320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • QRkood
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mäng muutub kinnitatuks, kui protokoll muudetakse liidus ametlikuks. Antud juhul palusime paar söötu maha võtta eelnimetatud põhjustel.
    Kuidas mõne sõbraliiga omanik kes tahab iga vooru võitjat välja kuulutada teab, et enam muudatusi ei tule ja voor lukus on?

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mäng muutub kinnitatuks, kui protokoll muudetakse liidus ametlikuks. Antud juhul palusime paar söötu maha võtta eelnimetatud põhjustel.
    Kas kuskil pole sõnastus Premmi jaoks, mis läheb arvesse assistina? või see mis sa eelnevalt kirjutasidki on kuskil ametlikust allikast?

    Eelmine aasta oli ka arutelu selle üle, millal omaväravaks loetakse ja millal läheb lööja arvele värav. Need asjad võib isegi fantasy juhendisse vabalt panna ühe lausega, et ei oleks küsimust, millegi järgi otsustakse.

    Tegelt see Kure vs Narva esimene värav lugeda omaväravaks on ka päris üllatav. Mind Fantasys see ei puuduta, aga millegi järgi see ümber muudeti?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Juba kinnitatud staatuses mängu punkte muudeti veelgi?
    Mäng muutub kinnitatuks, kui protokoll muudetakse liidus ametlikuks. Antud juhul palusime paar söötu maha võtta eelnimetatud põhjustel.

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Juba kinnitatud staatuses mängu punkte muudeti veelgi?

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Keset hooaega pole muidugi mõtet malli muuta, tasub hoida ühtlast joont. Lihtsalt võib-olla natukene paremini lahti seletada kuskil, et mida me arvestame ja mida peame väravasööduks. Assisteerimine/eeltöö oleks natukene laiem mõiste. Ja arutleda vast ikka vahepeal võib?

    Minu mõistuse järgi peaks esimene värav praegusel juhul igastahes Liliule punkte tooma. See on küll paras segapuder, kellest see täpselt tagasi põrkas, ent Liliu pani palli kasti ja pmst on see väravavahist Volkovile ette tulnud olukord, mis võiks Kasperi eelmisest postistusest tulenevalt minna n-ö väravasööduna arvesse. Kuigi ükski postist või väravavahi tõrjest tagasi tulnud pall pole ju sööt selle sõna kõige otsesemas mõttes.

    Minu maitse järgi läheks mitte kontrollitud ja õrnad vastase ripsed kõik assistiks, kui ikka konkreetne pall on ette pandud ja olukord väravaks lüüakse. Juhul kui vastane oluliselt palli suunda/liikumist muudab või konkreetselt ise ründajale palli jalale söödab, siis muidugi mingit assisti arvestada ei saa. Kordan, et see kõik on lihtsalt minu nägemus, mis ilmselt suuresti ühtib populaarsemate välismaiste analoogsete ennustusmängudega (ehk siis tegu pole ratta leiutamisega). Ma ei nõua midagi, üksnes soovitan.

    Meenub, et ka mullu sai siin kuskil väravasöötude ja assistide üle arutletud, kuigi ise veel kaasa ei mänginud. Soovisin vaid lihtsalt aru saada mida meie kamaral loetakse ja mida mitte.

    Jään siiski oma tagasihoidliku arvamuse juurde, et mida rohkem punkte jagada on, seda põnevam. Muidugi laus absurdi ka pole mõtet laskuda, kuid ehk on midagi tuleviku tarbeks kõrvataha panna.


    Et ei jääks mulje, et ma vaid vingun, siis kiidan Soccerneti ja EJL-i. Äge asi on püsti pandud, auhinnad samuti vahvad. Ma olen kindel, et see aitab liiga jälgimisele kaasa ning tasub edaspidigi mõelda, kuidas liigat vürtsitada ja mängu edasi arendada.

    Sai isegi mõned Rakvere jalgpallihuvilised ühtsesse liigasse koondatud ja põnevust tundub olevat rohkem kui varasemalt. Mis sest, et Tarvas Premiumis ei mängi, väike hasart ikka sees ja mäng paneb ehk veidi rohkem kodust liigat jälgima. Vähemalt annab ta lisa sütiku.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Ma mõtlesin seda nurgalöögi olukorda ja teisi olukordasid ka.

    Esimese värava puhul raske saada kelle puude/sööt/blokeering oli ja lahtine pall jäi volkovile

    Rimo esimese värava puhul oli Liliu napp puude ja kaitsja selge puude, millest pall oluliselt suunda muutis.

