kõik korras.
          Mul toimib. Mis kontoga sa sisse proovid logida?
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Kommentaar

Foorumi kontoga. Üldiselt kuna brauseri kaudu toimib, siis otseselt see ei häiri.

Kommentaar

Flora 20 mängunädala puhul on puudu Vassiljevi punktid flora-kalev mängult (flora topeltmängu esimene mäng). Teiste flora mängijate punktid olemas.

Kommentaar

See aasta polegi piiramatuid üleminekuid pärast ülemineku akna lõppu?
                Veitsa võiks olla see reeglites sees, et see iga aasta toimub või teine variant on, et ükski aasta ei toimu seda üldse. Ei peaks käima selle järgi kas on palju üleminekuid või mitte.

Kommentaar

Wildcardi on võimalik kasutada korra hooaja esimeses pooles ja korra hooaja teises pooles, pärast üleminekuakna sulgumist.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Kommentaar

Working...
                  X