320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • cru
    replied
    Kui meil ei oleks Transi, siis kes peaks nende asemel olema?
    Mõni flora süsteemi klubi, et florale uusi noori peale koolitada ja sellega teha võimalikuks Flora parema edenemise Euroopas?
    Tõsta üldist Eesti jalgpalli taset läbi selle, et Flora saaks rohkem mehi väljamaale müüa teades, et neil on paljude meistriliiga kogemustega meeste seast valida, keda meeskonda tugevadama tuua?
    Teeme jah, meistriliigast puhta vabriku, kus bufferdatakse ühte klubi, et arendada Eesti jalgpalli (ühe klubi) läbilöögi võimet Euroopas!
    Kui Eestis oleks mingi meeskond kes väärkis Narva asemel olemist, siis nad ka seal oleks aga näed..
    Vabandan, kui jutt tundub kellegi jaoks solvav, ma lihtsalt ei oska mõtet paremini kirja panna

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Paraku läheb asi sama hooga edasi, sest vest ei julge taoliste klubidega mitte sittagi ette võtta.
    Tevalte
    Transi puhul on juba " kui veel kord" välja öeldud ja ta ei ole floral ees, Tevaltega tehti rämedalt voor enne lõppu liidrikohal olles ära ja meistriks tuli teadagi kes

    Leave a comment:


  • jooseps
    replied
    ei tea, kas Trans läks teist mängu hoopis varumeestega mängima või mis.
    Rääkigu need mängijad-treenerid, mis tahes, aga selleks ei pea just jalgpalliekspert olema, et ka suvalisele lamba-antsule see tulemus kahtlane tunduks.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas cru Vaata postitust
    samas pole ka MyPa nii ulmeline, et 5-0 kotti saada ja seda enam-vähem täieliku põhisatsiga.
    Leedus oli algkooseisus 4 meest, keda enamasti põhist (minu teada) ei leia ja neist 2 vahetati teise poolaja alguseks välja, kui seis juba 0-3 oli. See, et 2. poolajal 2 juurde löödi.. no mis teha.
    Ma ei välista ka kihlveo varjanti, kuid ütleks, et see on pigem ebatõenäoline.
    Koosseis koosseisuks aga see kuidas värava olukordade ajal tegutseti on ikka väga masendav... eks saab näha mis toimub aga ma isegi loodan kihlveo jama sest see sats ei anna mitte sittagi juurde, okei mõne tugevama mängu ehk liigas kõikidele satsidele aga kui pooled mängud ära antakse, eurosarjas stabiilselt 5:0 tappa saadakse, balti liigas 5:1 edu maha mängitakse/müüakse, siis andke andeks, sellisel klubil ei ole kohta jalgpallimaailmas.

    Leave a comment:


  • cru
    replied
    samas pole ka MyPa nii ulmeline, et 5-0 kotti saada ja seda enam-vähem täieliku põhisatsiga.
    Leedus oli algkooseisus 4 meest, keda enamasti põhist (minu teada) ei leia ja neist 2 vahetati teise poolaja alguseks välja, kui seis juba 0-3 oli. See, et 2. poolajal 2 juurde löödi.. no mis teha.
    Ma ei välista ka kihlveo varjanti, kuid ütleks, et see on pigem ebatõenäoline.
    *Ja meenutagem, mida tegi Narva paar päeva tagasi meistriliigas, 0:0 viik Paidega, kes mängis viimased 40 minutit 10-ne mehega.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas cru Vaata postitust
    Jätkuvalt olen arvamusel, et pigem oli esimese mängu tulemus kahtlane. See, et Trans võõramaa meeskonnalt võõral väljakul 5-ga pähe saab ei tohiks mingi üllatus olla...
    Aga jah, kuna Narva härrased on juba korduvalt vahele jäänud, siis pole imestada, et enamus jalgpalli "eksperte" neid süüdistama kukuvad.
    Edit: vb tundungi naiivne aga antud kohtumine oli minu arvates Narva poolt lihtsalt kehvem olemine ja halb ettevalmistus mänguks
    Šiauliai ei ole mingi üleliia tugev vastane, et ka võõrsil 0:5 tappa saada. Tasemelt peaks satsid enam vähem võrdsed olema, seda näitab ka esimene mäng, kus leedulased mängisid oma duubliga, muidugi võib ka seal kihlveokahtluseid olla aga selle satsiga peaks Trans ka ilma ettevalmistuseta võrdselt mängima.

    Leave a comment:


  • cru
    replied
    Jätkuvalt olen arvamusel, et pigem oli esimese mängu tulemus kahtlane. See, et Trans võõramaa meeskonnalt võõral väljakul 5-ga pähe saab ei tohiks mingi üllatus olla...
    Aga jah, kuna Narva härrased on juba korduvalt vahele jäänud, siis pole imestada, et enamus jalgpalli "eksperte" neid süüdistama kukuvad.
    Edit: vb tundungi naiivne aga antud kohtumine oli minu arvates Narva poolt lihtsalt kehvem olemine ja halb ettevalmistus mänguks

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Las uued ja perspektiivsemad klubid tulevad peale.
    Kes? Lasnamäe Ajax? Tallinna Dünamo? Muidugi liigast võiks lontrused küll välja visata. Tehku koos Sillamäega oma Ida-Viru liiga ja siis kaotagu meelega nii kuis süda lustib.

    Paraku läheb asi sama hooga edasi, sest vest ei julge taoliste klubidega mitte sittagi ette võtta.

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    las pohlak viskab transi juba välja, kasu neist nagunii midagi pole. Las uued ja perspektiivsemad klubid tulevad peale.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Ei pea just eriti terav nina olema, et tunda, kuidas kogu lugu haiseb. Meeskond läheb võõrsil neljaväravalist eduseisu hoidma ja saab mugavalt viie väravaga põske. Videokordustest on näha, et ega ülemäära ei püütudki seal midagi hoida.

    Bondarenko ja co võivad ju lapsejuttu ajada tasemevahest. Küllap varsti on ka Burdakov oma kommentaaridega platsis ja selgitab sinisilmsi, et nende mängijate südametunnistus on sama puhas nagu lumi Altai mäestikus ja ähvardab iga kahtleja kohtusse kaevata.

    Saab nüüd siis näha, kuidas asjad edasi arenevad.

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    Hüvasti Trans.
    Märt Roosna

    Leave a comment:


  • zip
    replied
    Müstiline sats see Trans... Ei võitle nad liigavõidu, karikavõidu ega ka Balti või Euroopa liiga eest. Ei saa selle meeskonna mõttest aru.

    Leave a comment:


  • ballack
    replied
    Selle video põhjal on küll rohkem kui kahtlane tegevus Transi mängijatel. Aga tahaks teada palju nad pappi said ikkagist järjekordselt

    Leave a comment:


  • Silla
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Huvitav, kas Transi mängijad on enim teenivad mängijad liigas? Mina ei imestaks
    PARANDATUD

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Huvitav, kas Transi mängijad on enimtasustatud mängijad liigas? Mina ei imestaks

    Leave a comment:

Working...
X