320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Narval on täna kaasas järgmised mängijad: Daaniel Maanas, Eduard Golovljov, Jasper, Sairinen...
  Instagram

  Twitter

  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

  telekavaataja.blogabet.com

  Kommentaar


   Akim Sairinen?

   Kommentaar


    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Akim Sairinen?
    Just nii.
    FC Flora

    Kommentaar


     Algselt postitas nonoh Vaata postitust
     Akim Sairinen?
     Nii on nende sotsiaalmeedia postituses kirjas.
     Instagram

     Twitter

     Eesti Lokomotiv Moskva fännid

     telekavaataja.blogabet.com

     Kommentaar


      Ei oleks üldse paha täiendus...

      Kommentaar


       jasper vist enam ei taha bolti sõita, huvitav, kas talle nagu FIE'le hakatakse palka maksma
       Golovljov ka töötuks jäänud, seega otsustas veidi jalkat mängida...

       Kommentaar


        Üheaastane leping.

        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


         Instagram

         Twitter

         Eesti Lokomotiv Moskva fännid

         telekavaataja.blogabet.com

         Kommentaar


          Kaitsemängija Tadžikistani liigast.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


           5-kordne Tadžikistani meister, eelmise hooaja parim vasakkaitsja.
           Instagram

           Twitter

           Eesti Lokomotiv Moskva fännid

           telekavaataja.blogabet.com

           Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            5-kordne Tadžikistani meister, eelmise hooaja parim vasakkaitsja.
            Huvitav mis jutuga agent talle Narva Transi maha müüs :,D

            Kommentaar


             Algselt postitas $$$ Vaata postitust
             Huvitav mis jutuga agent talle Narva Transi maha müüs :,D
             Matrossov on mänginud Tadžikistani liigas, et ehk mingi sõbrakene ja edasi on juba lihtsam.

             Kommentaar


              Natuke kurb see Transi teema minu arust, kui Transi peatreener lähebki selle eelduse peale välja, et kui tema käe all 3. liigas pallinud mehed kindlasti sobivad ka meie Premmi, siis võib olla see aasta Transist seda head nahka ikkagi ei tule ja lähebki jälle andmine viimasele kohale. Teistest täiendustest saan aru, aga need temaga kaasa tulevad mängijad võivad muidugi siin läbi lüüa, aga tõenäosus ei ole üldsegi suur. Kardan, et see teema hästi ei lõppe... Eriti kui treener ise ei ole Eesti liigaga kursiski (väidetavalt natuke silma peal hoidnud), aga no see ei saa anda õiget tunnet, kuidas tegelik tase on. Ei haibi Eesti liigat tugevaks, aga võin kindel olla ka, et Venemaa kolmas liiga ei ole kohe mitte kuidagi võrreldav näiteks Inglismaa, Saksamaa, Hispaania kolmanda liigaga, kus need käärid ei ole meistriliiga ja kolmanda liiga vahel nii suured nagu seda on Venemaal. Oli isegi alles aeg kui ei saanud Venemaa teist liigatki tõsiselt võtta. Nüüd on mingit arengut tegemas..

              Kommentaar


               Transi leegionärid on tõesti nii ja naa. Poljakov on tõestanud, et Eesti liiga jaoks taset jagub, ja loodetavasti vigastus ka liiga suurt jälge pole jätnud. Tadžikk tundub ka põnev täiendus. Vasakkaitsesse oligi kedagi hädasti vaja. Škinjoviga tervet hooaega vasakkaitses välja ei vea. Aga kolme tänase osas olen ka natuke skeptiline. Raske tõesti uskuda, et tuled Venemaa 3. liigast ja oled automaatselt Eesti liigas tegija. Lisaks vaadates nende eelnevaid klubisid ja statistikat, siis ka midagi väga paljulubavat ei ole. Kui viltu läheb nendega, siis ilmselt Burdakov näitab näpuga kohe Põvini poole.

               Viis leegionäri on nüüd olemas, aga pakuks, et üks tuuakse vähemalt veel. Keskkaitsesse oleks kedagi veel vaja. Nesterovski, Maanas, Tšerezov kolmik jääb ma arvan natuke lahjaks. Eriti veel, kui mängitakse viiest liini taga nagu treeningmängudes on vahepeal olnud. Kondrattsev, Irie, Škinjov saavad ka häda korral lappida, aga kvaliteeti oleks juurde vaja. Lisaks kuluks ära 1-2 kohalikku mängijat ka veel ära, et pingilt jõudu oleks juurde võtta. Iseenesest pingi suudab Trans juba ära täita oma noortega ja 2-3 vahetusmehega mängule mineku ajad on möödanik, aga kogemust ja kvaliteeti läheks tsipa rohkem vaja pingilt.

