320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas k1xks Vaata postitust
    Võistlustel on kehtestatud liiga liikmemaks, mis on võistkonna kohta:
    13.2.1 Teises liigas 1 430 eurot;
    13.2.2 madalamates liigades 960 eurot

Soovib keegi toetada?
    Esialgne küsimus polegi tiimidele vaid Jalgpalli liidule.

Leave a comment:

• k1xks
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Plussüks. Rahvaliiga mõte on minu meelest mujal.
    Võistlustel on kehtestatud liiga liikmemaks, mis on võistkonna kohta:
    13.2.1 Teises liigas 1 430 eurot;
    13.2.2 madalamates liigades 960 eurot

Soovib keegi toetada?

Leave a comment:

• $$$
    replied
    esiliiga on jah mingi 36 mängu aastas? Mis selle mõte on, kes seda teab.

Leave a comment:

• Tammetõru
    replied
    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Kuni ELb ja II saad ka tiksuda, et ei peaks jalkarõõmu kaotama ja 6 korda nädalas treenima
    ELB JA II liiga teevad ka taitsa korralikult trenni, eriti ELB vennad.

Leave a comment:

• Kevv92
    replied
    Kuni ELb ja II saad ka tiksuda, et ei peaks jalkarõõmu kaotama ja 6 korda nädalas treenima

Leave a comment:

• Tammetõru
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.

-e- Üldiselt muidugi äge, kui seitsmenda liigataseme tipp kolmandale liiga esikohatiimile koti pähe tõmbab, aga mu meelest näitab see rohkem, et süsteemis on midagi valesti.
    No minu meelest, kui oled noormängija ja kuhugi enam väga võimalust jõuda pole ja mingi 6korda nädalas ei viitsi trenni ka rapsida, aga jalkat tahaks veel ikkagi mangida veits, siis mis nende valik oleks antud olukorras peale rahvaliiga? Ei olegi teist valikut ju.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.
    Plussüks. Rahvaliiga mõte on minu meelest mujal.

Leave a comment:

• eika
    replied

-e- Üldiselt muidugi äge, kui seitsmenda liigataseme tipp kolmandale liiga esikohatiimile koti pähe tõmbab, aga mu meelest näitab see rohkem, et süsteemis on midagi valesti.

Leave a comment:

• Tammetõru
    replied
    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ja praegu n-ö 7 liiga taseme Meeskond Kiiver on Kalevi duubli vastu juhtimas. Ja Kalevil pooled mehed põhisatsist mängimas...
    . Kalev oli enamvähem sarnase satsiga, nagu ELB mängivad. Raskeks tegi neile mängu see, et tamme kunstmurustaadionil on jõle raske kaitsvat meeskonda lahti harutada. Selleks vaja mõnda klassiga venda, kes lihtsalt asja ära otsustaks, aga kalevi u21’l sellist mängijat polnud. No lisaks muidugi on üsna raske võita, kui oma enda väravavaht teeb kaks pirukat ühes mängus, millest môlemast ka Helmile värav tuli. Kiitus Helmi meestele, seisti ilusti ja mängiti jõulist jalgpalli, mis sobib selliste noorte satside vastu ideaalselt, kus enamus mängijad on veel lasteaiakasvu ja pole endale liha luudele veel kasvatajud.

Leave a comment:

• Vask
    replied
    Et Kalevi duublisse registreeriti karikavõistlustel tugevam meeskond kui põhimeeskonda?

Leave a comment:

• inward
    replied
    Ja praegu n-ö 7 liiga taseme Meeskond Kiiver on Kalevi duubli vastu juhtimas. Ja Kalevil pooled mehed põhisatsist mängimas...

Leave a comment:

• Tammetõru
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Rahvaliiga B tasandiga on meil täitsa 7mes liiga olemas muide! Nälkjamad vastased midagi sellist eelkirjeldatut ka praktiseerivad!
    Rahvaliiga B-tasand juba 8. liiga tasand ju ehk meil isegi 8vägevat tasandit olemas.(PL,EL,ELB,II,III,IV,RL-a, RL-b)

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Rahvaliiga B tasandiga on meil täitsa 7mes liiga olemas muide! Nälkjamad vastased midagi sellist eelkirjeldatut ka praktiseerivad!

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vastupidi, sellist ukerdamist pole ammu näinud. See kuidas Tallinna poisid endale punaseid korjasid oli muidugi tippklass. Väravavaht otsustas täiesti lambi olukorrast Elva kutile lihtsalt küünarnukiga vastu vahtmist anda oli muidu 7 liiga tase, kui meil see oleks. Ja see teine oli veel rohkem komöödia kuubis, Tallinna poiss kaotas Elva kutile palli äärel ja läks lihtsalt kättega meest tagant tõukama kahe käega, et noh, võtsid mu kommi käest ja nüüd saad mult, see oli nii lapsik, et vist tõesti 7 liigas ka ei näeks seda komöödiat. Aga no, kuidas Elva ei suutnud isegi poolt B koosseisu meestega üheksale Tallinna mehele palli võrku lükata on vist siiamaani küsimus, kes kohal olid. Vist lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud. Üks naljakamaid ukderdamisi jep senimaani mis nähtud karikas.
    Ma pakun, et võitjatele oli tegu tugevalt positiivse emotsiooniga. Kõik muu on suva.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Fantastiline draama Dvigateli staadionilt.
    Vastupidi, sellist ukerdamist pole ammu näinud. See kuidas Tallinna poisid endale punaseid korjasid oli muidugi tippklass. Väravavaht otsustas täiesti lambi olukorrast Elva kutile lihtsalt küünarnukiga vastu vahtmist anda oli muidu 7 liiga tase, kui meil see oleks. Ja see teine oli veel rohkem komöödia kuubis, Tallinna poiss kaotas Elva kutile palli äärel ja läks lihtsalt kättega meest tagant tõukama kahe käega, et noh, võtsid mu kommi käest ja nüüd saad mult, see oli nii lapsik, et vist tõesti 7 liigas ka ei näeks seda komöödiat. Aga no, kuidas Elva ei suutnud isegi poolt B koosseisu meestega üheksale Tallinna mehele palli võrku lükata on vist siiamaani küsimus, kes kohal olid. Vist lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud. Üks naljakamaid ukderdamisi jep senimaani mis nähtud karikas.

Leave a comment:

Working...
X