320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Kogu asja teeb veel koomiliseks see, et seltsimees Burdakovi tütar on võetud tööle JL (te ei usu seda!) turundusosakonda! Tahaks teada, mis teenete eest?
    Ja mis eeskuju ning turundusalast õpetust saab preili Burdakova oma kuulsa isa käest ning jagab seda edasi teistele klubidele?
    Teenete osas peab muidugi EJLi presidendilt küsima, kuid nagu ma aru saan, siis tütrel on filoloogia haridus välismaa ülikoolist. Kuidas see turundusse kandub, seda ma ei oska praegu kahjuks selgitada.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Teenete osas peab muidugi EJLi presidendilt küsima, kuid nagu ma aru saan, siis tütrel on filoloogia haridus välismaa ülikoolist. Kuidas see turundusse kandub, seda ma ei oska praegu kahjuks selgitada.
      nüüd oskab keegi lõpuks Happeliga rääkida ka.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        et nagu Transile antakse pärast kevadist kihlveoskandaali aega meeskonnas teha suurpuhatus ning need mehed minema saata, mida muidugi ei tehta.

        ning liit teab, mis mehed on patused, eeldatavalt siis peaks teadma ka Trans, aga ei. Loomulikult ei ole klubi süüdi ning tegelikult ei tea Burdakov ja co sellistest asjadest midagi.

        see on huumor kuubis, mida EJL saab sellest, et Trans eksisteerib? Oleks viimane aeg kõigil inimestel, kes kodusest vutist lugu peavad, avalikult mõnitada seda värdjastunud klubi ning kogu värdjastunud süsteemi, mis siin haiges jalgpalliriigis toimub.

        Kommentaar


          samas mõistlikum on igatahes konkreetseid isikuid karistada karmilt, mitte klubi kui sellist. ok, viskad klubi välja. samad mehed asutavad uue klubi ja asi läheb ikka edasi ju.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Mitin ju eemaldati meeskonnast. Nüüd peaks kõik ju SUUUUPER olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              see on huumor kuubis, mida EJL saab sellest, et Trans eksisteerib?
              Omaniku tütre tööle palgata ja eks hiljem saa midagi vastu kah.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ma ei saa aru kuidas saab nii kaua sitt pilpa peal hoida. Okei kui julge liigast eemaldada , karistage siis näiteks teise liigasse viskamisega vms. Krt selline jama ei kutsu ML vaatama ega üldse Eesti jalgpalliga tegelema.

                Mängijad moodustavad meeskonna jalgpall on meeskonna mäng järelikult tuleks karistada kõiki. Niigi on eelnevalt hoiatatud mitukorda.

                Kommentaar


                  mul hoopis selline küsimus,millal siin viimati mõni Narva mees sõna võttis,see on ju surnud teema ja tuleks sulgeda! viimased arutelud on ju tegelikult teise teema rida! Kuigi kunagi ei tea nüüd ju Mitinil rohkem aega...
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    mul hoopis selline küsimus,millal siin viimati mõni Narva mees sõna võttis,see on ju surnud teema ja tuleks sulgeda! viimased arutelud on ju tegelikult teise teema rida! Kuigi kunagi ei tea nüüd ju Mitinil rohkem aega...
                    sind võiks ka kuhugi sulgeda.teema ju puudutab otseselt transi ja õige koht sellesks ongi see teema
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      kuule lojus ,ona siis siin edasi !
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Narva Trans kahjustab Eesti jalgpalli mainet 100% kindlalt. Meeskond kui selline on jah tugev ning võimaline iga aasta sekkuma medalite jagamisse aga kuskil läheb piir. KAS EESTI JALGPALLI MAINE, AUSUS JA TULEVIKUS KA TUGEVAMAKS SAAMINE ehk ühe ebaausa ja jalgpalli mainet kahjustava klubi karm karistamine tipp liigadest kõrvaldamisega (ML, euro, balti ja esiliiga) ning patustatud mängijatele eluaegne keeld mängida ning treenida jalgpalli ametlikult vs Transi poputamine edasi ning Eesti jalgpalli maine täieliku hävitamine.

                        Kui EJL ei käitu vastavalt ning õigesti tulevad teiste (kõikide peale Transi) klubide fännid ning teevad asja selgeks Transi suhtes ning seda palju palju inetumalt kui arvata julgetakse seal EJL-s.

                        Kommentaar


                          Milline klubi on Narvas hetkel number 2?
                          Kui Trans kinni panna, siis seal enam Eesti mõistes tippjalgpalli poleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                            Milline klubi on Narvas hetkel number 2?
                            Kui Trans kinni panna, siis seal enam Eesti mõistes tippjalgpalli poleks.
                            Kohalikega suheldes on välja kujunenud selline edetabel:

                            1. Zeniit
                            2.-3. Spartak, CSKA
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Olge mureta küll see sats ise vajuma hakkab, kuna noori seal satsis ju eriti pole ning kaua see Kitto ja "viinakapi" kutt Lepik seal sudida jõuavad.

                              Kommentaar


                                Meeldiv, et juba uus sihtrühm valmis otsitud on. Selline härra ehk saab järgmisel hooajal Narva särki kanda, minevik peaks Transile sobima.

                                Värsked uudised Tartus toimuvast: kultuur, arvamus, sport, varia ja palju muud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X