320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Xvidi codec-it kasutasin video tegemiseks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      ma ikkagi ei saa aru...nüüd loositakse kaheksa 10 meeskonnalist alagruppi? mis, kes kudais edasi pääsevad, kes omavahel mängivad ja palju jne?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Algselt postitas Arx07


        ma ikkagi ei saa aru...nüüd loositakse kaheksa 10 meeskonnalist alagruppi? mis, kes kudais edasi pääsevad, kes omavahel mängivad ja palju jne?

        Loe siit
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'


          Twente kommentaarid: \"See on kohutav pettumus.\" Sander Boschkeri sõnul on see üks tema elu kolmest suuremast katastroofist, seda kinnitab ka Niemeyer. Pall ei jõudnud üldse Blaise N´Kufoni. \"Me teadsime kogu aeg, et peame värava lööma\", ütles Niemeyer.
          \"Kuna me seda ei suutnud, siis kaotasimegi. Meeskonna esiliin ei toimi ja meil on probleeme ka taga ja see mõjutabki kõigi mängu.\" Niemeyeri sõnul algas mäng lootusandvalt: \"Saime endale peaaegu kõik teised pallid ja olime mõlemas mängus selgelt parem meeskond. Me lihtsalt ei surunud piisavalt tugevalt ja see on seotud eneseusuga. Unistus oli kena, aga nüüd on see purunenud.\" Sander Boschkeri sõnul on ta karjääri jooksul näinud kõike, ka palju pettumusi, aga see on üks kõige hullemaid. \"Kohutav. Twente oleks pidanud hõlpsalt võitma. Me mängime hästi kuni karistuskastini ja siis jookseb mäng kinni. Ma ei saa aru. On see pingetest? Ei tea. Me ei tohi asja enam hullemaks mõelda, aga praegu olen vihane ja pettunud. Mida peaks veel tegema, kui tipuründaja palub palli ja ei saa seda?\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Eile nagin tribüünil huvitavat situatsiooni: poiss (umbes 13-14 a. vana) näinud, et tema all istuv neiu hakkas suitsetama, tõusis oma kohalt, astus turvamehe juurde ning koputas et neiu suitsetab staadionil…

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Algselt postitas Jaan


              Algselt postitas gamer


              Algselt postitas mcnamara


              Levadia oli väga tubli eile. Lausa hämmastav oli Eesti klubi hollandlastega nagu võrdne võrdsega mängimas näha. Tegemist on ikka juba mängulises plaanis täiesti arvestatava meeskonnaga laiemaltki kui vaid Eesti kontekstis. Kahtlemata on see peale taasiseseisvumist esimene kord, kui midagi taolist öelda saab.
              Järgmiste vastaste valik on aukartustäratav: Newcastle, Glasgow Rangers, Celta Vigo, Hapoel Tel-Aviv või Chievo. Kas õhkõrnad võimalused grupifaasi jõuda (Hapoel või Rangers) kaaluvad üles tõeliselt glamuurse meeskonna Tallinnas (Newcastle või Celta)? Minu jaoks küll.
              Ära unusta, et Toonidel on ainult Luque hetkel ründajana olemas ja ma kahjuks ei tea kas enne seda ringi saavad nad Martinsi juurde registreerida või mitte. Ja Ventspilsiga 1-0 ja 0-0 ei ole kohe üldse koledad tulemused vaadates ettepoole nende kahe mängu suunas.
              Kahe mängu peale tegi Ventspils vist ühe löögi. Eile saadi mõned korrad üle poole.
              Levadiale ühest löögist piisab, nagu näha
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                martin mis ma siis teinud olen et sa seda poleks uskunud? aitäh lingi eest aga gamer juba õnneks mainis VLC ära ja sai tööle ballack on kukupai ja kahtlaselt rahulik....kas vaikus enne tormi?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas ballack
                  ballack on kukupai ja kahtlaselt rahulik....kas vaikus enne tormi?
                  Mine sa hullu tea...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    20 minti aega.. ja palun.. tulgu võimalikest variantidest kõige võidetavam vastane.. grupifaasisi jõuaks mängida küll nende hiidudega..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=448982.html
                      Siin on uefa artikkel ja seal on lahe pilt, kui Levadia seiklustest tehakse film siis see sobiks kõigeparemini postriks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Kas netist saab otse vaadata loosimist ?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Algselt postitas Sir Brazza


                          20 minti aega.. ja palun.. tulgu võimalikest variantidest kõige võidetavam vastane.. grupifaasisi jõuaks mängida küll nende hiidudega..
                          1h20 aega...
                          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            5 min. pärast uefa.com\'is.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Algselt postitas ballack


                              martin mis ma siis teinud olen et sa seda poleks uskunud? aitäh lingi eest aga gamer juba õnneks mainis VLC ära ja sai tööle ballack on kukupai ja kahtlaselt rahulik....kas vaikus enne tormi?
                              muidugi vaikus enne tormi, kui sa oled teel Piraaja mänge vaatama

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                3 minti veel.. sorry, et topeltpostitus, kuid ÄREVUS kiusab..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X