320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • HaTe
    replied
    Kas sa ei tahtnud mitte öelad,et tore,et varsti vb Eestlasest fännid välja söödud?

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Klubi sympaatne,Ratnikovid mu kodulinnast,Transi f2nnid tuttavad,sympaatne klubi!Mina n2gin t2na Transi f2nne Sillamael..sallid v2rgid :P tore ju,et jalgpall areneb ja f2nnklubisid tekib juurde.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Eeldad natuke liiga palju. Jätsin sulle interpreteerimisruumi ning igaüks võtab asju oma rikutuse tasemel.

    Aga tõsiselt rääkides: saan aru, et hakkasid Sillamäed fännama pärast sinna kolimist. Kas sul on Transi mängijatega mingi eriline suhe või nende fännidega (keda ma ei ole ise näinud - telekat ma ei vaata ega Narva pole mängu vaatama sattunud)?

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Dareth-ajupuue?enda kibestumis n2ita mujal v2lja!

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Mul on V2GA hea meel,et Sillam2e sai h6beda ja Transi s6brad pronksi
    kolisid sillamäele ja hakkasid ka narvat armastama? järelikult head mehed, õppind riistad

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Mul on V2GA hea meel,et Sillam2e sai h6beda ja Transi s6brad pronksi

    Leave a comment:


  • UrmoT
    replied
    sillamäe kaotab ja sa oled nii õnnelik?

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Palju Õnne JK Narva Transi pallurid !
    Väga tublid, 3 koht
    Rõõm oli näha, et Teie fännidel sallid ja bännerid olemas!

    Igatahes shampuseklaasid lööme Teiega kokku

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Pildid - http://www.mardiphoto.net/?id=3&lowercat=29&lang=est

    Leave a comment:


  • PETSINHO
    replied
    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Kuna teemast mööda rääkimiste tõttu on siit oma küsimusele vastust üsna keeruline leida siis küsin kas see brass kes Narva tuli pole oma vigastuse tõttu mängida saanudki ?

    Ahha, leidsin siiski. On kellegil inffi kas hooaja viimased mängud mängib kaasa?
    Vigastused segavad teda endiselt aga täna on Flora mängul kohal. Kas ta ka mängib, see selgub enne mängu. Järgmisteks mängudeks peaks olema jälle mängukõlblik.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Kuna teemast mööda rääkimiste tõttu on siit oma küsimusele vastust üsna keeruline leida siis küsin kas see brass kes Narva tuli pole oma vigastuse tõttu mängida saanudki ?

    Ahha, leidsin siiski. On kellegil inffi kas hooaja viimased mängud mängib kaasa?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    See ongi praegune Kalevi st... Õigemini selle varemed, mille asemele peaks uudiste kohaselt millalgi uus ja tänapäevane kunstmurukompleks tulema. Kunagi 90-ndate alguses mängis isegi koondis seal Balti turniiri.
    Kas see praegune Kalevi staadion oli enne Narva maatasa pommitamist KS Võitleja kasutuses olnud Kreenholmi staadion?

    Leave a comment:


  • Piaoviaopiuviao
    replied
    okei jah väga ilus linn Narva tõesti , nõustun. aga mis puudutab Narva Transi siis minujaoks on see lihtsalt üks suuur küsimärk, klubi on oma kõva 8 aastat pea olnud pildis ja senimaani ei suudeta tuua rahvast staadionile, viimane mäng 20 inimest!!!?? nagu mida putsi nagu, täiesti arulage

    Leave a comment:


  • sosku
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Tundub siiski, et panoraamil nähtav staadion ei ole Kreenholmi staadion.
    Mis staadion siis see Puškini ja Hariduse tn. kõrval on? Mis klubi kasutas staadionit nn. kodanlikus Eestis ja peale Narva vabastamist "fašismiikkest".
    See ongi praegune Kalevi st... Õigemini selle varemed, mille asemele peaks uudiste kohaselt millalgi uus ja tänapäevane kunstmurukompleks tulema. Kunagi 90-ndate alguses mängis isegi koondis seal Balti turniiri.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Igipõliselt on ta siiski eestlastele tähtis ja püha paik (vabadussõja üks otsustav lahing), elagu seal nii palju immigrante kui's tahes
    Veelgi olulisem on ta Teise Maailmasõja kontekstis. Siis löödi Narva lähistel tiblasid rohkem kasti kui seal praegu elanikke on.

    Aga vutist rääkides ei saa salata, et Eesti jalgpalli seisukohast on Transi väärtus vaid selles, et teised saavad mõne korraliku mängu juurde. Koondislasi sealt tulemas pole, publikut pole, järelkasvu vist väga palju ka mitte (õnneks).

    Leave a comment:

Working...
X