320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • patuk
    replied
    Tõesti tõesti.. jäi 2 silma vahele..

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas patuk Vaata postitust
    Miks Tammeka vs Tuleviku mängus Allesel ainult 2 punkti ja Saagil 1 punkt? Saagil kollase pärast? Aga Alles?
    Ma ei tea midagi fantasy süsteemist, aga kui vaevuksid vaadata protokolli, siis näed et ka Allesel oli kollane.

    Leave a comment:


  • patuk
    replied
    Miks Tammeka vs Tuleviku mängus Allesel ainult 2 punkti ja Saagil 1 punkt? Saagil kollase pärast? Aga Alles?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Mulle tundub, et üleminekute tegemisel on üks viga. Toon näite nii hästi kui suudan. Eemaldan meeskonnast Ugge, valin asemele Jürgensoni ning kui ma nüüd eemaldan Jürgensoni siis näitab juba -4 punkti. Ühe tegevuse vahepeal ei kinnita. Kas praegusel hetkel lähevad tõesti mulle siis miinuspunktid kirja?
    Kindluse mõttes tühista üleminekud, alusta nullist ning too kohe Ugge asemele mängija, keda soovid.

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Mulle tundub, et üleminekute tegemisel on üks viga. Toon näite nii hästi kui suudan. Eemaldan meeskonnast Ugge, valin asemele Jürgensoni ning kui ma nüüd eemaldan Jürgensoni siis näitab juba -4 punkti. Ühe tegevuse vahepeal ei kinnita. Kas praegusel hetkel lähevad tõesti mulle siis miinuspunktid kirja?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Zakarljuka puras seal ise Hayasakaga.

    Leave a comment:


  • sell8
    replied
    Kui 11. voorus anti Sorgale väravasööt enne Vassiljevi väravat, siis nüüd ootaks, et ka Diallo saab väravasöödu enne Zakarliuka kolmandat väravat Maardule.

    Leave a comment:


  • materazzi
    replied
    Kordusest n2ha, et Vassiljevile ei andnud s66tu ikka Sorga. Aga ilmselt j22b see muutmata.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Teise värava lõi Tomson. Budnik tegi jalaliigutuse, aga palli ta ei puutunud. Vaata kordust aeglustusega ja näed. Ütles ka Tomson ise, et ta lõi selle.
    kui ütles ise et lõi siis pole tõesti midagi kobiseda

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Levadia ja tuleviku mängus lõi teise värava üsna selgelt Budnik. Õhust laiatatud löök oli mitte mingi suunatud pall.
    Teise värava lõi Tomson. Budnik tegi jalaliigutuse, aga palli ta ei puutunud. Vaata kordust aeglustusega ja näed. Ütles ka Tomson ise, et ta lõi selle.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Levadia ja tuleviku mängus lõi teise värava üsna selgelt Budnik. Õhust laiatatud löök oli mitte mingi suunatud pall.

    Leave a comment:


  • Malfoy
    replied
    Korraks eelmise nädala juurde tagasi. Mis punktid pidi Sorga saama, kui oli kapten ja see 3x punktid olid aktiveeritud?

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Alguses oli protokollis Monese omavärav, aga pärast video vaatamist pandi ikka Tutkile see värav.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Jaa öösel pandi kirja ka mulle see sinna,
    Ilmselt tehniline rike siis.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    mängu jälgisin poole silmaga, aga Tutk või kommentaator rääkis pärast mängu Pajunurme tsenderdusest
    ?
    Söödu andis igatahes 100% Laht.

    Leave a comment:

Working...
X