320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ericbana
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Arvad, et al Kaljuga selline leping mis teda kinni suudab hoida?
    Kurat seda teab. Pole Kalju mängijate lepingutega üldse kursis selles mõttes. Et pole aimugi, milline leping tal olla võiks üldse.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mina küll selles kindel ei ole, et Kalju Jevdokimovi minema ei võiks lasta. Ma usun, et Jevdokimov võib suvel kuhugi liikuda küll. Iseasi, kas just Narva. Tegelt on kolm varianti, kuhu ta liikuda võiks. Narva, Sillamäe või Levadia. Viimasel ründajatega väga nutune seis, aga kahtlane, kas Kalju ta just sinna laseks muidugi.
    Arvad, et al Kaljuga selline leping mis teda kinni suudab hoida?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    3 väravat on vist jah suur number Eelmisel hooajal Transis mängis selline mees nagu Albert Taar, kel söötmisoskusi on... ka Dubõkinil söötudega enam vähem ok oli kõik.... sel aastal mängujuhi rollis peab olema Mišins, kes natuke pole MJ.....

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Mina küll selles kindel ei ole, et Kalju Jevdokimovi minema ei võiks lasta. Ma usun, et Jevdokimov võib suvel kuhugi liikuda küll. Iseasi, kas just Narva. Tegelt on kolm varianti, kuhu ta liikuda võiks. Narva, Sillamäe või Levadia. Viimasel ründajatega väga nutune seis, aga kahtlane, kas Kalju ta just sinna laseks muidugi.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Škinjovist ka paar sõna - mai tea mis ootused olid meie kamraadil - 17 aastane mängib täitsa oma tasemel, või keegi on arvanud, et Škinjov on uus Gruznov? Lisaks Škinjovil on krooniline seljatrauma, mille tõttu ta ei saa trenni teha 100% mahus. Aga ta ise selles süüdi on - et pole vaja sõpradega õuest palli taguda....... Gruznov küll suitsetas, küll õltsi enne mängu tarbis, aga trennides ja mängudes oli ta suhtumine profftasemel.......
    Well, seeing the numbers from last season, in the striking line, he was the one who scored most if I don't remember wrongly (and anyway we talk about little numbers, I know) so, 'expectations' were mostly based on that.
    I didn't know about his back problems, and obviously quite silly if he got himself by that.
    Also Platini smoked

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    [/QUOTE] Mida teeb aga Dupikov? Taset on, varem Ida-Virus korra mänginud ka. Võiks nagu variant olla iseenesest. Muidugi lõpuks tuleb uus ründaja ikkagi suure tõenäosusega välismaalt.[/QUOTE]

    Oi kurat, Dupikov jah

    Jevdo jah oleks supertäiendus

    Jeliseenok sai lepingu tänu sellele, et ilmus mingi 10 päeva enne hooaja algust ning rohkem soovi ega aega otsida Transil polnud. Tegelikult Transi taktikaline plaan oli pigem selline, et Eliseenok viib kaitsjate tähelepanu eemale ning Plotnikov Fjodoroviga saavad rohkem vaba ruumi ja võimalusi - vähemalt selline mulje jäi mul - aga tekkis selline häda, et Sinicins sai trauma, kes on tegelikult väga hea loov poolkaitsja. No Eliseenoki mäng eile ja mitte ainult eile oli tõesti suht kohutav. Ta isegi mängus Loko vastu oli suht varjus.

    Miks Fridolinit ei võetud? Hehehe, no see suureskooriline võit Tallinna Kalevi üle pole ju mingi näitaja Lisaks tal on lollagent. Ta on üldse selline kohver agendi käes - et tassitakse ühest klubist teise ja agent kasseerib üleminekukomisjoni sisse......

