320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• -RoMaRiO-
    replied
    Tegelikult jättis Pecha küllaltki halva mulje ka. Või pigem seati talle kõrgemad ootused.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    ikooniline:

>Kuigi lahku mindi sõpradena, valmistas Levadia eelarvepoliitika slovaki jaoks üllatuse. "Talvel lepingu sõlmides eeldasin, et klubil on hooaja eelarve koos, mitte ei sõltu edust Meistrite liigas. Kui mulle olukorda tutvustatuks, öelnuksin, et olete hullud, kui sel moel plaane teete!" rääkis Pecha.<

tüüp ilmselt ei teadnud midagi levada võime(tu)sest finantse normaalselt planeerida (olümpia vastas oleva krundi näitel).
    sa ikka eriline... ,selle põhjal siis pea pooled eestimaalased ei oska oma finantse planeerida. Kui Levada oleks teadnud,et selline Masu tuleb,siis vaevalt oleks ta selle krundi üldse ostnud!

Ja kas sa tahad väita,et Levadia on ainukene klubi,kes oma eelarvet koostades juba eurorahadega ei arvesta? andke andeks aga ma väga kahtlen selles!

Leave a comment:

• marcello
    replied
    Kas sa teed kuskile risti ka igakord kui Levadat ja Olümpia vastas olevat krunti mainid?
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    ikooniline:

>Kuigi lahku mindi sõpradena, valmistas Levadia eelarvepoliitika slovaki jaoks üllatuse. "Talvel lepingu sõlmides eeldasin, et klubil on hooaja eelarve koos, mitte ei sõltu edust Meistrite liigas. Kui mulle olukorda tutvustatuks, öelnuksin, et olete hullud, kui sel moel plaane teete!" rääkis Pecha.<

tüüp ilmselt ei teadnud midagi levada võime(tu)sest finantse normaalselt planeerida (olümpia vastas oleva krundi näitel).

Leave a comment:

• dareth
    replied
    noh, eks nii mõnigi meie koondislane on väljamaal veel valusamalt rehaga kahe silma vahele saanud

Leave a comment:

• chac
    replied
    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
    Ivan Pecha: Levadia ohverdas minu, sest minu palk olevat olnud klubi kõige kõrgem

http://www.ohtuleht.ee/686074/ivan-p...i-koige-korgem
    ikooniline:

Leave a comment:

• willane
    replied
    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
    Ivan Pecha: Levadia ohverdas minu, sest minu palk olevat olnud klubi kõige kõrgem

ehk oli vaja Kinki palgaks hoopis raha tekitada?

Leave a comment:

• Õhtulehe jalkatoimkond
    replied

Leave a comment:

• powerplay
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    ühtlasi toodi ka Levadia reaalne tase välja, sealt edasi ka Eesti liiga tase
    Ma paneks selle ka treeneri arvele, kes taktikaliselt läbi kukkus.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    Ma olen seda vist siin foorumis ka juba maininud, aga ma olen üpris kindel, et Kalju, Flora või Sillamäe oleks sellest paarist väljunud võitjana, mis ei tähenda seda, et koduses liigas Levadia eelmainitud tiimidest tugevam poleks.

Leave a comment:

• willane
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Crusaders toodi albaanlaste poolt avamängus korralikult maa peale või toodi nende reaalne tase välja - avamängus võõrsil 4:1 kaotus.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Crusaders toodi albaanlaste poolt avamängus korralikult maa peale või toodi nende reaalne tase välja - avamängus võõrsil 4:1 kaotus.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Tundub, et Lipinilt võeti nr 7 ära ning anti Kinkile

Leave a comment:

• gd77
    replied
    Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    Pigem levadia jälle kingile hüppelauaks..talvisel üleminekul tahab kindlasti kuhugi kaugemale jõuda, nagu iga aasta.
    Siis oleks pigem ainult hooaja lõpuni sõlminud.

Leave a comment:

• Kaurr
    replied
    Pigem levadia jälle kingile hüppelauaks..talvisel üleminekul tahab kindlasti kuhugi kaugemale jõuda, nagu iga aasta.

Leave a comment:

• gd77
    replied
    Miks arvate, et Kink saab lihtsalt endale Eestis klubi valida? Flora ei olnud temast kindlasti huvitatud, kahtlan, et ka Kalju. Võibolla Infonet, aga see on halvem variant kui Levadia.

Leave a comment:

Working...
X