320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Elva loobumiskaotus on pettumus.

  https://soccernet.ee/artikkel/legion...-kaib-au-pihta
  Instagram

  Twitter

  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

  telekavaataja.blogabet.com

  Kommentaar


   Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
   Kui isegi sellises faasis antakse loobumiskaotusi, siis ei ole tegemist (vähemalt osade klubide/võistkondade jaoks) tõsiseltvõetava võistlussarjaga. Ikka täiesti häbiväärne lugu taaskord. Arusaadav, et võib olla keeruline ja nii mõnigi kord on isegi täiesti objektiivsed põhjused olemas, aga no selgelt liiga palju antakse loobumiskaotusi. Tekib küsimus, et kas sellises olukorras on üldse mõtet nii suurt rõhku karikavõistlustele panna või peaks olema eelringid ja eel-eelringid, et ikka välja selgitada, kes ka päriselt on valmis osalema sellel võistlusel ja vajadusel ka ohverdusi tooma. Mu arust tuleks selge muudatus sisse viia ja meeskonnad, kes on andnud karikavõistlustel loobumiskaotuse, ei saaks ka järgneval aastal osaleda.

   Kommentaar


    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mu arust tuleks selge muudatus sisse viia ja meeskonnad, kes on andnud karikavõistlustel loobumiskaotuse, ei saaks ka järgneval aastal osaleda.
    1. 2 eelringi enne kui Meistriliiga klubid ühinevad.
    2. Loobumiskaotuse andnud võistkond ei saa järgneval aastal osaleda.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


     Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

     1. 2 eelringi enne kui Meistriliiga klubid ühinevad.
     2. Loobumiskaotuse andnud võistkond ei saa järgneval aastal osaleda.
     3. Loosimisel ei tohi sama süsteemi klubid omavahel kokku minna.

     Instagram

     Twitter

     Eesti Lokomotiv Moskva fännid

     telekavaataja.blogabet.com

     Kommentaar


      Smirnov oli Legioni eest pingil suvisel Karika mängul, kuid peale ei saand. Nüüd müttas Flora eest Flora u19 vastu. On see lubatud? Aga karikas vajaks kindlasti reformi ja need ideed, mis võiks olla siin juba kenasti välja toodud.

      Kommentaar


       No nii, tundub, et kõik õige, eilne protokoll kinnitatud ju siis nii võib. Neljapäevane Flora ja Paide 3 +:- juba kirjas. Ei tea kas nähti ära peale pühapäeva 14:0, et ei ole mõtet minna. No arusaadav kah, kuigi amatöörides on Paide 3 tippsats, siis 2 kuud ilma mängupraktikata ei ole tõesti mõtet Flora vastu välja minna. Kuigi meenutades mõne aasta tagust, siis Kaljuga on näiteks isegi lisaajani väljavenitatud ja seal napilt kaotatud. Usun, et kui mäng oleks old hooaja kestel poleks loobumiskaotust antud. Üleüldse neid loobumiskaotusi on liiga palju, see näitab selgelt, et karikavõistluste süsteem vajab reformi nii nagu mujal maades see värk toimub.

       Kommentaar


        Ei ole väga tõsiseltvõetav üritus see Eesti karikas nii..

        Kommentaar


         Vastseliina ja Tabasalu lükkub koguaeg koroona tõttu edasi või mis jama on? Juba mitu uut kuupäeva, tasub seda mängu üldse mängida?

         Kommentaar


          https://jalgpall.ee/voistlused/uudis...siteacc=events

          Õues ei saa mängida, Lõuna - Eestis halli pole, loobumisvõit Tabasalule ja läheb edasi veerandfinaalidega! Ju liidul sai mõõt täis edasilükamisest ja rohkem ei nõustutud edasi lükkama.

          Kommentaar


           Miks tänane Narva-Tammeka karikamäng Tallinnas Sportlandil toimub?

           Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Miks tänane Narva-Tammeka karikamäng Tallinnas Sportlandil toimub?
            Arvan, et seal pole platsi kahjuks veel mängimisvõimalikuks saadud. Oli ju ka eelmine nädal uudis, et harjutavad Tallinnas ja peale esimest Premium liiga Tallinna mängu siirduvad Haapsallu halli enne Kure mängu valmistuma. Ehk järgmine nädal, ilmad lähevad soojemaks ja läheb Narvas ka väljak okei seisu.

            Kommentaar


             Legion ei ole koosseisu veel kinnitanud?
             https://m.soccernet.ee/artikkel/otse...naljas-paidele

             edit: nüüd koosseis olemas

             Kommentaar


              Erinevalt superkarikast oli tänane Flora - Levadia vastasseis väga vägev vaatemäng, aga sellega positiivne pool ka piirdub.

              Karika veerandfinaal on selline faas, mis peaks olema sündmus. Mitmetel klubidel on elus veel eurounistus - kõik sõltub ühest mängust, intriig ja üllatused on õhus ja siis me mängime neid mänge märtsi alguses nädalasees. Platvorm, mille najal kohalikku jalgpalli propageerida. Ja me mängime neid mänge märtsikuus ühel ja sellel samal staadionil, mis on niigi pooltele PL klubidele "koduks". 21 pealtvaataja ees 200km kaugusel kodulinnast ja oma jalgpallikogukonnast. Kell 17 tööpäeval 65 pealtvaataja ees. Flora ja Levadia vastasseis sünnipäeva "pidustuste" raames 228 pealtvaataja ees - ei tea, kas enam piinlikumaks saabki. Saan ju aru, et sunnitud lahendus, aga no kui ei ole eeldusi ja tingimusi, siis äkki ikka saab kuidagi nii, et see, mis te mehed teete ka kellelegi veidigi korda läheks? Kui see ka ei ole äratuskell, siis ma ei tea, kas seda eksisteeribki. Või ongi see kõik okei ja sellega tuleb lihtsalt leppida? Lihtsam oleks vaiki olla ja üldse sellest kõigest mitte välja teha, kui taaskord oma katkine plaat tööle panna, aga raske on selle pasaga leppida. Aasta on 2022...

              Kommentaar


               Kuni 2019. aastani oli veerandfinaal aprilli kuus, mis siis muutus v mis need "möödapääsmatud" asjaolud on, et märtsi algusesse liigutati?

               Kommentaar


                Millal viimati oli karikafinaalis reaalne eurokoht mõlemi võistkonna jaoks mängus?
                Vähemalt midagi positiivset seoses ajutise neljanda eurokoha kaotamisega.

                Kommentaar

                Working...
                X