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Aga miks mitte, kas Bondarenko on halb treener? Ta on ainus Eesti treener, kes töötas välismaal tõsise klubi juures....
    Teiseks - Narva minek on noorte jaoks väga hea võimalus tunda saada mis asi on vastutus mis asi on tunne olla teiste mängijatega võrdne ja nii edasi. Jah, kindlasti parem olla selline lootustandev poiss ning mängida (kui veab) 3-5 minutit......
    Lätis ja Leedus pole kedagi head - taas tuleb keegi Misjuki taoline ja sõidab paari mängu pärast esimese Eurolines'ga koju.

    Keegi ei sunni ju minema aastaks või kaheks - ka laen oleks hea lahendus. Edasi juba mängija otsustab ise kas naaseb Tallinna või jääb Narva.

    Škinjovist ka paar sõna - mai tea mis ootused olid meie kamraadil - 17 aastane mängib täitsa oma tasemel, või keegi on arvanud, et Škinjov on uus Gruznov? Lisaks Škinjovil on krooniline seljatrauma, mille tõttu ta ei saa trenni teha 100% mahus. Aga ta ise selles süüdi on - et pole vaja sõpradega õuest palli taguda....... Gruznov küll suitsetas, küll õltsi enne mängu tarbis, aga trennides ja mängudes oli ta suhtumine profftasemel.......

    Kui Trans ei palka aga kedagi siis pole hullu ka - eilne mäng näitas et Plotnikov tunneb end tipuründajana päris hästi. Trans mängis eile 5-2-2-1 skeemi mis teatud hetkedel varieerus 4-4-2'ni. Nii et kui hakkavad noored edusamme tegema - see 15aastane Mihhailov oli eile väga hea, siis ma ei näe probleemi selles, kui suvel mingit ründajat ei tule - ma üldse tegelikult hakkaks juba järgmiseks hooajaks valmistuma - noori proovida jne.

    Leave a comment:


  • jorquera
    replied
    Jeliseenok on tõesti hämmastavalt kehv. Kui juba 15-aastast Mihhailovi eelistatakse tema asemel, siis tekib mul küll küsimus, miks seda venda siin vaja on. Kuigi ilmselt hoitakse teda suveni ikka siin ju? Muidu läheks juba praegu õhuke koosseis veel õhemaks.

    Mulle on kummaliseks jäänud, miks Jeliseenoki asemel seda musta poissi (Fridolin?) ei võetud. Ta oli kontrollmängudes päris terav ja juhtusin ühe mängu poolajal kuulama ka Transi asjapulkade juttu, kus kiideti ka seda venda. Julgen küll öelda, et Jeliseenokist oli see tüüp ikka palju parem.

    Lugesin samuti seda sama postitust Transi ründajate kohta. Väga ei usu, et Bondarenko mingeid keskpäraseid madalama liiga vanureid (Akimov, Vassiljev, Starkopf) katsetama tahab tuua ja noorte toomisel ka suurt mõtet ei näe kui tal endal on Škinjov, Lvov ja Mihhailov. Pole see Golovljov, Kirss ja Kase nii mäekõrguselt paremad midagi. Loomulikult Jevdo oleks väga kõva täiendus, aga kahtlane, kas Kalju ikka minema laseb kuigi mängida ta seal sisuliselt ei saa. Mida teeb aga Dupikov? Taset on, varem Ida-Virus korra mänginud ka. Võiks nagu variant olla iseenesest. Muidugi lõpuks tuleb uus ründaja ikkagi suure tõenäosusega välismaalt.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    I read also the post, it was a good speculative article however I share the same view as Amadeus: I don't see a reason why those youngsters shall leave their clubs to go to Narva (with due respect for this club). The only feasible seems Starkopf indeed.
    I think it's easier to fish in the Russian market and bring some players from there, or Latvia, Lithuania. As you righteously pointed out, the strikers's list in PL is really tiny.
    (not surprised Bondarenko wants to let Elysenook go, he's been really underperforming...I would also say Skinjov didn't meet expectations).

