320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselgelt!

    Oleks kalju mehed poolajal söögiputkast burksi saanud osta oleksid nad kindlasti võitnud!

    Kommentaar


      Tundub et Narva jääb oma võidust Kalju üle ilma, sest viimaks ometi üles riputatud ditsiplinaarkomisjoni otsusega on Taarile määratud 1+1 karistus, ehk siis ta oleks pidanud kõrvale jääma Kaljuga mängust.


      edit: siiski mitte, kohe järgmise protokolliga tühistati see otsus.
      Last edited by Amadeus; 29.05.13, 09:27.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
        Tundub et Narva jääb oma võidust Kalju üle ilma, sest viimaks ometi üles riputatud ditsiplinaarkomisjoni otsusega on Taarile määratud 1+1 karistus, ehk siis ta oleks pidanud kõrvale jääma Kaljuga mängust.


        edit: siiski mitte, kohe järgmise protokolliga tühistati see otsus.
        Kas sa tõesti arvad, et sellisel asjal lastakse juhtuda, et Transi võit Kalju üle tühistatakse? Enne hakkab maakera teistpidi pöörlema.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
          Tundub et Narva jääb oma võidust Kalju üle ilma, sest viimaks ometi üles riputatud ditsiplinaarkomisjoni otsusega on Taarile määratud 1+1 karistus, ehk siis ta oleks pidanud kõrvale jääma Kaljuga mängust.


          edit: siiski mitte, kohe järgmise protokolliga tühistati see otsus.
          Ei ole ilus siin segadust tekitada, otsus oli üleval juba 23. mail.

          Kommentaar


            Pedõk siis ainus mängija, kellega Transi kunn rahul on! See näitab ikka,et poiss on saanud korraliku jalgpallikasvatuse!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kui päris aus olla, siis mina ei habla lahti, miks esikinnas Meeritsa sabas istub pingil Toom, mitte Pedõk. Stas on mu meelest järjest paremaks läinud, Narva laenamine oli (ebameeldiv) üllatus. Stas ise muidugi on ilmselgelt antud olukorras rahul. Eks siis peame meiegi olema. Peaasi, et Narva ei jää.

              Kommentaar


                Mis sa arvad, et pingil istumine pool hooaega oleks kasulikum kui iga voor korralikult mängida saada?
                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Kui päris aus olla, siis mina ei habla lahti, miks esikinnas Meeritsa sabas istub pingil Toom, mitte Pedõk. Stas on mu meelest järjest paremaks läinud, Narva laenamine oli (ebameeldiv) üllatus. Stas ise muidugi on ilmselgelt antud olukorras rahul. Eks siis peame meiegi olema. Peaasi, et Narva ei jää.

                Kommentaar


                  Ma ütlengi, et Stas ise on rahul ja küllap peame meiegi olema. Floras on selge, et Meeritsa vastu Stas ei saa, Meerits aga on meil samamoodi laenul nagu Stas Narvas. Kuulu järgi töödeldakse Meeritsat praegu, et ta hooaja lõpuni jääks, sestap ilmselt ka Bondarenko julgus öelda, et Stasi proovitakse ka hooaja lõpuni jääma meelitada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Kui päris aus olla, siis mina ei habla lahti, miks esikinnas Meeritsa sabas istub pingil Toom, mitte Pedõk. Stas on mu meelest järjest paremaks läinud, Narva laenamine oli (ebameeldiv) üllatus. Stas ise muidugi on ilmselgelt antud olukorras rahul. Eks siis peame meiegi olema. Peaasi, et Narva ei jää.
                    no laenamisega algab ka meie rahvuseepos
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Selles mõttes olen ma Bondarenkoga nõus, et Pedõk on tõusnud Meistriliiga üheks parimaks kui mitte parimaks väravavahiks. Kui enne oli tema mäng väga kõikuv, võis teha supermänge ja samas sisse lasta sellise "kala", et hoia peast kinni, siis nüüd on lisandunud stabiilsus.

                      Aga no selge see, et sellisel tasemel mees peab ka mängida saama ja Transis on selleks hea võimalus.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Sen,kui sa juba siin summasi päevavalgele tood,ehk valgustad meid ka Narva tegemistega. Kui palju läbi NarvaBet-i teenitud on?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Kui Pedõk samas vaimus jätkab, siis võib ta lähiajal taaskord koondisekutse saada. (Nt aasta lõpus)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marts Vaata postitust
                            Kui Pedõk samas vaimus jätkab, siis võib ta lähiajal taaskord koondisekutse saada. (Nt aasta lõpus)
                            Juulist Florasse tagasi. Lisaks lahkub Transist Vene leegionär Krychanov ning küsitav on ka Engovatovi jätkamine. Mõlema näol tegemist ka väga viletsa tasemega leegionäridega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Juulist Florasse tagasi. Lisaks lahkub Transist Vene leegionär Krychanov ning küsitav on ka Engovatovi jätkamine. Mõlema näol tegemist ka väga viletsa tasemega leegionäridega.
                              Kust selline info?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                                Kust selline info?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X