320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • purgeenius
    replied
    Eelmine aasta vist päev ennem sai meeskonda kokku hakata vorpima.

    Minu arvates võiks fantasy alla kuhugi koondada hooaja eelvaated, mis ripuvad preemium liiga alateemas teiste uudiste vahel.

    See on abiks meeskonna koostamisele

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Mingeid uudiseid selle aasta kohta? Tulemas mingeid uuendusi/muudatusi?

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Minu poolt õnnitlused võitjatele. Kahjuks viimastes voorudes kaotasin punkte ja langesin teiselt neljandaks. Romario sai teenitult kolmanda koha. Neljas koht on nigel, aga väga huvitav oli mängida. Järgmisel aastal vaatab uuesti

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Õnneks on korraldusmeeskond siiski inimlik ning pakkusid alternatiivse variandi välja.

    aga kui muidu seda jalka asja väga ei jaga, siis fantaasiamängud lähevad vähemalt hästi. Eelmine hooaeg Striker Mania sai võidetud ja enne seda läks vist ka täitsa viisakalt.

    võimalus esikohale mängida läks muidugi selle taha, et eeldasin, et Sillamäe fixib rohkem mänge.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Vaatan siis, mis auhinnad on:

    3. koht

    Premium liigas meistriks tulnud klubi särk koos kõikide mängijate autogrammidega

    Vaatan, kes sai kolmanda koha:

    -RoMaRiO-

    Kusjuures rebis veel viimase vooruga nii Hyraxist kui ka skintist ette.

    Leave a comment:


  • olavik
    replied
    Fantasy lõppes 35 vooruga ära ja viimane voor enam punkte ei arvutata?

    Leave a comment:


  • andreasr
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    On juba jupp aega vigastatud olnud.
    Ma ei tea, miks ma arvasin, et ta sellest vigastusest juba jupp aega tagasi terveks on saanud. Aga selge pilt. Tänud!

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
    Andestust kui kusagil on juttu olnud, aga miks Levadias Morelli mängu ei saa?
    On juba jupp aega vigastatud olnud.

    Leave a comment:


  • andreasr
    replied
    Andestust kui kusagil on juttu olnud, aga miks Levadias Morelli mängu ei saa?

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas koomas Vaata postitust
    kas see soccernet kavatseb kunagi selle idiootse foorumi korda ka teha?? miks on 2009 aasta teemad kõige ees mai ole päris sellist debiilsust veel näinud. ja kuidas on võimalik sisse logida fanatays jalgpalli ??? päris ajuvaba on see leht peaks mainime
    Free image hosting and sharing service, upload pictures, photo host. Offers integration solutions for uploading images to forums.


    Teretulemast.
    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Päris hea esimene postitus. Jätka samas vaimus!
    Algselt postitas koomas Vaata postitust
    kas see soccernet kavatseb kunagi selle idiootse foorumi korda ka teha?? miks on 2009 aasta teemad kõige ees mai ole päris sellist debiilsust veel näinud. ja kuidas on võimalik sisse logida fanatays jalgpalli ??? päris ajuvaba on see leht peaks mainime

    Leave a comment:


  • koomas
    replied
    kas see soccernet kavatseb kunagi selle idiootse foorumi korda ka teha?? miks on 2009 aasta teemad kõige ees mai ole päris sellist debiilsust veel näinud. ja kuidas on võimalik sisse logida fanatays jalgpalli ??? päris ajuvaba on see leht peaks mainime

    Leave a comment:


  • joonas14
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Nüüd peaks korras olema
    jah, tänan,

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Algselt postitas joonas14 Vaata postitust
    Tere, pisike mure, tegin eelmine voor ülemineku Irie asemel Plotnikov, ja kinnitasin ka ülemineku ära seega peaks koras olema, aga ei.
    Minu võistkonnas alt näitab, et endiselt võistkonnas Irie, kui vajutan üleminekute lehele siis näitab, et võistkonnas on Plotnikov.
    Mure on selles, et võistkonnas justkui oleks Plotnikov aga mängu teda panna ei saa?
    Nüüd peaks korras olema

    Leave a comment:


  • joonas14
    replied
    Tere, pisike mure, tegin eelmine voor ülemineku Irie asemel Plotnikov, ja kinnitasin ka ülemineku ära seega peaks koras olema, aga ei.
    Minu võistkonnas alt näitab, et endiselt võistkonnas Irie, kui vajutan üleminekute lehele siis näitab, et võistkonnas on Plotnikov.
    Mure on selles, et võistkonnas justkui oleks Plotnikov aga mängu teda panna ei saa?

    Leave a comment:

Working...
X