320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • TraaditaInternet
    replied
    Mul oli Vallner põhis ja automaatvahetusega on pandud tema asemel Vainu ehk 0 punkti, kui Valllner on 6 p? Peetson ei mänginud, aga teada ei vahetatud välja ja jälle 0 puntki

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust

    Ee ei, see ei ole ju väravasööt.
    Premier League fantasys kvalifikatseerub selline olukord väravasööduks, aga minu meelest sai seal ka Transi kaitsja kergelt jala vahele.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas zanran Vaata postitust
    Miks Robi Saarma ei saanud assisti kui Gomis värava lõi?
    Saarma lööb peale, Matrossov tõrjub ning Gomis lööb reboundi sisse. Jalkareeglite järgi see on assist Give me my 3p back pls
    Ee ei, see ei ole ju väravasööt.

    Leave a comment:


  • zanran
    replied
    Miks Robi Saarma ei saanud assisti kui Gomis värava lõi?
    Saarma lööb peale, Matrossov tõrjub ning Gomis lööb reboundi sisse. Jalkareeglite järgi see on assist Give me my 3p back pls

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Päris raske Premium liiga algkoosseisu ennustada ja seetõttu väga raske fantasyt mängida. Inglise Premier liigas sisuliselt võimatu eksida algkoosseisu mängijatega, aga Premium liigas istuvad sellised mängumehed nagu Meerits, Järvelaid, Muringen varus KTM reegli tõttu. Lisaks kõigele segab KTM ka fantasy mängu! KTM AHJU !!!

    Leave a comment:


  • seepolnudlahe
    replied
    Jah, aga ärge seda lõbu ära võtke. Miks muidu peaks inimene seda korrumpeerunud liigat vaatama.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Fantasy mängimine on sellise kalendri ja mängude toimumisega päris pudru ja kapsad.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Vaadates ilmaennustust, teen ma ettepaneku alustada üldist arvestust alates 19. märtsi nädalavahetusest või veel parem pärast koondise pausi.

    Leave a comment:


  • erxor
    replied
    Algselt postitas silinho Vaata postitust

    No kui saab olla VAR light Premium liigas, siis on Fantasy Light kah ilmselgelt.
    Erinevalt puisest fantasy korraldusest, saab VAR lighti vähemalt rahaliste vahendite puudumisega põhjendada.

    Leave a comment:


  • Talent
    replied
    Kui ma nüüd teengi 2. vooruks endal koosseisu valmis, alustan mina võistkonna väärtusega 100.0, samal ajal kui need, kes tegid koosseisu 1. vooruks valmis, alustavad võib-olla võistkonna väärtusega 100.5, kuigi selgelt oli kirjas, et üldarvestus algab 2. voorust?

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Eile parandati üks arvutuskäik ära ehk siis see - 20p oli anomaalia.

    Leave a comment:


  • silinho
    replied
    Algselt postitas erxor Vaata postitust

    Inglismaa fantasys ei muutu kunagi hinnad esimese vooru eel tehtud valikute põhjal. Samuti ei mõjuta seal hindade muutumist piiramatute üleminekute žetooni aktiveerimise järel tehtud üleminekud.

    Lisaks on seal hindade muutumine sõltuv mängijate ostude-müükide vahest, nii et kui mängijat on ostetud rohkem kui müüdud, siis tema hind ei saa langeda (nagu praegu näiteks Saliste ja Kapperi puhul juhtus).
    No kui saab olla VAR light Premium liigas, siis on Fantasy Light kah ilmselgelt.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Mis värk sellega on, et arvutis gmailiga sisselogides on meeskond olemas ja telefoniga mitte. On mingi põhimõtteline muudatus logimises tehtud võrreldes varasemaga?

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Makuzz Vaata postitust
    Kuidas mul enne 1. vooru juba -20 on? Keegi oskab seletada?
    Oled pärast esimesi üleminekuid uusi mängijate transfere teinud ning mäng on miskipärast lugenud iga uue transferi peale -4p

    Leave a comment:


  • Makuzz
    replied
    Kuidas mul enne 1. vooru juba -20 on? Keegi oskab seletada?

    Leave a comment:

Working...
X