               Kommentaar


                Ei ole siin midagi kurba, lõbusat ega muud. See on selline elulaad, -stiil, mida iganes. Narva rulett.
                Kui lõpetas Gruznov, siis hakati otsima siit ja sealt maa alt ja maa pealt ründajat, kes otsustaks. Sest, olgem ausad, Transi edudes MG roll oli umbes 90%.
                Leiti kungs Čekulajevs.
                See oli poti jaak. 47 või palju seal neid väravaid oli, ei hakka täpsustama palju Ajaxile oli ta löönud, aga ikkagi. Islandi vulkaanilaavamudaliigast sattus Narva üks ründaja.
                Kuigi Starkovs ütles, et koondiseni tal vist mitu valgusaastat. Aga ok.
                Siis tuli see kriis, aga vaata, jäi see õnnemängu pisik ikka sinna Narva ja jäädi värbama väljamaalasi. (Irie on õnnelik juhus, mille eest NT peab ta naisele tänulik olema, samas tunnustame ka Nikolai Burdakovit, kes maksis Irie kõik opid ja taastusravid omast taskust kinni!)
                Ma ei unusta seda juttu vist iialgi, kuigas üks legendaarne treener (seda nii Eesti, kui ka kahtlemata Narva mõttes) mulle 2014 aasta suvel ütles: "tead, need mängijad on praht, välismaa praht. Ma ei saa prahist teha Barcelonat. Isegi Florat mitte. Need on odavad mängijad. Odav on ka tulemus."
                Need olidki need lõpmatud Jelisejenokid, Novruzid, kes iganes veel.
                Aga siiski Čekulajevs, kes on mingi agendilaadne toode oli tarninud Narva tõesti kvailteetset toorainet, nagu see Dante või veel paar mängijat, või kes need kohalikud olid, kes pärast Narvat mujale liikunud.
                Küsimus on pigem poliitikas: neile ei maksta väärikat palka. Makstakse ok teatud summat, välismaalaste puhul vo isegi seda nõutud minpalka, aga kui lepingud vaata ,et yheaastased - mõttega: ok tuleb saia siis vaatame, tuleb sitta siis saadame tagasi.
                Kui saia tuleb, siis pärmid ka mängijal endal on kerkinud, ehk ei taha enam seda summat mida aasta tagasi pakutud - Geoffrey, Dante ja muud need ok mängijad, kes seal olid.
                Allikad on mulle väitnud, et pakutakse summasid ja tingimusi, millega sa esimese aasta Transi mängijana hakkad enda CV eest ja nimel tööd rügama. Mis edasi? 95% et sind saadetakse nelja tuule poole, kui sa küsid palgalisa. Põhjednusega, et meil ukse taga järjekord nendest, kes sust kiiremad, löövamad, näljasemad.
                See on see pilt, nagu NT's olnud allikad mulle rääkinud. Uskuda neid või mitte - teie endi asi.
                Nüüd räägime vene 3.liigatasemest: austatud telekavaataja on teadjam, milline sealne palgatase on. Omast peast tean, et ca 15 aastat tagasi ja vist ka praegu peab nii olema, et klubides, mille taga kas kohalik suurärimees (nt Pestšanokopskoje Tšajka - eesti keeles Liivaluite Kajakas, mingi KOVi sponseeritud (st raha oma taskudesse kantimiseks loodud ) klubid, või kui KOV'i (sellest Venemaal sõltub tõesti palju, nagu paaris-kolmes Eesti linnas) ülem on jalkafänn. Siis klubi suht aastaga tõuseb teisest liigast esimesse ning palgad ja mängijad ok.
                Kuidas praegu seal palkadega - ei tea, 15a tagasi heas 2.liiga klubis olid ca 1000 USD kätte + boonukad. 7 aastat tagasi üks vene passiga eesti jalka staar tunnistas, et Tjumenis saab ca 3000 USD kätte + boonukad.
                Nii palju kui olen peale 2015a teemaga kokku puutunud - 300-500 EUR + tasuta lõunad - ongi tabeli keskimikute piir.

                Aga sealt Venemaa PFL'st ei ole teed mitte kui kuhugi - no tavaellu tagasi, tehasesse või nagu Transi endine talent Tokaitšuk - poevalvuriks.
                Aga CV's kirje, et oled mõne riigi kõrgliigas mänginud võib sulle tuua 200-300 lisaraha ikka tuua, seega siia Eestisse või Lätti, Moldovasse kirjutatakse, siia mängima tulla tahetakse ja kui tõesti veab, siis aastaks sa saad sellise pundi kokku, mis sind Euroopasse võib viia. OK, meie praeguse reitingu juures see on küll veits problemaatilisem, aga mõni oli siin 10 milli vikinglotoga võitnud....

                Seega see on päris kestev mudel. Tulevad 2-3 liigast poole hooaja pealt saadetakse koos treeneriga üle Sõpruse silla tagasi. Nagu ütleks Karlis Ulmanis: on nagu on, ja pole mida pole.

                Eestlasest mängija rääkis mulle, et tal oli vaja vaid praktikat, aga seda, mida ta koges ja mida ta nägi - isegi turistina ta enam sinna ei lähe tagasi.

                See on lihtsalt ühe klubi eripära. Kui kauaks veel see kestab - see on selle klubi enda probleem.

                Kommentaar

                Working...
                X