320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Õige alamrubriik, keegi võiks ära tõsta: https://foorum.soccernet.ee/forumdis...E4ngude-sektor
    Seda ei juhtu. Ma olen 3 korda varasemalt juba küsinud selle kohta, et miks see siin on. Isegi kui ma see aasta esimest korda ka mängin, võiks ta tõesti olla mängude sektoris. Näen endiselt, et võtab liigselt tähelepanu ära päris asjadelt jes.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Õige alamrubriik, keegi võiks ära tõsta: https://foorum.soccernet.ee/forumdis...E4ngude-sektor

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    vahet sel on kas 60ndal või 61ndal? saaks aru 59 vs 60, aga praegusel juhul nii võinaa Natkho saaks lisapunktid 60minutit mängimise eest.
    Vahepeal oli märgitud vahetus lausa 71. minuti peale protokollis

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    vahet sel on kas 60ndal või 61ndal? saaks aru 59 vs 60, aga praegusel juhul nii võinaa Natkho saaks lisapunktid 60minutit mängimise eest.

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Nathko vahetus oli Soccerneti ülekande järgi 59 minut 55 sekundit Mida see kuradima EJL protokoll valetab???

    Leave a comment:


  • Tundmatu
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ma isegi ei mäletanud, et nii ka saab .
    Ma ainult nii olengi teinud.
    Nüüd targem saab teisiti ka

    Leave a comment:


  • toi
    replied
    Mispärast osade mängijate hinnad juba muutunud on? Kas tõesti loeb esialgse vooru eel tehtud mängijate valik ostmise ja müümise alla?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Arvutis olen ma muuseas mängijaid vahetanud neid hiirega tõstes.
    Ma isegi ei mäletanud, et nii ka saab .

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Nojah ma arvasin, et Pürg hea valik lööb väravaid ja värki, aga Jääger alustab.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Arvutis brauseris käib see muidu samamoodi.
    Arvutis olen ma muuseas mängijaid vahetanud neid hiirega tõstes.

    Leave a comment:


  • ronrein
    replied
    Selle aasta valikute tegemine tundus isegi natuke kergem ja kiirem kui varasematel aastatel koos vähemate dilemmadega, õnneks leidis veel küllaga soodsaid ja alahinnatud mängijaid ning kuna hinnad suht samad eelmise hooajaga siis ka valem meeskonna ehitamisel oli suht samasugune. Sarnaselt eelmiste kommenteerijatega väga eksootiliseks hooaja alguses ka ei läinud, ainult 1-2 sellist differential valikut minul (Odilavio ja Novruzov).

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Sain. Tänud. Vōiksite ka kuhugi väikse teate anda kuidas vahetusi teha mobiilivaates.
    Arvutis brauseris käib see muidu samamoodi.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Üks küsimus siiski on, miks Kure vv-d Ronald Kütti valida ei saa?
    Duubli nimekirjas. Tõstsin esindusse. Aga üldiselt duubli mängijatega saabki ilmselt tihti olema nii, et nad ilmuvad mängu alles seejärel, kui nad reaalselt esinduse koosseisus on olnud.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Sihi näpuga vahetuse märki. Mõlemal juhul. Neid noolekesi.
    Sain. Tänud. Vōiksite ka kuhugi väikse teate anda kuidas vahetusi teha mobiilivaates.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Olen ma ainuke kes telefonis ei saa oma võistkonna koosseisus alg11 muudatusi teha? Kui vajutan mängija peale ja sealt “vaheta välja”, pakub mulle kollasel taustal variante. Kui tahan siis vastava mängija sisse tuua ja vajutan “vaheta sisse”, siis pakub kõiki kollaseid ja jätkub sama stsenaarium. Lõpuks vahetust teha ei saagi.

    Telefoniks maailma parim ja kõikide foorumlaste poolt kiidetud iFöön. Erinevate brauseritega sama keiss, SN apiga ka ei toimi vahetus.

    Ei aita ka nö arvutivaates katsetamine
    Sihi näpuga vahetuse märki. Mõlemal juhul. Neid noolekesi.

    Leave a comment:

Working...
X