320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jonas
    replied
    Tere!

    Kuna meil ei ole siiani süsteemi laekunud kõiki mängijaid, siis on ka meil kõva higistamine tulemas. Homme läheb mäng vaatamata sellele laivi, sest reede on selgelt liiga hilja.

    Arvestasime sellega juba ette ning tegime ka reeglites muudatuse - I mängunädala tulemused ei lähe üldseisu kirja. Kuna reedel võib juhtuda, et ikka veel kõiki mängijaid süsteemis pole, siis ei oleks see kuidagi õiglane mängijate suhtes. Samas I mängunädala eest on auhinnad ikka olemas + üks lisaauhind.

    Mobiilivaate parandamisega on tegeletud.

    Leave a comment:


  • maarios
    replied
    Algselt postitas Jonas Vaata postitust
    Tuleb.

    Muidu leht valmis ja mõned muudatused ka, aga praegu on vaja, et saaksime mängijad ka süsteemi. Enne pole pointi asja laivi lasta.

    Kui asi valmis, siis tuleb korralikult teavitust ka selle kohta.
    Kas muudatustega seoses tegeleti ka mobiilivaate parendamisega?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Veits meh ikka, et see asi nii viimasele sekundile jääb, mingi 3 vooru jagu aega meeskonda muuta eks?

    Leave a comment:


  • Calva
    replied
    Läheb siis higistamiseks võistkonna kokkupanemisel.

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Tuleb.

    Muidu leht valmis ja mõned muudatused ka, aga praegu on vaja, et saaksime mängijad ka süsteemi. Enne pole pointi asja laivi lasta.

    Kui asi valmis, siis tuleb korralikult teavitust ka selle kohta.

    Leave a comment:


  • Makuzz
    replied
    Kas see aasta ka fantasy tulemas on?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ma kiidan kõiki, kes Fantasy turniiri organiseerimisse panustavad. Ma ise sakin selles mängus täiega ja panen suht suvalt ja tihti peale olgugi, et üritan teha nii hilja kui võimalik, siis tavaliselt saan päev või mõnikord isegi 2 ette võistkonna valmistatud.

    See on totaalselt minu enda pask, et ma unustan mängijate mängukeelud ära. Aga soovitus tulevasteks hooaegadeks. Olgu vigastustega nii nagu on, aga mängukeelude info võiks küll operatiivsemalt üleval olla.

    Pettunud jalgpallihuviline.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Punktid on kinnitatud aga,...
    Samuti pole Jalkaliidu kodukal kõiki Kure - Tammeka söötjaid märgitud

    Stepanenko ei saanud Yakovlevile penaltit teenida ja väravasöötu saada kuna ta isegi ei osalenud mängus. Yakovlev teenis endale ise penalti.

    Laht andis 2 söötu, Tammekal sai Laabus palli Tenistelt.
    Tänud märku andmast! Korrigeerime ära need anomaaliad.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Punktid on kinnitatud aga,...
    Samuti pole Jalkaliidu kodukal kõiki Kure - Tammeka söötjaid märgitud

    Stepanenko ei saanud Yakovlevile penaltit teenida ja väravasöötu saada kuna ta isegi ei osalenud mängus. Yakovlev teenis endale ise penalti.

    Laht andis 2 söötu, Tammekal sai Laabus palli Tenistelt.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Wildcardi on võimalik kasutada korra hooaja esimeses pooles ja korra hooaja teises pooles, pärast üleminekuakna sulgumist.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    See aasta polegi piiramatuid üleminekuid pärast ülemineku akna lõppu?
    Veitsa võiks olla see reeglites sees, et see iga aasta toimub või teine variant on, et ükski aasta ei toimu seda üldse. Ei peaks käima selle järgi kas on palju üleminekuid või mitte.

    Leave a comment:


  • maunzz
    replied
    Flora 20 mängunädala puhul on puudu Vassiljevi punktid flora-kalev mängult (flora topeltmängu esimene mäng). Teiste flora mängijate punktid olemas.

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Foorumi kontoga. Üldiselt kuna brauseri kaudu toimib, siis otseselt see ei häiri.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Selle nädala voorust on mingi bug sees, Kalevi mängijatele on nullimängu eest punktid antud.
    Tänud märku andmast! Uurime, mis värk on ja lahendame ära.

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kes äppist ligi ei pääse fantasyle? Viskab avalehele, kui tahaks sisse logida. Brauseriga on kõik korras.
    Mul toimib. Mis kontoga sa sisse proovid logida?

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Kas ma olen ainus, kes äppist ligi ei pääse fantasyle? Viskab avalehele, kui tahaks sisse logida. Brauseriga on kõik korras.

    Leave a comment:

Working...
X