320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ööö
    replied
    Väike äratus siiski veel.Kas sa selle mängu tablooga olid rahul?

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    ok sinu võit...
    jess, saan rahus magama minna

    Leave a comment:


  • ööö
    replied
    ok sinu võit...

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    kõik õige aga hr Saar palus isiklikult et teine pall ära koristatakse ja see selle kollase naljakaks tegi.
    Mulle jälle näis, et ta palus Pareikol pall mängu panna.

    Leave a comment:


  • ööö
    replied
    kõik õige aga hr Saar palus isiklikult et teine pall ära koristatakse ja see selle kollase naljakaks tegi.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    Ma ei tea mida sa vaatasid.aga ühel hetkel oli 2.palli väljakul.Ja see kõik toimus minust 10m. kaugusel
    Oli kaks palli. Kui teine pall mängimist kuidagi ei sega, siis ei pea mängu kinni hoidma.

    Leave a comment:


  • ööö
    replied
    Ma ei tea mida sa vaatasid.aga ühel hetkel oli 2.palli väljakul.Ja see kõik toimus minust 10m. kaugusel

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    Pareiko kollane oN tõeline Saare kala.Sergei ootab,kui flora pallipoiss koristab teise palli väljakult,et lahtilööki sooritada ja hr Saar võtab taskust kollase mingi viivitamise pärast.
    Levadia mees lõi selle palli pehmelt värava poole, Pareiko läks järele. Kolmveerandi tee pealt keeras ümber ja küsis pallipoisilt palli. Sai selle, siis läks demonstratiivselt viiekasti teise nurka ja hakkas veel väljakumeestele midagi seletama. Lahtimäng võttis aega ca 40 sekundit.

    Leave a comment:


  • ööö
    replied
    Pareiko kollane oN tõeline Saare kala.Sergei ootab,kui flora pallipoiss koristab teise palli väljakult,et lahtilööki sooritada ja hr Saar võtab taskust kollase mingi viivitamise pärast.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Võin eksida, aga liiguv pilt pole piisavalt selge. Kas Prosa Pareiko käega midagi ei tee?
    Siis fotojärjend on päris katki aga sellise kordusega, näitab midagi:

    26 http://rus.postimees.ee/3272203/gale...vadiej/4327181 (Prosa uurib Pareiko kätt kinni hoidma?)
    24 http://rus.postimees.ee/3272203/gale...vadiej/4327177 (Prosa küünarnukk päris kõrge...)

    Leave a comment:


  • Ramm
    replied
    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Pareikol on vist isegi õigus olla kuri.
    Kindlasti mitte. Ma ise olin suhteliselt paralleelselt väravajoonega istekohal ja tegelikkuses oli see Pareiko räme bläkk, lasi pmst käte vahelt palli läbi (või siis vale arvestus tema poolt) ja siis hakkas muidugi süüdlast ostima.

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    Pareikol on vist isegi õigus olla kuri.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Artjuninil mingid rahad mängus?

    * Kuigi enne oli üldse sulu.

    Leave a comment:


  • realking
    replied
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    bla bla bla[/I]
    Ei saa täpselt aru. Elad ka kuskil villas ja naudid majandusliku vabadust, et saad anda teistele geniaalseid äriteadmisi tagantjärgi?

    Leave a comment:


  • powerplay
    replied
    Algselt postitas godzilla Vaata postitust
    Mõttetu isegi rääkida Leva on täiesti lamp klubi ja see kuidas seal majandatakse on ikka müstika....Kurb et jälle see aasta Leva esimeseks kobistab ja CL kvalisi saab mängida kus jälle poor amatööridelt tala saadakse
    Teiste klubide fännidel on vist tekkinud suur masendus ja depressioon arvestades kommentaare? Ega ei ole midagi imestada ka, sest Levadia püsib suhteliselt stabiilselt aastast aastasse tipus ja teised klubid ei suuda kuidagi sarnast stabiilsust näidata.

    Leave a comment:

Working...
X