320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kesa
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    http://old.narva.ee/index.php?lang=e...&id=1179043251

    Kas Kreenholmi staadion asub samal kohal, kui 1940 a. panoraamil hästi nähtav staadion?

    Enne toredate inimeste Narva tulekut ja linna legodeks lammutamist ning oma maitse järgi ülesehitamist kasutas vist Kreenholmi staadionit Narva KS Võitleja aga mis staadionit kasutas Narva Tennise-ja Hokiklubi?

    Kas nõukaaegsed Narva Kalev, Kreenholm, Baltika, Energeetik, Energoremont, Energia ja loomulikult Avtomobilist/Autobaas/Trans kasutasid kõik ühte staadionit?


    Tundub siiski, et panoraamil nähtav staadion ei ole tänapäeval Kreenholmi staadion.
    Mis staadion siis see Puškini ja Hariduse tn. kõrval on? Mis klubi kasutas staadionit nn. kodanlikus Eestis ja peale Narva vabastamist "fašismiikkest".
    Kas see staadion oli enne Narva linna nõukalikult ümberplaneerimist eestiaegne ajalooline Kreenholmi staadion?

    Usaldaks uurimise Kittyle kui Ida-Viru jalgpalli asjatundjale.

    Ehk on tragil Kittyl veel ühtteist huvitavat meile rääkida Ida-Viru kuulsusrikkast jalgpalliajaloost.

    Leave a comment:


  • UrmoT
    replied
    Lisan siis ka omalt poolt tarkust. Narva oli enne II MS üks kenamaid ja säilinumaid vanalinnu, mis aga sõja tulles hävitati täielikult. Ning ehkki Nõuka ajal oli väidetavalt olemas vanalinna taastamiseks võimalused, seda ei kasutatud, vaid ehitati loomulikult selle asemel paneelmaju rohkem kui üks või kaks. Igipõliselt on ta siiski eestlastele tähtis ja püha paik (vabadussõja üks otsustav lahing), elagu seal nii palju immigrante kui's tahes, kui Narva trans mõne väljamaa klubiga võitleb pooldan neid kasvõi nime pärast. "Ei taha ei või ei saa sind jätta, Virumaa."

    Leave a comment:


  • HaTe
    replied
    Algselt postitas lennu Vaata postitust
    Briti impeerium saatis oma pätid Austraaliasse ja mis me sellest nüüd siis järeldada võime? Mulle ausalt öeldes ei mahu pähe, miks peab rahvuseteemat nii hirmsasti tampima? Kui tõesti üle ega ümber ei mahu, siis tehke omale Off-topicusse või Läbusse vastav teema ja askeldage seal. Hirmus hakkab juba.
    Jääme siiksi tõeasjale,et sellised vaidlused,tülid,karjumised ning ka kaklused jäävadgi meie riiki ning ka foorumitesse püsima kui on seal Venemeelselt häälestatud inimesi.

    Leave a comment:


  • kriitikameel
    replied
    ei ole pädev vastama... aga... Narvas on ju päris suure pindalaga Narva Kalevi st. Millal see valmis, ei tea. Aga ilmselt oli seal nõuka ajal päris ok sporditegevus.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied


    Kas Kreenholmi staadion asub samal kohal, kui 1940 a. panoraamil hästi nähtav staadion?

    Enne toredate inimeste Narva tulekut ja linna legodeks lammutamist ning oma maitse järgi ülesehitamist kasutas vist Kreenholmi staadionit Narva KS Võitleja aga mis staadionit kasutas Narva Tennise-ja Hokiklubi?

    Kas nõukaaegsed Narva Kalev, Kreenholm, Baltika, Energeetik, Energoremont, Energia ja loomulikult Avtomobilist/Autobaas/Trans kasutasid kõik ühte staadionit?

    Tundub siiski, et panoraamil nähtav staadion ei ole Kreenholmi staadion.
    Mis staadion siis see Puškini ja Hariduse tn. kõrval on? Mis klubi kasutas staadionit nn. kodanlikus Eestis?

    Usaldaks uurimise Kitty72' le kui Ida-Viru jalgpalli asjatundjale.

    Ehk on tragil Kittyl veel ühtteist huvitavat meile rääkida Ida-Viru kuulsusrikkast jalgpalli ajaloost.

    Leave a comment:


  • lennu
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Ida-Virumaa oli Nõukogude okupatsiooni ajal koht, kuhu asustati karistuse ära kandnud kriminaalkurjategijaid, kellele ei antud elamisluba Leningradis. Teeme siit omad järeldused, kelle järeltulijatega seal pistmist on...
    Briti impeerium saatis oma pätid Austraaliasse ja mis me sellest nüüd siis järeldada võime? Mulle ausalt öeldes ei mahu pähe, miks peab rahvuseteemat nii hirmsasti tampima? Kui tõesti üle ega ümber ei mahu, siis tehke omale Off-topicusse või Läbusse vastav teema ja askeldage seal. Hirmus hakkab juba.

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas kala2 Vaata postitust
    duubeldan!!!Narva on väga kena linn ja kohalikud on kahh seal normaalsed ja toredad!
    ma ei tea, kui eelmine aasta Kreenholmi statal tööasjus Transi-Sillamäe mängu käisin kaemas, siis sai igatahes piruka seal stata putkast eesti keeles ostetud. ja kesklinn ja jõeäärne osa on tõesti ilusad.