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Amadeus, tänan Sind, et leidsid aega mu postitamisega tutvumiseks!

    Mina lähtusin sellest, et kes kohe võiks Transi tipuründajat mängida, kellele need PL olud on tuttavad, kes võib reaalselt aidata ja kes pingil enam istuda ei tahaks jne. Saadavuse küsimus on teine asi - nagu öeldakse - asi on vaid hinnas kinni Meelde tuleb fraas Pulp Ficitonist - Kas Teie tädi ja onu olid miljonäärid? Aga Marcellos Walles on!

    Nüüd natuke Sinu valikust:
    1. Sergei Akimov - kogu lugupidamise juures - mees on 38-aastane.
    2. Belov - ta ise ei taha Narva tagasi ning Trans enam teda ei taha
    3. Volkov - mehel on 0 väravat PL's, lisaks Kalevi hingekirjas niigi vähe inimesi - seega jääb ära
    4. Vassiljev - paraku pole ta see, kes tuleb ja päästab. Ei ütle, et ta on halb mängija, vaid reaalselt tugevadama NT ta pole võimeline. See et ta 2013a lõi 6 väravat ei ole mingi kvaliteedi märk.
    5. Starkopf - pmst kui teisi ei saa siis jah usuks küll......

    Eile vestlesin Bondarenkoga, ta kinnitas, et Jeliseenok pmst võib juba kohe minema hakata ning kiitis Jevdot...........

    Leave a comment:


  • Amadeus
    replied
    Pean tunnistama, et olen isegi mõtelnud, mida Trans peaks tegema suvel, et sellest august välja pääseda. Ma küll ei saa nõustuda kuidagi Alexi valikuga, sest ma lihtsalt ei näe, et need ründajad oleksid saadaval. Kalju, Flora ja Infonet lihtsalt ei lase oma noori mehi Transi ridadesse. Ainus realistlik valik neist oleks Starkopf, kes hetkel on küll täiesti alavormis. Küll, aga võiksid olla saadaval veel mõned mehed, kes hetkel amatööridena mängivad ja kindlasti oleksid valmis proovima ja mängima kõrgemal tasemel. Üks neist võiks olla ka varem korra Narvas mänginud Belov, kes on sel aastal ennast veidi paremas vormis olevana näidanud ja kindlasti mängiks Jeliseenoki ründaja kohal üle. Teine keda võiks püüda on näiteks madalamate liigade staar, kes hetkel Paide pinki nühib - Aleksandr Vassiljev. Jällegi, eelmisel hooajal juba tõestas, et suudab MLs väravaid lüüa küll, miks mitte siis sellise meeskonna ridades, kellel tegelikult keskväli väga hästi töötab ja kes suudaks talle ka võimalusi luua ära löömiseks. Kolmas nimi võiks olla sealtsamast naabrite juurest Sergei Akimov. Akimov ei ole ehk päris tüüpiline ründaja aga kiirust ja ka vormistamisoskust on tal küll piisavalt, et Narvale midagi juurde anda. Loomulikult võib ka teisi Idavirulasi meelitada, näiteks ELB parimat skooritegijat Volkovit, kes sillamäel vaid duublis figureerib.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Jalgpalli täna küll Narvas ei mängita, aga selle aasta publikurekord on vist sündinud

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Narvas käidakse peale Transi ka Unitedi mänge vaatamas 190 pv

    Leave a comment:


  • maamesilane
    replied
    No paljud käivad välismaal vutti vaatamas...Ei saa välistada ka võimalust,et sõnad Premium ja Premiere aeti sassi....

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Ou kesa, kas täna sündis Narvas selle sajandi publikurekord?
    14.07.2009 Trans-Sillamäe 0:1 olevat olnud 421.
    Aga kas neid tiblasid ikka lõpuni uskuda saab, näe Putin väidab ka, et rohelised mehikesed venemaalt Ukrainasse imporditud pole..

    Leave a comment:

Working...
X