320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ega see probleem siis nüüd järsku ka üles ei kerkinud. Pigem oodatigi seda, et üleminekuaken kinni oleks.

    Kommentaar


      Ajax juhib Levadia vastu ulme
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Kas see staadion on v2ga jube t2nase ilmaga v6i mindi mytsiga l88ma?

        Kommentaar


          Tuletaks veel meelde Vosko saaga Belgias. Kui oleksin "noor lootustandev jalgpallur Levadia ridades" siis ma küll ei tahaks, et Levada mingile lepingule alla kirjutab, millega mu mängijaõigused kusagile piiri taha maha müüakse...
          Nii et Vassiljev mu meelest õige tee valinud...

          Kommentaar


            Vassiljevi värske intervjuu "Molodjozh Estonii" ajalehele:
            News from Estonia, Latvia, Lithuania - Новости Эстонии, Латвии, Литвы - архив газеты 'Молодёжь Эстонии'

            Kommentaar


              Keegi vöiks väikest tõlketeenust ka pakkuda. Tänud.

              Kommentaar


                paar küsimust-vastust. Jutt Flora huvist oli näiteks mulle uus info. Intervjuu üldiselt suhteliselt läbikäinud info korrutamine.

                Arvestades sinu otsust (lepingut mitte pikendada) on sul juba mingid variandid uue meeskonna leidmiseks?

                Garanteeritud variante pole, aga võin öelda, et huvi minu vastu on olemas ja need ei ole Vene klubid. Rohkem sellel teemal ei peatuks.


                Omal ajal valisid sa ise Levadia, eelistades seda Florale. Ega sa seda ei kahetse?

                Jah, nii see oli. Kui me Dima Krugloviga lahkusime TJK-st, siis tehti meile pakkumised nii Levadiast kui Florast ja me ise tegime valiku Levadia kasuks.
                Mingit kahetsust ei tunne, selle meeskonnaga saavutasime kõik mis võimalik ja andsime klubi jaoks samuti kõik mis võimalik.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Postimehes pajatab Taki ,et kahe hooaja vahel tahaks Levadia tolmu putsadelt ära pühkida ja parimatele jahimaadele siirduda. Kui muidugi batjushka sellega nõustub ,sest teda seob leping Levadiaga järgmise hooaja lõpuni.
                  Eestis läheb liigajalgpallis olukord aina sitemaks ,sest ükski noor ja perspektiiviga mängija ei soovi varsti enam kodumaal veeretada. Pole ka midagi imestada ,kui olukord koduses liigas ei parane kusagilt otsast.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Postimehes pajatab Taki ,et kahe hooaja vahel tahaks Levadia tolmu putsadelt ära pühkida ja parimatele jahimaadele siirduda. Kui muidugi batjushka sellega nõustub ,sest teda seob leping Levadiaga järgmise hooaja lõpuni.
                    Eestis läheb liigajalgpallis olukord aina sitemaks ,sest ükski noor ja perspektiiviga mängija ei soovi varsti enam kodumaal veeretada. Pole ka midagi imestada ,kui olukord koduses liigas ei parane kusagilt otsast.
                    mida rutem välismaale seda parem ju, näita lolli kes tahaks eestis mängida? vä need kelle tase pole piisav välismaale siirdumiseks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Jutt Flora huvist oli näiteks mulle uus info.

                      ekspress 2003
                      :
                      Eesti ühe andekama noore jalgpalluri Tarmo Kinki juhendaja loobus FC Flora nelja-aastasest lepingust
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

                        ekspress 2003
                        :
                        Eesti ühe andekama noore jalgpalluri Tarmo Kinki juhendaja loobus FC Flora nelja-aastasest lepingust
                        ??? Minu postitus käis Vassiljevi ja Kruglovi kohta.
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          mida rutem välismaale seda parem ju, näita lolli kes tahaks eestis mängida? vä need kelle tase pole piisav välismaale siirdumiseks
                          ja nii jääb see seni,kuni koduliiga tase ei tõuse. Seda omakorda ei juhtu kui tasemel ja atraktiivseid välismängijaid klubidesse ei tooda. Ja kuni seda ei juhtu,ei saa ka mängudel publikut olema.Vähemalt Tallinnas mitte. See traditsioonide tekitamise ja harjumuste kasvatamise jutt,mille taha jätkuvalt ja mugavalt poetakse, ajab ausalt öeldes juba tigedaks.

                          Kommentaar


                            Kingil peaks olema lepingus punkt, mis keelab märkimisväärseid takistusi teha Viktoril.

                            Kommentaar


                              Kotenko oli igaljuhul Levadia treeningul olemas, tegi seal kergemaid harjutusi.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Levadia võttis ikkagi oma ja lõpp skoor ka päris mõnus. Teist hooaega järjest siis meistrid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X