    Aga mis puudutab ajalugu, siis kuhugi siia foorumisse kord panin lingi saatest Müstiline Venemaa re˛iimi linnade ja 101 kilomeetri kohta (oli vist see saade ja kuskil keskel teema algas http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=794901 kes täpselt tahab otsib mu teise postituse üles). Seal räägiti suhteliselt selgelt see teema ära. Nii Peterburg (tollane Leningrad) kui ka Tallinn oli re˛iimilinnad, mille kohta käis 101. kilomeetri reegel.

    aga lõppeks ei ole tegu ajaloofoorumiga vaid jalkafoorumiga ja enam vähem võiks selles suunas ka teema hoida.

    Leave a comment:


  • kala2
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Loomulikult ei ole. Aga mäletan, et on olnud aeg, kus ei olnud rahvustevahelist vaenu siin. Kahjuks on moderaatorid siin kehvakesed ning ei tee midagi, et see sõim siin lõppeks.

    Narva on eestlaste jaoks unustatud linn, aga see ei tähenda, et seal ainult kurikaelad elaksid. Olen sinna paar korda sattunud ja täitsa tore on olnud. Ilus linn ja heatahtlikud inimesed.

    Palju õnne Transile suure 10:0 võidu eest.
    duubeldan!!!Narva on väga kena linn ja kohalikud on kahh seal normaalsed ja toredad!

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Aga eestlaste?

    Ning teiseks - kas seal Ida-Virumaal oled sa eesti keele täiesti ära unustanud? Vaatasin su esimesi postitusi, vähe teine tera oli. Kahju.

    Kuna olen ise eestlane ei pidanud vajalikuks meid mainida, aga lolle leidub meie seas palju
    Eesti keelega kõik korras ja vene keelt olen ka mõistma hakanud-seega kõik ok.tänan, et muretsed

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Algselt postitas Aadu&co
    Aga kas on socceri foorumile ka alternatiivi?
    Loomulikult ei ole. Aga mäletan, et on olnud aeg, kus ei olnud rahvustevahelist vaenu siin. Kahjuks on moderaatorid siin kehvakesed ning ei tee midagi, et see sõim siin lõppeks.

    Narva on eestlaste jaoks unustatud linn, aga see ei tähenda, et seal ainult kurikaelad elaksid. Olen sinna paar korda sattunud ja täitsa tore on olnud. Ilus linn ja heatahtlikud inimesed.

    Palju õnne Transile suure 10:0 võidu eest.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    MMUL EI OLE MIDAGI EI VENELASTE EI SAKSLASTE, EI LEEDUKATE EI NORRAKATE EI AAFRIKLASTE JNE VASTU !!!!
    Aga eestlaste?

    Ning teiseks - kas seal Ida-Virumaal oled sa eesti keele täiesti ära unustanud? Vaatasin su esimesi postitusi, vähe teine tera oli. Kahju.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Jalgpallist ei räägita soccernetos enam ammu, kahju kunagi oli hea foorum.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    kitty, üldjuhul olen püüdnud sinust aru saada, kuid eelnevalt ei ole ju keegi midagi rääkinud ajaloo käsitlusest - toodi välja vaid mõned faktid - Narva pommitati maatasa, eestlased kupatati sealt välja ning asemele toodi muud rahvast. See on fakt, seega mille vastu sa üldse vaielda püüad?

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
    Mje Sjoovimje,etj Eestji Ajalujugu Sjaakjs Ülje Vjaadajata Vjene Partnjeritega! Või nii vähemalt tunduvad sinu seisukohad!
    Mul ei ole sinuga midagi arutleda , kuna meie maailmavaated on erinevad ja aru sa ka ei saa mu postitustest.Kordan veelkord üle, et sa ei peaks pead vaevama MUL EI OLE MIDAGI EI VENELASTE EI SAKSLASTE, EI LEEDUKATE EI NORRAKATE EI AAFRIKLASTE JNE VASTU !!!!
    JA MUL EI OLE KA MIDAGI SELLE VASTU, KUI EESTI KLUBIDES MÄNGIVAD VENE RAHVUSEST INIMESED VÕI MUSTANAHALISED VÕI KES IGANES !
    LOODAN, ET SAID ARU NÜÜD JA MA EI PEA ENNAST 1000000 KORDA ÜLE KORDAMA !!!!
    MÕTTETU ON VAIELDA TEEMAL , KUI SINA RAIUD ÜHT JA MINA TEIST .

    AITÄÄÄH TÄHELEPANU EEST

    Leave a comment:


  • HaTe
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Ma ytlesin ju,et l2heb alles l6busax aga yhes6naga loodan,et Trans pingutab h6bemedali nimel k6vasti ja kogu lugu.ajalugu ja muud lisajutte,mis siia ohtralt sai arutaks pigem mujal,mitte jalgpalli foorumis.naljatilgad
    Mje Sjoovimje,etj Eestji Ajalujugu Sjaakjs Ülje Vjaadajata Vjene Partnjeritega! Või nii vähemalt tunduvad sinu seisukohad!

    Leave a comment:

Working...
X