320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas Levada on ikka tark mees?

    Kommentaar


      Levada meeskonna sisekliima kannatab kui äkki kuus parimat mängijat räägivad minekust kas kohe või hooaja lõppedes. Ja paljud teisedki vääriksid paremat meeskonda, nt: Kink ja Dmitrijev.
      Paistab, et Levada on Kotenkot ja Vassiljevit kinni hoidnud ja sellega ise klubile teene teinud. Samas räägitakse juba ühest uuest võimalikust aafriklase ostust. Lemsalu ja Zelinski räägivad ka juba võibolla minekust kuigi karta on, et kruvivad natuke palgale juurde, sest on oodata suuremat hinnatõusu ja nad on meeskonna ühed võtmemängijad.
      Paistab, et meeskonda ootavad ees suuremad muudatused eelkõige järgmisel hooajal, sest EMV on vaja võita, et Meistrite Liiga eelvoorudesse pääseda.
      name of the game- FOOTBALL

      Kommentaar


        Rüütli rääkis noorenduskuurist mõni kuu tagasi...

        Kommentaar


          Algselt postitas Bobik Vaata postitust
          Rüütli rääkis noorenduskuurist mõni kuu tagasi...
          no samas kui "vanurid" Lemsalu,Zelinski ja Nahk jätkavad ning Purje,Kotenko,Vassiljev lahkuvad, siis noorenduskuur see just pole. Aga huvitav saab see hooajavahetus Levadia seisukohast olema küll. Kas lahkujaid asendab lihtsalt praegune pikk pink, või tuleb ikkagi meeskonda väljast tugevdust? Ma küll loodaks,et tuleb, sest muidu pole Balti liigast jälle suurt midagi loota...

          Kommentaar


            Alustuseks Purje,nüüd veel Vassiljev ja Kotenko...sisepingeid-sisepinged,ma arvan,et ajax on just selline mansa,kes selle kõik enda kasuks pöörab ja levadiale kolm vastuseta palli taob

            Kommentaar


              Seda oli oodata. Eestis on kõik saavutatud ja arvestades siinse liiga hallust ,lähevad parimas eas pallurid kusagile edasi. Levada võiks tegelt asju natuke rahulikumalt võtta. TAl on terve klubi täis häid noori esiliigas ja muudeski klubides laenul ( vennad Purid jne.) Ka koondise huvides on kasulik ,et head mängijad välismaale tugevamatesse klubidesse saaksid. Levadia tegi tgelt suurepärase hooaja .Nad olid CL alagrupile lähemal ,kui keegi eesti klubi iial. Ilmselt see tegigi Levada natuke pahatahtlikkuks ,sest kes teab võibolla oleks see õnnestunud järgmisel hooajal. Üldiselt ma Levadia jaoks mingit katastroofi ei näe. Võrrelgem ,millise noore meeskonnaga mängib Flora ja kui hästi nad sel hooajal on ennast iga mänguga arendanud. Tulebki ehk tasavägisem hooaeg ,kui mõned lahkuvad. Kogenud mehi jääb klubisse piisavalt noortele toeks.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Mis Purje teeb üldse viimasel ajal? Kus ta treenib ja nii. Pole nagu üldse kuulnud temast.
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                  Mis Purje teeb üldse viimasel ajal? Kus ta treenib ja nii. Pole nagu üldse kuulnud temast.
                  Juba mitu kuud istub duubli pingil,kuna ei soovinud ka lepingut pikendada...

                  Kommentaar


                    Ma loodan,et Levada enam sõnavõttudega ei esine, et oi Pohlak on paha, kuid mina olen Eesti jalgpallile nii nii hea. Pettusin mehes ikka väga tõsiselt.
                    Purje, Vassiljev on vähesed noored ja andekad, kes meil Eestis on ja nüüd Levada kohe rõõmuga üritab kaikaid kodarasse loopida. Siililegi selge, et kui sa mängupraktikat ei saa, siis vorm langeb ja väheneb ka mõningal määral teiste klubide huvi ülemineku perioodil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                      Juba mitu kuud istub duubli pingil,kuna ei soovinud ka lepingut pikendada...
                      Pigem ikka küsis palka juurde.

                      Kommentaar


                        Et Levadia tänased ainsad välismaalased Vitoldas Cepauskas ja Marius Dovydenas talvel klubist lahkuvad, ei tähenda tingimata, et uuele hooajale minnakse vastu ainult koduste – ja eelkõige noorte – jõududega. Eesti esiklubi peab näiteks läbirääkimisi 24aastase Kongost pärit poolkaitsja Rock Itoua Ndingaga.


                        Keegi oskab öelda kuhu siis leedukad siirduvad `?

                        Ja iseenesest oleks kl huvitav kui Ndinga Eesti liigasse jõuaks, loodetavasti tal ka kvaliteeti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust

                          Ja iseenesest oleks kl huvitav kui Ndinga Eesti liigasse jõuaks, loodetavasti tal ka kvaliteeti
                          Mletavasti oli ta ainuke makedoonia pallur kes kenasti omas Levadia poisse. Meeldivalt kiire ja tehniline mängumees oli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Mletavasti oli ta ainuke makedoonia pallur kes kenasti omas Levadia poisse. Meeldivalt kiire ja tehniline mängumees oli.
                            No seda on hea kuulda, et mehel ikka klassi ka on, aga kas leedukas siirduvad tagasi koduliigasse või kuhugi mujale ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                              Ma loodan,et Levada enam sõnavõttudega ei esine, et oi Pohlak on paha, kuid mina olen Eesti jalgpallile nii nii hea. Pettusin mehes ikka väga tõsiselt.
                              Purje, Vassiljev on vähesed noored ja andekad, kes meil Eestis on ja nüüd Levada kohe rõõmuga üritab kaikaid kodarasse loopida. Siililegi selge, et kui sa mängupraktikat ei saa, siis vorm langeb ja väheneb ka mõningal määral teiste klubide huvi ülemineku perioodil.
                              See on normaalne praktika. Mina olen ses asjas Levadaga samal nõul, kui mängija on selline perse,et ei ole nõus võimaldama oma välismaale mineku pealt klubil temale tehtud kulusid tasa teha, vaid soovib free transferiga minna, siis las pinnustab oma perset hooaja lõpuni.

                              Kommentaar


                                Levada võiks kohe siis Vassiljevi vallandada. Mänugus ei kasuta teda, trenni ei luba ainult maksab palka. Ma millegi pärast arvan et Vassiljev ise oleks ka nõus sellega et ta ei saa rohkem palka Levadiast vaid saab kuskil mujal trenni teha rahus. Levadas olen petunud ja selline käitumine tuli üllatusena. Pohlakuga on siis asi nüüd nii, et pada sõimab katelt ja vastupidi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X