320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • dareth
    replied
    üleminekuid suht mõttetu teha - kui tahad pärast samu mehi tagasi osta, pole raha selle jaoks

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Pean ise ka üleminekuid tegema hakkama, et väljakule mehi saada. Aga no kui euroedu tõttu muudetakse PL kalendrit, elab üle vast.
    Ei loomulikult. Teebki põnevaks, et peab sel nädalal eriti taktikaliselt mõtlema.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Hahaa, selge, siis mul ikka väga hapud lood Ei saa 11 meest kokkugi, heal juhul 8
    Pean ise ka üleminekuid tegema hakkama, et väljakule mehi saada. Aga no kui euroedu tõttu muudetakse PL kalendrit, elab üle vast.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei. Sel nädalal on kolm mängu. Punkte toovad ainult nende kuue satsi mängijad.
    Hahaa, selge, siis mul ikka väga hapud lood Ei saa 11 meest kokkugi, heal juhul 8

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    See koosseis mis ma nüüd selles voorus salvestan kehtib ka mängudes mis peetakse tänu euromängudele hiljem?
    Ei. Sel nädalal on kolm mängu. Punkte toovad ainult nende kuue satsi mängijad.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    See koosseis mis ma nüüd selles voorus salvestan kehtib ka mängudes mis peetakse tänu euromängudele hiljem?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ma lõpuks sain desktop versioonis. Vb olin liiga "nobenäpp" aga mobiilses ei töödanud.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mobiilne versioon.

    Kuidas mängijaid vahetada (pingilt tuua koosseisu). Olen hädas.
    Proovi tabada näpuga vahetuse märki mängija keha juures vasakul üleval. Vajutad korra, muutub aktiivseks, vajutad pingi peal oleva uue venna peale. Või siis "vaheta välja" ja vahetuse ikoon või "vaheta sisse" ja vahetuse ikoon. Ikoon on igatahes võtmesõnaks.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Mobiilne versioon.

    Kuidas mängijaid vahetada (pingilt tuua koosseisu). Olen hädas.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Aga mängija väärtuse muutumise graafikut endiselt ei ole. See on asi mida ma juba 2 aastat tagasi küsisin ja tänavuseks hooajaks lubati.
    Ma ise ootan samamoodi seda, aga wiineri aeg pole kahjuks kummist. Loodetavasti ikka tuleb veel!

    Leave a comment:


  • N.I.G.G.A
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Sorga hinda näitab mul kuval 8,1 tõesti jah. ja praegune hind on tal 9,0. Kui ülemineku teen saan seega tagasi 8,1.

    Et siis mega kehv tehing oleks ta maha lükata näiteks kaheks vooruks, sest tagasi ma teda võtta ei saaks uue hinna tõttu. Suht loll reegel ju

    Aga tänud vastuse eest. Arusaadav!

    Reegel küll loll pole ja mängjate hinna muutumine ülesse/alla poole vastavalt mängja esitustele on täitsa normaalne.
    Lihtsalt tuleb teha valikuid.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Sorga hinda näitab mul kuval 8,1 tõesti jah. ja praegune hind on tal 9,0. Kui ülemineku teen saan seega tagasi 8,1.

    Et siis mega kehv tehing oleks ta maha lükata näiteks kaheks vooruks, sest tagasi ma teda võtta ei saaks uue hinna tõttu. Suht loll reegel ju

    Aga tänud vastuse eest. Arusaadav!
    Last edited by purgeenius; 22.07.19, 13:59. Põhjus: edit

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Aga mängija väärtuse muutumise graafikut endiselt ei ole. See on asi mida ma juba 2 aastat tagasi küsisin ja tänavuseks hooajaks lubati.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Minu Sorga ostuhind on 8,3 ja praegu tahan ta välja vahetada (hind hetkel 9,0), siis annab fantasy tagasi ainult 8,3 punkti.

    Kas ei peaks hetkehinna tagasi andma, et kasvult kasu saaks lõigata?
    Ostuhind ei saanud 8,3 olla, sest selline hind pole tal olnud. Sorga hind oli 7 koma midagi ning juuli alguses ehk üleminekuperioodi alguses korrigeerisime teatud hindasid. See, et ta praegu on 9, tähendab, et saadki tagasi 8 koma midagi. Üleminekute lehel ta ei kuva mitte ostuhinda, vaid seda summat, mille sa ta müügist teenid.

    Mängijate hinnad võivad hooaja kestel muutuda sõltuvalt mängijate esitusest. Iganädalaselt tõuseb 10 enim ostetud mängija hind 0,1 väärtuspunkti võrra. 10 enim müüdud mängija hind langeb vastavalt 0,1 väärtuspunkti võrra.
    Mängija müügihind võib erineda ostuhinnast. Kui müügihind on suurem ostuhinnast, siis rakendatakse teenitavale kasumile müügilõivu, mis on 50%. Näiteks kui mängija maksis ostes 6 punkti ja müües on tema väärtus 8 punkti, siis teenid müügi eest mängijalt 7 punkti.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Minu Sorga ostuhind on 8,3 ja praegu tahan ta välja vahetada (hind hetkel 9,0), siis annab fantasy tagasi ainult 8,3 punkti.

    Kas ei peaks hetkehinna tagasi andma, et kasvult kasu saaks lõigata?

    Leave a comment:

Working...
X