320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Aats
    replied
    Intervjuu V.Bondarenkoga:

    Leave a comment:


  • PETSINHO
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Kas see brass kes eelmine hooaeg Narvas mängis jätkab ka see hooaeg seal???
    Mandinho jätkab ka sel hooajal.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Kas see brass kes eelmine hooaeg Narvas mängis jätkab ka see hooaeg seal???

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Mis ? Sama kes Kaljus pelas või ?

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Гол у нарвитян на счету новичка команды, второго бразильского легионера клуба, Фелипе

    Tundub, et brassid ka Narva jõudmas, muidu Nunes v?
    Nunes jah.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Гол у нарвитян на счету новичка команды, второго бразильского легионера клуба, Фелипе

    Tundub, et brassid ka Narva jõudmas, muidu Nunes v?

    Leave a comment:


  • val
    replied
    Algselt postitas Jaanus Seapilastaja Vaata postitust
    Ei mõista mina küll seda, mis kasu on sellisest klubist siis maa peal... Tulemusi ei näita ja publikut ei too, mingu tööle, minu laudas on abikäsi alati vaja.
    Tegelikult Trans on päris stabiilne klubi-kõrgele ei roni alla ei kukku.See aasta ma pakkuks neile neljas koht-selle kosseisuga stabiilset mängu terve hooaeg pole võimalik.Teiseks -millegipärast loodan et naad saavad oma needusest lahti ja eurokarikates ei lõpeta peale esimest ringi.Bondarenko peaks leidma võimalused koos klubi juhtkonnaga et see saaks teoks.

    Leave a comment:


  • lennu
    replied
    Ei saa ka muidugi märkimata jätta, et FBK Kaunas võitis mullu Leedu tugevuselt 3. liiga. Mõni klubi võiks kaaluda Marijampolesse laagrisse minemist, sealne sporto kompleksas peaks päris noobel olema. Muide nõukaajal kandis Marijampole nime Kapsukas, kohaliku kommari nime järgi mõistagi.

    Leave a comment:


  • Amadeus
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Inkaras - Trans 1:1. Tundub, et mullu Inkaras ei mänginud kahes tugevamas Leedu liigas.
    Kaunasé Inkaras saadeti 2003 laiali, enne seda mängis kõrgseltskonnas. viimastel aastatel pole seda eksisteerinudki.

    Leave a comment:


  • Jaanus Seapilastaja
    replied
    Ei mõista mina küll seda, mis kasu on sellisest klubist siis maa peal... Tulemusi ei näita ja publikut ei too, mingu tööle, minu laudas on abikäsi alati vaja.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Inkaras - Trans 1:1. Tundub, et mullu Inkaras ei mänginud kahes tugevamas Leedu liigas.

    Leave a comment:


  • Mällar
    replied
    No saite Mitini, hea mees on, ma ütlen Tema tase ongi meistriliiga, sestap ei saa aru, miks ta Haservis mängis viimased aastad, ju vist ei saanud ühtegi lepingut ja tasuta ka ei viitsinud mängida. Aga jah kogemustega mängija, rahulik.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Vahepeal pallis mees ka Rootsis, Superettanis vist, taset peaks nagu jaguma, iseasi kui viimasel ajal kuskil madalamal tasemel on mänginud.

    Leave a comment:


  • Dan_
    replied
    Lisaks Mitin, kes varem ka Transis mänginud, on veetnud viimased kaks aastat HaServiga vastavalt neljandas ja kolmandas liigas.

    Edit: Siiski ühe, viimase hooaja ainult. Mängis seal nii keskkaitset kui tipuründajat.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Ilmselt on see koosseis väga esialgne, ikkagi 8 välismaalast.

    Leave a comment:

Working...
X