320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    There are some photos of the match against FC Lahti in our site, we thought you might be interested.

    The url for the photos is http://lahtifutis.net/index.php?id=2&act=356,p,0

    Kommentaar


      lahtifutis dot net: Thank You!

      Kommentaar


        Kommentaar


          "Keskkonnaameti juhi Tõnu Tuppitsa sõnul sai kaalukeeleks asjaolu, et staadion läheb avalikku kasutusse". «See ei lähe kellegi erahuvides kanget kasumit teenima» /с/

          AVALIKKU KASUTUSSE ??? Mis see tähendab ? Kas iga meeskond saab rentima Maarjamäe väljakut "linna" hinnade järgi ?

          Kommentaar


            Ma ei saa inimestest aru.

            Need puud ( piltidelt oli näha ) on seest tühjad ja koledad ja ei ole just väga vajalikud. Parem teha üks normaalne ja hea spordikompleks, kui nüüd hakata igat puud taga ajama. Või mis?

            Kommentaar


              Nu nii, rääkisin juba ammu, et sinna ei mahu need väljakud kuidagi ära. Aga nagu ikka - kui raha nagu raba - leitakse lahendus ja sõidetakse teistest huvidest üle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                Nu nii, rääkisin juba ammu, et sinna ei mahu need väljakud kuidagi ära. Aga nagu ikka - kui raha nagu raba - leitakse lahendus ja sõidetakse teistest huvidest üle.
                Kelle huvidest ja kuidas???

                Lugesid ikka artikli läbi???

                Igati mõistlik lahendus mu arust. Hundid söönud ja lambad ka terved.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  13, üks lühike lause sellest artiklist: Staadioni naabruses elavad inimesed on rabatud.
                  See, et kuhugi Lillepi parki tulevad asenduspuud, on tore küll. Läheks ka Levadale külla, teeks ta maja ümber lageraie ja paneks sama palju puid Kohtla-Järve tuhamägedele kasvama.
                  Ei imestaks, kui paari aasta pärast leiab Levada (kui seniste pargipuude alune maa on tema omandusse saanud), et mutid rikuvad jalgpallimuru (see ei ole nali, kusjuures) ja et üleüldse sobib see maa-ala paremini pilvelõhkujate rajooniks. Asi nüüd kesikutelt vajalikud load väikese nutsu eest kätte saada.

                  Kommentaar


                    Huvidest.
                    Kuramus küll, mis need puud seal ikka tähendasid.
                    Iga puu peaks siis midagi tähendama.
                    Eestis on 09343259348958438 tuhat alled, minge uurige.

                    Ja siis inimesed vinguvad, et kus on need kompleksid jnej ne, jalgpalli tase on nõrk jnejne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                      13, üks lühike lause sellest artiklist: Staadioni naabruses elavad inimesed on rabatud.

                      ära nüüd üle ka dramatiseeri. alati on olemas inimesed kes pole ükskõik millega rahul. üldiselt arvan, et võidab ikkagi jalgpall.

                      kuigi ei saa vastu vaielda, et raha eest saab enamasti kõike. eriti meie riigis.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mingil imelikul kombel väidavad tänased lehed, et Levadia kavatseb teha soojendusega muruväljaku! Mis nad sellega teha kavatsevad, kas tahavad seal talvel mängida? Siis, kui kunstmuru jääs on?

                        Kommentaar


                          soojendusega muruväljak oleks hooajale mõeldes vägagi asjalik. Saaks hooajaks korraliku murukatte.

                          Kommentaar


                            Aga nad hakkavad ju Kadriorus mängima. Muidugi on hea, kui muruväljak on varakult valmis, aga miks pole soojendusega kustmuru, mis on ju veel vajalikum, või ma eksin?

                            Kommentaar


                              selle kohapealt olen 100% nõus, et soojendusega kunstmuru peaks olema 1 valik. Üldse tuleks neid igale poole rajada mitte nii nagu Tartus Annelinnas oli, et linnavalitsus ütles et lisaraha meil pole ja soojendust ei saa. Mis kasu kunstmurust kui südatalvel võib ka suht jääs olla.

                              Kommentaar


                                Põlispuude maha võtmine on loomulikult uskumatu sigadus.Kamp süüdimatuid,kelle jaoks vist midagi püha pole.Ühesõnaga,tiblad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X