    Rimo teise värava puhul Rimo lõi peale juba väravale ja see löök blokeeriti ning pärast sai palli väravasse.

    Isikliku arvamuse kohaselt ükski neist ei tohiks assistina minna kirja, aga lõpuks otsustab kohtunik ja protokollijad. Mul tegelt vahet pole kas on rohkem liberaalne tõlgendus või pigem karmim tõlgendus. Peaasi, et hoitakse ühte joont. Mingit mode tiimi vast pole vaja.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Välismaistes analoogides ilmselt Liliu assistid jääks püsima. Tema sööt suuresti ehitas värava, kaitse ebaoskuslik klaarimise üritus jäi väga napiks. Esimese puhul praktiliselt polnud puudet ollagi, toimus mingi hoki palli kontrollimata. Teise puhul ehk tõesti ei jää, vaidluse koht, kaitsjast oli abi. Tunnistan, et mul oli ta valitud ning see muudab ehk mu mõtted kallutatuks. Kuigi järgnev idee/soovitus oli mu peas juba mullu tiirlemas, kui veel kaasa ei teinud.

    Kas see oleks halb mõte tulevikuks, et kunagi lüüa fantaasiamängu assistid ja liidu väravasöötude arvestamine lahku? Leian, et liberaalsem assistide arvestamine muudaks mängu atraktiivsemaks. Panna kokku väike moderaatorite tiim? Ehk isegi alguses vabatahtlik, kes aitaks arvestusega? Ja miks mitte käivitada mingisugune boonuspunktide süsteem InStati baasil, et premeerida ka muud kui vaid väravalöömist ja väravasöötude jagamist ning taga nulli hoidmist.

    -e- Okei, siin vist esimese all oli mõeldud hoopis nurgalöögiolukorrast sündinud Rimo Hundi väravat?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Nõmme Kalju vs Vapruse assistid on küll täis wtf loogika

    A la pärast "assist söötu" oli 1-2 puudet teiste mängijate poolt ja siis löödi alles värav. Ma otseselt ei kurda, sest mulle tõi see Fantasys kasu, aga veits küsitav teema üldiselt.
    Nendega oli segadus ja kui juba praeguseks ei ole lahenenud, siis laheneb. Loogika on see, et kui väravavaht teeb tõrje või pall tuleb tagasi raamidest, siis läheb sööt kirja. Kui kaitsja vahel, siis ei lähe.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Nõmme Kalju vs Vapruse assistid on küll täis wtf loogika

    A la pärast "assist söötu" oli 1-2 puudet teiste mängijate poolt ja siis löödi alles värav. Ma otseselt ei kurda, sest mulle tõi see Fantasys kasu, aga veits küsitav teema üldiselt.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Palun märkida ka Fantasy punktideks. Väravasöödud 11., 23., 56. x, 19. Aleksandr Volkov.

    Leave a comment:


  • Mehed
    replied
    Vist jäi protokolli märkimata, et Nõmme Kalju teise värava(Reginaldi) söötjaks oli Volkov

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Võiksid parem Tarva koosseisus vv esimesele kohale paigutada, nagu üldiselt tehakse, oleks ka kenam. Pole ju keeruline?
    Uus peatreener proovis kätt

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Okei, see tõrjete vaatamine oleks üsna töömahukas ja ilmselt praeguste ressursside juures käiks üle jõu, ent liberaalsem (täiendavate) assiste vaatamine võiks olla ju võimalik. See on n-ö highlightsi kuuluv materjal ning väravaolukorrad on nagunii protokollist minuti pealt saadavad.
    Võiksid parem Tarva koosseisus vv esimesele kohale paigutada, nagu üldiselt tehakse, oleks ka kenam. Pole ju keeruline?

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Okei, see tõrjete vaatamine oleks üsna töömahukas ja ilmselt praeguste ressursside juures käiks üle jõu, ent liberaalsem (täiendavate) assiste vaatamine võiks olla ju võimalik. See on n-ö highlightsi kuuluv materjal ning väravaolukorrad on nagunii protokollist minuti pealt saadavad.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ei lähe
    Paide assist peaks Pihtile minema, pall põrkas temast Sinilaiule.

    Kahju, et meil omaväravale assiste ei anta ja penalti teenijad jäävad punktideta (2p) või ei saa kirja assisti.
    Kuna meil kõik liigamängud lindis, veidi viitsimist ja saaks ka Väravavahtidele iga 3-e tõrje eest punkti anda.

    Leave a comment:

Working...
X